pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 24

Subiect: GAC Group 2015 ITTF World Tour Swedish Open (Major),11-15 Nov 2015, Stockholm, SWE

  1. #1
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 22 h 20 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598

    GAC Group 2015 ITTF World Tour Swedish Open (Major),11-15 Nov 2015, Stockholm, SWE

    GAC Group 2015 ITTF World Tour Swedish Open (Major),11 Nov 2015 - 15 Nov 2015, Stockholm, SWE


    La aceasta competitie participa 323 de sportivi din 55 de tari, printre care si Romania.

    Din tara noastra participa:

    La feminin:

    1.SINGEORZAN Arina - WR 369
    2.SZOCS Bernadette - WR 65
    3.MONTEIRO DODEAN Daniela - WR 71



    La masculin:

    1.ONESCU Ovidiu - WR 110
    2.SZOCS Hunor - WR 173



    Este o competitie cu o participare foarte selecta.
    Primii favoriti ai competitiei sunt:


    La feminin:

    01.DING Ning CHN
    02.LIU Shiwen CHN
    03.ZHU Yuling CHN
    04.FUKUHARA Ai JPN
    05.LI Xiaoxia CHN
    06.ISHIKAWA Kasumi JPN
    07.FENG Tianwei SIN
    08.CHEN Meng CHN
    09.HAN Ying GER
    10.WU Yang CHN
    11.ITO Mima JPN
    12.JEON Jihee KOR



    La masculin:

    01.XU Xin CHN
    02.FAN Zhendong CHN
    03.ZHANG Jike CHN
    04.MIZUTANI Jun JPN
    05.BOLL Timo GER
    06.FREITAS Marcos POR
    07.FANG Bo CHN
    08.CHUANG Chih-Yuan
    09.YAN An CHN
    10.NIWA Koki JPN
    11.GAO Ning SIN
    12.GACINA Andrej CRO


    Datorita participarii numeroase (187 de sportivi si 136 de sportive) tablourile principale vor fi de 64 de jucatori la sectiunile: simplu masculin si simplu feminin.
    La dublu masculin si dublu feminin tablourile principale vor fi de 16 perechi (optimi de finala).



    Programul competitiei: aici

    Pagina competitiei: aici


    Meciurile vor fi transmise de :http://www.ittf.com/ittv/

  2. Mulțumesc gicu_licu, iuliu zedler, Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler, Rosetionut, macocco le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 22 h 20 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Meciurile care se desfasoara azi, 11.11.2015 : http://www.ittf.com/competitions/tes...tition_ID=2604


    Meciurile care sunt televizate astazi: http://www.ittf.com/competitions/tes...tition_ID=2604

  4. Mulțumesc Antal Denes, iuliu zedler, gelcu au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 22 h 20 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele reprezentantilor nostri :



    La simplu masculin:

    Pe tabloul principal de 64 de jucatori, 32 sunt deja calificati. Pentru cele 32 de locuri libere se lupta ceilalti jucatori inscrisi,care sunt asezati pe tablou de 256.


    Rundele de calificare:


    Runda I-a ( de 256 de jucatori):

    SZOCS Hunor ROU - calificat direct in runda a II-a;

    IONESCU Ovidiu ROU -calificat direct in runda a II-a.



    Runda II-a (de 128 de jucatori):

    BRODD Viktor SWE - SZOCS Hunor ROU : 4-3

    IONESCU Ovidiu ROU - ZATOWKA Patryk POL : 4-0



    Runda III-a (de 64 de jucatori): - in 12 noiembrie, ora 15.30, masa nr.4


    IONESCU Ovidiu ROU - MONTEIRO Thiago BRA



    La simplu feminin:

    Pe tabloul principal de 64 sunt 32 de pozitii libere pentru care jucatoarele inscrise la aceasta sectiune se lupta pe un tablou de calificare de 128 de pozitii.


    Rundele de calificare:


    Runda I-a (de 128 de pozitii):

    SZOCS Bernadette ROU - calificata direct in runda a II-a;

    RAKOVAC Lea CRO - SINGEORZAN Arina ROU : 4-1



    Runda a II-a (de 64 de jucatoare):- in 12 noiembrie, ora 11.00, masa nr.4

    LIU Hsing-Yin TPE - SZOCS Bernadette ROU



    La dublu masculin:

    Tabloul principal are 16 pozitii din care 8 sunt deja ocupate.
    Pentru celelalte 8 locuri se lupta perechile asezate pe tabloul de calificare de 64 de perechi.

    Runda I-a (de 64 de pozitii):

    FREITAS Marcos POR / IONESCU Ovidiu ROU - calificati direct in runda a II-a;

    ANTHONY Amalraj IND / GNANASEKARAN Sathiyan IND - MCBEATH David ENG / SZOCS Hunor ROU ( in 12.11, ora 18.30, masa nr.5)




    La dublu feminin:

    Tabloul principal are 16 pozitii din care 8 sunt deja ocupate.
    Pentru celelalte 8 locuri se lupta perechile asezate pe tabloul de calificare de 64 de perechi.


    Runda I-a (de 64 de pozitii):


    SINGEORZAN Arina ROU THOMAS Chloe WAL - calificate direct in runda a II-a;


    Runda a II-a (de 32 de perechi): - in 12 noiembrie, ora 19.30, masa nr.5

    BILENKO Tetyana UKR / PAVLOVICH Viktoria BLR - SINGEORZAN Arina ROU / THOMAS Chloe WAL



    La U 21 feminin:


    Tabloul principal are 32 de pozitii din care 16 deja ocupate.
    Intre cele 16 jucatoare calificate direct este si reprezentanta noastra SZOCS Bernadette.

    Pentru celelalte 16 pozitii libere se lupta jucatoarele asezate pe tabloul de calificare de 64 de pozitii.


    Runda I-a (de 64 de jucatoare):

    SINGEORZAN Arina ROU - calificata direct in runda a II-a.


    Runda a II-a (de 32 de jucataore): - in 12 noiembrie, ora 10.00, masa nr.8.

    JHA Prachi USA - SINGEORZAN Arina ROU




    Un meci din calificari cu copilul minune al Japoniei:

    PERSSON Jon vs HARIMOTO Tomokazu



  6. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Rosetionut, marcelgiosan, csabazedler, luci_rac le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.817
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 12 h 9 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    10501
    Rezultate de azi ale sportivilor nostri:

    U21 Women's Singles (Pre. Rounds) 32 JHA Prachi USA - SINGEORZAN Arina ROU = 3-0
    Women's Singles (Pre. Rounds) 64 LIU Hsing-Yin TPE - SZOCS Bernadette ROU = 4-1

  8. Mulțumesc dennis au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 22 h 20 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele reprezentantilor nostri de azi, 12 noiembrie:



    La simplu masculin:


    Runda III-a (de 64 de jucatori):


    IONESCU Ovidiu ROU - MONTEIRO Thiago BRA: 4-2

    Ovidiu Ionescu s-a calificat pe tabloul principal de 64 de jucatori.


    Runda I-a :

    IONESCU Ovidiu ROU - MONTEIRO Joao POR -in 13 noiembrie, ora 14.30, la masa nr.2



    La simplu feminin:


    Runda a II-a (de 64 de jucatoare):

    LIU Hsing-Yin TPE - SZOCS Bernadette ROU : 4-1




    La dublu masculin:



    Runda I-a (de 64 de pozitii):

    ANTHONY Amalraj IND / GNANASEKARAN Sathiyan IND - MCBEATH David ENG / SZOCS Hunor ROU: 1-3


    Runda a II-a :

    FREITAS Marcos POR / IONESCU Ovidiu ROU - PUCAR Tomislav CRO / ZELJKO Filip CRO : 3-0

    MCBEATH David ENG / SZOCS Hunor ROU - KARAKASEVIC Aleksandar SRB / TOKIC Bojan SLO : 3-2



    Runda a III-a: - castigatorii se califica pe tabloul principal.

    FREITAS Marcos POR / IONESCU Ovidiu ROU - FLORE Tristan FRA / LEBESSON Emmanuel FRA: 1-3

    BOBOCICA Mihai ITA / STOYANOV Niagol ITA - MCBEATH David ENG / SZOCS Hunor ROU : 3-0


    In aceeasi runda a II-a, o surpriza nu prea placuta pentru chinezi:

    AKERSTROM Fabian SWE/OVERSJO Mattias SWE - LIANG Jingkun CHN / YAN An CHN : 3-0








    La dublu feminin:


    Runda a II-a (de 32 de perechi):

    BILENKO Tetyana UKR / PAVLOVICH Viktoria BLR - SINGEORZAN Arina ROU / THOMAS Chloe WAL: 3-0



    La U 21 feminin:


    Runda a II-a (de calificare):

    JHA Prachi USA - SINGEORZAN Arina ROU : 3-0


    In 12 noiembrie s-au desfasurat 8 din meciurile de pe tabloul principal de 32 de jucatoare.
    Celelalte 8 meciuri se desfasoara in 13 noiembrie.

    Runda I-a :

    HUANG Yu-Chiao TPE - SZOCS Bernadette ROU - ora 10.00, masa nr.3



    Cateva imagini din meciurile de calificare :



    RAKOVAC Lea - MAEDA Miyu


    BROSSIER Benjamin - CHIANG Hung-Chieh


    KALLBERG Anton - MACHADO Carlos


    LORENTZ Romain - WANG Eugene

  10. Mulțumesc iuliu zedler, gicu_licu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place oprea florin, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.817
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 12 h 9 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    10501
    Programul meciurilor de azi:

    http://www.ittf.com/competitions/tes...tition_ID=2604

    - - - Actualizat - - -

    U21 Women's Singles 32 HUANG Yu-Chiao TPE - SZOCS Bernadette ROU = 0-3 (6-11,10-12,7-11)

    - - - Actualizat - - -

    U21 Women's Singles 8 SZOCS Bernadette ROU - ZHANG Lily USA = 3-1 (3-11,11-4,8-11,11-6)

    - - - Actualizat - - -

    In semifinale Berni va intalni, de la 15:30, masa 1, favorita nr. 2 - ZHOU Yihan ^ SIN, cu care are 1-1 la meciuri. HAI BERNI !!!!

    - - - Actualizat - - -



    - - - Actualizat - - -



    - - - Actualizat - - -

    Rezultatele de azi: http://www.ittf.com/competitions/tes...tition_ID=2604

  12. Mulțumesc dennis au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 22 h 20 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele reprezentantilor nostri, pana in acest moment:



    La simplu masculin:


    Runda I-a :

    IONESCU Ovidiu ROU - MONTEIRO Joao POR: 2-4




    La simplu feminin:

    Reprezentantele noastre au iesit din competitie.




    La dublu masculin:


    Reprezentantii nostri au iesit din competitie.




    La dublu feminin:



    Reprezentantele noastre au iesit din competitie.




    La U 21 feminin:


    Runda I-a :

    HUANG Yu-Chiao TPE - SZOCS Bernadette ROU : 0-3


    Runda a II-a:


    SHAO Jieni POR - SZOCS Bernadette ROU : 2-3



    Runda a III-a (Sferturi de finala):


    SZOCS Bernadette ROU - ZHANG Lily USA : 3-1


    Semifinale:


    SZOCS Bernadette ROU - ZHOU Yihan SIN - azi, ora 15.30, la masa nr.1

    HAMAMOTO Yui JPN - HAYATA Hina JPN - azi, ora 15.30, la masa nr.2



    Au fost cateva rezultate interesante si surprinzatoare in meciurile desfasurate ieri si in prima jumatate a zilei de astazi.


    La simplu masculin:


    Un prim exemplu este suedezul de 18 ani,KALLBERG Anton - WR 85.


    In prima runda il invinge pe PITCHFORD Liam ENG - WR 52 cu 4-1.
    In runda urmatoare il invinge pe chinezul YAN An - WR 13 cu 4-3.

    KALLBERG Anton vs YAN An





    Un alt jucator surprinzator este tanarul francez, de 21 de ani, BROSSIER Benjamin FRA -WR 129


    In prima runda il invinge pe BAUM Patrick GER - WR 43 cu scorul de 4-1.
    In runda a doua il invinge pe OSHIMA Yuya JPN - WR 23 cu scorul de 4-3


    Al treilea exemplu este canadianul WANG Eugene CAN -WR 78.

    In prima runda l-a invins pe SHIONO Masato JPN -WR 55 cu scorul de 4-1
    In runda a doua l-a eliminat pe chinezul FANG Bo - WR 9 cu scorul de 4-3


    Cea mai mare surpriza s-a produs in meciul dintre:

    LUNDQVIST Jens SWE - ZHANG Jike CHN : 4-2 (11-6,5-11,11-9,11-3,5-11,12-10)

    Dealtfel, suedezul LUNDQVIST Jens-WR 92 a trecut in prima runda de danezul MAZE Michael - WR 46, cu scorul de 4-3
    In runda a doua l-a eliminat pe GHOSH Soumyajit IND - WR 121, cu scorul de 4-2.




    La simplu feminin:


    O evolutie surprinzator de buna o are chinezoaica MU Zi - WR 32.
    (jucatoarea cazuta in disgratia selectionerilor chinezi pentru inconstanta evolutiilor sale).

    In prima runda a invins-o pe IVANCAN Irene GER cu 4-0
    In runda a doua a eliminat-o pe DOO Hoi Kem HKG cu 4-1
    In runda a treia a produs surpriza, eliminand-o pe compatrioata sa, numarul 1 mondial, DING Ning cu scorul de 4-0.


    Un alt aspect pe care l-am observat in ultima perioada, activarea orgoliului jucatoarelor asiatice naturalizate in Europa.

    Una din aceastea este HAN Ying GER (32 de ani) -WR 8 care a eliminat-o in runda a treia pe CHEN Meng CHN -WR 7 cu un categoric 4-0.

    Un alt exemplu este YU Fu POR (37 de ani) - WR 32 care a eliminat-o in runda a treia pe aparatoarea LI Qian POL - WR 38, cu scorul de 4-0

    Tot in runda a treia, un meci foarte disputat a fost cel dintre:

    ISHIKAWA Kasumi JPN - SHAN Xiaona GER : 4-3( 1-11,11-6,6-11,13-15,11-8,11-9,11-



    La U 21 masculin:


    HARIMOTO Tomokazu vs KALLBERG Anton





    Tanarul jucator croat ZELJKO Filip - WR 209, care nu era in primii 16 favoriti la aceasta sectiune a avut urmatoarele rezultate:

    In prima runda l-a invins pe SUN Chia-Hung TPE - WR 187, favoritul nr.16, cu scorul de 3-0.
    In runda urmatoare si-a eliminat un compatriot, pe PUCAR Tomislav-WR 200 cu scorul de 3-2.
    In runda a treia l-a invins pe favoritul nr.2, suedezul KALLBERG Anton -WR 85, cu scorul de 3-1.
    Ultima modificare făcută de dennis; 14.11.2015 la 16:21.

  14. Mulțumesc luci_rac au mulțumit pentru mesaj
  15. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.817
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 12 h 9 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    10501
    Men's Singles 16 LUNDQVIST Jens SWE - ZHANG Jike CHN = 4-2 (11-6,5-11,11-9,11-3,5-11,12-10)
    Surpriza s-a produs !
    Plictisit JK. In setul 6 conducea cu 10-8 .... Lamentabil !

    - - - Actualizat - - -

    Meci palpitant la masa 4: MATSUDAIRA Kenta JPN - FAN Zhendong CHN = 2-2 (9-11, 6-11, 12-10, 11-9) deocamdata !!!

    - - - Actualizat - - -

    MATSUDAIRA Kenta JPN - FAN Zhendong CHN = 2-4 (9-11,6-11,12-10,11-9,5-11,7-11).

  16. Mulțumesc dennis au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    senior
    Avatarul lui luci_rac
    Data înscrierii
    13.03.2007
    Locație
    Targoviste , judetul Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 21 h 41 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    2063
    MATSUDAIRA Kenta (JPN) - FAN Zhendong (CHN) 2 - 4 (9-11,6-11,12-10,11-9,5-11,7-11)
    FAN ZHENDONG castiga cu 4-2 pana la urma .
    Interesant ce bine joaca suedezii la ei acasa , 4 suedezi in primii 16 , au ramas 3 in primii 8 , ramane de vazut cati trec mai departe . Meciuri foarte interesante pana acum !


    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	11.jpg 
Afișări:	8 
Mărime:	86,1 KB 
ID:	11917
    Blade: XIOM Feel ZX3
    Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
    Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

  18. Mulțumesc dennis au mulțumit pentru mesaj
  19. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.817
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 12 h 9 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    10501
    Table 1 U21 Women's Singles 4: SZOCS Bernadette ROU - ZHOU Yihan ^ SIN = 3-2 (6-11, 9-11, 11-5, 11-4, 11-7). BERNI in finalaaa !!!!

  20. Mulțumesc dennis au mulțumit pentru mesaj
  21. #11
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 22 h 20 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Berni Szocs este in finala la U 21 feminin

    Felicitari Berni si succes in runda finala.

  22. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.817
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 12 h 9 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    10501
    Berni va juca finala la U 21 maine de la 17:30 impotriva lui HAMAMOTO Yui JPN.

  23. #13
    cadet
    Data înscrierii
    08.11.2009
    Locație
    Romania
    Postări
    32
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 h 50 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    7
    http://www.ittf.com/itTV/

    - - - Actualizat - - -

    14/11 16:30 T2 U21 Women's Singles
    2

    HAMAMOTO Yui JPN
    vs

    SZOCS Bernadette ROU
    --- ---
    -

    - - - Actualizat - - -

    14/11 16:30 T2 U21 Women's Singles
    2

    HAMAMOTO Yui JPN
    vs

    SZOCS Bernadette ROU
    --- ---
    -

    - - - Actualizat - - -

    Finala trebuie sa inceapa in cateva minute

    - - - Actualizat - - -

    este azi finala !

  24. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.817
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 12 h 9 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    10501
    U21 Women's Singles final HAMAMOTO Yui JPN - SZOCS Bernadette ROU = 3-1 (11-8, 11-5, 6-11, 11-9)

    - - - Actualizat - - -


  25. Mulțumesc dennis au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place danmihai le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 22 h 20 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultate :



    La U 21 masculin - FINALA

    FLORE Tristan FRA - ZELJKO Filip CRO : 3-1 (11-7,11-9,5-11,11-6)



    La U 21 feminin - FINALA


    SZOCS Bernadette - HAMAMOTO Yui





    La simplu masculin:


    Sferturi de finala:


    XU Xin CHN - CHUANG Chih-Yuan TPE : 4-1 (9-11,12-10,11-4,11-9,11-

    KARLSSON Kristian SWE - LUNDQVIST Jens SWE : 4-0 (12-10,11-6,11-6,11-3)

    LIANG Jingkun CHN - FREITAS Marcos POR : 4-3 (16-14,10-12,9-11,5-11,11-3,11-5,11-

    KALLBERG Anton SWE - FAN Zhendong CHN : 2-4 (9-11,6-11,6-11,11-7,11-7,7-11)


    KARLSSON Kristian vs LUNDQVIST Jens





    Semifinale - maine, 15 noiembrie, masa nr.1

    de la ora 13.00

    XU Xin CHN - KARLSSON Kristian SWE

    de la ora 14.00

    LIANG Jingkun CHN - FAN Zhendong CHN




    La simplu feminin:


    Sferturi de finala:


    MU Zi CHN - HIRANO Miu JPN : 4-0 (11-8,15-13,11-4,11-

    ISHIKAWA Kasumi JPN - FUKUHARA Ai JPN : 4-1 (12-10,6-11,11-7,11-3,14-12)

    ZHU Yuling CHN - YU Fu POR : 4-0 (11-7,11-8,11-8,11-3)

    HAN Ying GER - LIU Shiwen CHN : 1-4 (6-11,11-8,4-11,6-11,5-11)


    MU Zi vs HIRANO Miu


    LIU Shiwen vs HAN Ying





    La dublu feminin:


    Semifinale:


    GRZYBOWSKA Katarzyna POL / PARTYKA Natalia POL - LIN Ye SIN / ZHOU Yihan SIN : 1-3 (5-11,10-12,11-8,8-11)

    LI Xiaoxia CHN / LIU Shiwen CHN - CHEN Meng CHN / MU Zi CHN : 2-3 (11-7,9-11,9-11,11-3,9-11)



    FINALA : -maine, 15 noiembrie, la masa nr.1

    de la ora 15.30

    LIN Ye SIN / ZHOU Yihan SIN - CHEN Meng CHN / MU Zi CHN





    La dublu masculin:


    Semifinale:

    FAN Zhendong CHN / ZHANG Jike CHN - MORIZONO Masataka JPN / OSHIMA Yuya JPN : 3-2 (9-11,11-9,11-6,9-11,11-9)

    DRINKHALL Paul ENG / PITCHFORD Liam ENG - FANG Bo CHN / XU Xin CHN : 1-3 (11-9,8-11,9-11,8-11)



    FAN Zhendong/ZHANG Jike vs MORIZONO Masataka/OSHIMA Yuya


    FANG Bo/XU Xin vs DRINKHALL Paul/PITCHFORD Liam




    FINALA: - maine, 15 noiembrie, la masa nr.1

    de la ora 16.00

    FAN Zhendong CHN / ZHANG Jike CHN - FANG Bo CHN / XU Xin CHN
    Ultima modificare făcută de dennis; 15.11.2015 la 00:37.

  27. Mulțumesc gicu_licu au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 18.11.2015, 00:31
  2. GAC Group 2015 ITTF World Tour, Austrian Open (Major), 02 - 06 Sep 2015, Wels
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 06.09.2015, 22:53
  3. GAC Group 2015 ITTF World Tour, Czech Open (Major), 26 - 30 Aug 2015, Olomouc
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 18
    Ultimul post: 04.09.2015, 01:18
  4. Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 05.04.2015, 11:20
  5. Răspunsuri: 51
    Ultimul post: 03.12.2013, 23:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •