Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "George Vaduva" -Turneu A - 28 noiembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari Calin Mihai ( albina ) pentru locul 1. In sfarsit vin si rezultatele mult dorite dupa un turneu final de la Focșani reusit. Talent este cu carul, si mana merge.... doar la cap trebuie lucrat si sunt convins ca locurile 1 o sa vina din ce in ce mai des pe la tine. Un mare bravo organizatorilor Leorda Rares & Company.... sper din sufletul sa ajung si eu la anul la vreun turneu in București, de ce nu si la Top Tenis Arena.

    Comentariu


    • In primul rand felicitari pentru turneu , organizare foarte bun? și in al doilea rand vreau tricoul inapoi care a disparut in timpul turneului mai explicit albastru si cu burt?. daca cel care care l.a gasit nu vrea sa mi.l restituie , e optiunea lui, insa nu cred ca.i face cinste (era sa zic ca e valabil ce a spus Iahim in penultima lui fraza de pe pagina dar ma abtin)

      Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
      Lemn - Donic Waldner AR
      FH - Focus Snipe III
      BH - MilkyWay-Neptune

      Comentariu


      • Ultimele schimburi dintre Boaca si Tomica

        Finala Open -

        Comentariu


        • Postat în original de Rafael Vezi post
          ... și in al doilea rand vreau tricoul inapoi care a disparut in timpul turneului mai explicit albastru si cu burt?. daca cel care care l.a gasit nu vrea sa mi.l restituie , e optiunea lui, insa nu cred ca.i face cinste (era sa zic ca e valabil ce a spus Iahim in penultima lui fraza de pe pagina dar ma abtin)

          Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
          Una calda, alta rece.
          Imi pare rau pentru tricoul tau, Rafael. Urmare postarii mele pe acest forum, am primit un telefon aseara, iar maine imi recuperez paleta. Iata ca spiritul de fairplay al acestei familii, care se numeste Amatur, exista! Multumesc!

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X