Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Reghin Memorialul Koos Gyula editia a vii-a 29.08.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • am reusit sa descarc aceste poze de pe alt Tel.


    Comentariu


    • Postat în original de leo33 Vezi post
      Este trist ca nu prea am reusit sa joc prea mult, pentru ca nu ma intalneam cu mingea prea des, am jucat finala cu un fost jucator de Divizia B /,,, Link ... http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...APA-19-02-2011


      Pot sa spun, si poate sa confirme si alti, eu am devenit mai bun participând la zeci de concursuri ca si multi alti colegi din Amatur.

      Trebuie sa recunosc ca a fost o munca destul de puternica pana sa ajung in finala, si acolo nu ma deranja sa fiu batut de un coleg din amatur, nu de unul din Divizia B/ dovada ca a batut tot ce a prins in cale pana la final ...

      In mod normal un fost jucator din Divizia B/ trebuia sa joace direct la open,,, fratele lui mai mic Daniel Zsombor a mjucat in afara concursului ...

      Trebuie schimbat ceva in Regulamntul Amatur
      Din punctul meu de vedere chestiile astea sunt relative,
      Si eu sunt jucator legitimat, desi nu am participat niciodata la o competitie oficiala organizata de federatia Romana de tenis de masă, la fel cum multe echipe de divizie au in componenta jucatori care nu au o valoare ridicata, doar pentru a-si completa numarul de jucatori. Fara sa supar pe nimeni, cred ca e utila participarea jucatorilor de valoare in AMATUR, anul trecut in aceasi perioada am jucat impotriva castigatorului concursului din acest an, la sectiunea AMATORI, si din cate imi amintesc nu stiu daca s-a calificat in superioare, asa ca parerea mea e ca judecam prea repede anumite situatii
      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
      BH : Tenergy 05Fx
      FH : Tenergy 05Fx

      Comentariu


      • Ben,tipul care a castigat sectiunea Amatori mi-a fost cap de serie în grupele inferioare și pot sa-ti spun exact despre ce e vorba...omul sa distrat efectiv cu noi, se vedea ca are două clase peste. ...mie personal mi-a făcut plăcere sa joc cu el, și era un tip foarte la locul lui și cu bun simț dar Leo33 are perfecta dreptate ....una-i una, alta-i alta !!

        Comentariu


        • Despre asta vorbeam...cred ca ai avut o placere sa joci cu un jucator de felul lui
          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
          BH : Tenergy 05Fx
          FH : Tenergy 05Fx

          Comentariu


          • Eu da, Leo ba

            Comentariu


            • Postat în original de Tibi68 Vezi post
              Ben,tipul care a castigat sectiunea Amatori mi-a fost cap de serie în grupele inferioare și pot sa-ti spun exact despre ce e vorba...omul sa distrat efectiv cu noi, se vedea ca are două clase peste. ...mie personal mi-a făcut plăcere sa joc cu el, și era un tip foarte la locul lui și cu bun simț dar Leo33 are perfecta dreptate ....una-i una, alta-i alta !!

              Istfan este un baiat de treaba cu bun simt ,,, si eu am vazut cum a jucat cu alti foarte lejer, nici macar nu a trebuit sa se forteze ... ,,, in mod normal un jucator ca a fost legitimat trebuie sa meraga direct la Opan ca sa faca la noi la Amatori...?...
              Ultima editare de leo33; 02.sep.2015, 20:27.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X