pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 24

Subiect: Turneu Copii ?EMI-TT? & ?Papa Sam ?- Cupa Dumbravita 05 Martie 2016

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634

    Turneu Copii ?EMI-TT? & ?Papa Sam ?- Cupa Dumbravita 05 Martie 2016

    Turneu Copii ?EMI-TT? & ?Papa Sam ?- Cupa Dumbravita 05 Martie 2016

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita
    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m
    DATA: SIMBATA 05 Martie 2016

    LOGISTICA: 12 JOOLA DUOMAT .Mingi *** Plastic

    CATEGORIILE-TURNEULUI

    1.Turneu Categoria pana la 11 ani (In cazul in care nr de copii sub 8 ani este suficient vom mai face o categorie.)
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere 10.30
    Anul Nasterii Dupa 1.01 2006

    2.Turneu Categoria 11-13 Ani
    Nr participanti Nelimitat
    Ora de incepere 11.00
    Anul Nasterii Intre 1.01.2003 si 31.12 2005

    3.Turneu Categoria 13-15 Ani
    Nr participanti Nelimitat
    Ora de incepere 11.00

    Anul Nasterii Intre 1.01.2000 si 31.12 2002



    TAXA PARTICIPARE .-15 lei copii
    FACILITATI. Patiserie, apa, cafea.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi


    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma+Premii
    Locurile 4-5 Diploma




    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121
    ORGANIZATORI si PARTENERI EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 05.03.2016 la 13:43.

  2. Îmi place marcelgiosan, csabazedler, Dacian Cotca le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Rezervat InscrieriInscrieri Copii Pana la 8 ani - on 3/5/2016 at 11:41:39 AM

    1. Badea Teodora, Dumbravita, 1772 - 3 - AF
    2. Stanusila Alexia, Dumbravita, 2052 - 2 - AF
    3. Baloi Iustin, Dumbravita, 3092 - 0.75 - A
    4. Berinde Luca, Dumbravita, 3093 - 0.75 - A
    5. Vartaci Darius, Arad, 3349 - 0 - A
    6. Szilaghi Bence, Timisoara, 3350 - 0 - A
    7. Demjen Kata, Zalau, nou - -
    8. Pop Matei, Zalau, nou - -
    9. Szabo Timeea, Dumbravita, nou - -

    Inscrieri Copii 8-10 ani - on 05/03/2016 at 11:57:16

    1. Moca Mara, Medias, 1979 - 8.75 - AJF
    2. Sferlea Alesia, Oradea, 716 - 8.04 - AJF
    3. Cindea Cristian, Medias, 1274 - 6 - AJ
    4. Herciu Gabriela, Medias, 2276 - 5.75 - AJF
    5. Tanacs Nora, Ungaria, 2382 - 4.75 - AF
    6. Stanusila Oana, Dumbravita, 1633 - 4 - AF
    7. Moldovan Dora, Dumbravita, 1708 - 3.5 - AF
    8. Lei Balazs, Ungaria, 2856 - 2.75 - A
    9. Muller Evelin, Ungaria, 2857 - 2.75 - A
    10. Pauliuc Alesia, Timisoara, 2913 - 1.75 - AF
    11. Iova Alexandru, Dumbravita, 2585 - 0.75 - A
    12. Stiuca Maria , Arad, 3344 - 0 - A
    13. Batranut Deian, Arad, 3345 - 0 - A
    14. Severinco Sara, Arad, 3346 - 0 - A
    15. Craiu Andreea, Arad, 3347 - 0 - A
    16. Boca Norbert, Arad, 3350 - 0 - A
    17. Hila Beatrice, Medias, nou - -
    18. Demjen Ester, Zalau, nou - -
    19. Iacob Briana, Zalau, nou - -





    Inscrieri Copii 11-15 Ani - on 05/03/2016 at 12:00:50

    1. Dumitrescu Cristina, Medias, 589 - 25.5 - OLJF
    2. Moldovan Daniel, Dumbravita, 948 - 20 - O
    3. Tanasa Antonio, Dumbravita, 1067 - 16 - A
    4. Badea Bogdan, Dumbravita, 1068 - 14.5 - A
    5. Tarhuna Alin, Dumbravita, 1169 - 13.5 - A
    6. Lei Ester, Ungaria, 2381 - 4.75 - AF
    7. Stanusila Razvan, Dumbravita, 1697 - 4.5 - A
    8. Bobin Andra, Dumbravita, 2045 - 3.5 - AF
    9. Orban Madalina, Timisoara, 2144 - 3 - AF
    10. Lascu Mihai, Dumbravita, 2460 - 1.75 - A
    11. Struna Ionut, Arad, 2058 - 0 - A
    12. Neamtu Andreea, Arad, 2239 - 0 - AF
    13. Oancea Eduard, Arad, 2240 - 0 - A
    14. Struna Adela, Arad, 2306 - 0 - AF
    15. Moca Alina, Medias, 2467 - 0 - AF
    16. Sarb Ana Maria, Arad, 3344 - 0 - A
    17. Orosz Andras, Temerin, 3345 - 0 - A
    18. Puhacsa Maden, Temerin, 3346 - 0 - A
    19. Orosz Nicolet, Temerin, 3347 - 0 - A
    20. Pop Stefan., Zalau, 3349 - 0 - A
    21. Iosif Patriciu, Zalau, 3350 - 0 - A
    22. Sav David, Zalau, nou - -
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 05.03.2016 la 14:01.

  4. Îmi place Dacian Cotca le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Rezervat Clasament

  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Se inscriu din Arad urmatorii copii la categoria Pana in 11 Ani

    1. Stiuca Maria , Arad, 2006
    2. Batranut Deian, Arad, 2006
    3. Severinco Sara, Arad, 2007
    4. Craiu Andreea, Arad, 2007
    5. Boca Mordenet, Arad, 2007
    6. Vartaci Darius, Arad, 2008

  7. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Se inscriu di Arad la cat copii 11-13 Ani urmatorii.

    1. Neamtu Andreea, Arad, 2004
    2. Struna Adela, Arad, 2004
    3. Sarb Ana Maria, Arad, 2004

  8. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Se inscriu din Medias

    Dumitrescu Cristina 2002
    Moca Alina 2005
    Moca Mara 2007
    Herciu Gabi 2006
    Hila Beatrice 2006
    Cindea Cristian 2006

  9. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Se inscrie din Ungaria

    Muller Evelin 2007
    Tanacs Nora 2006
    Lei Ester 2003
    Lei Balazs 2007

  11. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Turneul a inceput cu 3 categorii Pana la 8 ani,8-11 ani si 11 -15 ani,in total 50 de copii .Alaturi de copii din zona mai participa si copii din Ungaria si Serbia carora le uram un bun venit in Miniamatur.

    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Rezervat InscrieriInscrieri Copii Pana la 8 ani - on 3/5/2016 at 11:41:39 AM

    1. Badea Teodora, Dumbravita, 1772 - 3 - AF
    2. Stanusila Alexia, Dumbravita, 2052 - 2 - AF
    3. Baloi Iustin, Dumbravita, 3092 - 0.75 - A
    4. Berinde Luca, Dumbravita, 3093 - 0.75 - A
    5. Vartaci Darius, Arad, 3349 - 0 - A
    6. Szilaghi Bence, Timisoara, 3350 - 0 - A
    7. Demjen Kata, Zalau, nou - -
    8. Pop Matei, Zalau, nou - -
    9. Szabo Timeea, Dumbravita, nou - -

    Inscrieri Copii 8-10 ani - on 05/03/2016 at 11:57:16

    1. Moca Mara, Medias, 1979 - 8.75 - AJF
    2. Sferlea Alesia, Oradea, 716 - 8.04 - AJF
    3. Cindea Cristian, Medias, 1274 - 6 - AJ
    4. Herciu Gabriela, Medias, 2276 - 5.75 - AJF
    5. Tanacs Nora, Ungaria, 2382 - 4.75 - AF
    6. Stanusila Oana, Dumbravita, 1633 - 4 - AF
    7. Moldovan Dora, Dumbravita, 1708 - 3.5 - AF
    8. Lei Balazs, Ungaria, 2856 - 2.75 - A
    9. Muller Evelin, Ungaria, 2857 - 2.75 - A
    10. Pauliuc Alesia, Timisoara, 2913 - 1.75 - AF
    11. Iova Alexandru, Dumbravita, 2585 - 0.75 - A
    12. Stiuca Maria , Arad, 3344 - 0 - A
    13. Batranut Deian, Arad, 3345 - 0 - A
    14. Severinco Sara, Arad, 3346 - 0 - A
    15. Craiu Andreea, Arad, 3347 - 0 - A
    16. Boca Norbert, Arad, 3350 - 0 - A
    17. Hila Beatrice, Medias, nou - -
    18. Demjen Ester, Zalau, nou - -
    19. Iacob Briana, Zalau, nou - -





    Inscrieri Copii 11-15 Ani - on 05/03/2016 at 12:00:50

    1. Dumitrescu Cristina, Medias, 589 - 25.5 - OLJF
    2. Moldovan Daniel, Dumbravita, 948 - 20 - O
    3. Tanasa Antonio, Dumbravita, 1067 - 16 - A
    4. Badea Bogdan, Dumbravita, 1068 - 14.5 - A
    5. Tarhuna Alin, Dumbravita, 1169 - 13.5 - A
    6. Lei Ester, Ungaria, 2381 - 4.75 - AF
    7. Stanusila Razvan, Dumbravita, 1697 - 4.5 - A
    8. Bobin Andra, Dumbravita, 2045 - 3.5 - AF
    9. Orban Madalina, Timisoara, 2144 - 3 - AF
    10. Lascu Mihai, Dumbravita, 2460 - 1.75 - A
    11. Struna Ionut, Arad, 2058 - 0 - A
    12. Neamtu Andreea, Arad, 2239 - 0 - AF
    13. Oancea Eduard, Arad, 2240 - 0 - A
    14. Struna Adela, Arad, 2306 - 0 - AF
    15. Moca Alina, Medias, 2467 - 0 - AF
    16. Sarb Ana Maria, Arad, 3344 - 0 - A
    17. Orosz Andras, Temerin, 3345 - 0 - A
    18. Puhacsa Maden, Temerin, 3346 - 0 - A
    19. Orosz Nicolet, Temerin, 3347 - 0 - A
    20. Pop Stefan., Zalau, 3349 - 0 - A
    21. Iosif Patriciu, Zalau, 3350 - 0 - A
    22. Sav David, Zalau, nou - -

  13. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Grupe inferioare Copii 11-15 Ani

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU CRISTINA MEDIAS
    2 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
    3 LASCU MIHAI DUMBRAVITA
    4 STRUNA ADELA ARAD
    5 PUHACSA MADEN TEMERIN
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
    2 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA
    3 STRUNA IONUT ARAD
    4 SARB ANA MARIA ARAD
    5 OROSZ NICOLET TEMERIN
    6 SAV DAVID ZALAU
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA
    2 LEI ESTER UNGARIA
    3 NEAMTU ANDREEA ARAD
    4 ORBAN MADALINA TIMISOARA
    5 MOCA ALINA MEDIAS
    6 POP STEFAN. ZALAU
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA
    2 STANUSILA RAZVAN DUMBRAVITA
    3 OANCEA EDUARD ARAD
    4 OROSZ ANDRAS TEMERIN
    5 IOSIF PATRICIU ZALAU
    6

  15. Îmi place oprea florin le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.669
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 43 m
    Reputație
    15541
    Forza, Emi!
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  17. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  18. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.887
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 4 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    10515
    Va urmarim cu mare interes !

  19. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  20. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Grupe inferioare Copii 11-15 Ani

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU CRISTINA MEDIAS
    3-2
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    2
    2 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 LASCU MIHAI DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 STRUNA ADELA ARAD
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    5 PUHACSA MADEN TEMERIN
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3-1
    4
    2
    2 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3 STRUNA IONUT ARAD
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    3
    4 SARB ANA MARIA ARAD
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    3-2
    2
    5 OROSZ NICOLET TEMERIN
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    6 SAV DAVID ZALAU
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 LEI ESTER UNGARIA
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
    3 NEAMTU ANDREEA ARAD
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    4 ORBAN MADALINA TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 MOCA ALINA MEDIAS
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    2-3
    3
    3
    6 POP STEFAN. ZALAU
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 STANUSILA RAZVAN DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    3 OANCEA EDUARD ARAD
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 OROSZ ANDRAS TEMERIN
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 IOSIF PATRICIU ZALAU
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    6

  21. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Grupe superioare Copii 11-15 Ani

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 MOCA ALINA MEDIAS
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 OROSZ NICOLET TEMERIN
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 LEI ESTER UNGARIA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 OROSZ ANDRAS TEMERIN
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA
    3-2
    1-3
    1
    2
    2 OANCEA EDUARD ARAD
    2-3
    0-3
    0
    3 PUHACSA MADEN TEMERIN
    3-1
    3-0
    2
    1
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 DUMITRESCU CRISTINA MEDIAS
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 STRUNA IONUT ARAD
    0-3
    1-3
    0
    4

  22. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Eliminatorii Copii 11-15 Ani
    1. Moldovan Daniel
    ------------------------- Moldovan Daniel 3-0
    8. Tanasa Antonio
    -------------------------------------------------- Moldovan Daniel 3-1
    5. Lei Ester
    ------------------------- Badea Bogdan 0-3
    4. Badea Bogdan
    ---------------------------------------------------------------------------
    3. Puhacsa Maden
    ------------------------- Dumitrescu Cristina 2-3
    6. Dumitrescu Cristina
    -------------------------------------------------- Tarhuna Alin 0-3
    7. Tarhuna Alin
    ------------------------- Tarhuna Alin 3-1
    2. Orosz Nicolet

  23. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 22 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10634
    Grupe inferioare Copii 8-10 ani

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOCA MARA MEDIAS
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 LEI BALAZS UNGARIA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CRAIU ANDREEA ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 BOCA NORBERT ARAD
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    2 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA
    3-2
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    3 MULLER EVELIN UNGARIA
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    2
    4 SEVERINCO SARA ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 HILA BEATRICE MEDIAS
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CINDEA CRISTIAN MEDIAS
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    2
    2 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    3 PAULIUC ALESIA TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4 BATRANUT DEIAN ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 DEMJEN ESTER ZALAU
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HERCIU GABRIELA MEDIAS
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 TANACS NORA UNGARIA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    3 IOVA ALEXANDRU DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 STIUCA MARIA ARAD
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5 IACOB BRIANA ZALAU
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    6

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 151
    Ultimul post: 28.11.2016, 22:47
  2. Răspunsuri: 154
    Ultimul post: 02.09.2016, 13:07
  3. Răspunsuri: 152
    Ultimul post: 25.03.2016, 12:44
  4. Răspunsuri: 144
    Ultimul post: 20.10.2015, 23:26
  5. Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 19.10.2015, 16:35

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •