Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

intrebare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • intrebare

    am o iarba ox si a fost lipita cu folie dublu adeziva.am dat jos fata iar folia era lipita de lemn si cand am dat jos fata s-a rupt folia.acum e lipicioasa pe spate si lipiciul nu se da jos nici cu mana nici cu acetona.se mai poate da jos lipiciul?

  • #2
    Postat în original de mihaymarola Vezi post
    am o iarba ox si a fost lipita cu folie dublu adeziva.am dat jos fata iar folia era lipita de lemn si cand am dat jos fata s-a rupt folia.acum e lipicioasa pe spate si lipiciul nu se da jos nici cu mana nici cu acetona.se mai poate da jos lipiciul?
    Cu bricheta Mihai

    Comentariu


    • #3
      De ce nu folosesti alta folie dublu adeziva, noua?

      Comentariu


      • #4
        se poate pune una noua ?sau daca pun din cauza adezvului nu se lipeste normal?

        Comentariu


        • #5
          Pai daca ai dat folia veche jos, eu zic ca merge.

          Comentariu


          • #6
            bine ca s-a intamplat asa. pune mana pe un soft bun si lasa iarba, ca-i scoti din tzatzani pe veterani...

            e o gluma si va rog s-o tratati ca atare.

            Comentariu


            • #7
              rezolvat

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de adimucu Vezi post
                bine ca s-a intamplat asa. pune mana pe un soft bun si lasa iarba, ca-i scoti din tzatzani pe veterani...

                e o gluma si va rog s-o tratati ca atare.
                Cumva te referi la mine?Chiar ca m-a enervat foarte tare chestia asta cu iarba la acest copil tanar,nervii sunt drept consecinta ca nu m-am intalnit eu cu el la masa de joc,sa-i arat cum se joaca impotriva unui ierbar.Sper vreodata sa dau de el la masa de joc si el sa joace cu orice fel de iarba isi doreste de pe lumea asta.
                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X