Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn Stiga "manufactured under license" : de folosit sau de aruncat ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lemn Stiga "manufactured under license" : de folosit sau de aruncat ?

    Ziua buna tuturor cititorilor acestui post ! Am doua lemne Stiga foarte vechi(pe maner este cifra 1 scrisa foarte mare,iar sub ea sigla Stiga),de la paletele Stiga Narova facute sub licenta in USSR.Intrebarea mea este urmatoarea : merita pastrate si folosite de catre un incepator(baiatul meu), sau trebuiesc aruncate,fiind un lemn de duzina(poate nici atat ?) ? In cazul in care ar merita a fi folosite,ce fete s-ar preta a fi puse pe el ? Intreb aceasta pentru ca nu am idee ce fel de lemn este :allround(-,+),off sau de care ? Astept lamuriri atat din partea celor care in vremurile de inceput ale pasiunii lor pentru tenis au jucat cu asa ceva, cat si din partea celor care cunosc raspunsul la intrebarea mea. Va multumesc !
    Ultima editare de Teodor1; 09.nov.2015, 21:20.

  • #2
    1. Puneti cateva fotografii..." o poza face cat o mie de cuvinte "...astfel , lemnul va fi identificat mai usor si poate, va starni ceva amintiri fostilor posesori...
    2. Lipiti orice fel de fete si dati cu setupul respectiv, o sa va lamuriti rapid ce si cum...daca nu aveti cunostintele necesare, rugati un cunoscator ( antrenor, jucator, etc ).
    3. Nici un lemn nu trebuie aruncat...cel mult donat unora mai putin norocosi.
    4. Succes si spor la jocuri !
    TRUST NO ONE !

    Comentariu


    • #3
      Unii colectionari pot plati bani frumosi pe o paleta Narova cu fetele originale in stare foarte buna, mai ales pe forumurile din afara si pe ebay.
      Blog de tenis de masă

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de grasomega Vezi post
        Unii colectionari pot plati bani frumosi pe o paleta Narova cu fetele originale in stare foarte buna, mai ales pe forumurile din afara si pe ebay.
        Va salut ! Eu am un lemn si o paleta,in stare foarte buna ! Fata neagra chiar mai are ceva spin ! Nu m-am gandit la comercializare,dar prin cele scrise mi-ati deschis o ipoteza la care ma pot gandi...O sa pun si cateva poze.Deocamdata,lemnul !

        Comentariu


        • #5
          Ceva asemanator, orientativ...http://www.okazii.ro/tenis/palete-pi...ova-a175064221
          TRUST NO ONE !

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X