Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bty Defence Pro

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bty Defence Pro

    A folosit cineva acest lemn?Ceva pareri ?

    Multumesc

  • #2
    D-nul Pike vad ca tot intrebati de mai multe lemne cum e ala, cum e ailalt s.a.m.d. dar nu vreti unul anume pe care sa-l incercati.
    Ii puteti cere sfaturi aici http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...i-va-raspundem, D-nului Cristi sau lui George Durdun care daca le spuneti ce stil aveti sau ce pretentii aveti de la lemnul pe care il doriti o sa va dea sfaturi ff bune. Un lemn poate merge bine la altul iar la dvs. sa fie un lemn oarecare (fiecare are mana lui, talentul lui si antrenamentul lui).Nu cred ca exista user de aici sau jucator de tenis care sa nu fi incercat mai multe setupuri pana si-a gasit cat de cat paleta(sa zicem asa).
    Cu respect!!
    Blade Buterfly Apolonia Tiago
    FH Tenergy 80
    BH Tenergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      i-ati un lemn ALL sau ALL + pt inceput , eu am inceput cu LKT Instinct (un lemn de 60 lei) si cu niste fete de control Donic Desto F3 BS, Joola energy XTR etc , invata sa lovesti corect mingea si dupa te poti gandi la un alt SETUP mai "avansat" !!! nu te arunca din prima la lemne si fete scumpe , parerea mea , acuma tu faci cum doresti !!! Seara Buna !!!
      Rozena - VISCARIA - Rozena

      Comentariu


      • #4
        Nu am jucat cu el dar din ceea ce scrie pe diferite forumuri, e considerat succesorul lui Matsushita Pro. La fel ca acesta este un allwood defensiv dar ceva mai rapid decat acesta. A fost conceput pentru aparare moderna, fiind destul de rigid si aproape fara vibratii. Aparatorii suntem o "specie" rara in tabloul tenisului de masa amator, ne cunoastem in general(mai ales cei care participam la turnee) si cam stim cu ce joaca fiecare. Acest lemn nu l-am vazut in nicio semnatura pe acest forum, sunt sanse putine de a afla informatii direct de la cineva care joaca efectiv cu acest lemn. Poate daca ne vei destainui ce planuri de viitor ai in materie de tenis de masă, vei putea primi sfaturi mai competente. Mult succes...
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X