Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ Regional, Ziua Națională AmaTur - Zona 7 Amatori, Pingpongmania, 5.09.15

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Nu inteleg de ce nu s-a organizat la Arad concursul.L-a toata lumea le este "peste mana" sa vina la Oradea.Daca era la Arad erau si pe lista de asteptare.Daca nu veniti voi din Arad,atunci cine sa vina.multumesc

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de calyn85 Vezi post
      Nu inteleg de ce nu s-a organizat la Arad concursul.L-a toata lumea le este "peste mana" sa vina la Oradea.Daca era la Arad erau si pe lista de asteptare.Daca nu veniti voi din Arad,atunci cine sa vina.multumesc
      Cum cine sa vina? jucatorii din Hunedoara, care mai intai trebuie sa plece cu noaptea in cap, apoi sa-si rupa masina pe drumul Deva - Varfurile - Beius - Oradea, apoi dupa 4 ore de condus se pot aseza la masa de joc. Dupa care pot veni inapoi acasa, daca se simt in stare... Ca sa nu mai vorbim despre cei care locuiesc mai departe.
      E simplu cand stabilesti locatiile de la birou. Ar fi cazul sa se mai si iasa pe teren din cand in cand...

      Comentariu


      • #53
        Fiecare are dreptatea lui!!Haideți sa ne întâlnim, socializam și sa ne bucuram la masa de joc alături de colegii din partea de vest a tarii!! Echipa din Oravita vă saluta și va așteaptă la masa de joc cu bune și rele doar ptr plăcerea de a ne vedea și a ne petrece timpul liber în compania tenisului de masa!! Va salutam pe toți, iar cei mai în forma sa câștige!!

        Comentariu


        • #54
          Haideti sa va lamuresc. Greseala a fost a mea, poate era mai bine sa fi organizat concursul la Arad, dar , discutand cu alti colegi din tara imi era frica de discutii si polemici cum ca Aradul organizeaza doua turnee A+ intr-un an. Mai tarziu m-am luminat faptul ca sunt si alte orase care organizeaza doua A+uri. Am hotarat asa pt ca in 5 ani nu s-a organizat in nici un oras din vest un turneu A+ decat la Arad, si am cotat ORADEA orasul ideal pt a organiza A+ul de anul asta.

          PS: Nu cred ca DOAR drumul prost impiedica venirea altor amaturisti la acest concurs, ori sunt prea multi in concediu, servic, etc. Eu cred ca sunt alte motive pe care nu le cunosc sau care ma depasesc
          Ultima editare de roman bogdan; 31.aug.2015, 11:03.
          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

          Comentariu


          • #55
            Postat în original de gruia_lu_novac Vezi post
            Din Hunedoara, la amatori, David Cosmin.
            Ma retrag.
            Un concurs reusit va doresc.
            Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

            Comentariu


            • #56
              Postat în original de roman bogdan Vezi post
              Haideti sa va lamuresc. Greseala a fost a mea, poate era mai bine sa fi organizat concursul la Arad, dar , discutand cu alti colegi din tara imi era frica de discutii si polemici cum ca Aradul organizeaza doua turnee A+ intr-un an. Mai tarziu m-am luminat faptul ca sunt si alte orase care organizeaza doua A+uri. Am hotarat asa pt ca in 5 ani nu s-a organizat in nici un oras din vest un turneu A+ decat la Arad, si am cotat ORADEA orasul ideal pt a organiza A+ul de anul asta.

              PS: Nu cred ca DOAR drumul prost impiedica venirea altor amaturisti la acest concurs, ori sunt prea multi in concediu, servic, etc. Eu cred ca sunt alte motive pe care nu le cunosc sau care ma depasesc
              Ba da ! Cel mai plauzibil motiv este drumul infernal de prost. Eu n-am vrut sa vin,dar m-am hotarit totusi sa particip, doar pentru stima ce i-o port lui Marius.
              Hai, sa ne vedem sanatosi si cu masinile intregi

              Comentariu


              • #57
                Dragi colegi! Veniti la acest turneu daca aveti timp liber si posibilitate pentru tenis de masă, sa ne intalnim, sa ne simtim bine, sa petrecem cateva ore in compania acestui sport minunat, desi distanta intr-adevar este un inconvenient, nu cred ca este un motiv decisiv, drept dovada, de exemplu la Gura Humorului, unii trebuie sa vina din Bacău si alte orase mai indepartate si momentan au inscisi la turneu 120 de jucatori din toata zona lor si mai sunt si alte orase in aceeasi situatie. Sa ne vedem cu bine.

                Comentariu


                • #58
                  într-adevăr ruta Deva Beiuș Oradea e rău dar este varianta V?rfuri Tinca sau pe la Savarsin.
                  Și eu am insistat pentru locațiile din Oradea cu dotări peste medie si gazde de excepție. Data viitoare o sa fie la Arad sau Timișoara.
                  Acum veniți cu încredere la primul turneu A+ din Oradea după numărul de jucători înscriși merită și Bihor un A+ sigur vor veni și vecinii din Hajdu Bihar.
                  😆
                  Ultima editare de D.D.; 01.sep.2015, 06:26.

                  Comentariu


                  • #59
                    se retrage Pavel Calin din Hunedoara

                    Comentariu


                    • #60
                      Se înscrie Cristian Griga Oradea.

                      Comentariu


                      • #61
                        Imi place!!! Mai mult de jumate, este bine, si aici sunt mîndru ca la OPEN
                        Se poate si mai bine? Mai sunt 3 zile!! Poate facem totuși un turneu pe cinste!!
                        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                        Comentariu


                        • #62
                          Eu propun sa se facă o lista de înscrieri după localității pentru transport. Eventual aranjam și un transport din gara pentru cei care aleg un mijloc de transport fără riscuri.
                          Din câte știu eu drumul Arad Oradea e ok și durează 2 ore cu pauze mari de țigări și pe lista de înscriși văd un singur curajos cu iarba din Arad la Open sunt mulți din Arad și unul singur din Timișoara sigur se poate optimiza!
                          Ultima editare de D.D.; 01.sep.2015, 22:52.

                          Comentariu


                          • #63
                            Suntem 2 cu iarba din Arad la open si 1la amatori

                            Comentariu


                            • #64
                              Florin Mătușan, Timișoara

                              Comentariu


                              • #65
                                Se retrage din Oravita de la Amatori, Lita Daniel!!

                                Comentariu


                                • #66
                                  ...am uitat un mic...amanunt.......palinca de Bihor-100% autentica..are o 'tarie 'de 50,5 grade..........si se va putea servi doar de persoanele peste 18 ani ...numai cu acordul...sotiilor(sau prietenelor...)
                                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Da si am uitat sa menționăm ca în ambele locații este aer condiționat!!!

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Se inscriu din Deva:
                                      Postelnicu Eric < 14 ani
                                      Postelnicu Mihai.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        ..din Oradea se inscrie un junior curajos pentru prima data la un Turneu Amatur....Mihai Jizdan....Succes!
                                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Dani leo/ amatori/ arad/

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Postat în original de leo33 Vezi post
                                            Dani leo/ amatori/ arad/
                                            .....cei din urma vor fi cei dintai............sau era invers...........!!!!!...sau cum era...!!!
                                            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Se retrage din Oravita la Amatori Balmez Dorel!!

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Din pacate se retrage si Tisza Iosif din Arad.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Buna ziua,
                                                  Din pacate Postelnicu Eric se retrage.
                                                  O zi buna!

                                                  - - - Actualizat - - -

                                                  Postat în original de mihaipos Vezi post
                                                  Buna ziua,
                                                  Din pacate Postelnicu Eric se retrage.
                                                  O zi buna!
                                                  Scuze pt mesajul trimis anterior.
                                                  Postelnicu Eric nu se mai retrage si se va fi prezent la concurs.
                                                  O zi buna!

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Voi reusi sa ajung si eu.
                                                    Todor Cristian, Oradea

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X