Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tenis de masa la 12 ani!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tenis de masa la 12 ani!!

    Buna, am 12 ani si as vrea sa stiu daca este tarziu sa ma apuc de tenis de masă? (Joc de 8 luni la un club, cu antrenor) dar vreau sa stiu daca este prea tarziu sa fac performanta
    FH-Butterfly Tenergy 25
    BH-Butterfly Tenergy 80
    Blade-Waldner allround Donic

  • #2
    Postat în original de andreiduz Vezi post
    Buna, am 12 ani si as vrea sa stiu daca este tarziu sa ma apuc de tenis de masă? (Joc de 8 luni la un club, cu antrenor) dar vreau sa stiu daca este prea tarziu sa fac performanta
    Andrei ,pt tenis de masă nu este niciodata prea tarziu depinde de tine cat de mult iti doresti sa faci performanta ,dar tarziu este aceasta ora la care tu postezi si nu esti in pat sa te odihnesti pt ziua de maine cand ar trebui sa fii pregatit pt un nou antrenament. Noapte buna. EMI

    Comentariu


    • #3
      Multumesc pentru raspuns!! Noapte buna si dvs!!
      FH-Butterfly Tenergy 25
      BH-Butterfly Tenergy 80
      Blade-Waldner allround Donic

      Comentariu


      • #4
        Nu este niciodata prea tarziu pentru sport si nu numai. In plus, avantajul de a fi in aceasta comunitate este ca poti cere si ajutor la teme, probleme la mate, fizica, poate si compuneri
        Xiom Allround S
        Xiom Vega Europe
        Xiom Vega Europe

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de andreiduz Vezi post
          Buna, am 12 ani si as vrea sa stiu daca este tarziu sa ma apuc de tenis de masă? (Joc de 8 luni la un club, cu antrenor) dar vreau sa stiu daca este prea tarziu sa fac performanta
          Chiar ai pierdut un turneeu de pregatire si initiere la doi pasi de tine!
          In Mangalia gasesti o echipa de amatori care te pot indruma,bafta.
          PS Emi dojenitor ca un adevarat ''TATA DE ALBINE'' cu care sunt total de acord!

          Comentariu


          • #6
            Multumesc pentru raspunsuri!!

            - - - Actualizat - - -

            Multumesc pentru raspunsuri!!
            FH-Butterfly Tenergy 25
            BH-Butterfly Tenergy 80
            Blade-Waldner allround Donic

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Antal Denes Vezi post
              Chiar ai pierdut un turneeu de pregatire si initiere la doi pasi de tine!
              In Mangalia gasesti o echipa de amatori care te pot indruma,bafta.
              PS Emi dojenitor ca un adevarat ''TATA DE ALBINE'' cu care sunt total de acord!
              14 Duzinschi Andrei 1 per

              Nea Denny,Andrei chiar nu a pierdut nici o ora de pregatire la Mangalia ,si a fost unul dintre cei talentati si muncitori ,chiar l-am incurajat toti ca nu e tarziu cu talentul si daruinta pe care ne-a aratat-o si indrumat de antrenorul clubului de la Mangalia,Viorel Sterea are viitorul in fata.

              P.S.Cred ca fata de parintii aceia care si-au lasat copiii in mainile noastre aceasta saptamana am ramas cu acel reflex de grija parinteasca .
              EMI

              Comentariu


              • #8
                Ma bucura faptul ca a luat parte la pregatire.
                Emi ai reusit un proiect remarcabil,bafta mai departe.
                Cu stima.
                PS.Cum a scris in postarea initiala am crezut ca n-a stiut de tabara.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X