Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Cupa Chindia", Târgoviște - 5.03.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Marian Bogdan Vezi post
    Rezumatul Turneului, felicitari organizatorilor si tuturor participantilor, vizionare placuta!


    - - - Actualizat - - -

    Turneu A+ 05 03 2016 Finala Amatori Badea Daniel Iulian-Smeureanu Nicolae:

    "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
    George Bernard Shaw

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


    https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

    Comentariu


    • Am vazut multe postari din care reiese foarte clar ca sunt multi jucatori deranjati de ierbari. Eu ca ierbar va spun ca as fi întrutotul de accord sa fie interzise fetele de paleta neomologate, fetele de paleta uzate sau toate cele mentionate in alte postari.
      Nu vreau sa intru in polemica cu nimeni dar vreau sa va spun cum s-a rezolvat aceasta problema in zona noastra, adica la Iași. La noi in judet sunt pe putin 400 de practicanti de tenis de masă la diferite nivele de performanta, din care sunt destui ierbari. Iasul are o competitie pe echipe si mai multe turnee organizate saptamanal individuale. Din acestea la unul dintre turnee care are 3 etape saptamanal participa majoritatea ierbarilor din Iași. Va rog sa ma credeti ca sunt multi softisti care vin la acest turneu in mod special ca sa invete sa joace impotriva ierbarilor , iar noi ca niste colegi buni ce suntem ii invatam cum sa dea in minge impotriva noastra. O precizare ierburile sau orice material neomologat nu sunt permise in nici o competitie in judetul Iași. Principala nemultumire vine din partea utilizatorilor de iarba Dr. Neubauer Superblock, care este NEOMOLOGATA. Mai este o problema pe care colegii mei utilizatori de soft nu o sesizeaza si anume folositea unor lemn neomologate care sunt din diverse esente , cu greutati ffff mici , sau facute artizanal, ce duc la o saritura foarte joasa si scurta .
      Dat fiind cele mai sus mentionate eu Gabriel Iacob , ierbar, as fi total de accord ca in Amatur sa se joace numai cu fete si lemne omologate si consider ca asta ar fi o dovada de respect in primul rand fata de cei care investesc sume considerabile de bani pentru a-si procura materiale omologate( lemne sau fete), restul e vorba de antenament si indemanare.
      Va salut respectuos pe toti colegii mei de hobby softisti sau materialisti
      Gabriel Iacob
      Blade : Spinlord Ultracarbon Def
      FH : Spinlord Degu 2.1 mm
      BH : Spinlord Sternenfall OX

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X