Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București - Locatii de tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • București - Locatii de tenis de masa

    Pentru București:
    IDM Club

  • #2
    Pentru București (de la Eugen)
    Asa, deci locul se cheama CLUB 178, este pe Str. Turnu Măgurele, venind dinspre Brancoveanu catre Selgros Berceni. Treceti de Selgros Berceni si de urmatoarea intersectie semaforizata, si la aprox. 50 de metri pe partea stanga este clubul. Ca punct de reper sunt 2 furnale mari undeva in spatele clubului.
    Preturi: 60.000 ora pana la ora 17:00 si, sambata si duminica, dupa 17:00 - 100.000.

    Comentariu


    • #3
      super, si daca mai vreti inca un loc unde se joaca ok - Club Miramar, este pe Sos. Socului, in Pantelimon, vis-a-vis de Orange. Nu este chiar un loc care iti inspira activitate sportiva - este un soi de restaurant - dar daca vreti sa gasiti niste jucatori adevarati (inclusiv asiatici), este un loc bun ca sa inveti cate ceva...

      Multumesc,

      Eugen

      Comentariu


      • #4
        am uitat sa precizez, ora de tenis la MIramar este 70.000 lei oricand. iar atmosfera este suer...

        Comentariu


        • #5
          sali de joc

          Salut. Asta e primul meu post si va intreb ceva ce nu am prea vazut pe aci : Niste sali de tenis de masă si eventual niste preturi ..eu joc destul de rar cred ca invers proportional cu cat imi place sa joc.Oricum ma duc in BGS si in Texas , iar daca ati fost pe acolo stiti ce mic si naspa e.Asa ca astept ....poate si niste oponenti...da' nu prea puternici ca nu prea le am.
          In me the WishMaster
          Blade : 729
          FH : Donic Coppa
          BH : Donic Coppa

          Comentariu


          • #6
            daca tot mergi in Texas ai putea sa incerci sa treci peste Dâmbovița si sa mergi la IDM
            preurile le gasesti pe siteul lor http://www.idmclub.ro/eKontentIDMFiles/ ... -Masa.html

            Comentariu


            • #7
              daca vrei sa dam o bila anunta-ma pe YM mykerinos_2001..... (stai linistit ca si eu sunt incepator )
              Lemn: Joola K5
              Fete: Yasaka Mark V 30

              Comentariu


              • #8
                Pentru Cluj daca stie cineva un loc fain cu mese bune, sa spuna si la unii mai amarati... E o sala langa Ursus, dar e cu vreo 5 mese luate din Metro si conditii doar acceptabile.
                Butterfly Grubba Carbon-AN All+
                FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

                Comentariu


                • #9
                  Salutari! Se poate juca la Sala Sporturilor sambata si duminica de la ora 14:30. In rest daca nu esti prea pretentios poti juca si in Ghergheni chiar langa lacuri la baza sportiva. Acolo sunt mese Reghin dar se poate juca.
                  Blade: Butterfly Schlager Carbon
                  FH:TENERGY 05
                  BH:TENERGY 05

                  Comentariu


                  • #10
                    La Sala Sporturilor vin meseriasii si nu prea e tare mult loc pe langa ei. Sala si mesele ?s super, da' si bataia pe masura...
                    Butterfly Grubba Carbon-AN All+
                    FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

                    Comentariu


                    • #11
                      Poti sa mergi sa joci! Chiar daca sunt meseriasii acolo....si eu zic ca o sa ai si loc la masa. Merita!
                      Blade: Butterfly Schlager Carbon
                      FH:TENERGY 05
                      BH:TENERGY 05

                      Comentariu


                      • #12
                        ...daca cineva din conducerea Oficiului Pentru Sport si Cultura Suceava citeste acest mesaj,oare ce-ar raspunde?
                        Stiti ca majoritatea concursurilor organizate prin judet sint cistigate de locuitorii acestui oras?

                        Deci cititi cu atentie,va rog,"Locuri de jucat tenis de masă"
                        nici macar loc ci locuri...
                        Mizutani SZLC
                        Dignics 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Pentru București

                          IDM www.idmclub.ro 6 lei pana la 13:00 apoi 7 lei
                          BGS (de la APACA spre Militari prima statie de RATB vis-a-vis Politehnica) 6 lei 6 mese , destul de bune conditii de joc ;e cam fum;
                          Texas - in Regie ;7 lei ;3 mese;aglomerat;cam fum;
                          In me the WishMaster
                          Blade : 729
                          FH : Donic Coppa
                          BH : Donic Coppa

                          Comentariu


                          • #14
                            Alte locuri din București

                            Ar fi un loc in complexul studentesc Tei. Locatia e utila in special in perioada aprilie-sept. deoarece mesele sunt situate oarecum afara (sunt sub o cupola) si daca te plictisesti poti sa incerci si alt sport tot acolo. Mese de lemn, pana in ora 18:00 se inchiriaza (nu mai stiu exact care e tariful pe ora), dupa ora 18:00 e posibil sa fie chiar gratis dar nu bag mana in foc (e bine sa aveti si un fileu la voi daca va duceti dupa ora 18:00). O alta locatie e chiar in parcul Herastrau, dincolo de lac, la restaurantul Herastrau. Mese de fibra, cam stambe si scumpe (peste 10 RON/h) si situate tot in aer liber. Nu o recomand decat in cazuri de forta majora (nu mai gasiti mese in alte locuri, vara, in special in week-end-uri).

                            Comentariu


                            • #15
                              club

                              salutare salutare! as vrea sa aflu si eu daca exista un club unde sa ma inscriu pentru antrenamente. vreau sa ajung sa joc foarte bine si nu prea mai am cu cine:P.

                              Comentariu


                              • #16
                                a si in bucuresti, ca am uitat sa precizez orasul.

                                multumesc

                                Comentariu


                                • #17
                                  da-ne zona unde locuiesti si virsta , chiar mai multe amanunte, nu stica, sa vedem unde te putem indruma.

                                  Bine ai venit !
                                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                  Fete de palete tenis de masa
                                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Am 20 de ani si locuiesc in berceni, student evident, dar am timp suficient pentru activitati extrascolare. joc tenis de vreo 2 ani dar la un nivel care nu ma satisface. as vrea sa fac performanta dar imi este teama ca ar fi prea tarziu.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Asa e , chiar e foarte tirziu pentru performanta , dar pentru un nivel ridicat nu e tirziu, mai ales daca iti place.
                                      Cred ca cel mai apropiat "club " e cel de pe soseaua Magurele, club 178 se numeste , dar acolo nu are cine sa te pregateasca, poti doar juca cu cei prezenti la mesele de tenis, care binenteles se inchiriaza.
                                      Alt club e cel de pe fizicienilor, unde antreneaza d-ul Dumitrescu , copii, deci daca ai dori ar face cu tine in particular cu un program stabilit de voi.
                                      Cel mai potrivit e cel de pe fostul 1 Mai , in liceul Aurel Vlaicu (sala de sport) unde te poate ajuta domnul Popa.
                                      Ar mai fi si arenele BNR dar acolo e un pic mai greu ca sint mai multi sportivi si e cam aglomerat.
                                      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                      Fete de palete tenis de masa
                                      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        iti multumesc. poate ne intalnim la o minge. unde joci?

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          poate ajungem la IDM saptamna asta la sfirsit .
                                          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                          Fete de palete tenis de masa
                                          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Stie cineva daca inTulcea exista un loc de antrenament ????
                                            Blade:Timo Boll All +
                                            FH:Catapult
                                            BH:Catapult

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Locatii in București?

                                              M-ar interesa cateva locatii din București unde se poate juca un tenis.
                                              Eventual un program si cu cine as putea juca (la nivel de amatori) in orice zi din saptamana?

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Fun , poate reusim sa facem un " judetean" simbata... vi si tu dar nu cred ca te putem puncta in clasament... vedem .
                                                Si daca ne vedem simbata , iti zic eu pe unde poti juca .
                                                Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                                Fete de palete tenis de masa
                                                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Prin '95 jucam destul de des in Piata Operei, la Universitate (cred), era acolo un profesor care organiza si meciuri de divizie; nu mai exista sala?
                                                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X