Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tibhar Samsonov SGS

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tibhar Samsonov SGS

    Paleta mai sus mentionata am gasit-o la Decathlon.
    E ceva de capul ei?
    Joc ocazional, dar vreau ceva de calitate si cu un control mai bun.

    Multumesc

  • #2
    Mai bine cauți pe site la "vânzare-cumpărare "si găsești paletă mult mai bună, și dacă se ia second,la pret apropiat.
    Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Pike Vezi post
      Paleta mai sus mentionata am gasit-o la Decathlon.
      E ceva de capul ei?
      Joc ocazional, dar vreau ceva de calitate si cu un control mai bun.

      Multumesc



      Salut! Buna venit la tenis , si La mumti ani! Pot sa-ti spun ca ce spui tu acolo nu este o paleta, este doar un Lemn de tenis gol care mai are nevoie si de fete de paleta....Si daca esti incepator Lemnul asta este prea rapid pt tine....

      Comentariu


      • #4
        Omul a vazut bine ce a vazut! Ia vezi si tu aici!Paleta are fete profesionale Vari Spin Dtecs, fete cu mult control, tocmai bune pentru un incepator. Inclin sa cred ca aceste fete sunt la fel cu cele care se vand patrate, caci Tibhar e o firma prea serioasa...
        Atentie la inca un amanunt, exista lemnul Tibhar Samsonov Alfa TGS(Off) si Tibhar Samsonov Carbon TGS(Off+) dar nu exista lemnul Tibhar Samsonov TGS!
        Cei de la Tibhar au echipat un lemn noname hobby (probabil din zona All, All+) cu fete profesionale. Iar aceasta paleta completa, care datorita fetelor este peste gama Hobby, are numele de Tibhar Samsonov TGS!
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Au si varianta Tibhar Samsonov Carbon de vanzare.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X