Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București - Locatii de tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • A fost cineva la sala Viva, de pe sos Oltenitei? Daca da, ce program, ce preturi au?
    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

    Comentariu


    • Eu intreb, eu raspund, poate mai intereseaza si pe altii. Mie mi-a (puțin) trecut.
      Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

      Comentariu


      • Cam care mai sunt variantele de sali la momentul actual in Bucuresti ? Eu stiu urmatoarele :

        IDM
        Ping Pong Shop
        TSP Vibe
        Laura
        Miramar
        VIVA


        Timo Boll Spirit
        Forehand : Tenergy 05
        Backhand : Tenergy 05

        Comentariu


        • Pai ar mai fi la Sun Plaza, la dl Macarenco. Conditii bune, 6 mese de joc.
          Chez Gabi, doar daca esti disperat sa joci tenis si nu ai unde. Conditii execrabile. 7mese
          CSTA Bucuresti fosta TopTenisArena
          La Dinamo 3 mese. Pret bun
          Ș-or mai fi. Cine mai stie, poate adauga.
          Ultima editare de Liuian; 31.ian.2023, 17:43. Motiv: Adaugat Dinamo
          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

          Comentariu


          • PRO TT ARENA ( 3 mese- zona de nord- Caramfil)! Conditii de top ! ! Sala dedicata exclusiv pt cei care vor sa faca antrenamente!
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • Salit! Pro tt arena îmi apare închis pe Google maps și nici Facebook-ul nu ajuta. Ai cumva adresa sau numar de telefon?

              Comentariu


              • Postat în original de Liuian Vezi post
                Pai ar mai fi la Sun Plaza, la dl Macarenco. Conditii bune, 6 mese de joc.
                Chez Gabi, doar daca esti disperat sa joci tenis si nu ai unde. Conditii execrabile. 7mese
                CSTA Bucuresti fosta TopTenisArena
                La Dinamo 3 mese. Pret bun
                Ș-or mai fi. Cine mai stie, poate adauga.
                Salut, cum se numeste sala asta si unde langa Sun Plaza e mai exact (o adresa)? La asta ma refer - "Pai ar mai fi la Sun Plaza, la dl Macarenco"
                Butterfly Zhang Jike ALC
                FH: Yasaka Rakza Z
                BH: Butterfly Dignics 64

                Comentariu


                • Postat în original de Costin1892 Vezi post

                  Salut, cum se numeste sala asta si unde langa Sun Plaza e mai exact (o adresa)? La asta ma refer - "Pai ar mai fi la Sun Plaza, la dl Macarenco"
                  Salut Costin! La subsolul Sun Plaza. Este alaturi de sala CSM Bucuresti ptr hambal, volei, etc. Se intra prin parcarea Leroy Merlin. Este un pic mai greu de nimerit, daca nu ai fost acolo niciodata.
                  Tocmai de aceea, in perioada restrictiilor din pandemie, se putea juca tenis, fara sa fii vaccinat...​
                  Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                  Comentariu


                  • Salutari
                    Propun sa le sortam si mai bine cu adresa / nr contact

                    IDM Club - Spl. Independentei 319B (+40722454273)
                    Ping Pong Shop - Strada Hategana, nr 17, Sector 5, Bucuresti - 031.425.80.66 / 0765.777.747 / contact@pingpongacademy.ro
                    TSP Vibe - sos. Dudesti-Pantelimon, nr. 44 (are si pagina de Facebook) - +40 724 020 777
                    #INCHISA - confirmare? Laura - adica Top Spin Body&Mind by Laura (e pe Google Maps cat si Facebook) Soseaua Pantelimon Nr 300, Bucharest, Romania - +40 737 739 961
                    Miramar - Bld. Chisinau nr. 6 / 0727407213
                    VIVA Sport Club - Șoseaua Olteniței 103, București 041303, România , 0725828482
                    Tenis Mac Gym - In incinta salii sportive Elite - subsol LeroyMerlin -Sun Plaza, Calea Văcărești 391, 040055, România - 0744528592


                    Ceva de genul asta
                    Multumesc ​
                    Ultima editare de webbos; 03.mar.2024, 17:10.
                    Main bat
                    Donic Waldner Carbon Senso V1
                    w/ Donic Acuda S2 on both sides

                    Comentariu


                    • Postat în original de webbos Vezi post
                      Propun sa le sortam si mai bine cu adresa / nr contact
                      Ceva de genul asta
                      Multumesc ​

                      Ping Pong Shop & Academy - Sala dedicata, club sportiv cu antrenori licentiati pentru cursuri in vederea performantei dar si pentru placere, magazin offline si online articole profesionale tenis de masa
                      Adresa : Strada Hategana, nr 17, Sector 5, Bucuresti - 031.425.80.66 / 0765.777.747 / contact@pingpongacademy.ro

                      www.pingpongacademy.ro
                      www.pingpongshop.ro


                      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                      Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X