Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

O parere sincera!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • O parere sincera!

    Mi -am cumparat de curand aceasta paleta : http://www.tt-shop.ro/my-1st-butterf...sriver-fx.html

    Va rog sa imi dati o parere sincera despre ea!
    Va multumesc anticipat!
    Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?


  • #2
    Avand in vedere ca nu ne-ai prezentat motivul pentru care ne ceri parerea.... iti doresc sa o folosesti sanatos mult si bine. Succes in competitii.

    Comentariu


    • #3
      Asa e nu am prezentat motivul ...dar vroiam o parere si de la cunoscatori daca e buna paleta, eu folosesc mult topspinul si mi se pare putin cam dificil de executat cu paleta asta!

      - - - Actualizat - - -

      Adevarul ca am luat paleta la sfatul unui prieten cunoscator in ale tenisului si imi zicea ca e buna pentru a executa lovituri corecte!

      - - - Actualizat - - -

      Postat în original de similar Vezi post
      Avand in vedere ca nu ne-ai prezentat motivul pentru care ne ceri parerea.... iti doresc sa o folosesti sanatos mult si bine. Succes in competitii.
      Multumesc in 12.03.2016 la Mediaș o sa fie prima competitie la care particip!
      Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

      Comentariu


      • #4
        Salut!Daca nivelul tau de joc este de incepator,paleta este buna. Nu este rapida,adica exact ce e nevoie pentru a invata corect loviturile.Cred ca o multime de jucatori de tenis au inceput cu Sriver(doar ca,mai demult,nu exista varianta FX). Si lemnul all arround este bun,de asemenea.
        Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
        "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

        Comentariu


        • #5
          Fetele Sriver Fx sunt consacrate si cu certitudine sunt niste fete foarte bune pentru incepatori care vor sa invete lovitura de topspin, cu aceste fete au jucat foarte multi jucatori. Lemnul nu il cunosc insa fiind un lemn All cred ca e o combinatie foarte potrivita de lemn si fete. Pe de alta parte cei de la tt-shop sunt profesionisti si stiu foarte bine ce sa recomande pt cei care vor sa invete. Plus la banii pe care ati investit in aceasta paleta cu siguranta ca a meritat! Spor la antrenamente!
          Lemne: DHS Hurricane Long W997
          FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
          BH: DHS GoldArc 8

          Comentariu


          • #6
            Va multumesc mult pentru pareri!
            Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X