Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta mea.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Paleta mea.

    Salut. De curand mi-am cumpara o noua paleta si anume Donic Waldner 1000 Carbon. Imi puteti spune daca e buna de ceva? Precizez ca vreau sa imi schimb fetele cu Donic Bluefire M1, dar nu acum si daca pot sa pun fetele?

  • #2
    E paleta Hobby nu e profi dar e destul de ok si la banii care i-ati dat pe ea va luati de pe forum o paleta destul de ok si profi.
    Cu stima!!
    Blade Buterfly Apolonia Tiago
    FH Tenergy 80
    BH Tenergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Nomak Vezi post
      E paleta Hobby nu e profi dar e destul de ok si la banii care i-ati dat pe ea va luati de pe forum o paleta destul de ok si profi.
      Cu stima!!
      Nu am dat foarte multi bani pe ea sau cel putin nu mi se pare...
      App. pot sa pun fete donic bluefire m1 pe ea?

      Comentariu


      • #4
        Sigur ca poti dar nu merita osteneala...
        Eu te sfatuiesc sa mergi la o sala cu antrenor si-ti spune el cam ce-ti trebuie
        Nu da banii aiurea!
        Lemn:Xiom Zeta
        Fete:MX-P

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de gelcu Vezi post
          Sigur ca poti dar nu merita osteneala...
          Eu te sfatuiesc sa mergi la o sala cu antrenor si-ti spune el cam ce-ti trebuie
          Nu da banii aiurea!
          Ehh, totusi incerc..poate ma inteleg mai bine decat acum. Mi se par lente fentele si vreau ceva mai rapid. Joc tenis zilnic 2-3 ore..

          Comentariu


          • #6
            De ce mai ne întrebi atunci ....dacă faci tot cum te taie capul....

            Suntem mulți pe aici care am orbecăit la rândul nostru și simțim măcar sa-i scăpam pe alții de "faza" asta....
            Fă cum ?ți zice omul și ieși de trei ori mai câștigat ..pe toate planurile inclusiv financiar . Dute la un anterenor .
            .arata-i ce știi ...și cumpăra ce echipament ?ți indică acel antrenor.
            Altfel o să repeți aceleași greșeli inerente prin care am trecut și noi.
            Blade : 729 Dinasty Hinoki off
            FH: Xiom Asia Japan
            BH:Xiom Asia Japan

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X