tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 42 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 627

Subiect: Turneu A+ "Cupa Chindia", Târgoviște - 5.03.2016

  1. #1
    Adrian Lazaroiu
    Guest

    Turneu A+ "Cupa Chindia", Târgoviște - 5.03.2016

    Turneu A+ "Cupa Chindia" - Târgoviște, Sâmbătă 05.03.2016 – O + A + Î


    LOCALITATEA: Târgoviște, Bulevardul Unirii, nr. 1;
    DATA: Sâmbătă 5 Martie 2016;
    CATEGORII: Open + Amatori + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    ÎNCEPĂTORI - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    AMATORI - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN - 13.00 - 13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    SALA: Sala Polivalentă, Târgoviște;
    LOGISTICĂ: 24 mese aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 30 Lei, copii 15 Lei, persoane cu dizabilități gratuit, din care 3 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Începători: Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    - Amatori: Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome.
    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere joi 3 Martie 2016, ora 18,00;
    - ultima retragere vineri 4 Martie 2016, ora 18,00;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    Începători:
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 12;
    - Număr maxim de participanţi: 72 (70 + 2 wild-carduri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1375;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Începători;
    Amatori:
    - Participă orice jucător amator cu MP cuprins între 12 și 18,99;
    - Număr maxim de participanţi: 72 (70 + 2 wild-carduri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1568;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    Open:
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19;
    - Număr maxim de participanţi: 72 (70 + 2 wild-carduri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - În cazul în care numărul de jucători calificați din grupele inferioare nu este multiplu de 3, se vor califica și unu sau două locuri 3 cu cel mai bun setaveraj (în cazul mai multor jucători cu același setaveraj, departajarea se va face în ordinea dată de Clasamentul AmaTur la zi);
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1354;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    ORGANIZATORI:
    - Alex Țaru, tel. 0723.581.585;
    - Lucian Bogza, tel. 0723.062.403;
    - Adrian Lăzăroiu, tel. 0733.920.481;
    PARTENERI:
    D.J.T.S. Dâmbovița prin amabilitatea domnilor Claudiu Mănescu și Septimiu Burtescu
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU.



    CAZARE:
    Hotel Dracula, 3*** - B-dul Libertății, nr. 7, Târgoviște - 40 lei locul în camere matrimoniale sau cu 2 paturi, fără mic dejun; contact - Georgiana.
    (la rezervare specificați pentru concursul de tenis de masă)
    www.hotel-dracula.ro


    Hostel Victor AFC, 2** - B-dul Unirii, nr. 2, Târgoviște - 30 lei locul în cameră cu 2, 3 și 4 paturi; contact: 0245.214.420, Victor.
    (la rezervare specificați pentru concursul de tenis de masă)


    Specialitatea culinară negociată cu o firmă de catering locală este:
    Snitzel de pui cu garnitură de cartofi prăjiți și salată de murături - 9 lei.
    Comanda se poate face odată cu înscrierea de dimineață a amatorilor, sau de prânz a openiștilor.

    Ultima modificare făcută de Adrian Lazaroiu; 22.02.2016 la 14:22.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    373 z 13 h 12 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31261

    Rezervat înscrieri și clasament Open

    Inscrieri Open - on 04.03.2016 at 20:05:54

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 1 - 38,53 - O
    2. Roman Iulian, Brasov, 2 - 40,18 - OL
    3. Roman Bogdan, Arad, 3 - 33,59 - O
    4. Uta Adrian, Bucuresti, 5 - 36,14 - OL
    5. Enciu Alexandru, Slobozia, 6 - 36,91 - OL
    6. Sicoe Rodica, Cugir, 7 - 32,98 - OFW
    7. Petrescu Liviu, Pitesti, 8 - 35,86 - OW
    8. Toma Florin, Pitesti, 9 - 32,1 - OW
    9. Govoreanu Florin, Cisnadie, 10 - 30,52 - O
    10. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 12 - 30,68 - O
    11. Mocean Dan, Cluj Napoca, 14 - 30,45 - OL
    12. Macovei Liviu, Brasov, 18 - 29,7 - O
    13. Wischegg Robert, Galati, 21 - 27,66 - O
    14. Zamfir Ionel, Bucuresti, 22 - 28,34 - O
    15. Aftenii Daniel, Bucuresti, 25 - 28,55 - O
    16. Sorescu Deian, Resita, 26 - 35,44 - O
    17. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 29 - 27,43 - O
    18. Iacob Bogdan, Bucuresti, 32 - 29,6 - OJ
    19. Avram Victor, Arad, 33 - 26,5 - O
    20. Banescu Dragos, Pitesti, 34 - 25,1 - OL
    21. Tomica Andrei, Bucuresti, 35 - 29,85 - OJ
    22. Balog Andreea, Arad, 37 - 28,69 - OF
    23. Sufletel Radu, Alba Iulia, 38 - 26,25 - OL
    24. Daneliuc Gabi, Sibiu, 40 - 24,98 - O
    25. Dinca Daniel, Bucuresti, 44 - 25,98 - OH
    26. Birtalan Robert, Oradea, 45 - 24,09 - O
    27. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 47 - 24,36 - O
    28. Panea Ovidiu, Bucuresti, 49 - 25,15 - O
    29. Popescu Valentin, Bucuresti, 50 - 23,75 - O
    30. Toma Iulian, Braila, 51 - 26,69 - OW
    31. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 53 - 24,9 - O
    32. Chiscop Bogdan, Galati, 54 - 24,25 - O
    33. Put Gabriel, Oravita, 56 - 27,18 - O
    34. Iancu George, Ploiesti, 58 - 26,97 - OW
    35. Neagu Mircea, Constanta, 60 - 28,72 - O
    36. Grigore Alexandru, Campina, 61 - 22,25 - O
    37. Constantin Teodor, Bucuresti, 64 - 24,73 - O
    38. Pop Danut, Dej, 66 - 23,07 - O
    39. Fratea Aurel, Constanta, 69 - 22,53 - OW
    40. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 70 - 28,19 - OL
    41. Leorda Rares, Reghin, 71 - 28,08 - O
    42. Kaposta Victor, Arad, 72 - 21,91 - O
    43. Morosanu Vasile, Suceava, 75 - 26,33 - OW
    44. Tigau Dan, Bucuresti, 77 - 28,47 - OLW
    45. Nica Ionut, Brasov, 79 - 23,98 - O
    46. Niculae Dan, Bucuresti, 82 - 21,7 - O
    47. Dracea Gabriel, Sinaia, 84 - 22,11 - O
    48. Raducan Bogdan, Craiova, 86 - 25 - O
    49. Denes Ferenc, Praid, 87 - 22 - OW
    50. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 90 - 22,3 - OW
    51. Ivan Valentin, Campina, 93 - 21,64 - O
    52. Mihaila Nicolae, Breaza, 96 - 21,15 - O
    53. Tic Ioan, Oradea, 99 - 23,47 - O
    54. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 104 - 27,5 - OW
    55. Macarenco Mario, Bucuresti, 105 - 26,83 - OL
    56. Birtalan Laszlo, Oradea, 106 - 19,63 - O
    57. Colesniuc Romeo, Botosani, 107 - 20,2 - OW
    58. Luta Petre, Bucuresti, 111 - 24,14 - OW
    59. Gorum Adrian, Topoloveni, 112 - 23 - O
    60. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 113 - 22,97 - O
    61. Vladoiu Gelu, Brasov, 118 - 19,73 - OW
    62. Movileanu Darius, Targoviste, 120 - 24,75 - OJ
    63. Mitzea Alexandru, Sibiu, 122 - 21,56 - O
    64. Migea Cornel, Sibiu, 123 - 22,03 - O
    65. Arion Costel, Marasesti, 126 - 21,36 - O
    66. Bozga Lucian, Baicoi, 132 - 24,11 - O
    67. Nascu Serban, Cluj Napoca, 137 - 30,46 - O
    68. Sumanaru Catalin, Iasi, 139 - 22,69 - O
    69. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 140 - 20,5 - O
    70. Neculcea Alexandru, Moreni, 155 - 24,03 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    71. Sinita Eugen, Bucuresti, 179 - 26,44 - O
    72. Zelenciuc Serghei, Slobozia, 193 - 22,19 - O
    73. Mos Florin, Filipesti Targ, 204 - 20,21 - OW
    74. Popescu Ionut, Bucuresti, 210 - 26,42 - O
    75. Ionita Valentin, Galati, 218 - 20,11 - O
    76. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 226 - 26,15 - O
    77. Pop Zoltan, Dej, 241 - 20,5 - O
    78. Barsa Ioan, Moinesti, 249 - 21,38 - O
    79. Voinea Sorin, Galati, 295 - 24,45 - O
    80. Bujor Dragos, Bucuresti, 308 - 21,17 - OJ
    81. Visan Tudor, Bucuresti, 474 - 24,95 - OL
    82. Dinca Dorinel, Calarasi, 480 - 29,92 - O
    83. Parascuta Daniel, Iasi, 626 - 22 - O
    84. Rusti Catalin, Suceava, 635 - 26,5 - O
    85. Draganescu Viorel, Ploiesti, 654 - 22 - O
    86. Ursut Horia, Bucuresti, 1446 - 22,75 - O


    Cu albastru retrageri după ora limită.

    Clasament Open

    1. Uta Adrian - Bucuresti
    2. Tomica Andrei - Bucuresti
    3 -- 4
    Neagu Mircea - Constanta
    Sorescu Deian - Resita
    5 -- 8
    Tigau Dan - Bucuresti
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Morosanu Vasile - Suceava
    Toma Florin - Pitesti
    9 -- 16
    Iacob Bogdan - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Movileanu Darius - Targoviste
    Roman Bogdan - Arad
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Put Gabriel - Oravita
    Roman Iulian - Brasov
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    17 -- 26
    Sicoe Rodica - Cugir
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Macovei Liviu - Brasov
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Iancu George - Ploiesti
    Raducan Bogdan - Craiova
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    27 -- 40 1v gr.sup.
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Avram Victor - Arad
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Toma Iulian - Braila
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Leorda Rares - Reghin
    Kaposta Victor - Arad
    Migea Cornel - Sibiu
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Rusti Catalin - Suceava
    41 -- 52 0v gr.sup.
    Wischegg Robert - Galati
    Balog Andreea - Arad
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Birtalan Robert - Oradea
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Nica Ionut - Brasov
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Tic Ioan - Oradea
    Luta Petre - Bucuresti
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Arion Costel - Marasesti
    Neculcea Alexandru - Moreni
    53 -- 2v gr.inf.
    Zelenciuc Serghei - Slobozia
    54 -- 67 1v gr.inf.
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Fratea Aurel - Constanta
    Niculae Dan - Bucuresti
    Denes Ferenc - Praid
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Bozga Lucian - Baicoi
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Pop Zoltan - Dej
    Bujor Dragos - Bucuresti
    Balauca Cornel - Botosani
    68 -- 76 0v gr.inf.
    Chiscop Bogdan - Galati
    Grigore Alexandru - Campina
    Pop Danut - Dej
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Ivan Valentin - Campina
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Mos Florin - Filipesti Targ
    Tomica Silviu - Bucuresti

    Absent nemotivat: Macarenco Mario.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.03.2016 la 13:44.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  3. Mulțumesc INDISPONIBIL, PaliHR, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Nu-mi place Alex Muresanu nu le-a plăcut mesajul
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    373 z 13 h 12 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31261

    Rezervat înscrieri și clasament Avansați

    Inscrieri Avansati - on 04.03.2016 at 20:04:20

    1. Corocaescu Cristian, Suceava, 146 - 18,23 - A
    2. Avram Nicolae, Nedelea, 151 - 17,43 - A
    3. Bucsan Romeo, Pitesti, 159 - 17,36 - AW
    4. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 163 - 17,63 - A
    5. Padurariu Costel, Brasov, 168 - 16,85 - A
    6. Muntean Mircea, Baia Mare, 169 - 16,8 - A
    7. Corneanu Sorin, Botosani, 171 - 16,75 - A
    8. Vladu Nicolae, Pitesti, 176 - 18,75 - AW
    9. Darmaz Ion, Targoviste, 177 - 17,18 - AW
    10. Radu Constantin, Sibiu, 187 - 16,2 - AW
    11. Ionel Mircea, Ploiesti, 188 - 16,07 - A
    12. Stoica Mihai, Mioveni, 200 - 15 - AW
    13. Dena Corneliu, Giurgiu, 203 - 18,97 - A
    14. Brulea Petre, Ploiesti, 206 - 15,89 - AW
    15. Rada Florin, Pitesti, 213 - 17,44 - A
    16. Morosan Marian, Suceava, 215 - 15,75 - A
    17. Veres Francisc, Oravita, 219 - 17 - A
    18. Staicu Dan, Constanta, 220 - 16,97 - AW
    19. Lungu Marius, Oravita, 222 - 18,5 - A
    20. Barac Marius, Sibiu, 223 - 17,19 - AW
    21. Antal Denes, Brasov, 224 - 17,11 - AW
    22. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 225 - 16,34 - A
    23. Munteanu Octavian, Tecuci, 229 - 18,8 - AW
    24. Stancalie Doru, Craiova, 237 - 17,17 - A
    25. Bozga Razvan, Baicoi, 243 - 16,69 - A
    26. Murgu Ioan, Oravita, 247 - 17,72 - A
    27. Ban Peter, Cluj Napoca, 248 - 17,31 - A
    28. Trocan Nicolae, Mioveni, 252 - 16,72 - AW
    29. Movileanu Flavius, Targoviste, 256 - 15,95 - AW
    30. Spoiala Cristinel, Focsani, 258 - 16,5 - A
    31. Sultan Valentin, Craiova, 259 - 16,06 - A
    32. Curpas Ioan, Oradea, 261 - 15,44 - AW
    33. Ciortescu Cristi, Iasi, 266 - 16,42 - A
    34. Bogza Dragos, Iasi, 267 - 15,33 - A
    35. Voin Doru, Bucuresti, 270 - 15,85 - A
    36. Ciurusniuc Costel, Galati, 275 - 16,88 - A
    37. Doba Vasile, Pitesti, 282 - 15,75 - AW
    38. Stanescu Raluca, Pitesti, 283 - 15,69 - AJF
    39. Marin Floricel, Brasov, 284 - 15,53 - AW
    40. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 285 - 14,03 - AW
    41. Trocan Alexa, Mioveni, 293 - 16,97 - AF
    42. Popa Mircea, Brasov, 294 - 15,94 - AW
    43. Lucic Corneliu, Suceava, 302 - 14,2 - AW
    44. Giosan Marcel, Galati, 303 - 13,34 - A
    45. Dinu Adrian, Darmanesti, 304 - 13,02 - A
    46. Matei Dumitru, Deva, 306 - 15,33 - AW
    47. Sofian Corneliu, Suceava, 307 - 15,28 - AW
    48. Coman Emil, Breaza, 309 - 17,54 - A
    49. Damian Mircea, Bistrita, 310 - 13,98 - A
    50. Popescu George, Bucuresti, 313 - 15,5 - A
    51. Rosu Marius Lucian, Bucuresti, 314 - 13,28 - A
    52. Muresanu Alex, Sibiu, 315 - 15,25 - A
    53. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 316 - 12,78 - AW
    54. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 320 - 12,98 - A
    55. Zedler Csaba, Agnita, 322 - 16,71 - AW
    56. Ionica Maria, Pitesti, 323 - 16,07 - AJF
    57. Jaouir Khaled, Bucuresti, 333 - 15,33 - AW
    58. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 335 - 14,83 - AH
    59. Nicola Marian, Constanta, 337 - 14,06 - A
    60. Cecan Vasile, Timisoara, 346 - 12,75 - A
    61. Solcan Florin, Constanta, 349 - 13,58 - A
    62. Papacu Bejoli, Bucuresti, 350 - 13,43 - AW
    63. Fulop Attila, Aiud, 351 - 12,65 - A
    64. Bumbu Pavel, Razboieni, 352 - 15,58 - A
    65. Diaconescu Lucian, Targoviste, 354 - 14,61 - A
    66. Rusea Gheorghe, Breaza, 356 - 12,73 - A
    67. Salavastru Petru, Botosani, 362 - 12,58 - AW
    68. Sterie Georgiana, Filipesti Targ, 363 - 12,39 - AF
    69. Florea Gigi, Galati, 364 - 12,3 - AW
    70. Marin Adrian, Bucuresti, 371 - 14,35 - AW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    71. Railean Vlad, Ramnicu Valcea, 374 - 14,5 - A
    72. Zavricescu Geo, Curtea de Arges, 382 - 14,68 - A
    73. Cucu Cristin, Targoviste, 383 - 14,5 - AW
    74. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 389 - 13,56 - A
    75. Fratila Robert, Filipesti Targ, 390 - 15,93 - AJ
    76. Spaller Tiberiu, Nasaud, 392 - 15,13 - A
    77. Socaci Sorin, Panciu, 393 - 13,95 - A
    78. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 394 - 13,13 - A
    79. Rizea Cristina, Pitesti, 395 - 12,94 - AJF
    80. Banuta Dumitru, Ploiesti, 417 - 12,36 - A
    81. Tarau Vasile, Brasov, 420 - 12,33 - A
    82. Florea Marian, Targoviste, 431 - 14,57 - A
    83. Marian Bogdan, Ploiesti, 437 - 14,09 - A
    84. Istrate Samir, Arad, 450 - 18,5 - A
    85. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 453 - 15,29 - AW
    86. Apostol Cerasela, Pitesti, 466 - 17,6 - ALF
    87. Dinicescu Ion, Pitesti, 468 - 15,54 - AW
    88. Dirlea Ioan, Aiud, 477 - 14,5 - AH
    89. Safta Alexandru, Targoviste, 510 - 13,42 - A
    90. Bratescu Adrian, Targoviste, 516 - 13,22 - AW
    91. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 546 - 15,69 - A
    92. Bacanu Paulian, Brasov, 577 - 15,8 - A
    93. Pavunev Dan, Bucuresti, 592 - 16,54 - A
    94. Mihaila Robert, Breaza, 597 - 13,04 - AJ
    95. Marin Iulian, Campina, 610 - 12,17 - A
    96. Presura Marin, Slobozia, 657 - 12,13 - A
    97. Istrate Andrei, Bucuresti, 668 - 13,5 - AJ
    98. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 730 - 16,58 - A
    99. Badea Daniel, Targoviste, 803 - 17,17 - A
    100. Dobrin Adrian, Targoviste, 804 - 12,25 - A
    101. Balaban Catalin, Bucuresti, 824 - 12,95 - A
    102. Rizea Andrei, Bucuresti, 855 - 15,5 - A
    103. Teica Radu, Targu Jiu, 880 - 18,13 - A
    104. Smeureanu Nicolae, Ramnicu Valcea, 1667 - 15,75 - AW

    Cu albastru retrageri după ora limită.
    Pe locurile libere se vor înscrie jucători nelistați, aflați mâine dimineață la sală.

    Clasament Avansati

    1. Badea Daniel - Targoviste
    2. Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    3 -- 4
    Ionica Maria - Pitesti
    Istrate Samir - Arad
    5 -- 8
    Cucu Cristin - Targoviste
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Bozga Razvan - Baicoi
    9 -- 16
    Curpas Ioan - Oradea
    Murgu Ioan - Oravita
    Ionel Mircea - Ploiesti
    Rada Florin - Pitesti
    Stanescu Raluca - Pitesti
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Fratila Robert - Filipesti Targ
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    17 -- 26
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Padurariu Costel - Brasov
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Stoica Mihai - Mioveni
    Brulea Petre - Ploiesti
    Veres Francisc - Oravita
    Barac Marius - Sibiu
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Coman Emil - Breaza
    27 -- 2v gr.sup.
    Zedler Csaba - Agnita
    28 -- 42 1v gr.sup.
    Avram Nicolae - Nedelea
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Radu Constantin - Sibiu
    Morosan Marian - Suceava
    Staicu Dan - Constanta
    Movileanu Flavius - Targoviste
    Sultan Valentin - Craiova
    Bogza Dragos - Iasi
    Ciurusniuc Costel - Galati
    Doba Vasile - Pitesti
    Damian Mircea - Bistrita
    Nicola Marian - Constanta
    Zavricescu Geo - Curtea de Arges
    Florea Marian - Targoviste
    43 -- 52 0v gr.sup.
    Antal Denes - Brasov
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Popescu George - Bucuresti
    Fulop Attila - Aiud
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Sterie Georgiana - Filipesti Targ
    Safta Alexandru - Targoviste
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Pavunev Dan - Bucuresti
    53 -- 3v gr.inf.
    Sofian Corneliu - Suceava
    54 -- 61 2v gr.inf.
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Stancalie Doru - Craiova
    Voin Doru - Bucuresti
    Marin Floricel - Brasov
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Cecan Vasile - Timisoara
    Salavastru Petru - Botosani
    Dinicescu Ion - Pitesti
    62 -- 71 1v gr.inf.
    Corneanu Sorin - Botosani
    Vladu Nicolae - Pitesti
    Lungu Marius - Oravita
    Lucic Corneliu - Suceava
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Muresanu Alex - Sibiu
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Solcan Florin - Constanta
    Marian Bogdan - Ploiesti
    72 -- 79 0v gr.inf.
    Popa Mircea - Brasov
    Giosan Marcel - Galati
    Matei Dumitru - Deva
    Rosu Marius Lucian - Bucuresti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Marin Adrian - Bucuresti

    Absent nemoticat: Trocan Alexa.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.03.2016 la 13:46.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  5. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    373 z 13 h 12 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31261

    Rezervat înscrieri și clasament Începători

    Inscrieri Începători - on 04.03.2016 at 20:03:00

    1. Hanganu George, Focsani, 409 - 11,25 - A
    2. Stolearenco Igor, Galati, 444 - 11,61 - A
    3. Ciky Cornel, Fagaras, 473 - 10,65 - AW
    4. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 488 - 10,23 - A
    5. Pralea Constantin, Alba Iulia, 492 - 9,31 - AW
    6. Budescu Marian, Galati, 501 - 9,69 - A
    7. Comsa Dan, Sibiu, 504 - 11,56 - A
    8. Muresan Ioan, Galati, 519 - 10,69 - AW
    9. Macarenco Andrei, Bucuresti, 529 - 11,47 - A
    10. Barbatel Eduard, Ploiesti, 537 - 11,66 - A
    11. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 538 - 10,25 - A
    12. Filea Adonis, Sibiu, 543 - 11,61 - A
    13. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 563 - 9,72 - A
    14. Pinzar Alin, Suceava, 567 - 10,64 - A
    15. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 571 - 11,31 - A
    16. Carjan Dumitru, Bucuresti, 572 - 8,73 - AW
    17. Movileanu Neculae, Brasov, 573 - 8,25 - A
    18. Cristescu Cristian, Bucuresti, 583 - 11,28 - AW
    19. Plaiasu Ion, Plopeni, 585 - 9,61 - A
    20. Visan Bogdan, Targoviste, 599 - 10,39 - A
    21. Pascu Gabriel, Braila, 603 - 9,69 - AW
    22. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 611 - 11,56 - A
    23. Pralea Marius, Botosani, 612 - 8,95 - A
    24. Kis Istvan, Brasov, 649 - 7,58 - A
    25. Neculai Radu, Focsani, 653 - 8,35 - A
    26. Marica Dan, Brasov, 660 - 9,63 - A
    27. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 661 - 9,13 - A
    28. Moaghen George, Pitesti, 671 - 11,15 - A
    29. Dumitrescu Sorin, Brasov, 676 - 7,11 - A
    30. Manoiu Claudiu, Fieni, 693 - 11,25 - A
    31. Valcea Daniel, Pitesti, 694 - 10,05 - A
    32. Stanciu Viorel, Ploiesti, 695 - 9,5 - A
    33. Silviu Niculae, Bucuresti, 701 - 9,64 - AW
    34. Bivolaru Marius, Ploiesti, 705 - 11,94 - A
    35. Babus Liviu, Ploiesti, 719 - 8 - A
    36. Malene Petru, Fagaras, 735 - 6,56 - A
    37. Velcea Cristina, Bucuresti, 743 - 7,19 - AF
    38. Firica Lucian, Constanta, 753 - 8,5 - AJ
    39. Lovin Eusebiu, Comanesti, 782 - 9,39 - A
    40. Catana Claudiu, Bucuresti, 783 - 8,11 - A
    41. Cioveie Marian, Oravita, 792 - 10,54 - A
    42. Franculescu Marius, Sinaia, 818 - 11,44 - A
    43. Pribeagu Claudiu, Pitesti, 834 - 11,58 - A
    44. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 841 - 6,21 - AW
    45. Tufa Gigi, Galati, 863 - 6,46 - A
    46. Popa Ion, Ploiesti, 896 - 8 - A
    47. Zainea Mihai, Ploiesti, 903 - 6,44 - A
    48. Serban Mircea, Brasov, 937 - 11 - A
    49. Niculescu Daniel, Pitesti, 940 - 7,25 - AW
    50. Ene Diana, Pitesti, 966 - 11,13 - AF
    51. Cristofor Razvan, Moinesti, 969 - 6,39 - A
    52. Movileanu Adrian, Brasov, 970 - 5,45 - A
    53. Petrin Mitica, Galati, 1009 - 7,81 - A
    54. Fulop Laszlo, Targu Mures, 1068 - 5 - A
    55. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 1081 - 4,05 - AJ
    56. Gheorghe Florin, Bucuresti, 1128 - 9,25 - A
    57. Andreescu Liviu, Urlati, 1141 - 11,5 - A
    58. Tugui Florin, Breaza, 1174 - 8,75 - A
    59. Covataru Loredan, Brasov, 1176 - 8 - A
    60. Poteca Luiza, Baicoi, 1233 - 9,75 - AJF
    61. Leanca Delia, Pitesti, 1299 - 3,58 - AF
    62. Pruna George, Pitesti, 1345 - 3 - A
    63. Zamfir Gabriel, Targoviste, 1363 - 5,5 - A
    64. Melinte Eleodor, Ramnicu Valcea, 1373 - 10,5 - A
    65. Stefan Patrick, Brasov, 1383 - 3,58 - A
    66. Glavan Alexandru, Targoviste, 1406 - 4,25 - A
    67. Neicu Mihai, Breaza, 1425 - 0 - A
    68. Vrabie Florin, Brasov, 1458 - 7,75 - A
    69. Delimart Alexiana, Targoviste, 1495 - 2,42 - AF
    70. Dicu Darius, Pitesti, 1535 - 3 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    71. Dima Alexia, Pitesti, 1585 - 4 - AF
    72. Hulpan Cristian, Galati, 1642 - 8,75 - A
    73. Amarinei Sorin, Galati, 1685 - 4,75 - A
    74. Movileanu Laurentiu, Targoviste, 1723 - 3,42 - A
    75. Fluture Alexandru, Targoviste, 1762 - 2,5 - A
    76. Craciun David Mihai, Bucuresti, 1825 - 5 - AJ
    77. Petre Adelin, Targoviste, 1840 - 3,5 - A
    78. Sencu Victor, Targoviste, 1971 - 0 - A
    79. Pastrama Tudor, Slobozia, 2013 - 8,75 - A
    80. Trandafir Catalin, Slobozia, 2428 - 4,75 - A
    81. Nica Daniela, Brasov, 3068 - 0 - AF
    82. Filip Ionut, Targoviste, 3389 - 0 - A
    83. Vijoianu Adrian, Targoviste, 3390 - 0 - A
    84. Spranceana Marius, Targoviste, 3391 - 0 - A
    85. Zabava Andrei, Targoviste, 3392 - 0 - A
    86. Florea Ion, Bucuresti, 3393 - 0 - A
    87. Nicolae Cristian, Ocnita, 3394 - 0 - A
    88. Nicolae Stefan, Ocnita, 3395 - 0 - A
    89. Nicolae Madalin, Ocnita, 3396 - 0 - A
    90. Ghita Mihnea, Targoviste, 3398 - 0 - A
    91. Enescu Andrei, Targoviste, 3399 - 0 - A
    92. Visan Andrei, Targoviste, 3400 - 0 - A
    93. Zagrebelinai Ovidiu, Bucuresti, 3401 - 0 - A
    94. Valcea Daniel, Ramnicu Valcea, 3402 - 0 - A

    95. Patrascu Traian, Lehliu Gara, 1032 - 8,75 - A


    Cu albastru retrageri după ora limită.

    Clasament Începători

    1. Comsa Dan - Sibiu
    2. Pribeagu Claudiu - Pitesti
    3 -- 4
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Stolearenco Igor - Galati
    5 -- 8
    Barbatel Eduard - Ploiesti
    Visan Bogdan - Targoviste
    Sencu Victor - Targoviste
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    9 -- 16
    Valcea Daniel - Pitesti
    Ciky Cornel - Fagaras
    Firica Lucian - Constanta
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Hanganu George - Focsani
    Glavan Alexandru - Targoviste
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Vrabie Florin - Brasov
    17 -- 24
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Budescu Marian - Galati
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Marica Dan - Brasov
    Franculescu Marius - Sinaia
    Patrascu Traian - Lehliu Gara
    Covataru Loredan - Brasov
    Cristea Silviu - Targoviste
    25 -- 2v gr.sup.
    Serban Mircea - Brasov
    26 -- 41 1v gr.sup.
    Muresan Ioan - Galati
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Pinzar Alin - Suceava
    Movileanu Neculae - Brasov
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Moaghen George - Pitesti
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Stanciu Viorel - Ploiesti
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Popa Ion - Ploiesti
    Ene Diana - Pitesti
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Andreescu Liviu - Urlati
    42 -- 48 0v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Filea Adonis - Sibiu
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Velcea Cristina - Bucuresti
    Pruna George - Pitesti
    Zamfir Gabriel - Targoviste
    49 -- 53 2v gr.inf.
    Kis Istvan - Brasov
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Malene Petru - Fagaras
    Petrin Mitica - Galati
    Dicu Darius - Pitesti
    54 -- 63 1v gr.inf.
    Pralea Marius - Botosani
    Neculai Radu - Focsani
    Cioveie Marian - Oravita
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Tufa Gigi - Galati
    Zainea Mihai - Ploiesti
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Taru Alex - Targoviste
    Melinte Eleodor - Ramnicu Valcea
    Dima Alexia - Pitesti
    64 -- 72 0v gr.inf.
    Pascu Gabriel - Braila
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Movileanu Adrian - Brasov
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Leanca Delia - Pitesti
    Stefan Patrick - Brasov
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Nica Daniela - Brasov

    Absenți nemotivați: Macarenco Andrei, Tugui Florin, Poteca Luiza, Neicu Mihai.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.03.2016 la 13:48.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  6. #5
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.727
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    366 z 13 h 20 m
    Timp online pe zi
    2 h 56 m
    Reputație
    7448
    Citat Postat în original de razvan.cristofor Vezi post
    Se inscriu la incepatori:

    Cristofor Razvan - Moinesti
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Citat Postat în original de coro Vezi post
    Corocaescu Cristian Suceava amatori
    Citat Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
    Pinzar Alin - Suceava, incepatori
    Citat Postat în original de krisztalori Vezi post
    Kriszta Arpad Lorand din Sanpaul la amatori
    Citat Postat în original de daviris Vezi post
    Pralea Constantin-Alba Iulia- incepatori
    Citat Postat în original de allexut Vezi post
    Din Campina la open GRIGORE ALEXANDRU
    Citat Postat în original de muntean mircea Vezi post
    Muntean Mircea Baia Mare amatori si Pop Danut OPEN Dej
    Citat Postat în original de nekhy Vezi post
    Neculcea Alexandru - Open
    Citat Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
    Din Suceava la amatori :
    Morosan Marian
    Lucic Corneliu
    Sofian Corneliu

    Trimis de pe al meu SM-G357FZ folosind Tapatalk

  7. Mulțumesc INDISPONIBIL, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place BOZGANU, mironliviu, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  8. #6
    junior

    Data înscrierii
    19.12.2005
    Locație
    Bucharest, Romania, Romania
    Vârstă
    50
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 8 h 52 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    80
    Iacob Bogdan Bucuresti - open
    Primorac OFF+
    fh Tenergy 05 FX/bh Tenergy 64

  9. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place BOZGANU, marcelgiosan, Marian Florea le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    39
    Postări
    343
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 18 h 39 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    542
    Din Arad cu mare drag,
    Balog Andreea
    Kaposta Victor
    Open.

  11. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, sebyy, marcelgiosan, Brulea Petre, GeluBv, victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    junior
    Avatarul lui kriszatti
    Data înscrierii
    07.10.2013
    Locație
    tirgu mures
    Vârstă
    46
    Postări
    110
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 10 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    83
    Din Tg Mures Janosi Attila la amatori

  13. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    senior

    Data înscrierii
    17.04.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    47
    Postări
    233
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 9 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    112
    Dima Nicu lncepatori Buc

  15. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    junior

    Data înscrierii
    12.01.2014
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    63
    Postări
    102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 1 h 49 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    109
    Curpas ioan -oradea -amatur

  17. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, Marian Florea le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    senior

    Data înscrierii
    08.08.2015
    Locație
    ploiesti
    Vârstă
    39
    Postări
    235
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 6 h 23 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1230
    Stancescu Sebastian - Ploiesti - incepatori
    Zainea Mihai - Ploiesti - incepatori
    Barbatel Eduard - Ploiesti - avansati

  19. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
  20. #12
    senior
    Avatarul lui Ceausescu
    Data înscrierii
    06.02.2011
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    39
    Postări
    450
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 17 h 2 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    659
    Bună seara. Din Brașov la open Nica Ionuț
    Din Brașov la începători Nica Daniela


    Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
    FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
    BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

  21. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
  22. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    59
    Postări
    381
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 10 h 35 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    1477
    Munteanu Octavian Tecuci open

  23. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, mironliviu, GeluBv, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    08.07.2012
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    35
    Postări
    754
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 21 h 58 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1047
    Din Craiova la open Raducan Bogdan.

  25. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
  26. #15
    senior

    Data înscrierii
    05.01.2009
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    49
    Postări
    537
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 4 h 2 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    86
    Tomica Andrei open
    Tomica Silviu open

  27. Mulțumesc INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, Marian Bogdan, Doru 72 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. ANULAT Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 21.10.2018
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 12.10.2018, 09:55
  2. Răspunsuri: 81
    Ultimul post: 16.07.2017, 12:18
  3. Răspunsuri: 234
    Ultimul post: 01.02.2017, 15:05
  4. Turneul Campionilor "Turneu Final AmaTur 2016", Târgoviște - 19.11.2016
    De Adrian Lazaroiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 918
    Ultimul post: 29.11.2016, 18:15
  5. Răspunsuri: 277
    Ultimul post: 15.03.2013, 16:49

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •