Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU "A" CUPA FEET FEEL Odorheiu Secuiesc 30.01.2016 OPEN + AMATORI

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un turneu " Marca inregistrata Odorheiu-Secuiesc". Organizare excelenta, participanti deosebit de valorosi, atmosfera minunata. Felicitari tuturor participantilor si organizatorilor!!! Pentru cei doi finalisti la AMATORI un "BIG LIKE", dar acesta este valabil si pentru OPENISTI.

    Comentariu


    • Si eu am remarcat doua lucruri: valoarea puternica a turneului si prezenta indispensabila a lui Pali.Felicitari organizatorilor,participantilor,premiantilor.

      Comentariu


      • Ca de obicei, turneu foarte fain si puternic la Odorhei, felicitari participantilor si echipei de organizatori ... Voi reveni cu placere de fiecare data.
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu





        • Cineva si-a uitat la sala aceste lucruri, Gelu le-a gasit si m-a rugat sa postez pozele.
          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

          Comentariu


          • Postat în original de coro Vezi post
            Coro ,ai incuiat Cupa in seif-ul din dubita sa nu cumva sa atenteze cineva la ea? Bravo
            Noroc ca te-a tinut domnul Balan in mana si nu ti-ai pierdut dexteritatea pe timpul suspendarii

            Comentariu


            • Felicitari organizatorilor care ne fac sa ne simtim excelent de fiecare data la Odorhei. Felicitari castigatorilor si invinsilor deasemenea.

              Comentariu


              • Da, turneu puternic, ...eu am ramas in sala ultimul, sau gasit cateva articole sportive care le-am lasat acolo, sunt la receptie. Multumim organizatorilor si sa ne scuze ca in urma noastra au ramas imprastiate deseurile menajere!
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • Un turneu foarte reusit, si foarte ridicat valoric, conditii excelente de joc, gazde foarte primitoare, imi cer scuze ca nu am ramas la poze, dar noi de la Vatra Dornei dupa un asa maraton la tenisului de masa, am ajuns dupa 24 de ore acasa.
                  O sa revenim cu drag la Odorheiul Secuiesc
                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                  BH : Tenergy 05Fx
                  FH : Tenergy 05Fx

                  Comentariu


                  • Felicitari invingatorilor si invinsilor !!! Bravo echipa de la Comănești !!!

                    Comentariu


                    • Un turneu foarte puternic ca de obicei la Odorhei,felicitări organizatorilor și concurenților un respect total ptr toți.

                      Comentariu


                      • Unul dintre tricouri si-a gasit deja gazda (merci, Barabas Sanyi pt ca ti-ai adus aminte cine a jucat in culoarea respectiva).
                        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                        Tel : 0742 257 995

                        Comentariu


                        • Comentariu


                          • Felicitari CRISTI si bafta la OPEN!!!!!

                            Comentariu


                            • felicitarile mele CRISTI COROCAESCU,LA MAI MARE,SUCCES LA OPEN

                              Comentariu


                              • Mi-am dorit foarte mult sa ajung la Odorheiu Secuiesc și pot sa spun ca că au fost multe lucruri frumoase pe care le-am remarcat că nici nu știu cu ce sa încep ...organizarea impecabilă,nu poți să nu îl remarci pe Tokos Pal omul este de o acuratețe fantastica în tot ce face ...parcă e în zece locuri odată...despre meciuri sunt prea multe care ar trebui menționate (cele de la Open în special) dar eu vreau sa îl felicit pe domnul Antal Denes pentru meciului cu finalistul de la amatori ..a luptat extraordinar , mulți tineri cred că au fost invidioși de prestația lui ...Coro excelent ...Macovei de prin sferturi a avut numai meciuri de infarct , luptător mare na-i ce zice !......a fost frumos. Va salut cu respect

                                Comentariu


                                • Finala:

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X