tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 36 din 36 PrimulPrimul ... 26343536
Rezultate 526 la 536 din 536

Subiect: ORADEA: În fiecare Joi - Turneu PingPongMania (ora 18:00)

  1. #526
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357
    Astazi etapa 9 din editia 8

    Grupe inferioare Open+amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 OVARI ALEX ORADEA
    1-3
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    4
    3 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CHERMAN RADU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    5 ANDRAS NICU ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    3 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 ILEA DORIN ORADEA
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    3 FARCAS VASILE ORADEA
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 MOS SERGIU ORADEA
    1-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    3
    5 SZABO MATEI ORADEA
    1-3
    3-1
    1-3
    2-3
    1
    4
    6

    Grupe superioare Open+amatori
    1 Sferlea Alesia Ilea Dorin Mos Sergiu
    2 Sferlea Marius Andras Nicu Szabo Matei
    3 Sferlea Calin Cherman Radu Cusmir Raul
    4 Farcas Vasile Cusmir Dan Ovari Alex


    Grupe superioare Open+amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 MOS SERGIU ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 SZABO MATEI ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 CHERMAN RADU ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FARCAS VASILE ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 OVARI ALEX ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+amatori
    1. Sferlea Alesia
    -------------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Farcas Vasile
    ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-0
    5. Andras Nicu
    -------------------- Sferlea Calin 3-0
    4. Sferlea Calin
    ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
    3. Cusmir Dan
    -------------------- Cherman Radu 3-2
    6. Cherman Radu
    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    7. Ilea Dorin
    -------------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+amatori-dupa etapa 9 din editia 8

    1. Sferlea Alesia - Oradea-12P
    2. Sferlea Marius - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Sferlea Calin - Oradea
    Cherman Radu - Oradea
    5 -- 8 -6P
    Farcas Vasile - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Cusmir Dan - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-4P
    Ovari Alex - Oradea
    Mos Sergiu - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    Szabo Matei - Oradea
    13 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Sime Paul - Oradea
    Iancau Catalin - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 06.06.2019 la 22:14.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  2. #527
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357
    Astazi etapa 10 din editia 8

    Grupe inferioare Open+amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 OVARI ALEX ORADEA
    2-3
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    3
    3 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 MARIAN ANDREI ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 CUSMIR RAUL ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 KOVACS TIBERIU ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    3 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
    5 CIUCIOIU RADU ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    6 SIME RAUL ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    3 MOS SERGIU ORADEA
    1-3
    3-1
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    4 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    3
    5 OMUT GHEORGHE ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    6 SZABO MATEI ORADEA
    1-3
    3-2
    0-3
    2-3
    0-3
    1


    Grupe superioare Open+amatori
    1 Sferlea Alesia Cusmir Dan Ilea Dorin
    2 Sferlea Marius Ovari Alex Mos Sergiu
    3 Sime Paul Marian Andrei Kovacs Tiberiu
    4 Omut Gheorghe Andras Nicu Cusmir Raul


    Grupe superioare Open+amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 OVARI ALEX ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 MOS SERGIU ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    3 KOVACS TIBERIU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 OMUT GHEORGHE ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    3-1
    2-3
    1
    2
    4

    Eliminatorii Open+amatori
    1. Sferlea Alesia
    -------------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Ovari Alex
    ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-0
    5. Kovacs Tiberiu
    -------------------- Andras Nicu 3-2
    4. Andras Nicu
    ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
    3. Sime Paul
    -------------------- Sime Paul 3-2
    6. Cusmir Raul
    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    7. Cusmir Dan
    -------------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 13.06.2019 la 22:13.

  3. #528
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357
    ,viitorul Pingpongmania Raul 1 si Raul2....

    Clasament Open+amatori-Dupa etapa 10 din ed 8

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Andras Nicu - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Ovari Alex - Oradea
    Cusmir Dan - Oradea
    Kovacs Tiberiu - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Mos Sergiu - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    Marian Andrei - Oradea
    Omut Gheorghe - Oradea
    13 -- 14 1v gr.inf.-4P
    Ciucioiu Radu - Oradea
    Szabo Matei - Oradea
    15 -- 17 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea
    Sime Raul - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 13.06.2019 la 22:15.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  4. #529
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357
    CLASAMENT GENERAL 13.06.2019=dupa etapa 10 din editia 8

    NR. NUME SI PRENUME LOCALITATEA NR PUNCTE PREZENTE

    1 Sferlea Alesia ORADEA 90 7
    2 Sferlea Marius ORADEA 88 8
    3 Sferlea Calin ORADEA 66 7
    4 Andras Nicu Oradea 62 9
    5 Sime Paul ORADEA 54 8
    6 Farcas Vasile Oradea 42 6
    7 Mihuta Radu ORADEA 34 5
    8 Mos Sergiu Oradea 32 6
    9 Cherman Radu Oradea 32 4
    10 Kovacs Tiberiu Oradea 30 4
    11 Ciucioiu Radu Oradea 28 7
    12 Ghile Ioan Oradea 26 2
    13 Ilea Dorin Oradea 22 5
    14 Marian Andrei Oradea 18 4
    15 Maghiar Alin Oradea 18 3
    16 Griga Cristian ORADEA 16 2
    17 Sferlea Mario Oradea 16 8
    18 Pop Gheorghe Marghita 16 2
    19 Ovari Alexandru ORADEA 16 5
    20 Iancau Catalin Oradea 14 3
    21 Cusmir Dan Oradea 14 2
    22 Cusmir Raul Oradea 12 2
    23 Boros Andrei Oradea 12 2
    24 Suciu Dorin ORADEA 12 2
    25 Omut Gheorghe Oradea 12 2
    26 Molnar Narcis Belgia 10 1
    27 Rus Nicolae Oradea 8 1
    28 Florea Andrei Beius 8 1
    29 Szabo Matei Oradea 8 2
    30 Guias Cristian Oradea 8 1
    31 Maticas Nelutu Oradea 8 1
    32 Toth Attila Budapesta 8 1
    33 Sundas Tibi Oradea 8 1
    34 Popa Ioan Beius 6 1
    35 Horvath Ludovic Budapesta 6 1
    36 Torje Alin Oradea 4 1
    37 Debelka Vencsel Budapesta 6 1
    38 Szabo Csabi Oradea 4 1
    39 Cotut Denis Oradea 2 2
    40 Marinau Marcel Oradea 2 1
    41 Sime Raul Oradea 2 1
    42 Zahota Bogdan Oradea 2 1

    P.S Total participanti [B]374[/B] jucatori!!!!!!!!!...in 8 editii....
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  5. #530
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357
    Astazi etapa 11 din editia 8

    Grupe inferioare Open+amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    3 FARCAS VASILE ORADEA
    0-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    2
    4 CUSMIR RAUL ORADEA
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    4
    5 CIUCIOIU RADU ORADEA
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 MOS SERGIU ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 SZABO MATEI ORADEA
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    1
    2 IANCAU CATALIN ORADEA
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    5 SIME RAUL ORADEA
    3-2
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    6

    Grupe superioare Open+amatori
    1 Sferlea Alesia Marian Andrei Ilea Dorin
    2 Sferlea Marius Ciucioiu Radu Andras Nicu
    3 Sime Paul Farcas Vasile Mos Sergiu
    4 Iancau Catalin Cusmir Dan Cusmir Raul


    Grupe superioare Open+amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 MARIAN ANDREI ORADEA
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 CIUCIOIU RADU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 FARCAS VASILE ORADEA
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 MOS SERGIU ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+amatori
    1. Sferlea Alesia
    -------------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Ciucioiu Radu
    ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    5. Farcas Vasile
    -------------------- Cusmir Dan 3-0
    4. Cusmir Dan
    ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
    3. Sime Paul
    -------------------- Sime Paul 3-0
    6. Iancau Catalin
    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    7. Marian Andrei
    -------------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+amatori-dupa etapa 11 din editia 8

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Cusmir Dan - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Ciucioiu Radu - Oradea
    Marian Andrei - Oradea
    Farcas Vasile - Oradea
    Iancau Catalin - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Mos Sergiu - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    13 -- 1v gr.inf.-4P
    Sime Raul - Oradea
    14 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Sferlea Mario - Oradea
    Szabo Matei - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 20.06.2019 la 22:37.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  6. #531
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357
    Astazi etapa 12 din editia 8

    Grupe inferioare Open+amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 FARCAS VASILE ORADEA
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    4 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 CIUCIOIU RADU ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 MOS SERGIU ORADEA
    2-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    3
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 SIME RAUL ORADEA
    2-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 MARINAU MARCEL ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    3 CHERMAN RADU ORADEA
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 CUSMIR RAUL ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    5 SZABO MATEI ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    6

    Grupe superioare Open+amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 MOS SERGIU ORADEA
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 MARINAU MARCEL ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 SIME RAUL ORADEA
    2-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CHERMAN RADU ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 FARCAS VASILE ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+amatori
    1. Sferlea Alesia
    -------------------- Sferlea Alesia 3-1
    8. Marian Andrei
    ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-0
    5. Cusmir Dan
    -------------------- Cherman Radu 3-2
    4. Cherman Radu
    ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
    3. Sime Paul
    -------------------- Sime Paul 3-1
    6. Andras Nicu
    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    7. Mos Sergiu
    -------------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+amatori-dupa etapa 12 din editia 8

    1. Sferlea Alesia - Oradea-12P
    2. Sferlea Marius - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Cherman Radu - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    5 -- 8 -6P
    Marian Andrei - Oradea
    Mos Sergiu - Oradea
    Cusmir Dan - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-4P
    Marinau Marcel - Oradea
    Farcas Vasile - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    Sime Raul - Oradea
    13 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Sferlea Mario - Oradea
    Ciucioiu Radu - Oradea
    Szabo Matei - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 27.06.2019 la 22:04.

  7. #532
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357
    Astazi etapa 13 din editia 8

    Grupe inferioare Open+amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 FARCAS VASILE ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4 MARIAN ANDREI ORADEA
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 CIUCIOIU RADU ORADEA
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
    3 ILEA DORIN ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    2
    5 SIME RAUL ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    3 MOS SERGIU ORADEA
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-2
    3
    3
    4 CHERMAN RADU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    2
    5 CUSMIR RAUL ORADEA
    1-3
    3-2
    2-3
    0-3
    2-3
    1
    6 SZABO MATEI ORADEA
    1-3
    3-1
    2-3
    2-3
    3-2
    2
    4

    Grupe superioare Open+amatori
    1 Sferlea Alesia Griga Cristian Mos Sergiu
    2 Sferlea Marius Marian Andrei Szabo Matei
    3 Sime Paul Cusmir Dan Sime Raul
    4 Cherman Radu Andras Nicu Ciucioiu Radu

    Grupe superioare Open+amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 MOS SERGIU ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 SZABO MATEI ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 SIME RAUL ORADEA
    2-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CHERMAN RADU ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 CIUCIOIU RADU ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4

    https://www.facebook.com/felix.mario.7568

    Marti ne-a vizitat dl Claudiu Andone din Cugir cu care am avut niste meciuri foarte tari.....


    Eliminatorii Open+amatori
    1. Sferlea Alesia
    -------------------- Sferlea Alesia 3-1
    8. Marian Andrei
    ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-0
    5. Cusmir Dan
    -------------------- Andras Nicu 3-2
    4. Andras Nicu
    ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
    3. Sime Paul
    -------------------- Griga Cristian 3-0
    6. Griga Cristian
    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    7. Cherman Radu
    -------------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+amatori-dupa etapa 13 din editia 8

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Andras Nicu - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Marian Andrei - Oradea
    Cherman Radu - Oradea
    Cusmir Dan - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Mos Sergiu - Oradea
    Ciucioiu Radu - Oradea
    Szabo Matei - Oradea
    Sime Raul - Oradea
    13 -- 1v gr.inf.-4P
    Cusmir Raul - Oradea
    14 -- 16 0v gr.inf.-2P
    Sferlea Mario - Oradea
    Farcas Vasile - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 04.07.2019 la 22:47.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  8. #533
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357
    Astazi etapa 14 din editia 8


    Ne pregatim de superturneul din 21 iulie de la Lugoj unde vor fi jucatori din Danemarca ,Australia etc......

    Grupe inferioare Open+amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 FARCAS VASILE ORADEA
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 MOS SERGIU ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    4 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5 CIUCIOIU RADU ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    5 OMUT GHEORGHE ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    2 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 CHERMAN RADU ORADEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 SIME RAUL ORADEA
    2-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    4
    6

    Grupe superioare Open+amatori
    1 Sferlea Marius Marian Andrei Andras Nicu
    2 Sferlea Calin Mos Sergiu Sime Raul
    3 Cherman Radu Farcas Vasile Omut Gheorghe
    4 Sime Paul Cusmir Dan Ciucioiu Radu

    Grupe superioare Open+amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    3 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 MOS SERGIU ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 SIME RAUL ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CHERMAN RADU ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 FARCAS VASILE ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 OMUT GHEORGHE ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 CIUCIOIU RADU ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+amatori
    1. Sferlea Marius
    -------------------- Sferlea Marius 3-2
    8. Mos Sergiu
    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    5. Farcas Vasile
    -------------------- Sime Paul 3-2
    4. Sime Paul
    ------------------------------------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    3. Cherman Radu
    -------------------- Cherman Radu 3-2
    6. Cusmir Dan
    ---------------------------------------- Sferlea Calin 3-0
    7. Andras Nicu
    -------------------- Sferlea Calin 3-0
    2. Sferlea Calin


    Clasament Open+amatori-dupa etapa 14 din editia 8

    1. Sferlea Marius - Oradea-12P
    2. Sferlea Calin - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Sime Paul - Oradea
    Cherman Radu - Oradea
    5 -- 8 -6P
    Mos Sergiu - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Farcas Vasile - Oradea
    Cusmir Dan - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-4P
    Marian Andrei - Oradea
    Ciucioiu Radu - Oradea
    Omut Gheorghe - Oradea
    Sime Raul - Oradea
    13 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Sferlea Mario - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 11.07.2019 la 22:23.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  9. #534
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357
    Astazi etapa 15 din editia 8

    Grupe inferioare Open+amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 CUSMIR DAN ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    5 CIUCIOIU RADU ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    3
    3 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    4
    5 HORVATH VILMOSC CANADA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    2
    4 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2-3
    2
    4
    5 SIME RAUL ORADEA
    1-3
    3-0
    2-3
    1-3
    2-3
    1
    6 KOMORNIC LASZLO ORADEA
    2-3
    3-1
    2-3
    3-2
    3-2
    3
    3

    Grupe superioare Open+amatori
    1 Sferlea Alesia Sime Paul Komornic Laszlo
    2 Sferlea Marius Andras Nicu Ilea Dorin
    3 Sferlea Calin Maxim Alexandru Cusmir Raul
    4 Moldovan Andrei Horvath Vilmosc Cusmir Dan

    Grupe superioare Open+amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 KOMORNIC LASZLO ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 ILEA DORIN ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 HORVATH VILMOSC CANADA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+amatori
    1. Sferlea Alesia
    -------------------- Sferlea Alesia 3-2
    8. Maxim Alexandru
    ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    5. Andras Nicu
    -------------------- Andras Nicu 3-0
    4. Moldovan Andrei
    ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
    3. Sferlea Calin
    -------------------- Sferlea Calin 3-0
    6. Sime Paul
    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    7. Horvath Vilmosc
    -------------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+amatori-dupa etapa 15 din editia 8

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Andras Nicu - Oradea
    Sferlea Calin - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Maxim Alexandru - Oradea
    Horvath Vilmosc - Canada
    Moldovan Andrei - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Cusmir Dan - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    Komornic Laszlo-Oradea
    13 -- 1v gr.inf.-4P
    Sime Raul - Oradea
    14 -- 16 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea
    Ciucioiu Radu - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 19.07.2019 la 15:09.

  10. #535
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357
    Astazi etapa 16 din editia 8,ultimul antrenament inaintea turneului A de sambata. Dupa care din 1 august intram in vacanta.


    Grupe inferioare Open+amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 ILEA DORIN ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 SZABO MATEI ORADEA
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    5 SIME RAUL ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POP GHEORGHE MARGHITA
    3-0
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 SFERLEA MARIO ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    3 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
    4 OMUT GHEORGHE ORADEA
    2-3
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    4
    5 HORVATH VILMOSC CANADA
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    5
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    0-3
    1
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CIUCIOIU RADU ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    0-3
    0-3
    2
    4
    5 KOMORNIC LASZLO ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    6 SZABO ZOLTAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3


    Calificati in superioare - Open+amatori
    1 Sferlea Marius Cusmir Dan Ilea Dorin Szabo Matei
    2 Pop Gheorghe Horvath Vilmosc Marian Andrei Omut Gheorghe
    3 Sime Paul Komornic Laszlo Szabo Zoltan Ciucioiu Radu
    Grupe superioare Open+amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 SZABO ZOLTAN ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POP GHEORGHE MARGHITA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 ILEA DORIN ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 CIUCIOIU RADU ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 OMUT GHEORGHE ORADEA
    1-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KOMORNIC LASZLO ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 HORVATH VILMOSC CANADA
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 SZABO MATEI ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 25.07.2019 la 21:56.

  11. #536
    înțelept
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    49
    Postări
    2.484
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 36 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    3357


    Eliminatorii Open+amatori
    1. Sferlea Marius
    -------------------- Sferlea Marius 3-2
    8. Ilea Dorin
    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    5. Cusmir Dan
    -------------------- Cusmir Dan 3-2
    4. Horvath Vilmosc
    ------------------------------------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    3. Sime Paul
    -------------------- Sime Paul 3-2
    6. Komornic Laszlo
    ---------------------------------------- Sime Paul 3-1
    7. Marian Andrei
    -------------------- Pop Gheorghe 3-2
    2. Pop Gheorghe
    Clasament Open+amatori

    1. Sferlea Marius - Oradea
    2. Sime Paul - Oradea
    3 -- 4
    Cusmir Dan - Oradea
    Pop Gheorghe - Marghita
    5 -- 8
    Ilea Dorin - Oradea
    Horvath Vilmosc - Canada
    Marian Andrei - Oradea
    Komornic Laszlo-Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Ciucioiu Radu - Oradea
    Omut Gheorghe - Oradea
    Szabo Matei - Oradea
    Szabo Zoltan-Oradea
    13 -- 1v gr.inf.
    Zahota Bogdan - Oradea
    14 -- 16 0v gr.inf.
    Sferlea Mario - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    Sime Raul - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 25.07.2019 la 22:51.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 11.05.2015, 17:23
  2. Răspunsuri: 91
    Ultimul post: 12.03.2015, 22:41
  3. Răspunsuri: 44
    Ultimul post: 12.07.2014, 23:41
  4. Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 15.03.2014, 23:10
  5. Răspunsuri: 152
    Ultimul post: 25.01.2014, 23:07

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •