Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "CUPA NSPORT" ORADEA Era Park & PingPongMania 19 Martie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari organizatorilor!!! Felicitari participantilor, si premianților.... ,,,, Bravo,Arad !!! Tisza Iosif, Ardelean Raul, Fekete Istvan, Prundaru Horia .... ,,,


    Si im mod special felicit pe dl.Sferlea Marius pentru cooperarea dea juca si la el in sala..... Bravo,tot asa Oradea,,,
    Ultima editare de leo33; 19.mar.2016, 20:13.

    Comentariu


    • Felicitari organizatorilor,participantilor si merituosilor premianti.
      Bravo Bogdan M. Cotca D. si neobositilor Marius S. si Emi B.

      Comentariu


      • Postat în original de HoriaTT Vezi post
        Felicitari Oradea ,din nou un concurs la superlativ,tot timpul revin cu drag aici ,ma simt ca acasa In special vreau sa l felicit pe domnul Tanc Florin ,singurul care m a invins,ai meritat pe deplin victoria Cu mult respect si consideratie pt Oradea si oradeni,al vostru partener de joc Horia Sa ne revedem cu bine la viitoarele turnee,un weekend fain va doresc Ceau!!!
        ...pana cand Horica.........cand te vei opri sa-mi mai confisti cupele...........trebuie sa scriu pe ele din timp...numele tau........

        P.S FELICITARI TUTUROR PARTICIPANTILOR....AU FOST EXCEPTIONALI......DE MULT NU AM VAZUT ASA MECIURI INCRANCENATE MAI ALES LA AMATORI-INCEPATORI.....unde cateva meciuri au avut nevoie de arbitri.....inclusiv finala a avut nu mai putin de 3 ARBITRI.....!!!!!!!!!........cred ca este unic in istoria Amatur............
        ....iar la open a fost dura competitia...care s-a decis la ultimele 2 partide....cand Jonci Tic a pierdut si cu mine...[0-3.]...si cu Paul dramatic dupa ce a avut 2-0 la seturi si 10-6 in setul 3...Paul a revenit fabulos........ si astfel s-a scris istoria openului de astazi.....
        Ultima editare de MariusBH; 20.mar.2016, 10:42.
        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

        Comentariu


        • Felicitari Sorin (Rechinu) te astept la open. Dacian jos palaria, esti fenomen cu iarba. Horea bravoo!

          Comentariu


          • Felicitari speciale pentru Sorin(Rechinul care mananca ierbarii ) pentru locul 1 la avansati.
            Felicitari castigatorilor de la open si incepatori.

            Felicitari Emi,Tibi,Marius pentru organizare si tuturor participantilor.

            Comentariu


            • Felicitari copilasi Un mare bravo pentru Arad, se pare ca putem dormi linistiti si eu si Ursu.... stacheta curand poate merge mai departe la Raul, Horia, Tisza cine stie... poate la Spatariu Daniel. Chiar ma bucur mult pentru Arad.. pentru ca au reusit sa ocupe locurile fruntase. Se vede munca si antrenamentul.. Eu cu Ursu am fii venit cu drag dar am avut etapa in Ungaria, speram data viitoare va salutam si sa ne revedem sanatosi si veseli

              Comentariu


              • Ms frumos atti

                - - - Actualizat - - -

                Si tuturor pt cuvintele frumoase ,un mare bravo pt organizare,desfasurare si felicitari tuturor participantilor

                Comentariu


                • Felicitari castigatorilor, organizatorilor si jucatorilor. A fost foarte placut sistemul fiecare cu fiecare la open.

                  Singurul meu regret e ca nu am castigat una din mingile de meci avute cu Tamas pentru ca ieseam eu pe 3.
                  Butterfly Joo Se Hyuk - Donic Bluestorm Z1 - Viper OX
                  Defplay Senso - Tennery 80FX - Dornenglanz OX

                  Comentariu


                  • Bravo sorine !!!
                    Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Desi nu am participat la turneu totusi am ajuns la sfarsit si pot spune ca a fost un turneu reusit din toate punctele de vedere, cu aceasta ocazie eu si Tibi Varadi multumim lui Emi pentru efortul depus sa ajunga la turneu, lui Marius pentru colaborare si ii felicit pe amandoi pentru buna organizare , ii felicit si pe toti premiantii de la toate categoriile, dar si pe toti participantii care au lasat deoparte problemele si au ales sa vina la concurs.

                      Comentariu


                      • A fost frumos si solicitant Felicitari si multumiri pentru efort!
                        Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                        Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                        Comentariu


                        • Un concurs reusit. Felicitari organizatorilor, castigatorilor si nu in ultimul rand participantilor. E bine cand se poate ajunge la intelegere si conlucrare. Uite ca se poate ca mai multi sa iasa in castig simultan si jucatorii si mai ales si organizatorii "la plural", in sensul ca e bine de tinut minte si pe viitor. Adica cand mai sunt competitii de mai mare anvengura in acelasi oras si exista mai multi organizatori - sa se imparta responsabilitatile si jucatorii intre ei. Toti au de castigat inclusiv jucatorii.
                          Si uite ca infiintarea categoriei " incepatori" este o MARE gaselnita in special pentru jucatorii respectivi, care prind tot mai mult curaj si tot mai multi si nu in ultimul rand pentru organizatori.

                          Comentariu


                          • Un concurs greu si frumos ������
                            Felicitari la toata lumea!!!

                            Comentariu


                            • Postat în original de alandala Vezi post
                              Un concurs reusit. Felicitari organizatorilor, castigatorilor si nu in ultimul rand participantilor. E bine cand se poate ajunge la intelegere si conlucrare. Uite ca se poate ca mai multi sa iasa in castig simultan si jucatorii si mai ales si organizatorii "la plural", in sensul ca e bine de tinut minte si pe viitor. Adica cand mai sunt competitii de mai mare anvengura in acelasi oras si exista mai multi organizatori - sa se imparta responsabilitatile si jucatorii intre ei. Toti au de castigat inclusiv jucatorii.
                              Si uite ca infiintarea categoriei " incepatori" este o MARE gaselnita in special pentru jucatorii respectivi, care prind tot mai mult curaj si tot mai multi si nu in ultimul rand pentru organizatori.
                              Sunt multe de scrisf si de povestit pe aceasta tema,dar deocamdata ma retin doar la a multumii tuturor celor ce vad si apreciaza ceea ce se petrece si se pregateste pana in momentul efectiv al desfasurarii turneului.Cred ca colaborarea si discutiile tot mai transparente dintre organizatorii Amatur duc la un numar tot mai mare de participanti multumiti.Observ in aceasta zona din ce in ce mai mult o interactivitate pozitiva a participantiilor cu organizatori ,lucru ce duce la multumiri in ambele parti.Felicitari tuturor ce si-au dat concursul pt realizarea acestui eveniment.Multumesc de sustinere si intelegere tuturor ce au fost implicati,si nu au fost putini.
                              Acelasi EMI

                              Comentariu


                              • Postat în original de Mihai N Vezi post
                                Felicitari castigatorilor, organizatorilor si jucatorilor. A fost foarte placut sistemul fiecare cu fiecare la open.
                                ...Da Mihai......sunt de acord cu tine.....si consider ca acest sistem este cel mai atractiv,mai corect .....dar si mai solicitant.......si care se poate aplica la maxim 12 participanti........Chiar si asa au fost foarte multe meciuri.....s-a jucat 4 ore non-stop.......si cei mai tineri cu conditie fizica mai buna au reusit........un singur 'batran' ,,,s-a infiltrat ...intre primii 4.......locurile 1,2&3....jucatori de douazeci si de ani....[Jeney Tamas-are numai 16 ani....]

                                ...Avantajul mare la acest sistem este ca joci cat la 2 turnee A normale..........daca rezisti....
                                Ultima editare de MariusBH; 20.mar.2016, 12:38.
                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                Comentariu


                                • Congrats to the old man,oldie but goldie

                                  - - - Actualizat - - -

                                  Felicitari Sorine ,,rechinul,, musca rau) bravo!!

                                  Comentariu


                                  • Felicitari "Rechinule" ( Vaida Sorin ) pentru confirmarea formei bune a tale . Se pare ca nu a fost o intamplare locul 1 castigat la Dumbravita Si la mai multe podiumuri..

                                    Comentariu


                                    • Felicitari tuturor organizatorilor si participantilor ! Nu pot sa nu remarc cu deosebita placere rezultatele deosebite realizate de unii colegi aradeni Horia,Raul si vesnic tanarul Jozsi !

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de victor.arad Vezi post
                                        Felicitari "Rechinule" ( Vaida Sorin ) pentru confirmarea formei bune a tale . Se pare ca nu a fost o intamplare locul 1 castigat la Dumbravita Si la mai multe podiumuri..
                                        Mersi Victor, din pacate de luna viitoare sunt sanse sa intru intr-o liga superioara( Open), unde sansele sa ajung pe podium cel putin in viitorul apropiat sunt cam sensibil egale cu cele ca sa zic asa ca Horia Prundariu (care e un foarte bun jucator de tenis de camp) sa il bata pe Novak Djokovic la tenis de camp, poate chiar cu mai multe sanse pentru Horia. Asa ca deocamdata m-a multumesc cu ce am avut norocul sa castig, si probabil dupa ce voi reusi sa tin piept jucatorilor de calibrul tau, poate vor veni si podiumurile dar sincer iti zic ca nu v-a fi in viitorul apropiat, poate nici cel mediu.
                                        In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                        Dalai Lama

                                        Comentariu


                                        • Felicitări Dacian ptr finală.

                                          Comentariu


                                          • Nu fi pesimist Sorine)) si djokovic are tot doua maini si doua picioare ca si tine))

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X