Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ București - Toptenis Arena 2-3 aprilie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
    George Bernard Shaw

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


    https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

    Comentariu


    • Felicitari si multumim pentru rezumat !

      Comentariu


      • Postat în original de popika Vezi post
        Ati jucat cu el ? Eu zic ca e meritat locul ia provocati-l la un meci si imi veti da dreptate.
        Totusi, sa pui pe locul 1 pe lista un jucator cu ZERO turnee in 2015 si un singur turneu in 2016, ridica unele suspiciuni .... nu conteaza valoarea, ci respectul pentru ceilalti. De sarpe nici nu mai vorbesc.
        Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
        FH: Butterfly - Dignics 80
        BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

        Comentariu


        • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
          Totusi, sa pui pe locul 1 pe lista un jucator cu ZERO turnee in 2015 si un singur turneu in 2016, ridica unele suspiciuni .... nu conteaza valoarea, ci respectul pentru ceilalti. De sarpe nici nu mai vorbesc.
          Nea Mihai,ce ai patit la turneu de ai avut rezultatele alea ,sau ti-a barbreit Locul 1 toti dinti de la iarba si nu ai mai avut cu ce juca

          Comentariu


          • Postat în original de Zosim1 Vezi post
            Nea Mihai,ce ai patit la turneu de ai avut rezultatele alea ,sau ti-a barbreit Locul 1 toti dinti de la iarba si nu ai mai avut cu ce juca
            Am vrut sa fac publicitate la fețele Tenergy 05, or fi ele cele mai bune, dar nu joaca singure. Oricum, am jucat destul de bine, era chiar sa si castig 2 seturi in meciuri diferite.
            Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
            FH: Butterfly - Dignics 80
            BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X