Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 14 Noiembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ..Noul(si vechiul ....) campion de la OPEN(ghici cine e???.....)..impreuna cu fanul lui nr 1 care l-a incurajat permanent pana a ramas fara voce....)



    Bogdan&Ale

    Inca o amintire de neuitat:


    ursu ursilor&Ale
    Ultima editare de MariusBH; 16.nov.2015, 17:39.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

    Comentariu


    • ...Despre un turneu perfect nu ai ce spune..........

      1.In primul rand vreau sa-mi felicit inca o data fetita...pentru ca ea salveaza onoarea familiei la ora actuala.....(am cazut pe locul 2 de mult..);un loc 5 meritat..pentru ca din nou ne-am batut cu baietii de 10-11 ani de la egal la egal-primele 3 locuri au fost ocupate de baieti(foarte valorosi ,antrenati la Salonta de marele antrenor Sift)de 10-11 ani.In eliminatorii a fost eliminata de castigatorul turneului la copii 8-10 ani cu scorul 3-1(dupa ce Ale a condus 1-0 la seturi si 6-2 in setul 2,iar in setul 3 a pierdut la avantaje;era bine daca era un arbitru la acest meci pentru ca d-l antrenor Sift a intrerupt meciul de 4-5 ori cel putin pentru indicatii si pentru a opri seria de plans a campionului).De asemenea in inferioare a castigat cu 3-1 impotriva locului 3.Le vine randul si baietilor astia de 10 ani........inca putin...

      2.Un Bravo MARE bihorenilor care au castigat 3 din cele 5 categorii puse la bataie de Emi la acest turneu si anume:categ 8-10 ani,incepatori si avansati.
      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

      Comentariu


      • Bravo, Ale ! Esti pe drumul cel bun ! Mult succes, tie si tatalui tau !

        Comentariu


        • Asteptam cu nerabdare toate pozele ce s-au mai facut in timpul turneului, si cele de la premiere. Sunt convins ca o gramada de amatori de fotografii au surprins momentele frumoase de la turneu.

          Comentariu


          • Postat în original de MariusBH Vezi post
            ...Despre un turneu perfect nu ai ce spune..........

            1.In primul rand vreau sa-mi felicit inca o data fetita...pentru ca ea salveaza onoarea familiei la ora actuala.....(am cazut pe locul 2 de mult..);un loc 5 meritat..pentru ca din nou ne-am batut cu baietii de 10-11 ani de la egal la egal-primele 3 locuri au fost ocupate de baieti(foarte valorosi ,antrenati la Salonta de marele antrenor Sift)de 10-11 ani.In eliminatorii a fost eliminata de castigatorul turneului la copii 8-10 ani cu scorul 3-1(dupa ce Ale a condus 1-0 la seturi si 6-2 in setul 2,iar in setul 3 a pierdut la avantaje;era bine daca era un arbitru la acest meci pentru ca d-l antrenor Sift a intrerupt meciul de 4-5 ori cel putin pentru indicatii si pentru a opri seria de plans a campionului).De asemenea in inferioare a castigat cu 3-1 impotriva locului 3.Le vine randul si baietilor astia de 10 ani........inca putin...

            2.Un Bravo MARE bihorenilor care au castigat 3 din cele 5 categorii puse la bataie de Emi la acest turneu si anume:categ 8-10 ani,incepatori si avansati.

            Bravo Ale, aratai la tatal tau cum trebuie sa joace o viitoare campioana.

            Marius, in privinta dl. Sift nu fii asa critic, eu zic sa iei notite, nu de alta dar tare mi-e frica ca o sa ii calci pe urme, si in curand vei ajunge si tu sa dai doar indicatii de pe margine mult mai des decat vei lovi cu paleta in minge.
            In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
            Dalai Lama

            Comentariu


            • Postat în original de sorin1218 Vezi post
              Bravo Ale, aratai la tatal tau cum trebuie sa joace o viitoare campioana.

              Marius, in privinta dl. Sift nu fii asa critic, eu zic sa iei notite, nu de alta dar tare mi-e frica ca o sa ii calci pe urme, si in curand vei ajunge si tu sa dai doar indicatii de pe margine mult mai des decat vei lovi cu paleta in minge.
              ..Sorine ..ma mir ca nu te-or descoperit astia la stand-up-comedy........i-ai eclipsa total.......

              Eu imi pun intrebarea daca Ale s-ar antrena zilnic 2-4 ore ca si fetele de la Dumbravita sau Mediaș;,,,,,ce ar fi ???.......ea se antreneaza maxim de 2 ori pe saptamana...iar inainte de acest turneu toata saptamana nu a facut niciun antrenament pt ca era gripata..plus ca i-am schimbat fetele(......ce idee tampita mi-o venit....) cu 10 zile inainte de turneu.....

              In legatura cu indicatiile mele de pe tusa.....ai dreptate.........mai mult vorbesc decat dau in minge........dar chestia asta ii valabila si pt tine....
              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

              Comentariu


              • A gasit cineva o sticla de lipici verde de jumate de litru de lipici pe baza de toluen?... in partea dreapta salii ( vizavi de masa organizatorului ).. cred ca am uitat-o la sala. Emi da de stire daca afli ceva despre cine a fotografiat premierea la ambele categorii sa puna niste poze pe forum...

                Comentariu




                • - - - Actualizat - - -



                  - - - Actualizat - - -

                  - - - Actualizat - - -



                  - - - Actualizat - - -

                  - - - Actualizat - - -
                  Ultima editare de Dacian Cotca; 20.nov.2015, 23:37.

                  Comentariu


                  • La Open nu a pozat nimeni podiumul cu campionii ?

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X