Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Rm Valcea - Simbata 26 martie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de GeluBv Vezi post
    Am aruncat o privire pe istoric, si cred ca sunt ceva probleme, acum depinde si de Comisia de Disciplina care are obligatia sa supravegeheze atat asupra abuzurilor facute de organizatori cat si cazurilor de indisciplina la general.

    Nu-mi place cand nu ne respectam, si am o intrebare:

    -chiar asa de tarziu trebuie sa va retrageti, nu puteti face un efort sa va retrageti la timp?


    București Viva ora 01,23 (ziua concursului)

    Topoloveni ora 01 (ziua concursului)

    Giurgiu ora 7 (ziua concursului)

    Acum ora 7 (ziua concursului)
    vedeti ... trebuie respectat regulamentul amatur. amintiti si de turneele la care am fost in 5 ani... eu cred k am respectat regulamentul amatur de fiecare data tocmai k am citit paragraful respectic(cel care reglementeaza retragerile)... totushi erau 2 ore inainte de a se face listele

    - - - Actualizat - - -

    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Dl. Tomescu, daca se intampla sa aveti o problema si sa va retrageti la ore noptii inainte de turneu n-ar fi o problema. Problema este ca aceasta retragere se repeta, si nici nu realizati cat disconfort creati celorlalti participanti. Invocati regulamentul, dar cred ca mai trebuie citit pana sa-l interpretati, si pâna atunci cititi anuntul turneului.
    Dvs in loc sa va cereti scuze aici, adica public, incercati sa aratati câtă dreptate aveti, sa nu mai vorbim de "bai nene"!
    "bai nene" este o expresie folosita la modul generic nu personal . scz dc s a inteles gresit

    Comentariu


    • Postat în original de thomas Vezi post
      vedeti ... trebuie respectat regulamentul amatur. ....
      Nu inteleg, ce trebuie "sa vedem"?...in cazul de față dl. Toma a procedat ca la carte, a mentionat in anunt ceea ce trebuia . Corect, asa'i!?

      REGULAMENT, citez"
      4.3...
      - mențiunea referitoare la lipsa nemotivată de la turneu ce va fi înregistrată în clasament;

      Aici mi-am incheiat misiunea de "voluntar" dumneavoastra stiti mai bine ce trebuie sa faceti pe viitor.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • Postat în original de GeluBv Vezi post
        Nu inteleg, ce trebuie "sa vedem"?...in cazul de față dl. Toma a procedat ca la carte, a mentionat in anunt ceea ce trebuia . Corect, asa'i!?

        REGULAMENT, citez"
        4.3...
        - mențiunea referitoare la lipsa nemotivată de la turneu ce va fi înregistrată în clasament;

        Aici mi-am incheiat misiunea de "voluntar" dumneavoastra stiti mai bine ce trebuie sa faceti pe viitor.
        n am lipsit de la turneu.. am venit de la Pitești sa vad meciurile ca un simplu cronicar sportiv

        Comentariu


        • Postat în original de thomas Vezi post
          n am lipsit de la turneu.. am venit de la Pitești sa vad meciurile ca un simplu cronicar sportiv
          Tu chiar nu intelegi? Sau vrei sa continuam aceasta telenovela?
          Daca pina vineri la ora 20.00 nu ai anuntat retragerea ta de la turneu, esti absent nemotivat, indiferent ca anunti la 12 noaptea, sau a doua zi la 7 dimineata....ca vii la turneu ca un simplu cronicar sau nu vii deloc...tot absenta se cheama.
          Daca vrei mai multe detalii, iti explic la sala cind ne intilnim.

          Comentariu


          • Postat în original de florin toma Vezi post
            Tu chiar nu intelegi? Sau vrei sa continuam aceasta telenovela?
            Daca pina vineri la ora 20.00 nu ai anuntat retragerea ta de la turneu, esti absent nemotivat, indiferent ca anunti la 12 noaptea, sau a doua zi la 7 dimineata....ca vii la turneu ca un simplu cronicar sau nu vii deloc...tot absenta se cheama.
            Daca vrei mai multe detalii, iti explic la sala cind ne intilnim.
            regulamentul imi da mie dreptate... nea tomitza esti jucator bun dar aici am dreptate

            Comentariu


            • Cateva imagini de la turneu.



              - - - Actualizat - - -

              Comentariu


              • Multumim si noi ,ai jucat cu sufletul,nu cu iarba......BRAVO

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X