vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 11 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 159

Subiect: Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 14 Noiembrie 2015

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046

    Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 14 Noiembrie 2015

    Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 14 Noiembrie 2015

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita
    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m
    DATA: SIMBATA 14 Noiembrie2015
    LOGISTICA: 16 JOOLA .Spatiu de joc 12 m*7m Mese arbitraj+Tabele Scor+Cos Prosop (exact ca la Turneul final Miniamatur 1.Iunie 2013 Agnita,17 Aprilie 2014 Victoria si multe alte turnee marca EMI-TT).Mingi *** celuloid
    CATEGORIILE-TURNEULUI
    1.Turneu Categoria Copii pana la 10 ani –Nascuti dupa 1.01.2005
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere 8.30
    2.Turneu Categoria Copii 11-14 ani –Nascuti intre 1.01.2001-31.12.2004
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere 8.30
    3.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 11,99
    Nr participanti .30+ 2 Wildcard , 8 mese inf,4 mese sup
    Ora de incepere 10.30
    4.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 12 si 19
    Nr participanti 46+ 2 Wildcard ,12 mese inf,4 mese sup
    Ora de incepere 11.30
    5.Turneu Categoria Open toti participantii cu media peste 19
    Nr participanti 22+2 Wildcard ,6 mese inf ,6 mese sup
    Ora de incepere 13.30

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE .-25 Lei adulti,15 lei copii , 2 leu catre AMATUR
    FACILITATI. Dulciuri,fursecuri, apa, cafea.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-5 juc,capii de serie dupa MP,se califica 3 ,locurile 4-5 joaca pt ultima patrime,(cincime )a clasamentului.
    -Grupe sup de 3 dupa o cheie aleatoare,se califica 2 ,pozitia 3 sist elim pt pozitionare mai exacta.
    -Eliminatori
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum,sau telefonic cu mentiunea ca daca se ocupa locurile organizatorul isi rezerva dreptul de a trece pe lista de asteptare persoanele care la turneele precedente (turneele organizate de EMI) au avut retrageri nejustificate .Pana in data de 15.11.2015 Vineri ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 15.11.2015 Vineri ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.
    Multumesc de intelegere.



    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma+Premii
    Locurile 4-8- Diploma
    Primele 2 locuri din repozitionare-Premii

    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121
    ORGANIZATORI si PARTENERI EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita
    Citat Postat n original de Zosim1 Vezi post
    ATENTIE ORELE DE INCEPERE LA CATEGORIILE INCEPATORI SI AVANSATI AU FOST MODIFICATE ASTFEL:

    incepatori 10.30
    avansati 11.30



    multumim de intelegere.
    Emi
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 11.11.2015 la 23:25.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Citat Postat n original de Zosim1 Vezi post
    ATENTIE ORELE DE INCEPERE LA CATEGORIILE INCEPATORI SI AVANSATI AU FOST MODIFICATE ASTFEL:

    incepatori 10.30
    avansati 11.30



    multumim de intelegere.
    Emi
    Rezervat Inscrieri
    Inscrieri Open - on 11/14/2015 at 1:05:25 AM

    1. Roman Bogdan, Arad - 4 - 33.21 - O
    2. Sicoe Rodica, Cugir - 5 - 32.63 - OFW
    3. Petrescu Liviu, Pitesti - 6 - 32.55 - OW
    4. Sufletel Radu, Alba Iulia - 29 - 26.46 - OL
    5. Avram Victor, Arad - 50 - 25.48 - O
    6. Put Gabriel, Oravita - 106 - 25.23 - O
    7. Craciun Calin, Oradea - 69 - 22.98 - O
    8. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu - 1078 - 21.75 - O
    9. Curut Gabriel, Timisoara - 122 - 21.42 - O
    10. Ciublea Vichente, Oravita - 187 - 20.85 - O
    11. Pauliuc Madalina, Timisoara - 1441 - 20.75 - OF
    12. Popet Doru, Timisoara - 1447 - 20.75 - O
    13. Creinicean Liviu, Oravita - 152 - 19.94 - O
    14. Kaposta Victor, Arad - 99 - 19.81 - O
    15. Boata Edgar, Arad - 166 - 19.81 - O
    16. Meszar Razvan, Arad - 258 - 19.39 - O
    17. Budes Alin, Timisoara - 440 - 18.88 - A
    18. Sferlea Marius, Oradea - 129 - 18.75 - A
    19. Verdet Adrian, Timisoara - 731 - 18.5 - A
    20. Crisanov Aurel, Timisoara - 691 - 17.75 - A
    21. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1216 - 17.75 - A
    22. Mitrache Simion, Timisoara - 777 - 16.5 - A
    23. Badea Bogdan, Dumbravita - 1274 - 14.75 - A
    24. Ciucioiu Dorin, Timisoara - 1142 - 12.5 - A
    25. Manea Karla, Timisoara - 1752 - 10.75 - AF
    26. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1454 - 9.75 - A
    27. Tarhuna Alin, Dumbravita - 1501 - 8.75 - A
    28. Manea Adrian, Timisoara - 1502 - 8.75 - A
    29. Wild Card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
    30. Wild Card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A


    Inscrieri Avansati - on 11/14/2015 at 1:03:02 AM

    1. Dani Leo, Arad - 138 - 18.44 - AH
    2. Fabian Wilhelm, Oradea - 153 - 18.28 - A
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj - 436 - 18 - A
    4. Cotca Dacian, Oradea - 162 - 17.52 - A
    5. Ticu Sorin, Lugoj - 783 - 17.5 - A
    6. Istrate Samir, Arad - 522 - 17.19 - A
    7. Veres Francisc, Oravita - 221 - 17.15 - A
    8. Lacatis Ghita, Arad - 175 - 16.96 - A
    9. Turburan Ion, Resita - 626 - 16.95 - A
    10. Neamt Doru, Arad - 198 - 16.5 - AW
    11. Lungu Marius, Oravita - 415 - 16.44 - A
    12. Csaky Tiberiu, Resita - 585 - 15.79 - A
    13. Matei Dumitru, Deva - 226 - 15.52 - AW
    14. Manu Nicolae, Resita - 1114 - 15 - A
    15. Munteanu Constantin, Resita - 1217 - 15 - A
    16. Oprea Adrian, Lugoj - 519 - 14.3 - A
    17. Venter Liviu, Resita - 1263 - 14 - A
    18. Mirza Sorin, Arad - 912 - 13.58 - A
    19. Jurje Alex Doru, Almasu Mare - 500 - 13.38 - A
    20. Ghile Ioan, Oradea - 337 - 13.08 - A
    21. Petcu Daniel, Drobeta Tr Severin - 1264 - 12.75 - A
    22. Ardelean Raul, Arad - 665 - 12.7 - A
    23. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 531 - 12.17 - A
    24. Cecan Vasile, Timisoara - 434 - 12.06 - A
    25. Nagy Iosif, Arad - 466 - 11.78 - AW
    26. Drinceanu Lilian, Oravita - 683 - 11.29 - A
    27. Ignuta Sebastian, Voiteg - 1301 - 10.75 - A
    28. Jichici Svetozar, Timisoara - 576 - 10.14 - A
    29. Roseti Ionut, Lugoj - 727 - 10.04 - A
    30. Cioveie Marian, Oravita - 1004 - 9.56 - A
    31. Midvichi Alexandru, Deva - 1627 - 5.25 - A
    32. Domanyek Alexandru, Lugoj - 1861 - 4 - A
    33. Sain Emil, Timisoara - 1643 - 2.75 - A
    34. Joumach Abdulah Rahima, Timisoara - 2705 - 2.75 - A
    35. Balint Tiberiu, Timisoara - 2490 - 0 - A
    36. Wildcard 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
    37. Wildcard 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
    38. Cresneac Mihail, Resita - 3135 - 0 - A
    39. Varadi Tudor Calin, Deva - 3136 - 0 - A
    40. Tamsa Titus, Resita - 3137 - 0 - A
    41. Omoreanu Ciprian, Dumbravita - 3138 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 11/14/2015 at 1:01:12 AM

    1. Tisza Iosif, Arad - 489 - 11.91 - A
    2. Boros Amalia, Oradea - 455 - 11.61 - AF
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 482 - 9.9 - AW
    4. Fekete Istvan, Arad - 642 - 9.41 - A
    5. Matusan Florin, Timisoara - 795 - 9 - A
    6. Postelnicu Mihai, Deva - 706 - 8.06 - A
    7. Carabas Cosmin, Timisoara - 1379 - 8 - A
    8. Deak Valentin, Sebis - 1571 - 7.5 - A
    9. Constantinescu Victor, Timisoara - 1189 - 6.92 - A
    10. Isopescu Vasile, Timisoara - 2111 - 6.75 - A
    11. Craiovan Victor, Resita - 1234 - 6.38 - A
    12. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 743 - 6.36 - AW
    13. Pirlea Claudiu, Drobeta Tr Severin - 1256 - 5.88 - A
    14. Sirbu Lucian, Drobeta Tr Severin - 1486 - 4.75 - A
    15. Glavan Radu, Timisoara - 2425 - 3.75 - A
    16. Sabau Victor, Arad - 1644 - 2.75 - A
    17. Wild card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
    18. Wild card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
    19. Faur Lucian, Jimbolia - 3135 - 0 - A
    20. Preda Elena Carmen, Deva - 3136 - 0 - A


    Inscrieri Copii pana la 10 Ani - on 11/14/2015 at 12:49:48 AM

    1. Sferlea Alesia, Oradea - 806 - 8.4 - AJF
    2. Novacescu Andrei, Lugoj - 1848 - 4.75 - A
    3. Moldovan Dora, Dumbravita - 1963 - 2.75 - AF
    4. Badea Teodora, Dumbravita - 2053 - 2.75 - AF
    5. Stanusila Oana, Dumbravita - 1968 - 1.75 - AF
    6. Stanusila Alexia, Dumbravita - 2320 - 1.75 - AF
    7. Cotca Diana, Oradea - 2763 - 1.75 - AF
    8. Orban Madalina, Timisoara - 2764 - 1.75 - AF
    9. Cotca Rares, Oradea - 2770 - 1.75 - A
    10. Iova Alexandru, Dumbravita - 2931 - 0 - A
    11. Postelnicu Briana, Deva - 3133 - 0 - A
    12. Pauliuc Alesia, Timisoara - 3134 - 0 - A
    13. Sain Lucas, Timisoara - 3135 - 0 - A
    14. Berinde Luca, Dumbravita - 3136 - 0 - A
    15. Baloi Iustin, Dumbravita - 3137 - 0 - A
    16. Kornya Tamas, Salonta - 3138 - 0 - A
    17. Kornya Adam, Salonta - 3139 - 0 - A
    18. Satmari Levente, Salonta - 3140 - 0 - A

    Inscrieri Copii 11-14 Ani - on 11/12/2015 at 9:46:22 PM

    1. Kiraly Pongratz, Salonta - 730 - 18.83 - A
    2. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1216 - 17.75 - A
    3. Badea Bogdan, Dumbravita - 1274 - 14.75 - A
    4. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1454 - 9.75 - A
    5. Tarhuna Alin, Dumbravita - 1501 - 8.75 - A
    6. Postelnicu Eric, Deva - 899 - 5.69 - AJ
    7. Stanusila Razvan, Dumbravita - 2039 - 3.75 - A
    8. Bobin Andra, Dumbravita - 2534 - 2.75 - AF
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 14.11.2015 la 02:05.

  3. mi place victor.arad, roman bogdan, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui Rosetionut
    Data nscrierii
    01.12.2014
    Locație
    Lugoj
    Vrstă
    29
    Postări
    283
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    34 z 23 h 31 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    310
    Sper cu siguranta sa fie la fel de frumos ca si cel de data trecuta.
    Sala super, jucatori de exceptie, organizarea si premierea foarte bine pusa la punct.
    Multumim Emi!
    Ultima modificare făcută de Rosetionut; 02.11.2015 la 22:57.
    Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

  5. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Bogdan Raducan, victor.arad, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat Clasament

    Clasament Open

    1. Roman Bogdan - Arad
    2. Petrescu Liviu - Pitesti
    3 -- 4
    Avram Victor - Arad
    Pauliuc Madalina - Timisoara
    5 -- 8
    Manea Adrian - Timisoara
    Put Gabriel - Oravita
    Crisanov Aurel - Timisoara
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    9 -- 16
    Meszar Razvan - Arad
    Manea Karla - Timisoara
    Tanasa Antonio - Dumbravita
    Sicoe Rodica - Cugir
    Moldovan Daniel - Dumbravita
    Verdet Adrian - Timisoara
    Budes Alin - Timisoara
    Boru Lucian - Timisoara
    17 -- 18
    Sferlea Marius - Oradea
    Popet Doru - Timisoara
    19 -- 1v gr.sup.
    Craciun Calin - Oradea
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Kaposta Victor - Arad
    Creinicean Liviu - Oravita
    Boata Edgar - Arad
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Tarhuna Alin - Dumbravita
    25 -- 27 1v gr.inf.
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Badea Bogdan - Dumbravita
    Bobin Andra - Dumbravita
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Curut Gabriel - Timisoara
    Ciublea Vichente - Oravita
    Mitrache Simion - Timisoara

    Clasament Avansati

    1. Kiraly Pongratz - Salonta
    2. Dani Leo - Arad
    3 -- 4
    Istrate Samir - Arad
    Mirza Sorin - Arad
    5 -- 8
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Veres Francisc - Oravita
    Lungu Marius - Oravita
    Cotca Dacian - Oradea
    9 -- 16
    Venter Liviu - Resita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Ghile Ioan - Oradea
    Nagy Iosif - Arad
    Lacatis Ghita - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    Manu Nicolae - Resita
    17 -- 20
    Neamt Doru - Arad
    Matei Dumitru - Deva
    Ticu Sorin - Lugoj
    Munteanu Constantin - Resita
    21 -- 1v gr.sup.
    Turburan Ion - Resita
    22 -- 30 0v gr.sup.
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Oprea Adrian - Lugoj
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Roseti Ionut - Lugoj
    Cioveie Marian - Oravita
    Sain Emil - Timisoara
    Cresneac Mihail - Resita
    31 -- 1v gr.inf.
    Cecan Vasile - Timisoara
    32 -- 40 0v gr.inf.
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    Midvichi Alexandru - Deva
    Domanyek Alexandru - Lugoj
    Stanusila Razvan - Dumbravita
    Balint Tiberiu - Timisoara
    Joumach Abdulah Rahima - Timisoara
    Varadi Tudor Calin - Deva
    Tamsa Titus - Resita
    Omoreanu Ciprian - Dumbravita

    Clasament Incepatori

    1. Boros Amalia - Oradea
    2. Isopescu Vasile - Timisoara
    3 -- 4
    Deak Valentin - Sebis
    Tisza Iosif - Arad
    5 -- 8
    Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
    Constantinescu Victor - Timisoara
    Faur Lucian - Jimbolia
    Carabas Cosmin - Timisoara
    9 -- 10
    Pirlea Claudiu - Drobeta Tr Severin
    Glavan Radu - Timisoara
    11 -- 1v gr.sup.
    Sabau Victor - Arad
    12 -- 15 0v gr.sup.
    Fekete Istvan - Arad
    Postelnicu Mihai - Deva
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Craiovan Victor - Resita
    16 -- 20 0v gr.inf.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Matusan Florin - Timisoara
    Steopan David - Dumbravita
    Preda Elena Carmen - Deva
    Baloi Lucian - Dumbravita

    Clasament Copii pana la 10 Ani

    1. Kornya Adam - Salonta
    2. Kornya Tamas - Salonta
    3 -- 4
    Satmari Levente - Salonta
    Stanusila Oana - Dumbravita
    5 -- 8
    Sferlea Alesia - Oradea
    Moldovan Dora - Dumbravita
    Orban Madalina - Timisoara
    Pap Josef - Salonta
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Novacescu Andrei - Lugoj
    Badea Teodora - Dumbravita
    Cotca Diana - Oradea
    Cotca Rares - Oradea
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Stanusila Alexia - Dumbravita
    Pauliuc Alesia - Timisoara
    15 -- 18 0v gr.inf.
    Iova Alexandru - Dumbravita
    Postelnicu Briana - Deva
    Berinde Luca - Dumbravita
    Baloi Iustin - Dumbravita

    Clasament Copii 11-14 Ani

    1. Badea Bogdan - Dumbravita
    2. Moldovan Daniel - Dumbravita
    3 -- 4
    Kiraly Pongratz - Salonta
    Tanasa Antonio - Dumbravita
    5 -- 6 0v gr.sup.
    Tarhuna Alin - Dumbravita
    Stanusila Razvan - Dumbravita
    7 -- 8 1v gr.inf.
    Bobin Andra - Dumbravita
    Steopan David - Dumbravita
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Postelnicu Eric - Deva
    Lascu Mihai - Dumbravita


    Abstnti nemotivati

    """29. Wild Card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
    30. Wild Card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A

    36. Wildcard 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
    37. Wildcard 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A

    17. Wild card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
    18. Wild card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A"""" In afara de ei nici un absent nemotivat.
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 16.11.2015 la 06:41.

  7. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui Rosetionut
    Data nscrierii
    01.12.2014
    Locație
    Lugoj
    Vrstă
    29
    Postări
    283
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    34 z 23 h 31 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    310
    Cu mare placere,
    Ionut Roseti - avansati, Lugoj
    Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

  9. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data nscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vrstă
    40
    Postări
    384
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    25 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    608
    Kaposta Victor - open, Arad.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  11. mi place victor.arad, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    nțelept
    Avatarul lui mateidumitru
    Data nscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vrstă
    69
    Postări
    2.918
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    78 z 10 h 35 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    3513
    Matei Dumitru - Deva - avansati

  13. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre, victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data nscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vrstă
    46
    Postări
    1.339
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    76 z 16 h 52 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    862
    Super, de data asta fac pe "dr.." in patru si tot ajung. Turburan Ion la Avansati".
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  15. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    organizator turnee

    Data nscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vrstă
    66
    Postări
    976
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 55 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3141
    Pralea Constantin-Alba Iulia-incepatori

  17. mi place Rosetionut, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior

    Data nscrierii
    07.08.2014
    Locație
    Deva
    Vrstă
    47
    Postări
    429
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    25 z 11 h 58 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    630
    Buna ziua,
    Se inscriu din Deva astfel:
    1. Turneu Categoria Copii pana la 10 ani - Postelnicu Briana ( 7 ani)
    2. Turneu Categoria Copii 11-14 ani - Postelnicu Eric ( 11 ani)
    3. Turneu Categoria Incepatori - Postelnicu Mihai.
    Multumesc.
    O zi buna!

  19. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  20. #11
    maestru
    Avatarul lui mihais mioveni
    Data nscrierii
    17.06.2011
    Locație
    Mioveni
    Vrstă
    63
    Postări
    1.105
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    30 z 6 h 52 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3723
    Este vorba de Dumbravita de langa Timisoara?

  21. #12
    senior
    Avatarul lui victor.arad
    Data nscrierii
    11.11.2009
    Locație
    Arad
    Vrstă
    29
    Postări
    972
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    36 z 19 h 1 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    1224
    Da, de el este vorba.

  22. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Rosetionut le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    Banned

    Data nscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vrstă
    48
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    3357
    Se inscriu din Oradea:
    -la copii pana in 10 ani Alesia Sferlea(8 ani)
    -la open Marius Sferlea

  24. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre, tavy, victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    senior
    Avatarul lui victor.arad
    Data nscrierii
    11.11.2009
    Locație
    Arad
    Vrstă
    29
    Postări
    972
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    36 z 19 h 1 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    1224
    Sper sa pot si eu ajunge, sa vad si eu minunatia de sala pe care au laudat-o toti... si sa pot participa si eu la un turneu organizat de tine Emi. Din Arad: Avram Victor - Open

  26. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  27. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Citat Postat n original de victor.arad Vezi post
    Sper sa pot si eu ajunge, sa vad si eu minunatia de sala pe care au laudat-o toti... si sa pot participa si eu la un turneu organizat de tine Emi. Din Arad: Avram Victor - Open



    Restul te las pe tine sa descoperi Victore.

  28. mi place victor.arad, ADN le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 12.08.2018, 16:11
  2. Răspunsuri: 152
    Ultimul post: 25.03.2016, 11:44
  3. Răspunsuri: 189
    Ultimul post: 15.03.2016, 10:46
  4. Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 19.10.2015, 15:35
  5. “MESE PENTRU AMATORIi” Programul VivaSportShop.ro
    De VivaSportClub n forumul Organizare AmaTur
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 10.06.2013, 14:52

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •