Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemne si pantofi sport

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemne si pantofi sport

    Nittaku Ludeack-82gr,priza fl,impecabil,jucat 2-3 antrenamente-250 lei.
    Red&Black Kazak-88gr,priza fl,impecabil,probat-200 lei
    OSP Virtuoso+,fl,impecabil-200 lei.
    Dr.Neubauer firewall plus,60 gr,priza fl,2 lovituri pe cant,nu influenteaza jocul-150 lei.

    Pantofi sport sala,foarte usori,talpa spuma foarte aderenta,marimi 36,38,39 la cei de dama si 42-46,la barbati,absolut noi-0 km - 65 lei. Se pot vedea(si achizitiona) si la turneele de la Fălticeni si Bacău.

    Precizez ca produsele nu sunt ale mele,sunt ale unui prieten de la sala-Jhon,care a fost banat si nu mai poate posta pe forum. Poze la lemne gasiti in postul lui cu acelasi titlu.

    - - - Actualizat - - -

    Ultima editare de TimoBoll_Hetric; 28.feb.2016, 14:52.
    nittaku septear
    fh-yasaka rakza x/bh-yasaka rakza 7 soft

  • #2
    Postul ăsta miroase ciudat ....nu știu zau ,poate ne clarifica cineva? !?!?!?....."marimi 42-45 absolut noi "0 km"65 lei (adică ron) sau mai bine zis pe degeaba.....?l rog pe Cristi Cionoiu să studieze acest post ....poate cumpărăm și noi ceva ...sau mai bine zis când se termină telenovela ?

    Comentariu


    • #3
      Vreau doua perechi marimea 44
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #4
        Vreau și eu o pereche 44,5 modelul cu negru albastru alb, dacă nu e bine și 45....la prețul ăsta plătesc eu transport prin poșta română, mulțumesc

        - - - Actualizat - - -

        "Claudiu84" ai grija ca tu cind vrei sa adormi, t-e apleci pe tastatura și iese "nu-mi place"...vezi cum faci

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de marcu vasile Vezi post
          Vreau doua perechi marimea 44
          Buna ziua! Luni verific disponibilitatea si va anunt. Transportul nu este inclus in pret.Va rog sa-mi specificati serviciul postal prin care doriti sa va trimit coletul.Plata se face in avans, in cont bancar.Multumesc.

          - - - Actualizat - - -

          [QUOTE=Tibi68;292158]Vreau și eu o pereche 44,5 modelul cu negru albastru alb, dacă nu e bine și 45....la prețul ăsta plătesc eu transport prin poșta română, mulțumesc

          Nu sunt cu jumatati de masura. Luni verific disponibilitatea si va anunt. Transportul nu este inclus in pret. Plata se face in avans,in cont bancar.Multumesc.

          - - - Actualizat - - -

          Detalii adresa destinatari,va rog.
          nittaku septear
          fh-yasaka rakza x/bh-yasaka rakza 7 soft

          Comentariu


          • #6
            Atunci rămâne sa puneți m?ine mărimile pe care le aveți disponibile și mai vorbim. Mulțumesc și eu

            Comentariu


            • #7
              MARCU VASILE STR. MALINILOR NR.2 BL. D4 SC.B AP.4 MUN.VATRA DORNEI JUD. SUCEAVA COD 725700 tel 0756258169
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                Te rog sa mi pui deoparte un numar 46 si poate mai mare cu un numar la turneul de la Fălticeni, mersi mult.
                Blade : Butterfly Photino ST
                Bh : Xion Yanus DF 1,5
                Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

                Comentariu


                • #9


                  36,38,39-negri
                  39 -bleu
                  nittaku septear
                  fh-yasaka rakza x/bh-yasaka rakza 7 soft

                  Comentariu


                  • #10
                    Volosciuc Tiberiu, str. Pinului nr.2, bl.1, sc. B, et.1,ap. 6
                    Vatra Dornei, județul. Suceava, cod 725700 tel 0755266597 mărimea 44 modelul menționat mai sus.

                    Comentariu


                    • #11


                      Vreau o pereche din primul model si una pereche din al doilea model daca se poate daca nu doua perechi la fel
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • #12
                        Multumesc frumos,Buruiana Petrica,aka Timo Boll Hetric,pentru ajutorul acordat!

                        - - - Actualizat - - -

                        Postat în original de marcu vasile Vezi post


                        Vreau o pereche din primul model si una pereche din al doilea model daca se poate daca nu doua perechi la fel
                        Azi pleaca spre dumneavoastra.Multumesc.
                        Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                        "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                        Comentariu


                        • #13
                          Foarte buni la un pret excelent .Vreau sa schimb o pereche 44 in marimea 45.O sa vina HAGATIS la Fălticeni cu ei .Pentru lamuriri te rog sa ma suni la 0756258169.
                          MULTUMESC inca o data .RECOMAND CU PLACERE
                          Blade . PHOTINO
                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                          Comentariu


                          • #14
                            Multumesc!
                            Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                            "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                            Comentariu


                            • #15
                              Valabil marimi 43-46 ambele culori.
                              Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                              "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                              Comentariu


                              • #16
                                Buna seara ,

                                lemnul Red Black Kazak mai este disponibil. daca da trimiteti-mi va rog o poza

                                multumesc anticipat

                                Zoli

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Zoli Karacsonyi Vezi post
                                  Buna seara ,

                                  lemnul Red Black Kazak mai este disponibil. daca da trimiteti-mi va rog o poza

                                  multumesc anticipat

                                  Zoli

                                  vezi aici poze,,,, ....http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-Neubauer-fete

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Zoli Karacsonyi Vezi post
                                    Buna seara ,

                                    lemnul Red Black Kazak mai este disponibil. daca da trimiteti-mi va rog o poza

                                    multumesc anticipat

                                    Zoli
                                    Maine pleaca in probe la București. Daca revine,va anunt.
                                    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                                    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X