Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A-NIVERSAR TOP TENIS ARENA București 19 09 2015

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Revin la felicitari !
    Mai intai pt TOP TENIS ARENA impreuna cu un La Multi Ani ?calduros? !
    Apoi din nou pt Lukasz, ai demonstrat ceea ce era de demonstrat !!! Pt multi dintre noi esti ?NO 1? si
    la ?General? in acest sezon chiar daca ... (...prietenii care calculeaza stiu de ce ...).

    La sfarsit(si scuze ca am postat aici) pt GELU ! Ai reusit!!! FARA ROST... FARA ROST ??? FARA ROST !!! (vezi Fight!)
    Diferenta de 1 punct care va fi la General in favoarea castigatorului la Open se datoreaza punctelor de
    ?organizator? castigate strategic in ultima saptamana a turneelor punctate ! M-ai intrebat o data de ce
    m-am retras provizoriu din Amatur ! UITE D-AIA ! Din cauza unora ca TINE!

    Comentariu


    • Postat în original de valigti Vezi post
      Finalele la Amatori si Open



      Felicitari celor doi [Stanciu] Silviu si Alin ,a lipsit un pic sa vedem o finala calaraseana.Sper sa fie cat mai curand.
      timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
      zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
      liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

      Comentariu


      • Arion Costel a avut 2 victorii in inferioare
        Bl: Primorac off+
        fh: Tibhar evolution MX-P
        bh: Tibhar evolution MX-P

        Comentariu


        • Poate avem și semifinale filmate. Asteptam ☺
          "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
          Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
          BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

          Comentariu


          • Felicitari Top Tenis Arena!
            Felicitari Lukasz!
            Felicitari Razvan!

            Comentariu


            • Tiosea Nicolae - București are zero victorii.....
              BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
              Blade: KAZAK
              FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

              Comentariu


              • Am rectificat pozitia in clasament pt Arion Costel si Tiosea Nicolae.

                Comentariu


                • Multumesc
                  Bl: Primorac off+
                  fh: Tibhar evolution MX-P
                  bh: Tibhar evolution MX-P

                  Comentariu


                  • Razvan Bozga, te astept cu berea la urmatorul turneu!
                    Dl. Darmaz...sa stiti ca si acum ma dau cu tzeasta de masa

                    Felicitari toturor participantilor si organizatorilor!

                    Comentariu


                    • puse una langa alta, nu pot sa nu remarc diferentele de organizare intre cele doua finale. la amatori, ca la gara, trece lumea, mingi in teren, alte jocuri langa.
                      pana si titlurile la filme sunt partinitoare: "ala vs alalaltu" si "finala open, turneu aniversar, domnii x si y"

                      amuzant, dar mai amar asa

                      Comentariu


                      • Pt mine ar fi intersant sa inteleg dialogul de la sfarsitul finalei de la OPEN....

                        Comentariu


                        • Postat în original de had3z Vezi post
                          puse una langa alta, nu pot sa nu remarc diferentele de organizare intre cele doua finale. la amatori, ca la gara, trece lumea, mingi in teren, alte jocuri langa.
                          pana si titlurile la filme sunt partinitoare: "ala vs alalaltu" si "finala open, turneu aniversar, domnii x si y"

                          amuzant, dar mai amar asa
                          La momentul finalei amatori sala era plina si se juca la toate mesele , nu aveam incotro , la finala Open de la ora 23.00 erau multe mese libere , acesta este motivul .
                          La editarea filmuletului am omis eu sa trec ca si titlu acelasi text motamo , cu toate ca mai jos daca te uitai era identic cu cel de la Open si nu am facut "domn " pe nimeni .
                          Am editat din nou , ca sa fie "pace" si toata lumea multumita .
                          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                          Fete de palete tenis de masa
                          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                          Comentariu


                          • Postat în original de LucianM Vezi post
                            Pt mine ar fi intersant sa inteleg dialogul de la sfarsitul finalei de la OPEN....
                            Buna remarcă am observat si eu ca Lukasz incerca sa explice ceva sa glumeasca putin dar nu avea cu cine k de din ghinion si fileu si tusuri a castigat greu 3-0 haha.Felicitai tuturor participantilor.

                            Comentariu


                            • Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
                              Buna remarcă am observat si eu ca Lukasz incerca sa explice ceva sa glumeasca putin dar nu avea cu cine k de din ghinion si fileu si tusuri a castigat greu 3-0 haha.Felicitai tuturor participantilor.
                              Eu nu vreau sa fiu rautacios, dar mi se pare ca Dl. Roman ii spune lui Luckasz ca a castigat nemeritat. Iar daca este asa, atunci il invit pe Dl. Roman sa isi ceara scuze cu prima ocazie fata de Andrei Miron, copilul cu care a fost in superioare si caruia ii tinea lectii de fair play!

                              Daca Dl. Roman nu spune ce cred eu la final, ATUNCI IMI CER SCUZE SI RETRAG TOT CE AM ZIS!

                              Comentariu


                              • Va rog terminati discutia asta pentru ca este fara rost. Dl Roman nu a zis nimic rau, de fapt numai eu am vorbit cu el si am zis ca nu e nevoie sa supara pentru ca oricum il consider ca mare campion. Fiecare persoana care pierde se poate sa fie suparata si inteleg asta ca nu are vointa sa vorbeasca. Si asta este tot.

                                Multumesc inca o data tuturor pentru doping exeptional.

                                Ne vedem la Focșani.

                                Salut!

                                Lukasz

                                Comentariu


                                • Asa cum am spus mai sus, daca ma insel IMI CER SCUZE!

                                  Comentariu


                                  • Am observat ca JeRRy facea poze , le puneti sau le pastrati doar pt dvs ?

                                    Comentariu


                                    • Le-o fi furat Tom...

                                      Comentariu


                                      • Se inscrie Florescu Mihnea din Craiova la sectiunea Amatori ,
                                        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                        Fete de palete tenis de masa
                                        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de valigti Vezi post
                                          Se inscrie Florescu Mihnea din Craiova la sectiunea Amatori ,
                                          Vali, cred ca ai incurcat ANII. Pagina asta este a turneului din septembrie 2015!!!!
                                          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                          FH: Butterfly - Dignics 80
                                          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                            Vali, cred ca ai incurcat ANII. Pagina asta este a turneului din septembrie 2015!!!!
                                            Si unde scrie ca nu te poti inscrie si retroActiv?
                                            Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de NoRo Vezi post
                                              Si unde scrie ca nu te poti inscrie si retroActiv?
                                              Mă înscriu și eu. ...pentru 2015pentru Noro care este un adevărat cinefil recomand "Undeva Cândva" distribuție Christopher Reeve și Jane Seymour. ..un film extraordinar !

                                              Comentariu


                                              • Subiect inchis

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X