Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Targu Mureș

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Reghin, str.Garii nr.3 la etaj, amaturistii jucam in fiecare luni,miercuri si vineri de la ora 19, sala se deschide la cererea clientului.
    Daca vrei sa joci suna-ma inainte pt.programare daca nu vei veni in zilele mentionate mai sus.Mai sunt persoane din Mureș care joaca la noi asa ca merita sa incerci.
    Invitatia este pentru toti amaturistii din tara care trec prin Reghin.

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de Gress Vezi post
      Daca nu gasiti parteneri in Tg. Mureș va asteptam la Clubul Sportiv Arena Reghin unde dispunem de 4 mese, parteneri 8-10 amaturisti.0745869928.
      Postat în original de Gress Vezi post
      Reghin, str.Garii nr.3 la etaj, amaturistii jucam in fiecare luni,miercuri si vineri de la ora 19, sala se deschide la cererea clientului.
      Daca vrei sa joci suna-ma inainte pt.programare daca nu vei veni in zilele mentionate mai sus.Mai sunt persoane din Mureș care joaca la noi asa ca merita sa incerci.
      Invitatia este pentru toti amaturistii din tara care trec prin Reghin.
      Multumim pentru invitatie.
      Eu unul sigur voi trece intr-o seara pe la clubul vostru.

      Comentariu


      • #28
        Salut!
        Sunt un pasionat de Ping Pong / din Targu Mureș si mi-ar face placere daca as gasi niste oameni la fel de pasionati pentru a juca niste partide. Yahoo ID: fgmihalache .

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de dorinmo Vezi post
          Salut,

          Si eu sunt interesat de niste partide in Tg. Mureș, daca sunt amatori.
          Apropo, ce locatii ar fi in Tg Mureș unde se poate juca tenis in conditii bune ( spatiu, iluminare etc)?
          Eu joc in weekend in spate langa pista de karting.
          Mesele sunt bune acolo, dar este valabil pe timp de vară.
          La Fortuna sunt de asemenea mese bune, dar spațiul și iluminarea nu sunt cele mai bune(merge pentru amatori). Vezi detalii mai sus.
          La restaurantul Paris, în Unirii, se mai poate juca(nu am mai fost de ceva vreme, sper să nu fi apărut schimbări și să nu se mai poată juca), este o singură masă, bună, dar spațiul și iluminarea nu sunt prea ok nici aici.
          La Sala 18, pe strada Pandurilor, am mai jucat, dar nici aici nu am mai fost de mult timp. Masa era "slăbuță", spațiul relativ ok, dar din ce am auzit, acum s-au montat ceva aparate și acolo unde era montată masa, iar masa de tenis se demontează și se montează "la cerere". Se găsesc metode de contact pe site-ul lor, dacă doriți mai multe informații.

          De vreo câteva săptăm?ni mi-am făcut curaj și am început să merg și eu la Liceul cu program sportiv "Szasz Adalbert". Amatorii pot juca sâmbăta și duminica de pe la ora 12:00, câteva ore, în funcție de jucători chiar și până la 18:00. Se plătesc 10RON/zi sau 30RON/lună. Dacă nu mă înșeală memoria sunt 5 mese, 3 dintre ele sunt ceva mai bune, dar aș zice că nu sunt la fel de bune ca cele pe care le găsiți în localul de la Fortuna(nu cred că sunt cel mai în măsură să fac aceste precizări, dar după părerea mea sunt mai bune).

          Postat în original de dorinmo Vezi post
          Multumim pentru invitatie.
          Eu unul sigur voi trece intr-o seara pe la clubul vostru.
          Ar fi interesant să ne adunăm câteva persoane și să mergem măcar o dată pe săptăm?nă, la Reghin, dacă tot există această ofertă.

          Postat în original de MrFlorin Vezi post
          Salut!

          Sunt un pasionat de Ping Pong / din Targu Mureș si mi-ar face placere daca as gasi niste oameni la fel de pasionati pentru a juca niste partide. Yahoo ID: fgmihalache .
          Poate ne întâlnim într-o sâmbătă sau duminică la sală dacă vrei să vii, vezi detalii mai sus.
          Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
          FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
          BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

          Comentariu


          • #30
            Ar fi interesant să ne adunăm câteva persoane și să mergem măcar o dată pe săptăm?nă, la Reghin, dacă tot există această ofertă.
            Poate veniti vinerea aceasta. Avem un turneu caritabil si vrem sa adunam fonduri pentru o fata care sufera de leucemie. Fata se numeste Nora Chifor si are 30 de ani. A inceput o campanie puternica de strangere de fonduri si vrem si noi jucatorii de tenis de masă sa ajutam. Voi reveni cu un topic in cursul acestei zile. Multumesc .

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
              Ar fi interesant să ne adunăm câteva persoane și să mergem măcar o dată pe săptăm?nă, la Reghin, dacă tot există această ofertă.
              Poate veniti vinerea aceasta. Avem un turneu caritabil si vrem sa adunam fonduri pentru o fata care sufera de leucemie. Fata se numeste Nora Chifor si are 30 de ani. A inceput o campanie puternica de strangere de fonduri si vrem si noi jucatorii de tenis de masă sa ajutam. Voi reveni cu un topic in cursul acestei zile. Multumesc .
              ah, tarziu am vazut aceasta postare. 100% as fi venit.
              Postat în original de sochaux_s Vezi post
              Mesele sunt bune acolo, dar este valabil pe timp de vară.
              Poate ne întâlnim într-o sâmbătă sau duminică la sală dacă vrei să vii, vezi detalii mai sus.
              Da, sigur, da un semn si ne intalnim.

              Comentariu


              • #32
                despre masa

                Postat în original de marcel Vezi post
                nici eu nu am vazut prea multi prin mures, eu sunt, si imi place mult sa joc, am si acasa masa si caut parteneri, daca te pot ajuta in sensul asta spune.
                toate cele bune
                salut,as fi eu dornic sa ma joc,dar sunt din oras)

                Comentariu


                • #33
                  ma intereseaza daca in sighisoara jucati saptamanal, aveti mese acasa, sau doar la clubul cfr langa autogara, am inteles, si cat costa acolo. intreb fiindca sunt sanse sa ma mut in sighisoara si vreau sa stiu ce conditii de joc vor fi si cati parteneri voi avea.
                  Blade: BUTTERFLY ZHANG JIKE SUPER ZLC
                  FH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1
                  BH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1

                  Comentariu


                  • #34
                    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	10174899_766531453392077_3467014585522237793_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	77,7 KB 
ID:	770550
                    Concurs Amatori 26-27 Aprilie
                    [B]MeseTenis.ro Importator DONIC, SPONETA, CORNILLEAU, JOOLA. Trasport Gratuit oriunde in tara in maxim 48 de ore

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de Mesetenis.ro Vezi post
                      [ATTACH=CONFIG]7472[/ATTACH]
                      Concurs Amatori 26-27 Aprilie
                      Stimate Domn! Este foarte laudabila aceasta initiativa, drept pentru care pentru reusita concursului va sugerez sa deschideti un topic la sectiunea COMPETITII. Astfel jucatorii de tenis de masă pot afla de aceasta initiativa. VA reamintesc faptul, ca in aceasta data vor fi mai multi jucatori din Reghin si Targu-Mureș angrenati intr-un turneu de la Dej. Poate era bine sa va consultati pe forum. Oricum va doresc succes!!!

                      Comentariu


                      • #36
                        Salutare la toti !!! Sunt din Targu Mureș,daca e ceva lume din mures dornici de miscare,astept sa ne adunam cati mai multi.

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de Ovidiu113 Vezi post
                          Salutare la toti !!! Sunt din Targu Mureș,daca e ceva lume din mures dornici de miscare,astept sa ne adunam cati mai multi.
                          Salutare si tie.Sunt pribeag,hoinar de week-end prin Targu-Mureș si as dori sa aflu locatia(iile)unde va adunati pentru tenisul de masa la sfarsitul de saptamana.Posteaza-le aici ,eventual scrie si orele de joaca.
                          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                          Comentariu


                          • #38
                            Buna !!! Nu stiu unde se intalnesc,daca se intalnesc,orele pentru ca nu stiu pe nimeni care sa joace tenis. Am postat sperand ca gasesc pe cineva si o sa ne intalnim

                            - - - Actualizat - - -

                            Salutare !!! Eu sunt din targu mures,si daca iti face placere eu as vrea sa ne intalnim sa jucam.

                            - - - Actualizat - - -

                            Mie unu mi.ar placea si as fi dornic sa ne intalnim cati mai multi. Astept invitatii

                            Comentariu


                            • #39
                              Salut in mures unde se joaca si de la ce ore ? In aprilie stau de pe 06.-10 in targu mures poate jucam niste meciuri
                              .mersi anticipat.sambata pe 09 particip la turneu.

                              Comentariu


                              • #40
                                Salut,

                                Verificați aici: http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-Concept-ADIAL (sunt numere de telefon în primul post)

                                Eu am făcut o pauză, de aproape 2 ani, dar sper că o să revin curând.
                                Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
                                FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
                                BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X