tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: ROMSTAL 2015 Europe Youth Top-10, 16-18 octombrie 2015 Buzau, Romania

  1. #1
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.439
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 6 h 58 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2597

    ROMSTAL 2015 Europe Youth Top-10, 16-18 octombrie 2015 Buzau, Romania

    ROMSTAL 2015 Europe Youth Top-10,16-18 octombrie 2015 Buzau, Romania


    Participanti:

    La junioare:

    1. DIACONU Adina ROU
    2. CHASSELIN Pauline FRA
    3. ZARIF Audrey FRA
    4. BAJOR Natalia POL
    5. LEMMER Alena GER
    6. WAN Yuan GER
    7. MALANINA Maria RUS
    8. HO Tin-Tin ENG
    9. CHERNOVA Daria RUS
    10. NIKITCHANKA Alina BLR


    La juniori:

    1. KALLBERG Anton SWE
    2. CASSIN Alexandre FRA
    3. AKKUZU Can FRA
    4. ZATOWKA Patryk POL
    5. KLEIN Dennis GER
    6. JORGIC Darko SLO
    7. CHERNOV Konstantin RUS
    8. KHANIN Aliaksandr BLR
    9. MAJOROS Bence HUN
    10. MANOLE Alexandru ROU


    La cadete:

    1. TAYLAKOVA Maria RUS
    2. DRAGOMAN Andreea ROU
    3. KALLBERG Christina SWE
    4. KOLISH Anastasia RUS
    5. MOSTAFAVI Leili FRA
    6. GAUTHIER Lucie FRA
    7. KAZANTSEVA Kristina RUS
    8. BLASKOVA Zdena CZE
    9. RUB Elina RUS
    10. ZIRONOVA Ekaterina RUS


    La cadeti:

    1. PLETEA Cristian ROU
    2. BERTRAND Irvin FRA
    3. SIPOS Rares ROU
    4. STANKEVICIUS Medardas LTU
    5. MOREGARD Truls SWE
    6. CHRITA Cristian MDA
    7. DVOYNIKOV Artem RUS
    8. MUTTI Matteo ITA
    9. SGOUROPOULOS Ioannis GRE
    10. LLORCA Damien FRA


    Mod de desfasurare a turneului:

    Vineri 16 octombrie:

    CADETI

    Runda 1. ora 10.00
    Runda 2. ora 14.00
    Runda 3. ora 17.20

    CADETE

    Runda 1. ora 10.50
    Runda 2. ora 14.50
    Runda 3. ora 18.10

    JUNIORI

    Runda 1. ora 11.40
    Runda 2. ora 15.40
    Runda 3. ora 19.00

    JUNIOARE

    Runda 1. ora 12.30
    Runda 2. ora 16.30
    Runda 3. ora 19.50

    Sambata 17 octombrie:


    CADETI

    Runda 4. ora 10.00
    Runda 5. ora 14.00
    Runda 6. ora 17.20

    CADETE

    Runda 4. ora 10.50
    Runda 5. ora 14.50
    Runda 6. ora 18.10

    JUNIORI

    Runda 4. ora 11.40
    Runda 5. ora 15.40
    Runda 6. ora 19.00

    JUNIOARE

    Runda 4. ora 12.30
    Runda 5. ora 16.30
    Runda 6. ora 19.50


    Duminica 18 octombrie:


    CADETI

    Runda 7. ora 09.30
    Runda 8. ora 13.00
    Runda 9. ora 16.20

    CADETE

    Runda 7. ora 10.20
    Runda 8. ora 13.50
    Runda 9. ora 17.10

    JUNIORI

    Runda 7. ora 11.10
    Runda 8. ora 14.40
    Runda 9. ora 18.00

    JUNIOARE

    Runda 7. ora 12.00
    Runda 8. ora 15.30
    Runda 9. ora 18.50


    Dupa terminarea ultimului meci se va desfasura FESTIVITATEA DE PREMIERE

    - - - Actualizat - - -

    Meciurile vor fi transmise LIVE pe laola 1 tv :

    Masa nr.1 : http://www.laola1.tv/en-int/live/ett...91.htmlhttp://

    Masa nr.2 : http://www.laola1.tv/en-int/live/ett...-2/406895.html

    Transmisiile vor fi realizate vineri si sambata incepand cu ora 10.00, iar duminica incepand cu ora 09.30 (ora Romaniei).

  2. Mulțumesc marcelgiosan, Emil Tudor, gicu_licu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cornelus3, luci_rac, tavy, mariomoro, oprea florin, Lilian le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.439
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 6 h 58 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2597
    Meciurile vor fi transmise in direct de postul Laola1 tv

    VINERI

    Masa nr.1

    Masa nr.2



    SAMBATA


    Masa nr.1

    Masa nr.2



    DUMINICA


    Masa nr.1

    Masa nr.2

  4. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place adishorul, Lilian le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    senior
    Avatarul lui luci_rac
    Data înscrierii
    13.03.2007
    Locație
    Targoviste , judetul Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 20 h 41 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2062
    ROMSTAL 2015 Europe Youth Top - 10 (16 - 18 octombrie 2015 Buzău, România)

    Blade: XIOM Feel ZX3
    Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
    Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

  6. Îmi place dennis le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.439
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 6 h 58 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2597
    Rezultatele de azi, 16 octombrie 2015



    La cadete:


    Runda I-a

    Andreea DRAGOMAN (Romania) - Emma MARN (Croatia) 4:2 (11:9, 11:6, 9:11, 9:11, 11:8, 11:4)

    Christina KALLBERG (Sweden) - Ellen HOLMSTEN (Sweden) 4:2 (11:7, 8:11, 11:8, 11:9, 16;18, 11:2)

    Leili MOSTAFAVI (France) FRA - Zdena BLASKOVA (Czech Republic) 0:4 (5:11, 4:11, 7:11, 11:13)

    Anastasia KOLISH (Russia) - Lucie GAUTHIER (France) 4:0 (11:5, 11:7, 11:1, 11:5)

    Elina RUB (Russia) - Ekaterina ZIRONOVA (Russia) wo



    Runda a II-a

    Andreea DRAGOMAN (Romania) - Ellen HOLMSTEN (Sweden) 4:2 (11:9, 5:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:7)

    Christina KALLBERG (Sweden) - Zdena BLASKOVA (Czech Republic) 4:2 (11:3, 11:6, 11:4, 8:11, 7:11, 11:

    Leili MOSTAFAVI (France) - Lucie GAUTHIER (France) 0:4 (9:11, 6:11, 4:11, 7:11)

    Anastasia KOLISH (Russia) - Ekaterina ZIRONOVA (Russia) wo

    Elina RUB (Russia) - Emma MARN (Croatia) 1:4 (12:10, 1:11, 9:11, 4:11, 7:11)



    Runda a III-a

    Andreea DRAGOMAN (Romania) - Zdena BLASKOVA (Czech Republic) 4:0 (11:6, 11:9, 11:9, 11:7, 14:12)

    Christina KALLBERG (Sweden) - Lucie GAUTHIER (France) 2:4 (9:11, 7:11, 7:11, 11:3, 12:10, 8:11)

    Leili MOSTAFAVI (France) - Ekaterina ZIRONOVA (Russia) wo

    Anastasia KOLISH (Russia) - Elina RUB (Russia) 4:2 (9:11, 7:11, 11:6, 11:1, 11:9, 11:

    Ellen HOLMSTEN (Sweden) - Emma MARN (Croatia) 4:1 (11:5, 11:5, 10:12, 11;9, 11:6)


    FELICITARI ANDREEA DRAGOMAN PENTRU REZULTATELE DIN ACEASTA PRIMA ZI A COMPETITIEI





    La cadeti:



    Runda I-a

    Cristian PLETEA (Romania) - Rares SIPOS (Romania) 4:1 (11:7, 11:5, 11:3, 7:11, 11:3)

    Irvin BERTRAND (France) - Damien LLORCA (France) 4:2 (11:6, 10:12, 11:6, 9:11, 11:4, 11:6)

    Medardas STANKEVICIUS (Lithuania) -Ioannis SGOUROPOULOS (Greece) 1:4 (5:11, 11:7, 9:11, 8:11, 5:11)

    Truls MOREGARD (Sweden)- Matteo MUTTI (Italy) 4:1 (18:16, 10:12, 11:9, 14:12, 11:

    Cristian CHIRITA (Moldova) - Artem DVOYNIKOV (Russia) 1:4 (8:11, 6:11, 5:11, 11:7, 5:11)



    Runda a II-a

    Cristian PLETEA (Romania)- Damien LLORCA (France) 4:1 (11:9, 11:7, 11:8, 7:11, 11:7)

    Irvin BERTRAND (France) -Ioannis SGOUROPOULOS (Greece) 2:4 (11:5, 11:5, 8:11, 12:14, 8:11, 9:11)

    Medardas STANKEVICIUS (Lithuania) -Matteo MUTTI (Italy) 4:2 (11:5, 10:12, 7:11, 11:7, 11:4, 11:9)

    Truls MOREGARD (Sweden) -Artem DVOYNIKOV (Russia) 2:4 (8:11, 11:8, 11:6, 10:12, 11:13, 7:11)

    Cristian CHIRITA (Moldova) -Rares SIPOS (Romania) 4:2 (9:11, 11:4, 12:10, 8:11, 11:9, 11:7)



    Runda a III-a

    Cristian PLETEA (ROMANIA) - Ioannis SGOUROPOULOS (Greece) 4:0 (11:8, 11:7, 11:6, 4;11, 11:9)

    Irvin BERTRAND (France) -Matteo MUTTI (Italy) 4:1 (11:8, 15:13, 11:5, 8:11, 13:11)

    Medardas STANKEVICIUS (Lithuania) -Artem DVOYNIKOV (Russia) 4:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:4, 11:7)

    Truls MOREGARD (Sweden) -Cristian CHIRITA (Moldova) 4:3 (12:14, 11:8, 9:11, 11:4, 11:6, 8:11, 11:7)

    Damien LLORCA (France) -Rares SIPOS (Romania) 2:4 (7:11, 7:11, 4:11, 11:6, 11:9, 13:15)


    FELICITARI CRISTIAN PLETEA PENTRU REZULTATELE DIN ACEASTA PRIMA ZI A COMPETITIEI




    La junioare:



    Runda I-a

    Adina DIACONU (Romania) - Lisa LUNG (Belgium) 4:3 (7:11, 11:6, 9:11, 11:5, 7:11, 11:4, 11:

    Natalia BAJOR (Poland) - Marie MIGOT (France) 4:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:4, 11:

    Alena LEMMER (Germany) - WAN Yuan (Germany) 0:4 (8:11, 11:13, 6:11, 6:11)

    Maria MALANINA (Russia) - Daria CHERNOVA (Russia) 4:3 (11:7, 11:9, 4:11, 8:11, 11:9, 1:11, 11:

    Alina NIKITCHANKA (Belarus) - Daria TRIGOLOS (Belarus) 1:4 (8:11, 11:8, 1:11, 7:11, 8:11)



    Runda a II-a

    Adina DIACONU (Romania) - Marie MIGOT (France) 0:4 (8:11, 13:15, 20:22, 9:11)

    Natalia BAJOR (Poland) - WAN Yuan (Germany) 4:0 (11:7, 11:9, 11:8, 11:6)

    Alena LEMMER (Germany) - Daria CHERNOVA (Russia) 0:4 (7:11, 7:11, 6:11, 8:11)

    Maria MALANINA (Russia) - Daria TRIGOLOS (Belarus) 2:4 (3:11, 11:5, 8:11, 11:7, 6:11, 10:12)

    Alina NIKITCHANKA (Belarus)
    - Lisa LUNG (Belgium) 4:3 (11:3, 11:7, 5:11, 10:12, 5:11, 11:5, 11:4)



    Runda a III-a

    Adina DIACONU (Romania) - WAN Yuan (Germany) 0:4 (2:11, 5:11, 7:11, 5:11)

    Natalia BAJOR (Poland) - Daria CHERNOVA (Russia) 4:1 (11:9, 12:14, 11:7, 11:5, 11:9)

    Alena LEMMER (Germany) - Daria TRIGOLOS (Belarus) 4:2 (3:11, 5:11, 11:8, 11:6, 11:6, 15:13)

    Maria MALANINA (Russia) - Alina NIKITCHANKA (Belarus) 1:4 (8:11, 3:11, 11:8, 10:12, 6:11)

    Marie MIGOT (France) - Lisa LUNG (Belgium) 4:1 (11:3, 11:5, 9:11, 11:9, 11:6)




    La juniori:



    Runda I-a

    Alexandre CASSIN (France) - Andreas LEVENKO (Austria) 4:1 (11:5, 11:8, 7;11, 11:5, 11:6)

    Can AKKUZU (France) - Romain RUIZ (France) 4:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:6, 11:3)

    Dennis KLEIN (Germany) - Alexandru MANOLE (Romania) 4:2 (11:2, 6:11, 6:11, 11:7, 11:7)

    Darko JORGIC (Slovenia) - Bence MAJOROS (Hungary) 4:2 (11:9, 6;11, 11:5, 11:9, 8:11, 11:6)

    Konstantin CHERNOV (Russia) - Aliaksandr KHANIN (Belarus) 2:4 (11:13, 11:13, 4:11, 11:8, 13:11, 2:11)



    Runda a II-a

    Alexandre CASSIN (France) - Romain RUIZ (France) 4:0 (11:6, 11:8, 11:9, 11:7)

    Can AKKUZU (France) - Alexandru MANOLE (Romania) 4:0 (11:8, 11:8, 11:7, 11:4)

    Dennis KLEIN (Germany) - Bence MAJOROS (Hungary) 4:1 (12:10, 13:11, 11:6, 7:11, 11:3)

    Darko JORGIC (Slovenia) - Aliaksandr KHANIN (Belarus) 4:3 (10:12, 13:11, 11:8, 8:11, 11:4, 10:12, 11:

    Konstantin CHERNOV (Russia) - Andreas LEVENKO (Austria) 4:3 (11:9, 5;11, 11:7, 10:12, 11:8, 7:11, 11:



    Runda a III-a

    Alexandre CASSIN (France) - Can AKKUZU (France) 4:2 (5:11, 11:7, 11:9, 4:11, 11:5, 11:7)

    Dennis KLEIN (Germany) - Darko JORGIC (Slovenia) 4:0 (11:3, 11:7, 11:7, 11:9)

    Konstantin CHERNOV (Russia) - Bence MAJOROS (Hungary) 2:4 (6:11, 11:9, 11:9, 13:15, 7:11, 9:11)

    Aliaksandr KHANIN (Belarus) - Romain RUIZ (France) 3:4 (14:12, 9:11, 9:11, 11:7, 5:11, 11:7, 8:11)

    Alexandru MANOLE (Romania) - Andreas LEVENKO (Austria) 2:4 (11:8, 8:11, 12:10, 10:12, 4:11, 5:11)

  8. Mulțumesc oprea florin, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place luci_rac, marcelgiosan, Lilian le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior
    Avatarul lui luci_rac
    Data înscrierii
    13.03.2007
    Locație
    Targoviste , judetul Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 20 h 41 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2062
    Andreea Dragoman este singura jucatoare neinvinsa din aceasta competitie ! Felicitari Andreea si tine-o tot asa!

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	1.jpg 
Afișări:	23 
Mărime:	66,8 KB 
ID:	11791Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2.jpg 
Afișări:	21 
Mărime:	79,6 KB 
ID:	11792
    Blade: XIOM Feel ZX3
    Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
    Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

  10. Mulțumesc dennis, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Ion Marius, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.439
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 6 h 58 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2597
    Rezultatele finale:



    La juniori:



    Runda a IV-a

    Alexandre CASSIN (France) - Alexandru MANOLE (Romania) 3:4 (11:13, 11:9, 11:4, 11:13, 7:11, 11:5, 10:12)

    Dennis KLEIN (Germany) - Aliaksandr KHANIN (Belarus) 4:2 (11:13, 7:11, 11:9, 11:4, 11:7, 11:9)

    Darko JORGIC (Slovenia)
    - Konstantin CHERNOV (Russia) 4:1 (3:11, 5:11, 11:9, 11:7, 11:5)

    Romain RUIZ (France) - Andreas LEVENKO (Austria) 4:2 (6:11, 11:9, 11:7, 5;11, 11:9, 11:7)



    Runda a V-a

    Alexandre CASSIN (France) - Bence MAJOROS (Hungary) 3:4 (5:11, 11:6, 11:4, 11:9, 5:11, 6:11, 10:12)

    Dennis KLEIN (Germany) - Konstantin CHERNOV (Russia) 2:4 (11:13, 11:5, 11:8, 7:11, 1:11, 9:11)

    Darko JORGIC (Slovenia) - Andreas LEVENKO (Austria) 2:4 (11:6, 6:11, 11:7, 11;13, 9:11, 9:11)

    Romain RUIZ (France) - Alexandru MANOLE (Romania) 4:0 (11:6, 11:3, 11:9,



    Runda a VI-a

    Alexandre CASSIN (France) - Aliaksandr KHANIN (Belarus) 1:4 (11:4, 5:11, 7:11, 12:14, 5:11)

    Dennis KLEIN (Germany) - Andreas LEVENKO (Austria) 4:2 (13:11, 11:13, 13:11, 10:12, 11:8, 11:

    Darko JORGIC (Slovenia) - Romain RUIZ (France) 4:1 (11:4, 11:7, 11:1, 10:12, 11:

    Bence MAJOROS (Hungary) - Alexandru MANOLE (Romania) 4:2 (11:5, 6:11, 11:5, 11:7, 10:12, 11:5)



    Runda a VII-a

    Alexandre CASSIN (France) - Konstantin CHERNOV (Russia) 0:4 (7:11, 10:12, 8:11, 1:11)

    Dennis KLEIN (Germany) - Romain RUIZ (France) 4:2 (11:6, 11:3, 4:11, 7:11, 11:5, 11:

    Darko JORGIC (Slovenia) - Alexandru MANOLE (Romania) 4:1 (11:5, 11:6, 11:9, 9:11, 11:5)

    Aliaksandr KHANIN (Belarus) - Bence MAJOROS (Hungary) 2:4 (11:4, 7:11, 15:17, 10:12, 11:9, 4:11)



    Runda a VIII-a

    Konstantin CHERNOV (Russia) - Romain RUIZ (France) 4:3 (11:7, 12:10, 11:9, 9:11, 9:11, 7:11, 11:6)

    Aliaksandr KHANIN (Belarus) - Alexandru MANOLE (Romania) 2:4 (7:11, 11:8, 8:11, 11:5, 6:11, 8:11)

    Bence MAJOROS (Hungary) - Andreas LEVENKO (Austria) 3:4 (11:4, 5:11, 11:9, 4:11, 11:5, 4:11, 3:11)





    Runda a IX-a

    Alexandre CASSIN (France) - Dennis KLEIN (Germany) wo

    Konstantin CHERNOV (Russia) - Alexandru MANOLE (Romania) 4:2 (11:6, 11:4, 10:12, 5:11, 11:6, 11:3)

    Aliaksandr KHANIN (Belarus) - Andreas LEVENKO (Austria) 4:0 (14:12, 11:7, 11:2, 11:6)

    Bence MAJOROS (Hungary) -Romain RUIZ (France) 4:1 (18:16, 9:11, 11:8, 11:5, 12:10)


    Locul I....Dennis KLEIN (Germany);
    Locul II...Darko JORGIC (Slovenia);
    Locul III..Bence MAJOROS (Hungary);
    :
    Locul VIII..Alexandru MANOLE (Romania)


    Dennis KLEIN a activat in clubul 1.FC Saarbrücken TT si s-a transferat de curand la clubul Ochsenhausen.

    "Mi-am petrecut 6 ani la clubul meu anterior și cred că plecarea la Ochsenhausen a fost o schimbare foarte importantă pentru mine. Am inceput să joc mult mai bine. "




    La junioare



    Runda IV-a


    Adina DIACONU (Romania) - Daria CHERNOVA (Russia) 4:0 (11:8, 11:8, 11:8, 11:6)

    Natalia BAJOR (Poland) - Daria TRIGOLOS (Belarus) 4:1 (11:4, 11:9, 8:11, 11:8, 11:9)

    Alena LEMMER (Germany) -Alina NIKITCHANKA (Belarus) 1:4 (10:12, 9:11, 2:11, 11:8, 6:11,

    Maria MALANINA (Russia) - Lisa LUNG (Belgium) 1:4 (5:11, 11:8, 10:12, 9:11, 4:11)

    Marie MIGOT (France) - WAN Yuan (Germany) 4:2 (11:7, 13:11, 8:11, 3;11, 16:14, 11:



    Runda a V-a


    Adina DIACONU (Romania) - Daria TRIGOLOS (Belarus) 4:3 (11:6, 11:7, 11:5, 4:11, 8:11, 7:11, 11:5)

    Natalia BAJOR (Poland) - Alina NIKITCHANKA (Belarus) 3:4 (8:11, 3:11, 9:11, 11:4, 12:10, 11:7, 8:11)

    Alena LEMMER (Germany) - Lisa LUNG (Belgium) 2:4 (11:13, 11:5, 11:9, 8:11, 4:11, 5:11)

    Maria MALANINA (Russia)- Marie MIGOT (France) 2:4 (7:11, 11:9, 11:7, 5:11, 4:11, 4:11)

    Daria CHERNOVA (Russia) - WAN Yuan (Germany) 4:1 (12:10, 4:11, 11:8, 11:5, 11:5)



    Runda a VI-a

    Adina DIACONU (Romania) - Alina NIKITCHANKA (Belarus) 1:4 (9:11, 6:11, 6:11, 11:6, 4:11)

    Natalia BAJOR (Poland)- Lisa LUNG (Belgium) 4:0 (11:5, 11:8, 13:11, 11:7)

    Alena LEMMER (Germany) - Marie MIGOT (France) 1:4 (10:12, 4:11, 12:14, 11:6, 8:11)

    Maria MALANINA (Russia)- WAN Yuan (Germany) 2:4 (8:11, 3:11, 11:8, 11:7, 13:15, 5:11)

    Daria TRIGOLOS (Belarus)
    - Daria CHERNOVA (Russia) 4:2 (12:10, 11:4, 9:11, 11:9, 11:13, 11:7)



    Runda a VII-a

    Adina DIACONU (Romania) - Maria MALANINA (Russia) 4:0 (16:14, 11:8, 11:6, 11:6)

    Natalia BAJOR (Poland) - Alena LEMMER (Germany) 4:2 (11:6, 11:3, 4:11, 9:11, 11:8, 11:9)

    Alina NIKITCHANKA (Belarus) - Marie MIGOT (France) 1:4 (11:5, 10:12, 10:12, 10:12, 3:11)

    Daria TRIGOLOS (Belarus) - WAN Yuan (Germany) 3:4 (6:11, 9:11, 3:11, 11:3, 11:6, 11:7, 11:13)

    Daria CHERNOVA (Russia)- Lisa LUNG (Belgium) 4:3 (11:8, 7:11, 12:10, 9:11, 6:11, 11:8, 11:9)



    Runda a VIII-a

    Adina DIACONU (Romania) - Alena LEMMER (Germany) wo

    Natalia BAJOR (Poland) -Maria MALANINA (Russia) 4:2 (11:8, 8:11, 11:3, 12:10, 8:11)

    Alina NIKITCHANKA (Belarus) - WAN Yuan (Germany) 3:4 (12:10, 11:9, 8:11, 8:11, 11:6, 10:12, 4:11)

    Daria TRIGOLOS (Belarus) - Lisa LUNG (Belgium) 1:4 (9:11, 12:14, 11:3, 6:11, 8:11)

    Daria CHERNOVA (Russia) - Marie MIGOT (France) 1:4 (11:9, 6:11, 6:11, 9:11,



    Runda a IX-a

    Adina DIACONU (Romania) - Natalia BAJOR (Poland) 2:4 (5:11, 11:7, 7:11, 7:11, 11:7, 9:11)

    Alena LEMMER (Germany) - Maria MALANINA (Russia) wo

    Alina NIKITCHANKA (Belarus) - Daria CHERNOVA (Russia) 1:4 (10:12, 8:11, 11:7, 5:11, 8:11)

    Daria TRIGOLOS (Belarus) - Marie MIGOT (France) 2:4 (9:11, 11:9, 13:11, 8:11, 6:11, 6:11)

    WAN Yuan (Germany) - Lisa LUNG (Belgium) 4:3 (10:12, 11:8, 11:8, 7:11, 11:5,

    10:12, 11:9)


    Locul I.....Natalia BAJOR (Poland);
    Locul II....Marie MIGOT (France);
    Locul III...WAN Yuan (Germany);
    :
    Locul V....Adina DIACONU (Romania)



    La cadeti:


    Runda a IV-a

    Cristian PLETEA (ROMANIA) - Matteo MUTTI (Italy) 4:0 (13:11, 11:4, 11:3, 11:

    Irvin BERTRAND (France) -Artem DVOYNIKOV (Russia) 4:3 (9:11, 10:12, 8:11, 11:6, 11:6, 11:8, 11:9)

    Medardas STANKEVICIUS (Lithuania)- Cristian CHIRITA (Moldova) 4:3 (11:1, 14:16, 4:11, 12:10, 3:11, 11:8, 11:4)

    Truls MOREGARD (Sweden) -Rares SIPOS (Romania) 4:2 (9:11, 11:6, 11:9, 8:11, 13:11, 11:

    Damien LLORCA (France) -Ioannis SGOUROPOULOS (Greece) 3:4 (7:11, 12:10, 11:7, 12:10, 6:11, 8:11, 2:11)




    Runda a V-a

    Cristian PLETEA (Romania) - Artem DVOYNIKOV (Russia) 4:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:8, 11:3)

    Irvin BERTRAND (France) - Cristian CHIRITA (Moldova) 4:0 (11:6, 11:6, 12:10, 12:10)

    Medardas STANKEVICIUS (Lithuania) -Rares SIPOS (Romania) 4:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:7, 5:11, 12:10, 12:10)

    Truls MOREGARD (Sweden) -Damien LLORCA (France) 4:3 (8:11, 11:7, 8:11, 8:11, 11:8, 11:4, 11:9)

    Matteo MUTTI (Italy) - Ioannis SGOUROPOULOS (Greece) 3:4 (12:10, 11:8, 7:11, 11:5, 8:11, 6:11, 8:11)



    Runda a VI-a

    Cristian PLETEA (Romania)- Cristian CHIRITA (Moldova) 4:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:5, 11:3)

    Irvin BERTRAND (France) - Rares SIPOS (Romania) 4:2 (6:11, 9:11, 11:5, 11:9, 12:10, 11:3)

    Medardas STANKEVICIUS (Lithuania)- Damien LLORCA (France) 2:4 (8:11, 8:11, 5:11, 16:14, 12:10, 3:11)

    Truls MOREGARD SWE - Ioannis SGOUROPOULOS (Greece) 2:4 (11:8, 5:11, 7:11, 8:11, 11:5, 6:11)

    Artem DVOYNIKOV (Russia) - Matteo MUTTI (Italy) 4:2 (9:11, 12:10, 11:7, 11:6, 8:11, 11:9)



    Runda a VII-a

    Cristian PLETEA (Romania) - Truls MOREGARD (Sweden) 4:3 (4:11, 12:10, 11:9, 13:15, 7:11, 16:14)

    Irvin BERTRAND (France) - Medardas STANKEVICIUS (Lithuania) 4:0 (12:10, 11:1, 11:3, 11:6)

    Cristian CHIRITA (Moldova) - Damien LLORCA (France) 4:3 (5:11, 11:4, 7:11, 11:6, 5:11, 11:9, 11:5)

    Artem DVOYNIKOV (Russia) - Ioannis SGOUROPOULOS (Greece) 1:4 (7:11, 8:11, 11:8, 8:11, 6:11)

    Matteo MUTTI (Italy) - Rares SIPOS (Romania) 1:4 (11:7, 7:11, 5:11, 8:11, 7:11)



    Runda a VIII-a

    Cristian PLETEA (Romania) - Medardas STANKEVICIUS (Lithuania) 4:2 (11:8, 9:11, 11:8, 8:11, 11:2, 11:4)

    Irvin BERTRAND (France) - Truls MOREGARD (Sweden) 3:4 (10:12, 11:6, 11:7, 9:11, 7:11, 14:12, 8:11)

    Cristian CHIRITA (Moldova) - Ioannis SGOUROPOULOS (Greece) 4:3 (5:11, 11:7, 2:11, 9:11, 11:5, 11:8, 11:6)

    Artem DVOYNIKOV (Russia) - Rares SIPOS (Romania) 4:2 (14:12, 2:11, 11:7, 8:11, 11:9, 14:12)

    Matteo MUTTI (Italy) -Damien LLORCA (France) 2:4 (6:11, 7:11, 12:10, 11:4, 7:11, 8:11)



    Runda a IX-a

    Cristian PLETEA (Romania) - Irvin BERTRAND (France) 2:4 (11:13, 8:11, 11:9, 6:11, 11:8, 9:11)

    Medardas STANKEVICIUS (Lithuania) - Truls MOREGARD (Sweden) 1:4 (19:17, 9:11, 9:11, 7:11, 10:12)

    Cristian CHIRITA (Moldova) - Matteo MUTTI (Italy) 3:4 (7:11, 9:11, 11:5, 11:9, 13:11, 9:11, 7:11)

    Artem DVOYNIKOV (Russia) - Damien LLORCA (France) 1:4 (3:11, 5:11, 7:11, 11:4, 8:11)

    Ioannis SGOUROPOULOS (Greece) - Rares SIPOS (Romania) 1:4 (13:11, 5:11, 6:11, 9:11, 9:11)



    Locul I.....Cristian PLETEA (Romania)
    Locul II.....Irvin BERTRAND (France)
    Locul III....Ioannis SGOUROPOULOS (Greece)
    :
    Locul VIII...Rares SIPOS (Romania)








    La cadete:



    Runda a IV-a

    Andreea DRAGOMAN (Romania) - Lucie GAUTHIER (France) 4:0 (11:7, 12;10, 11:7, 11:9)

    Christina KALLBERG (Sweden) – Tania PLAIN (Romania) 2:4 (11:4, 8:11, 10:12, 8:11, 11:9, 10:12)

    Leili MOSTAFAVI (France) - Elina RUB (Russia) 4:2 (5:11, 13:11, 5:11, 11:6, 11:2, 11:7)

    Anastasia KOLISH (Russia) - Emma MARN (Croatia) 4:3 (11:7, 11:3, 11:5, 9:11, 9:11, 12:14, 11:9)

    Ellen HOLMSTEN (Sweden) - Zdena BLASKOVA (Czech Republic) 4:0 (13:11, 11:7, 11:9, 11:6)



    Runda a V-a

    Andreea DRAGOMAN (Romania) - Tania PLAIN (Romania) 4:0 (11:4, 11:9, 11:6, 11:3)

    Christina KALLBERG (Sweden) - Elina RUB (Russia) 4:1 (11:8, 11:8, 4:11, 11:3, 11:9)

    Leili MOSTAFAVI (France) - Emma MARN (Croatia) 4:3 (11:8, 7:11, 11:4, 7:11, 11:13, 11:6)

    Anastasia KOLISH (Russia) -Ellen HOLMSTEN (Sweden) 3:4 (2:11, 6:11, 11:7, 8:11, 11:6, 15:13, 6:11)

    Lucie GAUTHIER (France)
    - Zdena BLASKOVA (Czech Republic) 4:2 (11:4, 11:9, 6:11, 9:11, 11:7, 11:6)


    Runda a VI-a

    Andreea DRAGOMAN (Romania) - Elina RUB (Russia) 4:0 (11:5, 11:7, 11:7, 11:4)

    Christina KALLBERG (Sweden) - Emma MARN (Croatia) 4:2 (12:10, 10:12, 8:11, 11:9, 11:8, 11:6)

    Leili MOSTAFAVI (France) - Ellen HOLMSTEN (Sweden) 2:4 (12:10, 9:11, 9:11, 11:7, 6:11, 6:11)

    Anastasia KOLISH (Russia) - Zdena BLASKOVA (Czech Republic) 4:2 (2:11, 11:7, 6:11, 11:2, 12:10, 17:15)

    Tania PLAIN (Romania) - Lucie GAUTHIER (France) 4:3 (9:11, 11;6, 11:9, 11:13, 7:11, 11:9, 11:5)



    Runda a VII-a

    Andreea DRAGOMAN (Romania) - Anastasia KOLISH (Russia) 4:2 (11:9, 11:5, 11:5, 10:12, 12:14, 11:

    Christina KALLBERG (Sweden) - Leili MOSTAFAVI (France) 3:4 (8:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:8, 9:11, 6:11)

    Elina RUB (Russia) - Ellen HOLMSTEN (Sweden) 4:3 (1:4, 11:5, 8:11, 10:12, 11:5, 6:11, 14:12)

    Tania PLAIN (Romania) - Zdena BLASKOVA (Czech Republic) 2:4 (4:11, 8:11, 8:11, 11:4, 11:5, 4:11)

    Lucie GAUTHIER (France) - Emma MARN (Croatia) 4:1 (11:2, 11:9, 9:11, 11:6, 12:10)



    Runda a VIII-a

    Andreea DRAGOMAN (Romania) - Leili MOSTAFAVI (France) 4:0 (11:9, 11:5, 11:8, 11:6)

    Christina KALLBERG (Sweden) - Anastasia KOLISH (Russia) 3:4 (11:4, 5:11, 11:9, 4:11, 11:5, 4:11, 3:11)

    Elina RUB (Russia) - Zdena BLASKOVA (Czech Republic) 1:4 (8:11, 11:7, 11:13, 8:11, 7:11)

    Tania PLAIN (Romania) - Emma MARN (Croatia) 4:1 (7:11, 11:5, 11:7, 11:6, 11:0)

    Lucie GAUTHIER (France) - Ellen HOLMSTEN (Sweden) 4:2 (12:14, 11:9, 8:11, 11:8, 13:11, 11:7)



    Runda a IX-a

    Andreea DRAGOMAN (Romania) – Christina KALLBERG (Sweden) 4:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:8, 11:6)

    Leili MOSTAFAVI (France) - Anastasia KOLISH (Russia) 4:1 (11:9,11:4, 8:11, 15:13, 11:9)

    Elina RUB (Russia) -Lucie GAUTHIER (France) 2:4 (3:11, 8:11, 11:8, 6:11, 11:4, 8:11)

    Tania PLAIN (Romania) - Ellen HOLMSTEN (Sweden) 3:4 (11:8, 11:7, 7:11, 8:11, 8:11, 2:11, 11:6, 13:15)

    Zdena BLASKOVA (Czech Republic) - Emma MARN (Croatia) wo



    Locul I......Andreea DRAGOMAN (Romania);
    Locul II.....Anastasia KOLISH (Russia)
    Locul III....Lucie GAUTHIER (France)
    :
    Locul IX...Tania PLAIN (Romania)






    FELICITARI JUCATORILOR NOSTRI PENTRU PARCURSUL DIN ACEASTA COMPETITIE DE PRESTIGIU.

  12. Mulțumesc luci_rac, gicu_licu au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. [ ETAPA 10 ] Liga VivaSportShop.ro 2015 Sambata 31 Octombrie 2015
    De VivaSportClub în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 31.10.2015, 16:37
  2. 2015 European Youth Championships, 10 - 19.07.2015, Bratislava (SVK)
    De dennis în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 12.08.2015, 23:13
  3. CAMPIONATUL National Buzau 2015
    De cristake în forumul Multimedia
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 09.03.2015, 22:29
  4. Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 12.02.2015, 00:41
  5. Europe Youth Top 10 - 27-29 ianuarie 2012 - Buzau
    De rasvan în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 29.01.2012, 22:25

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •