Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

    Multumesc pentru raspuns Florin si in primul rand pentru organizare, a fost extraordinar. Faptul ca am avut ocazia sa jucam cu viitorii (si actualii) campioni a fost o surpriza extrem de placuta si o ocazie sa ne vedem valoarea reala! Sper sa devina un obicei includerea jucatorilor legitimati din localitatile in care se mai organizeaza Amatur. Bravo Florin, Dorel si multumiri domnului Bozga pentru amabilitate.
    TBS/T05

    Comentariu


    • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

      Complimente pentru organizatori !pentru modul cum stiu sa fie gazde,felicit toti participantii la acest turneu(chiar si pe cei care-s un pic nervosi cu nervii,etc
      Bravo Bistrița !

      Comentariu


      • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

        Postat în original de Vali Suta
        Complimente pentru organizatori !pentru modul cum stiu sa fie gazde,felicit toti participantii la acest turneu(chiar si pe cei care-s un pic nervosi cu nervii,etc
        Bravo Bistrița !
        D-le VALI,nervozitatea poate fi cauzata si de altceva,exceptand sistemul nervos?Atentie la folosirea pleonasmelor.Referitor la turneu,organizarea a fost foarte buna,mai putin partea culinara,care s-a terminat dupa aproximativ 3-4 ore si partea minerala dupa cam 5 ore.Nu se mai putea juca de foame in fazele superioare,noroc de magazinul PLUS de peste drum care ne-a mai salvat burta.Sugerez pe viitor organizatorilor sa caute o sponsorizare solida la acest magazin direct proportionala cu numarul participantilor,cu "grutatea" lor ,cu apetitul culinar ,cu cel tenisistic,etc.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

          "Atentie la folosirea pleonasmelor".... ATENTIE LA CEI CARE NU AU CE FACE DECAT SA VADA PAIUL DIN OCHIUL VECINULUI!!!
          Blade-Darker speed 90
          Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
          Bh- Testing

          Comentariu


          • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

            Postat în original de Dado.daniel
            "Atentie la folosirea pleonasmelor".... ATENTIE LA CEI CARE NU AU CE FACE DECAT SA VADA PAIUL DIN OCHIUL VECINULUI!!!
            Te simti cu "musca pe caciula"?Sa stii ca am mai multa treaba decat tine ,acum ma relaxez ,cu ce te deranjeaza remarca ?Am spus ceva gresit?Sa-ti vezi de "lungul"nasului tau.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

              daca ati fi scris alt raspuns ma inclinam in fata dvs. dar asa m-am convins ca am avut dreptate. In privinta caracterului...no comment .
              Blade-Darker speed 90
              Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
              Bh- Testing

              Comentariu


              • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                a fost un concurs foarte bine organizat si conditii de joc exceptionale. poate timpul de joc pt cei din fazele superioare a fost cam lung.
                juniorii si cadetii bistriteni au fost la inaltime si sper sa-i vedem peste putini ani invingatori in competitii internationale.
                sper sa mai putem sa jucam in sala aceea, poate si cu bunavointa d-lui Bozga.
                blade - JOO SE HYUK
                rubbers - XIOM VEGA PRO & long pimples frictionless

                Comentariu


                • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                  Avand in vedere ca il cunosc pe Vali destul de bine in ceea ce priveste nivelul sau de instruire si educatie sunt absolut sigur ca a fost un pleonasm intentionat...o figura de stil, ca sa zic asa. In rest toate bune. Pace
                  Blade: Viscaria, FL
                  fh: T05, 2,1 mm, black
                  bh: T05, 2,1 mm, red

                  Comentariu


                  • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                    problema e ca domnul priza tok nu e la "prima abatere", de lup moralist! Multa pace!
                    Blade-Darker speed 90
                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                    Bh- Testing

                    Comentariu


                    • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                      si mie mi-a dat dansul un mp cu corectari de scris
                      si apropo si eu cunosc gluma"nervos cu nervii"
                      puneti la sfarsit cate un "glumeam" sa priceapa si "geniile"
                      Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                      Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                      Comentariu


                      • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                        Si eu la fel am primit un mp cu referire la o greseala facuta la repezeala, dar pe care mi-o asumasem in cadrul aceluiasi topic. Am trecut peste "incident", incercand sa inteleg. Tuturor ni se mai intampla si nu cred ca ceilalti ar trebui sa faca prea mare caz de asta. Important este ca lumea sa inteleaga ce am dorit sa spunem. Numai bine.
                        XIOM Ofensive S Off / ST
                        BH - Victas Limber V1
                        FH - Xiom Omega 4 Pro

                        Comentariu


                        • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                          ceva poze,se poate?..sau fotografii?!?!,sau cum o fi corect?!
                          Multumesc !

                          Comentariu


                          • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                            dagherotipuri (des daguerreotypes)...sau poze fotografice pleonastice...(boala mare lipsa de humor!)
                            Blade: Donic Defplay Senso
                            FH/BH: Stiga Chop&Drive
                            BH/FH: Stiga Destroyer

                            Comentariu


                            • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                              [quote=PRIZA TOK]
                              Postat în original de "Vali Suta":3emym19b
                              Complimente pentru organizatori !pentru modul cum stiu sa fie gazde,felicit toti participantii la acest turneu(chiar si pe cei care-s un pic nervosi cu nervii,etc
                              Bravo Bistrița !
                              D-le VALI,nervozitatea poate fi cauzata si de altceva,exceptand sistemul nervos?Atentie la folosirea pleonasmelor.Referitor la turneu,organizarea a fost foarte buna,mai putin partea culinara,care s-a terminat dupa aproximativ 3-4 ore si partea minerala dupa cam 5 ore.Nu se mai putea juca de foame in fazele superioare,noroc de magazinul PLUS de peste drum care ne-a mai salvat burta.Sugerez pe viitor organizatorilor sa caute o sponsorizare solida la acest magazin direct proportionala cu numarul participantilor,cu "grutatea" lor ,cu apetitul culinar ,cu cel tenisistic,etc.[/quote:3emym19b]
                              auzi ma dom' priza'ntro parte tu ai venit la acest concurs ca n'aveai ce manca acasa sau sa joci tenis?la urmatoru' concurs voi fi eu sponsoru' tau si o sa iti trimit niscai sanvisuri cu dude sa faci matu cat manica cojocului si poate iti trimite si ne'a vali oarece prafuri d'alea da'le lui nea oetker de duca sa ne lasi cu ineptiile tale

                              Comentariu


                              • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                                Postat în original de Vali Suta
                                ceva poze,se poate?..sau fotografii?!?!,sau cum o fi corect?!
                                Multumesc !
                                te rog frumos cu 4 de i

                                Comentariu


                                • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                                  http://tenisdemasa.amatur.ro/A9_04_Bistrita.php
                                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                                    poze in drum spre Bistrița :
                                    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                    FH: Tenergy 05 FX
                                    BH: Tenergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • Re: Turneu A - Bistrița - 21 februarie 2009

                                      Vasile, poate mi le trimiti pe toate sa le vad si eu.
                                      Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X