Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Joola TT Buddy Pro

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Joola TT Buddy Pro

    As vrea sa aflu mai multe, din experienta celor ce-l folosesc/ l-au folosit, despre un Joola TT Buddy robot.
    Ati fost/ sunteti multumit de el?
    Este fiabil sau sau se strica des?
    Merita banii?
    Cu respect,

  • #2
    Este bun daca esti începător. Daca ai mai avansat putin, nu-ti mai foloseste prea mult.
    Eu am avut un Buddy (nu Pro). Diferenta este ca varianta Pro poate schimba directia in care arunca mingea. Cu varianta simpla te pui pe picioare si primesti mingea in acelasi loc.
    Chestia este ca spinul este mic. Putin backspin, minge fără spin, putin topspin. Daca avansezi, nu te mai ajuta, te plictisesti cu el.
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      Acum, ca sa carcotim nintel, cel mai bun robot tot omul ramane. Imprecizia umana ajuta mult mai mult decat monotonia robotului, formand si/sau dezvoltand mai bine reflexele necesare jocului, spre deosebire de robot ce-ti formeaza automatisme (nu-s deloc rele, dar in opinia mea nu sunt suficiente).

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de sinoboll Vezi post
        As vrea sa aflu mai multe, din experienta celor ce-l folosesc/ l-au folosit, despre un Joola TT Buddy robot.
        Ati fost/ sunteti multumit de el?
        Este fiabil sau sau se strica des?
        Merita banii?
        Cu respect,
        Primiti unul de la mine pentru o perioada de o luna gratis pt testare.Daca nu mai este acuma in depozit nici unul disponibil in trei zile vin eu in tara si aduc 2-3 de proba. Astept un mesaj cu confirmarea.

        EMI

        Comentariu


        • #5
          Multumesc mult si va sunt recunoscator.
          Cum procedam?
          Am 076.94.04.013. Dati-mi un beep cand ajungeti ca sa vb mai pe larg.
          Cu stima,

          Comentariu


          • #6
            Bun.
            Ideea este ca va merge robotul atat timp cat este nou.
            Departe de mine politica drobului de sare, dar ma intreb, cand va cadea ceva, ce va fi acel ceva si cat de scump va fi acel ceva.
            Readuc in atentia prima mea intrebare, poate fi considerat JOOLA BUDDY PRO un ansamblu fiabil?

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Zosim1 Vezi post
              Primiti unul de la mine pentru o perioada de o luna gratis pt testare.Daca nu mai este acuma in depozit nici unul disponibil in trei zile vin eu in tara si aduc 2-3 de proba. Astept un mesaj cu confirmarea.

              EMI

              Buna dle Zosim,
              Mai este valabila oferta dvs.?

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Zosim1 Vezi post
                Primiti unul de la mine pentru o perioada de o luna gratis pt testare.Daca nu mai este acuma in depozit nici unul disponibil in trei zile vin eu in tara si aduc 2-3 de proba. Astept un mesaj cu confirmarea.

                EMI


                Ati revenit in tara dle Zosim?

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X