vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 275

Subiect: TURNEU A Sibiu 06 Februarie 2016 "Cupa Emi TT si Aria Sport

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 23 h 37 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4841

    TURNEU A Sibiu 06 Februarie 2016 "Cupa Emi TT si Aria Sport

    TURNEU A "Cupa Emi-TT si Aria Sport 2016"

    LOCALITATEA: SIBIU

    DATA: 6 Februarie 2016, Ziua Sâmbătă

    CATEGORIE Amatori / Open

    SALA : ARIA Sport TDM

    ADRESA: Loc SIBIU str. Alba Iulia nr.100
    la ieşirea din Sibiu spre Sebeş Alba pe partea dreaptă www.aria.com.ro
    Coordonate GPS: 45.793152, 24.105094
    https://www.google.ro/maps/place/Ari...70a0c61f579408
    Atașament 8560

    TOTAL NR. MESE:
    LOGISTICA: 12 mese Joola S2000 (aprobate ITTF)
    - mingi competitie ***
    SPAŢIU DE JOC: - conditii foarte bune
    - iluminat artificial
    - suprafaţă de joc aproximativ 45 mp pentru fiecare masă


    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 108
    -70 la AMATORI si - 34 la OPEN + 2 wildcard fiecare categorie
    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 8:15 ? până la terminare
    Se asigură : mingi de joc, apă , cafea, sandviş


    SPONSORI
    EMI-TT http://www.mesedetenis.ro
    DECATHLON http://www.decathlon.ro/
    ORDIS S.R.L http://www.ordis.ro/



    PARTENERI

    ARIA SPORT www.aria.com.ro
    ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV ?ARIA PENTRU SPORT?
    DIRECTIA JUDEŢEANĂ DE TINERET ŞI SPORT SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/


    ÎNSCRIERI: Pe forum ? ultima înscriere ,VINERI 05 Februarie 2016 ora 20:00
    RETRAGERI: Pe forum ? ultima retragere, JOI 04 Februarie 2016 ora 18:00

    ATENTIE: Orice înscriere sau retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;

    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare şi eliminatorii - 3 din 5 seturi
    CAPI DE SERIE: conform MP din clasamentul AmaTur la zi;

    PENTRU PARTICIPARE: Adulţi - 30 Lei. Copiii până la 14 ani -15 lei.
    Câte 2 lei / participant plătitor se virează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1 -- 4,
    Diplome - locurile 5 -- 8
    Premii surpriză


    I. Amatori
    - număr maxim de participanti: 70 + 2 wildcard
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:00
    - confirmarea se face la sală între orele: 08:15 - 08:45
    - cei care întâzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 08:45
    - se joacă 3 din 5 seturi
    - nr. mese pentru grupele inferioare - 12
    - grupe inferioare de 6 jucători, se fac după Media Turneelor , regula şarpelui, cu modificări după localităţii (primul loc din grupe nu se schimbă);
    - se califică primi 4 jucători

    - nr. mese pentru grupele Superioare - 6
    - grupe superioare de 4 jucători
    - Locurile 1 sunt locurile 1 din grupele inferioare , locurile 2 - 4 se vor selecta după chei grupe superioare 1234;
    - se califică primi 2 jucători
    - tabel eliminatoriu de 32 cu "bye" in favoarea primilor 8 din tabelul eliminatoriu.
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după Locul 1 Grupe Superioare , locurile 2 se trag la sorţi




    II. OPEN
    - număr maxim de participanţi: 34 + 2 wildcard

    ORA ÎNCEPERE MECIURI 13:30
    - confirmarea se face la sală între orele 12:45 - 13:15
    - cei care întâzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:15
    - se joacă 3 din 5 seturi
    - nr mese pentru grupele inferioare ? 6
    - grupe de 6 jucători,
    - se fac după Media Turneelor, regula şarpelui, cu modificări după localităţii (primul loc din grupe nu se schimbă);
    - se califică primi 4 jucători
    - nr. mese pentru grupele superioare ? 6
    - grupoe de 4 jucători
    - Locurile 1 sunt locurile 1 din grupele inferioare , locurile 2 -4 se vor selecta după chei grupe superioare 1342;
    - se califică primi 2 jucători
    - tabel eliminatoriu de 16 cu "bye" în favoarea primilor 4 din tabelul eliminatoriu.
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou după Locul 1 Grupe Superioare , locurile 2 se trag la sorţi



    ORGANIZATORI:

    - Mureşanu Alex - 0723856419 alexmuresanu@yahoo.com
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com

    ALTE INFORMATII :

    Pentru ambele categorii
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucătorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare
    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucătorul absent.
    Absenţii nemotivati la turneu vor fi trecuti în evidentele AmaTur-ului, iar cei care au deja două absente nemotivate nu au drept de participare.
    JUCĂTORI care au un comportament nesportiv ( înjură pe ceilalţi jucatori, scuipă, aruncă cu paleta , etc.) sunt rugaţi să nu participe , în cazul în care fac asemenea gesturi vor fi eliminaţi din competiţie.

    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,
    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, în sensul ca open-iştii (media 19 ^) nu pot juca la amatori;

    Înscrierea se face : - Nume Prenume , localitate , categorie. Vă rugăm folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize să apăreţi ca jucător nou.

    -Firma Emi TT va fi prezentă cu un stand bogat în articole JOOLA pentru tenis de masă http://www.mesedetenis.ro

    - va fi asigurată asistenţă medicală pentru prim ajutor de către personal apartinând firmei ARIA Clinic


    Dragi jucatori,

    Cu ocazia organizarii Turneului, in data de 06.02.2016, Centrul Aria vă invită să descoperiţi şi alte arii ale Centrului: Aria Aqua & Aria Spa&Wellness.
    Vă aşteptăm să vă relaxaţi şi să vă bucuraţi împreună cu familiile de o gamă complexă de servicii wellness prezente într-un centru SPA: biosaună, saună finlandeză, salină, jacuzzi, duşuri emoţionale, duş şoc, fântană de gheaţă, bazin kneipp, bazin cu apă sărată.
    În cazul în care doriţi mai multă distractie, Aria Aqua vă pune la dispoziţie o piscină semiolimpică şi Aqua Bar.

    Pentru accesul la piscină şi spa, atât jucătorii, cât şi însoţitorii, beneficiază de un tarif special cu reducere de 50%.
    Pentru mai multe detalii, vă rugăm să accesaţi site-ul: www.aria.com.ro.



    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!
    Ultima modificare făcută de adof; 26.01.2016 la 14:25. Motiv: modificare nume cupa

  2. Mulțumesc raini, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 23 h 37 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4841
    Finala open



    Eliminatorii Open




    Clasament
    Cupa "EmiTT şi Aria Sport"

    Turneu - A - Sibiu - Open - 06.02.2016
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Sorescu Deian - Resita

    LOCUL 2
    Mocean Dan - Cluj Napoca

    LOCURILE 3 - 4
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Sufletel Radu - Alba Iulia

    LOCURILE 5 - 8
    Roman Bogdan - Arad
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Balog Andreea - Arad
    Sicoe Rodica - Cugir

    LOCURILE 9 - 12
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Macovei Liviu - Brasov
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Aron Darie - Sibiu

    LOCURILE 13 - 18 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Andone Claudiu - Cugir
    Migea Cornel - Sibiu
    Popa Radu - Deva
    Crainic Adrian - Orastie

    LOCURILE 19 - 24 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Kaposta Victor - Arad
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Stancu Tiberiu - Deva
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Cernejenco Constantin - Sibiu

    LOCUL 25 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Mitzea Alexandru - Sibiu

    LOCURILE 26 - 30 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Todarcea Ioan - Sibiu
    Iancu Sorin - Sibiu
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Molnar Tihamer - Tarnaveni

    LOCURILE 31 - 36 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Radu Constantin - Sibiu
    Dospinescu George - Bucuresti
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Parfenie Constantin - Resita
    Simion Dan - Resita [/COLOR]





    Finala amatori


    Eliminatorii Open


    Clasament
    Cupa "EmiTT şi Aria Sport"

    Turneu - A - Sibiu - Amatori - 06.02.2016
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Stancalie Doru - Craiova

    LOCUL 2
    Oprea Adrian - Lugoj

    LOCURILE 3 - 4
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Kromek Iulian - Cugir

    LOCURILE 5 - 8
    Negrean Ioan - Sibiu
    Nechita Alexandru - Agnita
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea

    LOCURILE 9 - 16
    Barac Marius - Sibiu
    Beches Andrei - Sibiu
    Zedler Csaba - Agnita
    Weiss Simona - Cisnadie
    Comsa Dan - Sibiu
    Badulescu Teo - Ramnicu Valcea
    Railean Vlad - Ramnicu Valcea
    Derzsi Lorand - Targu Mures

    LOCURILE 17 - 24
    Benyovski Bela - Sibiu
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Popa Paul - Sibiu
    Decean Darian - Sibiu
    Ratiu Valer - Sibiu
    Dragomir Mitica - Sibiu
    Muresanu Alex - Sibiu
    Ciucur Laurentiu - Sibiu

    LOCUL 25 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Busu Romulus - Hunedoara

    LOCURILE 26 - 37 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Matei Dumitru - Deva
    Cristea Virgil - Cugir
    Cecan Vasile - Timisoara
    Bucur Dan - Cisnadie
    Botian Radu - Sibiu
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Filea Adonis - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Pralea Marius - Botosani
    Gligor George - Sibiu
    Manzat Mircea - Saliste
    Popovici Ciprian - Hunedoara

    LOCURILE 38 - 48 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    David Cosmin - Hunedoara
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Banea Radu - Sibiu
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Kondort Arpad - Agnita
    Bozosan Petre - Sibiu
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Mateescu Florin - Hunedoara

    LOCURILE 49 - 61 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Muscan Ioan - Sibiu
    Postelnicu Mihai - Deva
    Givan Cristian - Sibiu
    Postelnicu Eric - Deva
    Varadi Tudor Calin - Deva
    Cioca Raul - Agnita
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Crisan Casian - Agnita
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Dorling Raul - Cisnadie
    Anton Calin - Sibiu
    Morariu Marius - Sibiu

    LOCURILE 62 - 72 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Kondort Dan - Sibiu
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Dragomir Paul - Sibiu
    Dragomir Ioan - Cristian SB
    Vintila Marius - Sibiu
    Muresanu Mihaela - Sibiu
    Vrancea Markus - Sibiu
    Neghina Vasile - Selimbar
    Cuntan Ioan - Saliste
    Somlea Codrin - Cisnadie
    Brasoveanu Vali - Sibiu

























    Citat Postat în original de Alex Muresanu Vezi post
    Buna dimineata!

    Draji impatimiti ai tenisului de masa Amaturistic.Multumim inca o data pentru interesul vostru pentru turneele organizate in frumoasa sala AriaSportTDM din Sibiu.
    Analizand impreuna cu Adonis am hotarat sa pastram sistemul competitional de 36 Open/72 Amatori.Argumentele sunt multe si nu are rost sa le discutam sau le voi exprima dupa turneu.De aceea speram ca cei care sunt siguri ca nu participa sa "nu uite"sa se retraga astfel incat un jucator de pe lista de asteptare sa-si poata face bagajele.
    Va multumim,spor la antrenamente si va asteptam cu drag!

    Alex si Adonis
    Citat Postat în original de Alex Muresanu Vezi post
    In atentia jucatorilor participanti la turneu!

    In Centrul Aria ,s-a deschis un SnackBar .Doritorii isi pot procura de la lichide ne si alcoolice ,sandvisuri pana la ciorbe si salate.
    Multumim.
    Ultima modificare făcută de adof; 25.02.2016 la 22:57.

  4. Mulțumesc TableTennis, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 23 h 37 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4841
    Cupa "EmiTT şi Aria Sport" - Turneu - A - Sibiu - 06.02.2016
    Lista înscrieri - Open - 05.02.2016 21:32

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Sorescu Deian - 9 - Resita - CS - 34,23
    2 . Sicoe Rodica - 6 - Cugir - AB - 32,95
    3 . Govoreanu Florin - 12 - Cisnadie - SB - 29,80
    4 . Mocean Dan - 18 - Cluj Napoca - CJ - 29,06
    5 . Macovei Liviu - 19 - Brasov - BV - 29,03
    6 . Simion Boby - 23 - Cluj Napoca - CJ - 28,20
    7 . Balog Andreea - 33 - Arad - AR - 28,03
    8 . Sufletel Radu - 28 - Alba Iulia - AB - 26,66
    9 . Capusan Sorin - 211 - Tarnaveni - MS - 26,11
    10 . Balan Cristian - 43 - Ramnicu Valcea - VL - 25,75
    11 . Popa Radu - 115 - Deva - HD - 25,75
    12 . Hagatis Andrei - 45 - Vatra Dornei - SV - 25,58
    13 . Andone Claudiu - 54 - Cugir - AB - 24,85
    14 . Aron Darie - 85 - Sibiu - SB - 24,75
    15 . Daneliuc Gabi - 44 - Sibiu - SB - 24,73
    16 . Crainic Adrian - 580 - Orastie - HD - 23,75
    17 . Firu Marian - 186 - Vatra Dornei - SV - 22,50
    18 . Georgiu Dragos - 86 - Vatra Dornei - SV - 21,95
    19 . Stancu Tiberiu - 173 - Deva - HD - 21,84
    20 . Migea Cornel - 104 - Sibiu - SB - 21,13
    21 . Kaposta Victor - 83 - Arad - AR - 20,90
    22 . Vladoiu Gelu - 99 - Brasov - BV - 20,89
    23 . Mitzea Alexandru - 106 - Sibiu - SB - 20,63
    24 . Tokos Pal - 100 - Odorheiu Secuiesc - HR - 20,38
    25 . Todarcea Ioan - 149 - Sibiu - SB - 20,25
    26 . Molnar Tihamer - 408 - Tarnaveni - MS - 19,96
    27 . Iancu Sorin - 180 - Sibiu - SB - 19,19
    28 . Bleoca Marius - 524 - Tarnaveni - MS - 18,82
    29 . Dospinescu George - 201 - Bucuresti - B - 17,98
    30 . Cernejenco Constantin - 526 - Sibiu - SB - 17,00
    31 . Radu Constantin - 172 - Sibiu - SB - 16,77
    32 . Zedler Csaba - 378 - Agnita - SB - 16,32
    33 . Parfenie Constantin - 713 - Resita - CS - 11,38
    34 . Simion Dan - 1080 - Resita - CS - 9,38

    Lista de asteptare Open
    1 . Gogu Gabriel - 13 - Cluj Napoca - CJ - 29,88
    2 . Polotca Stefan - 263 - Sangeorgiu de Padure - MS - 19,44
    3 . Roman Bogdan - 4 - Arad - AR - 33,96
    4 . Muntean Alin - 88 - Tarnaveni - MS - 28,28
    5 . Zelariu Petru - 232 - Tarnaveni - MS - 22,47
    6 . Meszar Razvan - 196 - Arad - AR - 21,50
    7 . Maxim Valentin - 51 - Cluj Napoca - CJ - 27,03
    8 . Iaru Horatiu - 283 - Cluj Napoca - CJ - 19,39
    9 . Spatariu Daniel - 70 - Arad - AR - 21,55
    10 . Pinzar Andrei - 160 - Medias - SB - 23,28
    11 . Opris Dora - 808 - Ludus - MS - 21,92
    12 . Moldovan Iulia - 826 - Ludus - MS - 21,25
    13 . Carpaci Alexandru - 387 - Ludus - MS - 22,75
    14 . Somlea Darian - 168 - Cisnadie - SB - 19,86

    Clasament 02-feb-2016






    Cupa "EmiTT şi Aria Sport" - Turneu - A - Sibiu - 06.02.2016
    Lista înscrieri - Open - 05.02.2016 21:31

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Sorescu Deian - 9 - Resita - CS - 34,23
    2 . Sicoe Rodica - 6 - Cugir - AB - 32,95
    3 . Govoreanu Florin - 12 - Cisnadie - SB - 29,80
    4 . Mocean Dan - 18 - Cluj Napoca - CJ - 29,06
    5 . Macovei Liviu - 19 - Brasov - BV - 29,03
    6 . Simion Boby - 23 - Cluj Napoca - CJ - 28,20
    7 . Balog Andreea - 33 - Arad - AR - 28,03
    8 . Sufletel Radu - 28 - Alba Iulia - AB - 26,66
    9 . Capusan Sorin - 211 - Tarnaveni - MS - 26,11
    10 . Balan Cristian - 43 - Ramnicu Valcea - VL - 25,75
    11 . Popa Radu - 115 - Deva - HD - 25,75
    12 . Hagatis Andrei - 45 - Vatra Dornei - SV - 25,58
    13 . Andone Claudiu - 54 - Cugir - AB - 24,85
    14 . Aron Darie - 85 - Sibiu - SB - 24,75
    15 . Daneliuc Gabi - 44 - Sibiu - SB - 24,73
    16 . Crainic Adrian - 580 - Orastie - HD - 23,75
    17 . Firu Marian - 186 - Vatra Dornei - SV - 22,50
    18 . Georgiu Dragos - 86 - Vatra Dornei - SV - 21,95
    19 . Stancu Tiberiu - 173 - Deva - HD - 21,84
    20 . Migea Cornel - 104 - Sibiu - SB - 21,13
    21 . Kaposta Victor - 83 - Arad - AR - 20,90
    22 . Vladoiu Gelu - 99 - Brasov - BV - 20,89
    23 . Mitzea Alexandru - 106 - Sibiu - SB - 20,63
    24 . Tokos Pal - 100 - Odorheiu Secuiesc - HR - 20,38
    25 . Todarcea Ioan - 149 - Sibiu - SB - 20,25
    26 . Molnar Tihamer - 408 - Tarnaveni - MS - 19,96
    27 . Iancu Sorin - 180 - Sibiu - SB - 19,19
    28 . Bleoca Marius - 524 - Tarnaveni - MS - 18,82
    29 . Dospinescu George - 201 - Bucuresti - B - 17,98
    30 . Cernejenco Constantin - 526 - Sibiu - SB - 17,00
    31 . Radu Constantin - 172 - Sibiu - SB - 16,77
    32 . Zedler Csaba - 378 - Agnita - SB - 16,32
    33 . Parfenie Constantin - 713 - Resita - CS - 11,38
    34 . Simion Dan - 1080 - Resita - CS - 9,38

    Lista de asteptare Open
    1 . Gogu Gabriel - 13 - Cluj Napoca - CJ - 29,88
    2 . Polotca Stefan - 263 - Sangeorgiu de Padure - MS - 19,44
    3 . Roman Bogdan - 4 - Arad - AR - 33,96
    4 . Muntean Alin - 88 - Tarnaveni - MS - 28,28
    5 . Zelariu Petru - 232 - Tarnaveni - MS - 22,47
    6 . Meszar Razvan - 196 - Arad - AR - 21,50
    7 . Maxim Valentin - 51 - Cluj Napoca - CJ - 27,03
    8 . Iaru Horatiu - 283 - Cluj Napoca - CJ - 19,39
    9 . Spatariu Daniel - 70 - Arad - AR - 21,55
    10 . Pinzar Andrei - 160 - Medias - SB - 23,28
    11 . Opris Dora - 808 - Ludus - MS - 21,92
    12 . Moldovan Iulia - 826 - Ludus - MS - 21,25
    13 . Carpaci Alexandru - 387 - Ludus - MS - 22,75
    14 . Somlea Darian - 168 - Cisnadie - SB - 19,86

    Clasament 02-feb-2016





    Cupa "EmiTT şi Aria Sport" - Turneu - A - Sibiu - 06.02.2016
    Lista înscrieri - Amatori - 05.02.2016 21:28

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Barac Marius - 188 - Sibiu - SB - 17,35
    2 . Derzsi Lorand - 294 - Targu Mures - MS - 16,94
    3 . Stancalie Doru - 210 - Craiova - DJ - 16,88
    4 . Groza Alexandru - 308 - Cisnadie - SB - 16,82
    5 . Beches Andrei - 198 - Sibiu - SB - 16,28
    6 . Ticu Sorin - 617 - Lugoj - TM - 15,90
    7 . Benyovski Bela - 218 - Sibiu - SB - 15,88
    8 . Kromek Iulian - 316 - Cugir - AB - 15,64
    9 . Matei Dumitru - 248 - Deva - HD - 15,50
    10 . Weiss Simona - 468 - Cisnadie - SB - 15,17
    11 . Muresanu Alex - 319 - Sibiu - SB - 15,14
    12 . Dragomir Mitica - 515 - Sibiu - SB - 15,10
    13 . Oprea Adrian - 375 - Lugoj - TM - 15,07
    14 . Ratiu Valer - 780 - Sibiu - SB - 14,58
    15 . Popa Paul - 442 - Sibiu - SB - 14,57
    16 . Cristea Virgil - 311 - Cugir - AB - 14,53
    17 . Negrean Ioan - 252 - Sibiu - SB - 14,18
    18 . Ciucur Laurentiu - 573 - Sibiu - SB - 14,11
    19 . Timaru Ilie - 361 - Ocna Sibiului - SB - 14,06
    20 . Railean Vlad - 403 - Ramnicu Valcea - VL - 13,88
    21 . Negulescu Ioan - 790 - Ramnicu Valcea - VL - 13,50
    22 . Cecan Vasile - 335 - Timisoara - TM - 13,25
    23 . Botian Radu - 506 - Sibiu - SB - 12,84
    24 . Decean Darian - 357 - Sibiu - SB - 12,83
    25 . Bucur Dan - 500 - Cisnadie - SB - 12,79
    26 . Cojocaru Didi - 490 - Ramnicu Valcea - VL - 11,96
    27 . Badulescu Teo - 696 - Ramnicu Valcea - VL - 11,75
    28 . Orac Teodor - 589 - Ramnicu Valcea - VL - 11,31
    29 . Filea Adonis - 604 - Sibiu - SB - 11,25
    30 . David Cosmin - 606 - Hunedoara - HD - 11,11
    31 . Manzat Mircea - 1120 - Saliste - SB - 11,00
    32 . Banu Nicolae - 598 - Ocna Sibiului - SB - 10,96
    33 . Comsa Dan - 547 - Sibiu - SB - 10,69
    34 . Badaluta Marian - 519 - Vatra Dornei - SV - 9,90
    35 . Manitiu Florin - 607 - Sibiu - SB - 9,88
    36 . Busu Romulus - 1593 - Hunedoara - HD - 9,75
    37 . Lupsa Bogdan - 520 - Ramnicu Valcea - VL - 9,73
    38 . Postelnicu Mihai - 615 - Deva - HD - 8,94
    39 . Pralea Marius - 608 - Botosani - BT - 8,85
    40 . Gligor George - 643 - Sibiu - SB - 8,64
    41 . Muscan Ioan - 579 - Sibiu - SB - 8,56
    42 . Roghina R.Cosmin - 638 - Sibiu - SB - 8,03
    43 . Varadi Tudor Calin - 999 - Deva - HD - 8,00
    44 . Sarcani Andrei - 815 - Targu Mures - MS - 7,54
    45 . Dragomir Ioan - 978 - Cristian SB - SB - 7,50
    46 . Bozosan Petre - 1252 - Sibiu - SB - 7,50
    47 . Banea Radu - 732 - Sibiu - SB - 7,44
    48 . Dragomir Paul - 949 - Sibiu - SB - 7,25
    49 . Kondort Arpad - 970 - Agnita - SB - 6,95
    50 . Mihaescu Marian - 899 - Ramnicu Valcea - VL - 6,89
    51 . Givan Cristian - 854 - Sibiu - SB - 6,80
    52 . Ciobanu Cosmin - 1068 - Cristian SB - SB - 6,58
    53 . Kondort Dan - 755 - Sibiu - SB - 6,53
    54 . Crisan Casian - 1117 - Agnita - SB - 5,85
    55 . Postelnicu Eric - 928 - Deva - HD - 5,69
    56 . Cioca Raul - 1030 - Agnita - SB - 5,45
    57 . Vintila Marius - 1190 - Sibiu - SB - 5,42
    58 . Cuntan Ioan - 1776 - Saliste - SB - 4,75
    59 . Fulop Laszlo - 1174 - Targu Mures - MS - 4,55
    60 . Dorling Raul - 1455 - Cisnadie - SB - 4,50
    61 . Muresanu Mihaela - 1203 - Sibiu - SB - 4,35
    62 . Vrancea Markus - 1414 - Sibiu - SB - 2,75
    63 . Somlea Codrin - 2453 - Cisnadie - SB - 1,75
    64 . Neghina Vasile - 1676 - Selimbar - SB - 0,00
    65 . Anton Calin - 1755 - Sibiu - SB - 0,00
    66 . Barbulescu Dan - 2875 - Sibiu - SB - 0,00
    67 . Brasoveanu Vali - 2876 - Sibiu - SB - 0,00
    68 . Popovici Ciprian - 3004 - Hunedoara - HD - 0,00
    69 . Mateescu Florin - Nou - Hunedoara - HD - Nou
    70 . Morariu Marius - Nou - Sibiu - SB - Nou

    Lista de asteptare Amatori
    1 . Nechita Alexandru - 1848 - Agnita - SB - 10,75
    2 . Geanana Ovidiu - 1963 - Cisnadie - SB - 1,75
    3 . Pralea Constantin - 501 - Alba Iulia - AB - 9,06
    4 . Sava Ionut - Nou - Deva - HD - Nou
    5 . Spinean Dan - Nou - Deva - HD - Nou
    6 . Bucur Alin Adrian - 412 - Targu Mures - MS - 15,38
    7 . Pelaghie Nelutu - Nou - Targu Mures - MS - Nou
    8 . Motorga Dorin - 376 - Targu Mures - MS - 14,50
    9 . Sabau Mircea - 890 - Tarnaveni - MS - 7,68
    10 . Sabau Gheorghe - 812 - Tarnaveni - MS - 10,11
    11 . Zdrenghea Mircea - 741 - Orastie - HD - 11,75
    12 . Horvath Mircea - 481 - Orastie - HD - 14,16
    13 . Fiscu Calin - 1659 - Sibiu - SB - 8,75
    14 . Kis Istvan - 639 - Brasov - BV - 7,56
    15 . Henegar Gabriel - 1101 - Brasov - BV - 5,58
    16 . Fulop Attila - 352 - Aiud - AB - 12,65
    17 . Dirlea Ioan - 480 - Aiud - AB - 14,50
    18 . Comanariu Stefan - 724 - Fagaras - BV - 9,81
    19 . Curpas Ioan - 155 - Oradea - BH - 17,61
    20 . Roseti Ionut - 584 - Lugoj - TM - 11,03
    21 . Rotariu Andrei - 1985 - Sibiu - SB - 0,00
    22 . Moldovan Szidonia - Nou - Ludus - MS - Nou
    23 . Ambrus Szilard - 1011 - Ludus - MS - 5,95
    24 . Bucur Delia - 1412 - Ludus - MS - 4,00
    25 . Pacurar Cosmin - 489 - Blaj - AB - 12,72
    26 . Dani Leo - 123 - Arad - AR - 18,85
    27 . Suciu Iacob - 532 - Blaj - AB - 12,00
    28 . Morar Ovidiu - Nou - Tarnaveni MS - - Nou
    29 . Bartha Florian - Nou - Tarnaveni MS - - Nou
    30 . Bichis Adi - Nou - Tarnaveni MS - - Nou
    31 . Ludusan Florin - Nou - Tarnaveni MS - - Nou

    Clasament 02-feb-2016


    [/COLOR]
    Ultima modificare făcută de adof; 05.02.2016 la 21:33.

  6. Mulțumesc PaliHR, GeluBv, Dan Universal, TableTennis au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc, victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    391
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 3 h 30 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    614
    Din Arad, la open:
    Balog Andreea
    Kaposta Victor

  8. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 23 h 37 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4841
    se înscriu

    La amatori

    Filea Adonis - Sibiu
    Muresanu Alex - Sibiu
    Muresanu Mihaela - Sibiu
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Decean Darian - Sibiu
    Negrean Ioan - Sibiu
    Popa Paul - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Botian Radu - Sibiu
    Barac Marius - Sibiu
    Comsa Dan - Sibiu
    Anton Calin - Sibiu

    la Open
    Radu Constantin - Sibiu
    Aron Darie - Sibiu
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Cernejenco Constantin - Sibiu
    Iancu Sorin - Sibiu
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc

  10. Mulțumesc cucurucu, PaliHR, similar, Mitzi au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    40
    Postări
    362
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 11 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    474
    Beches Andrei, amatori Sibiu. Multumesc
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  12. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  13. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.11.2012
    Locație
    Targu-Mures, Romania
    Vârstă
    52
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 16 h 32 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    125
    La amatori
    Sarcani Andrei Tg-Mures

    Trimis de pe al meu SM-P905 folosind Tapatalk

  14. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place alinguru le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui marius1964
    Data înscrierii
    19.02.2012
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    55
    Postări
    394
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 8 h 48 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1281
    se inscrie la amatori - Stancalie Doru din Craiova .

  16. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior
    Avatarul lui TableTennis
    Data înscrierii
    06.05.2014
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    31
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 19 h 56 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    336
    Din Sibiu, la amatori, se inscriu: Roghina R.Cosmin, Banea Radu, Givan Cristian si Bugarin Martin.
    Din Cristian, la amatori: Dragomir Ioan, Ciobanu Cosmin.

    Va multumim!
    Limba este întâiul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

  18. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu, mihaipos, ioan.dragomir64, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.899
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    406 z 11 h 36 m
    Timp online pe zi
    3 h 2 m
    Reputație
    8585
    Mocean Dan, cluj, open

  20. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu, ivisuc, victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    senior

    Data înscrierii
    25.03.2012
    Locație
    Cisnadie
    Vârstă
    29
    Postări
    201
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 3 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    136
    Din Cisnadie la amatori: Somlea Darian, Groza Alexandru, Weiss Simona, Bucur Dan si Govoreanu Florin Open

  22. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    senior

    Data înscrierii
    22.05.2011
    Locație
    cugir
    Vârstă
    49
    Postări
    567
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 17 h 55 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    440
    Sicoe Rodica, Andone Claudiu din Cugir si Suflețel Radu Alba Iulia OPEN
    Cristea Virgil, Kromek Iulian din Cugir Amatori
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

  24. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu, Mitzi, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    junior

    Data înscrierii
    28.02.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    41
    Postări
    110
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 9 h 5 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    131
    Din Sibiu la amatori:
    Gligor George
    Manitiu Florin
    Kondort Dan

    Mersi!

  26. Îmi place mihaipos, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.799
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    131 z 19 h 31 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15717
    Vladoiu Gelu...open...bv

  28. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Alex Muresanu, ADN, tavy, ivisuc, victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    senior

    Data înscrierii
    09.07.2015
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    45
    Postări
    491
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 22 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    459
    Pralea Marius - Botoșani - amatori Mulțumesc !

  30. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu, mircea69 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Sibiu TABARA de Tenis de Masa Editia A III-A ,EMI-TT & ARIA SPORT 5-12 Februarie 2017
    De Zosim1 în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 32
    Ultimul post: 04.02.2017, 18:20
  2. Răspunsuri: 225
    Ultimul post: 10.05.2016, 20:52
  3. Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 16.02.2016, 12:35
  4. Sibiu - Tabara de tenis de masa "emi-tt & aria sport" sibiu 8-13 FEBRUARIE 2016
    De Zosim1 în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 17.01.2016, 18:46
  5. Răspunsuri: 279
    Ultimul post: 07.10.2014, 23:20

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •