Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Va rog o parere

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Va rog o parere

    Am această fata, va rog să va dați cu părerea dacă este originala sau clona!!!

    Nu are serie și nimic scris pe burete

    Va multumesc anticipat!!!
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

  • #2
    Pare ca e pe bune dar nu am vazut pana acum tenergy fara seria dar cine stie.
    Parerea mea ca e o clona din aia de ultima generatie.
    D-nul L3o, Roman Bogdan(regele tenergyurilor) si altii mai cu experienta isi pot da cu parerea mai exact si app il uitasem pe Rasvan de la Bty.
    Cu stima!!
    Ultima editare de Nomak; 04.feb.2016, 20:52.
    Blade Buterfly Apolonia Tiago
    FH Tenergy 80
    BH Tenergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      dupa cum arata buretele este buna fata de paleta 64, doar cele eureopene sunt cu serie....



      ,,,,,,,,, COLONA

      Comentariu


      • #4
        Ms Nomak/Leo, mai astept pareri avand in vedere multitudinea de clone care au fost scoase la iveala pe forum!!!
        FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

        Comentariu


        • #5
          Stimate domn, solicita mutarea acestui topic la ECHIPAMENT...multumesc. As putea face si cateva observatii, daca imi permiti : esti din Arad si acolo, se pare, se gasesc o multime de jucatori, antrenori, vanzatori, revanzatori care va pot ajuta mai mult si mai bine decat o putem face noi...una e sa tii cauciucul in mana, alta e sa judeci dupa niste poze...alta varianta : poti cere o expertiza AVIZATA de la Rasvan Crisan - Butterfly Romania...poti contacta alta reprezentanta Butterfly de oriunde si expedia poze, filmari, etc. IMPORTANT : orice canal oficial ales va scuteste de neplacerea de a fi banuit ca ati pus mana pe o clona foarte bine executata si testati apele... !
          TRUST NO ONE !

          Comentariu


          • #6
            Sa nu credeti ca eu am tinut fata in buzunar si nu am aratat-o la nimeni in Arad doar ca sa va sparg voua membrilor de pe tenisdemasa.ro nervii, doar ca nimeni nu poate sa dea un raspuns clar pentru ca fata se comporta si arata ca un tenergy original doar ca nu are nimic imprimat pe burete si pe acest forum au fost o gramada de discutii pe aceasta tema. Ma gandeam sa o lamurim odata, exista fete butterfly tenergy originale, fare serii si alte coduri imprimate pe burete, sau nu!!!
            FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

            Comentariu


            • #7
              Din poze pare originala.
              Calitatea stantei cu marca, textura si culoarea buretelui - acestea sunt indicii ca este originala.
              Fara serii sau alte coduri - s-ar putea sa existe, mai ales daca este mai veche. In sprijinul ideii ca e mai veche aduc faptul ca lasata liber pe masa sta bombata, ceea ce inseamna ca orice substanta volatila din burete a fost eliminata si acesta s-a micsorat, in schimb topsheetul a ramas mare.
              Chiar pe acest forum este o poza cu un Tenergy vechi cu seria stampilata, nu stantata. Aceste serii stampilate se pot sterge la lipirea cu solutie cu solventi volatili.
              Blog de tenis de masă

              Comentariu


              • #8
                E ciudat D-nul Cristi ca topsheetul arata impecabil, daca era mai veche si jucata erau rupte bucati din cauciuc, care se rup la cea mai mica atingere cu degetu lucru care e imposibil sa nu-l atingi in timpul jocului.
                Cel putin eu asa am patit cu un tenergy cu serie stampilata, se rupeau bucati din cauciuc la cea mai mica atingere a topsheetului, era veche si coapta.
                Blade Buterfly Apolonia Tiago
                FH Tenergy 80
                BH Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Nomak Vezi post
                  E ciudat D-nul Cristi ca topsheetul arata impecabil, daca era mai veche si jucata erau rupte bucati din cauciuc, care se rup la cea mai mica atingere cu degetu lucru care e imposibil sa nu-l atingi in timpul jocului.
                  Cel putin eu asa am patit cu un tenergy cu serie stampilata, se rupeau bucati din cauciuc la cea mai mica atingere a topsheetului, era veche si coapta.
                  Poate, dar depinde cum a fost pastrata. Poate fi veche, dar pastrata in punga. In acest caz, cauciucul imbatraneste mai putin, insa solventii volatili tot sunt eliminati.
                  Blog de tenis de masă

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X