Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Va salut ! Vreau sa-mi amenajez un loc pentru o masa de tenis,am nevoie de sugesti !!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Va salut ! Vreau sa-mi amenajez un loc pentru o masa de tenis,am nevoie de sugesti !!

    Va salut dragi colegi !

    M-am gandit sa nu mai arunc bani la sali de sport etc,si sa-mi fac acasa un loc special amenajat !

    Masa mi-am cumparat ,un Stiga Expert Roller !

    La etajul 2 la casa ,nu este nimic facut (ma refer ca nu este mobila ,decat zidurile ,etc ) ,as vrea sa stiu ce sa pun pe jos sa nu alunec si bineinteles sa nu se faca praf sa nu sara mingea foarte rau ,sa stau sa alerg dupa mingi ,cu lumina tind sa cred ca un neon pe mijloc este destul de ok ! In principiu m-ar interesa ce sa pun pe jos ...

    Astept sugesti in privinta amenajari ...orice sugestia e bine venita .
    Va multumesc!
    TBS /T05/T05 !

  • #2
    Gresie de trafic si niste bascheti buni in picioare sau pardoseala Gerflor
    Blade Buterfly Apolonia Tiago
    FH Tenergy 80
    BH Tenergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      Nu vreau sa torn sapa sau etc (o sa fac altceva in locul ala,masa o sa tin un an pana gasesc o alternativa ) . Vreau ceva care se pune direct peste ciment si nu aluneca ...daca ai vreo idee e binevenita

      - - - Actualizat - - -

      Covor PVC de trafic nu e ok?
      TBS /T05/T05 !

      Comentariu


      • #4
        Poti pune niste OSB (prins in cateva dibluri), care ulterior il poti refolosi in alta parte. In locul unde vei amplasa masa, tai OSB-ul astfel incat picioarele mesei sa stea pe ciment (sau poti pune ceva din cauciuc dur, pentru o saritura buna a mingiei).

        Comentariu


        • #5


          Cat merita masa asta second ? vreau un pret cat mai real ? e in stare buna ,este jucata dar este ok ! Este STIGA expert roller
          TBS /T05/T05 !

          Comentariu


          • #6
            Nu te inteleg. Parca ieri ai spus ca vrei sa ti faci sala de tenis acasa, acum vinzi masa? Nu mai inteleg.
            blade :TB ALC
            fh : joola rhyzm-P, 2.0
            bh : andro rasant grip, 2.0

            Comentariu


            • #7
              Am cumparat-o si as vrea sa stiu cam cat merita ...sa fac o comparatie cu cat am dat eu pe ea
              TBS /T05/T05 !

              Comentariu


              • #8
                Ce rost mai are? Ai cumpărat-o, bucura-te de ea! Nu te mai g?ndi la cat ai dat, sau dacă merita banii...

                Comentariu


                • #9
                  Spune cat ai dat pe ea. Noua costa destul de mult, daca am vazut eu bine, vreo 1300 $!
                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                  Comentariu


                  • #10
                    http://olx.ro/oferta/masa-tenis-stig...tml#358beeeaa3

                    E a ta sau de aici ai cumparat-o ?
                    TRUST NO ONE !

                    Comentariu


                    • #11
                      am dat 1200RON pe ea ...este ok?
                      TBS /T05/T05 !

                      Comentariu


                      • #12
                        Eu zic ca isi merita banii. Spor la ...țăcăneală!
                        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de danmihai Vezi post
                          Aia e din anunt, D-nul Dan.
                          Blade Buterfly Apolonia Tiago
                          FH Tenergy 80
                          BH Tenergy 05 FX

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X