Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Paleta Veche" editia a VIII-a VICTORIA 03 Ianuarie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Povestea turneului de la un cap la altul
    Ultima editare de Zosim1; 04.ian.2016, 13:47.

    Comentariu


    • retragerea impreuna cu familia si ajutoarele.
      Ultima editare de Zosim1; 04.ian.2016, 13:57.

      Comentariu


      • Salutare!
        Ca de fiecare data Emi&Co Victoria au fost gazde primitoare.Nu cred ca trebuie sa mai ridic pe cineva "in slavi" ,atmosfera a fost cea care face cinste AMATURULUI!
        Un turneu super reusit in care cine nu stie,s-a pus multa pasiune!
        Bravo Emi!

        Comentariu


        • [QUOTE=Zosim1;284995]retragerea impreuna cu familia si ajutoarele.
          [

          O ipostaza destul de rar intalnita anul trecut...!
          "La multi ani" intregii familii Beltechi!
          I love table tennis !

          Comentariu


          • Postat în original de Nelu Negrean Vezi post
            Felicit organizatorii pt totala implicare in buna desfasurare a acestui turneu. Felicitari tuturor care au participat. <La cat mai multe turnee reusite>
            Emi, am insa o rugaminte...daca ai pastrat foile de la grupa sup 6 avansati...nu cumva ai copiat gresit un rezultat <<NEGREAN-BARAC...1-3?>>...de fapt a fost invers... nu de alta dar nu pot dormi acum ca m-a batut direct in eliminatorii (pe buna dreptate, chiar castigatorul turneului) ... si eu de fapt cred ca am scris corect pe foaie Asta-i mai mult asa sa vad daca am fost aiurit si-am scris eu altceva...
            Multumesc si distractie faina in seara asta...
            Am verificat acuma la sala foaia cu rezultate si este foarte frumos scrisa si completata inclusiv cu nr. victorii si locul .Rezultatul corect este Negrean- Barac 3-1 si pozitia ta era 1 si a lui Marius 2.

            Este vina mea de transcriere din foaie in program si de aceea imi cer scuze ,(de 2 ori si pentru inscriere) si se pare ca ca ai fost defavorizatul acestui turneu si de aceea la urmatorul turneu o sa ma revansez.Stiu ca aceasta eroare a schimbat intreg traseul tau catre podium dar sper ca in curand sa nu mai ai nici un obstacol.

            Mea culpa.EMI

            Comentariu


            • Multumesc Emi pt. interesul pe care-l arati tuturor aspectelor ce tin de un turneu f. bine organizat.
              Nu ma simt deloc nedreptatit, insa ii datorezi o ,,bere,, lui Marius si mie un suc...
              O seara faina tuturor

              Comentariu


              • Un turneu foarte bine organizat marca ''Emi'',fara timpi morti si care s a terminat la o ora foarte buna(si nu datorita numarului de jucatori ci datorita lui Emi care a stiut sa organizeze foarte bine turneul cu toate ca a fost un turneu cu 4 categorii),unul din putinele turnee la care am participat si nu am vazut nicio cearta la mesele de joc,o atmosfera chiar de ''familie''.Multumesc colegilor de antrenamente pentru sustinere si pentru gandurile bune si sper sa ne vedem sanatosi la cat mai multe turnee Amatur.
                P.S Ceaunul de la cabana a fost delicios,inca un motiv in plus pentru care voi participa cu mult drag si la urmatoarele turnee marca ''Emi''.
                FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • Subscriu intru totul la cele exprimate mai sus de Nicu Avram (ADN). Felicitari inca o data, Emi, pentru acest reusit turneu si multumim pentru ospitalitate! Ne-am simtit foarte bine, atat la Victoria, cat si la Cabana De Sub Sipote din Porumbacu de Sus.

                  Comentariu


                  • Vreau sa imi exprim si eu aprecierea pentru un turneu cu 4 categorii de jucatori dar care a fost gestionat excelent de dl Emi, fara timp morti si cu o organizare impecabila. Multumim frumos dl. Emi! Revenim cu prima ocazie!

                    Comentariu


                    • "Winners never quit and quitters never win."
                      Vince Lombardi

                      Comentariu


                      • In sala am gasit un hanorac rosu de copii cu gluga,si 3 prosoape alb,rosu gri fara nume .daca este cineva care le revendica sunt depozitate la mine acasa murdare pana le spala soacra mea si dupa aceea vor fii tot la mine acasa depozitate ,dar curate .

                        Comentariu


                        • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	20160103_180425.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	98,6 KB 
ID:	774511Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	20160103_180427.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	98,6 KB 
ID:	774512Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	20160103_180429.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,5 KB 
ID:	774513Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	20160103_180434.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	99,2 KB 
ID:	774514
                          FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                          BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                          BH:Stiga Energy Absorber

                          Comentariu


                          • Emi , daca esti dragut,
                            Verifica un pic ....Marica Florin - Open
                            Parca ceva nu e in regula
                            multumesc

                            Comentariu


                            • Postat în original de Danmarica Vezi post
                              Emi , daca esti dragut,
                              Verifica un pic ....Marica Florin - Open
                              Parca ceva nu e in regula
                              multumesc
                              Am verificat dar nu imi dau seama ce nu e in regula.Spune-mi te rog ce nelamurire ai poate atunci imi dau seama ce nu este in regula.E vreun rezultat gresit?e scris ceva gresit?

                              Comentariu


                              • Probabil vrea sa zica de faptul ca Govo a invins pe Rodica cu 3-2, in rest e bine))

                                8 vict toti trei
                                Rodica +1
                                Govo. 0
                                Marica F -1
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                  Probabil vrea sa zica de faptul ca Govo a invins pe Rodica cu 3-2, in rest e bine))

                                  8 vict toti trei
                                  Rodica +1
                                  Govo. 0
                                  Marica F -1
                                  Multumesc pentru informatie, nu stiam dupa ce criterii se face clasamentul. Totul in regula.

                                  Comentariu


                                  • Imi face placere sa va arat o poza facuta pe lumina cu Cabana de sub Sipote, unde m-am simtit foarte bine alaturi de Emi cu familia si prietenii!

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de ADN Vezi post
                                      Un turneu foarte bine organizat marca ''Emi'',fara timpi morti si care s a terminat la o ora foarte buna(si nu datorita numarului de jucatori ci datorita lui Emi care a stiut sa organizeze foarte bine turneul cu toate ca a fost un turneu cu 4 categorii),unul din putinele turnee la care am participat si nu am vazut nicio cearta la mesele de joc,o atmosfera chiar de ''familie''.Multumesc colegilor de antrenamente pentru sustinere si pentru gandurile bune si sper sa ne vedem sanatosi la cat mai multe turnee Amatur.
                                      P.S Ceaunul de la cabana a fost delicios,inca un motiv in plus pentru care voi participa cu mult drag si la urmatoarele turnee marca ''Emi''.
                                      Dupa o saptamana de la terminarea si a VIII -a editie "Paleta Veche" ,timp in care problemele cotidiene m-au tinut ocupat cea mai mare parte a timpului, a venit si ziua de duminica in care am avut placerea sa parcurg incaodata filmul turneului ,si am poposit la aceasta postare care m-a facut sa uit de toate greutatile pregatirii unui turneu,(de altfel la fel de impovarator ca si pregatirile pentru un Craciun),dar satisfactia vine mai tarziu , (de altfel ca si de Craciun ,a doua zi) si acum imi dau seama ca aceasta "atmosfera chiar de ''familie''" este secretul Amatur ,o miscare care ne atrage in detrimentul tuturor impedimentelor intampinate. Multumesc tuturor care fac cinste acestei famili Amatur si au facut ca acest turneu sa fie incununat cu succes ,si cea mai mare parte a reusitei vi se datoreaza voua.Multumesc tuturor care au fost in spatele acestei actiuni si au crezut in mine si m-au sprijinit,in special Herr Socol,Cristi si Conny .Multumesc tuturor care au fost alaturi de noi si dupa terminarea turneului si au facut ca continuarea sa aiba farmecul ei,si nu in ultimul rand multumesc si celor ce ma sustin si sprijina din departari cu "vorba si cu gandul" si sunt intodeauna alaturi de mine.

                                      Al vostru ,acelasi EMI

                                      Comentariu


                                      • Mare adevar! De multe ori se da dovada de mai mult profesionalism in turneele de amatori.
                                        Exista si aici niste orgolii, dar spiritul de camaraderie e mult mai prezent. Multumim organizatorilor!
                                        ______________________________________________
                                        Marius de la mancare italiana Cluj

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X