Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU: B Campionatul Județean SIBIU - 14.11.2015 - TOP 8

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    L-ai inscris pe Levente la 3 turnee..la 2 din ele l-ai retras (sa vedem si pe asta)..vad ca baiatul asta nu s-a "schimbat" deloc..:-p ..cred ca e acelasi baiat care in urma cu cativa ani juca la 'casa armatei'..
    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
    Pe spate: Tenergy 80
    Pe fata.: Tenergy 64

    Comentariu


    • #52
      La cererea lui l-am inscris de fiecare data. E problema sa daca nu-si face mereu ordine in program. Constient fiind ca imi asum o responsabilitate cu inscrierea lui, am avut grija sa-i cunosc de fiecare data pozitia concreta vis a vis de participare...cu 1-2 zile inainte de turneu... pentru a-l retrage din timp, cu menirea de a facilita participarea altuia.

      Oricum, cu ocazia inscrierilor la prezentul turneu, i-am cerut sa-si faca un cont pe forum... doar e un baiat descurcaret.... si talentat... :P
      Limba este ?nt?iul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

      Comentariu


      • #53
        Adimucu,nu sunt preg?tit înc? de categoria avansați .Poate la anul voi merge mai preg?tit la turnee.
        Ultima editare de Cioca Raul; 05.nov.2015, 16:45.

        Comentariu


        • #54
          ...no să faci bine să câștigi atunci la începători. că Geo Iarbă se cam plictisește cu cupa lui, ar mai trebui una lângă ea!

          Comentariu


          • #55
            Din Sibiu la Amatori începatori

            Dragomir Paul -participare la petrecere 2 persoane

            Comentariu


            • #56
              Dragomir Mitica - open

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de adimucu Vezi post
                ...no să faci bine să câștigi atunci la începători. că Geo Iarbă se cam plictisește cu cupa lui, ar mai trebui una lângă ea!
                Eee.Nici nu m? gîndesc să câștig.Vin la turnee doar pentru a mă simți bine,nu pentru câștig.

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de adimucu Vezi post
                  ...ia să te înscrii tu te rugăm acolo unde ți-e locul. cum adică începători? și la sală mă bați de-mi sar capacele...
                  pai poate nu este el de vină ca iei bataie

                  Comentariu


                  • #59
                    Popa Paul -participa si la petrecere-2 pers.

                    Comentariu


                    • #60
                      buna..cum pot sa ma inscriu la acest turneu ?

                      Comentariu


                      • #61
                        Se inscrie , Rotariu Andrei - sibiu Amatori incepatori

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de dangafton Vezi post
                          buna..cum pot sa ma inscriu la acest turneu ?

                          E simplu....iti scri aici numele si prenumele, si locatia..alegi categoria la care vrei sa te inscrii (asta in functie de nivelul la care joci)..si te prezinti la Aria pt a 'intra in paine'..la data respectiva..sau suna pe unul dintre organizatori pt mai multe detalii
                          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                          Pe spate: Tenergy 80
                          Pe fata.: Tenergy 64

                          Comentariu


                          • #63
                            Postat în original de adof Vezi post
                            pai poate nu este el de vină ca iei bataie
                            ...adevărat. Eu ?i spun mereu, ca un sadic ce sunt: ''Bate-mă, că-mi place mult''

                            Comentariu


                            • #64
                              Daca-mi permite serviciul, o sa vin si eu: Migea Cornel.

                              Comentariu


                              • #65
                                Se inscrie din Sibiu - Doina Popa , amatori incepatori

                                Comentariu


                                • #66
                                  Se inscrie la Amatori-Avansati ,Varna Mircea ,Sibiu-fara participare la party.

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Se înscriu Kondort Arpad și Madar Cristian la categoria "amatori-începători".Ambii sunt din Agnita.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      La copii se inscrie Comsa Maria


                                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                                      blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        bufetul suedez cu produse romanesti este partial lichid sau solid de-a dreptu . prietenii stiu de ce .

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          La petrecere - 2 pers. ola

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Postat în original de adof Vezi post
                                            Turneu Județean Sibiu - Turneu - Local - Sibiu
                                            Lista înscrieri - Amatori începatori - 06.11.2015 19:10

                                            Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT
                                            1 . Botian Radu - 507 - Sibiu - SB - 10,56
                                            2 . Manitiu Florin - 634 - Sibiu - SB - 8,89
                                            3 . Gligor George - 651 - Sibiu - SB - 8,64
                                            4 . Muscan Ioan - 590 - Sibiu - SB - 8,61
                                            5 . Dragomir Ioan - 1072 - Cristian SB - SB - 8,38
                                            6 . Dragomir Paul - 1158 - Sibiu - SB - 7,58
                                            7 . Roghina R.Cosmin - 708 - Sibiu - SB - 7,14
                                            8 . Givan Cristian - 898 - Sibiu - SB - 6,80
                                            9 . Banea Radu - 798 - Sibiu - SB - 6,44
                                            10 . Kondort Dan - 738 - Sibiu - SB - 6,42
                                            11 . Vintila Marius - 1327 - Sibiu - SB - 5,25
                                            12 . Cioca Raul - 1345 - Agnita - SB - 4,88
                                            13 . Ciobanu Cosmin - 1386 - Cristian SB - SB - 4,75
                                            14 . Mureșanu Mihaela - 1240 - Sibiu - SB - 4,35
                                            15 . Vrancea Markus - 2395 - Sibiu - SB - 0,00
                                            16 . Holom Dorin - 2466 - Dumbraveni SB - SB - 0,00
                                            17 . Prodan Vasile - 2468 - Dumbraveni SB - SB - 0,00
                                            18 . Anton Calin - 2484 - Sibiu - SB - 0,00
                                            19 . Jeflea Serban - Nou - Sibiu - SB - Nou
                                            20 . Bozosan Petru - Nou - Sibiu - SB - Nou
                                            ...sunteți supărați pe mine, Adonis...?!?

                                            - - - Actualizat - - -

                                            M-am înscris la 2 Noiembrie.
                                            Mă mai înscriu odată. Poate de data asta am noroc.

                                            Se înscrie
                                            Oprișiu Alin din Agnita
                                            Categoria amatori începători
                                            Fără alte precizări


                                            Dacă sunteți supărați pe mine, să-mi spuneți vă rog să știu și de ce.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Nu te-ai inscris la 'ora stabilita'...organizatorii sunt foarte stricti in privinta asta..:-p
                                              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                              Pe spate: Tenergy 80
                                              Pe fata.: Tenergy 64

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Postat în original de cule Vezi post
                                                Nu te-ai inscris la 'ora stabilita'...organizatorii sunt foarte stricti in privinta asta..:-p
                                                Si la fara un sfert.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Postat în original de marius1964 Vezi post
                                                  bufetul suedez cu produse romanesti este partial lichid sau solid de-a dreptu . prietenii stiu de ce .
                                                  Si solid si lichid.Numai sa vi la petrecere.De restul ne ocupam noi...

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Postat în original de adimucu Vezi post
                                                    ...sunteți supărați pe mine, Adonis...?!?

                                                    - - - Actualizat - - -

                                                    M-am înscris la 2 Noiembrie.
                                                    Mă mai înscriu odată. Poate de data asta am noroc.

                                                    Se înscrie
                                                    Oprișiu Alin din Agnita
                                                    Categoria amatori începători
                                                    Fără alte precizări


                                                    Dacă sunteți supărați pe mine, să-mi spuneți vă rog să știu și de ce.
                                                    Nu Aline,cel putzin nu noi,este o omitere.La cat comentezi pe forum probabil Adonis te vedea in tabel.
                                                    Esti binevenit si te asteptam cu drag.Adonis va repara "gresala".
                                                    Te rog sa ne...scuzi...

                                                    Cu stima,
                                                    Alex

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X