vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 293

Subiect: Turneu A "Cupa Cetății Neamțului", Trgu Neamț - 09.04.2016

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    48
    Postări
    9.296
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    398 z 14 h 45 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    32852

    Turneu A "Cupa Cetății Neamțului", Trgu Neamț - 09.04.2016

    Turneu A "Cupa Cetății Neamțului" Ediția a I-a - Smbătă 9 Aprilie 2016

    LOCALITATEA: Trgu Neamț
    DATA: Smbătă 9 Aprilie 2016;
    CATEGORII: Open + Avansați + ncepători;
    ORA DE NCEPERE:
    NCEPĂTORI - 08.00 - 09.15 – validare nscrieri, la 09.30 ncep meciurile;
    AVANSAȚI - 08.00 - 09.15 – validare nscrieri, la 09.30 ncep meciurile;
    OPEN - 13.00 - 13.45 – validare nscrieri, la 14.00 ncep meciurile;
    SALA: Sala de Sport a Colegiului Național Ștefan cel Mare, str. Ștefan cel Mare, nr. 67, Trgu Neamț;
    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF (Donic, Butterfly) + 4 mese PIV Sport, mingi Butterfly G40+;
    SPAȚIU DE JOC: 840 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: material sintetic multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: adulți 25 Lei, copii 10 Lei, din care 2 Lei/participant vor fi transferați n contul AmaTur;
    Se asigură:
    - apă plată 2 litri;
    - sandwich;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locul 1 – cupă + diplomă + materiale sportive n valoare de 250 lei;
    - Locul 2 – cupă + diplomă + materiale sportive n valoare de 150 lei;
    - Locul 3 – cupă + diplomă + materiale sportive n valoare de 100 lei;
    - Locul 4 – cupă + diplomă + materiale sportive n valoare de 50 lei;
    NSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima nscriere Joi 7 Aprilie 2016, ora 21,00;
    - ultima retragere Vineri 8 Aprilie 2016, ora 21,00;
    - orice nscriere/retragere ulterioară nu va fi luată n considerare;
    - absenții vor fi trecuți n clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    ncepători
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 12;
    - Număr maxim de participanţi: 60;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1352;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se mpart n două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel nct locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se ntlnească dect n finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tnăr participant la turneul de ncepători;
    Avansați
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanţi: 60;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1645;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se mpart n două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel nct locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se ntlnească dect n finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tnăr participant la turneul Amatori;
    Open
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19 precum si jucatorii amatori cu MP 12-19 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), n limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 60;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 16 sau 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se mpart n două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel nct locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se ntlnească dect n finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tnăr participant la turneul Open;
    n funcție de numărul jucătorilor nscriși sistemul de joc poate suferi modificări, modificări ce vor fi anunțate n timp util pe forum.
    ORGANIZATORI:
    - Eugen Pintrijel, tel. 0751.083.105;
    - Cătălin Cozma, tel. 0744.544.610;
    PARTENERI:
    Primăria Trgu Neamț, prin Dl. Primar Vasilica Harpa.
    SPONSORI:
    Coca Cola HBC
    SC Panamarom SRL
    Class Meister - Case din lemn ecologice
    www.classmeister.ro

    ECHIPAMENT:
    Dl. Rasvan Crișan, reprezentantul Butterfly Romnia.

    Facebook: AmaTur Romania.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 07.04.2016 la 15:28.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    48
    Postări
    9.296
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    398 z 14 h 45 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    32852

    Rezervat nscrieri și clasament Open

    Inscrieri Open - on 08.04.2016 at 21:23:19

    1. Corcoz Costin, Focsani, 21 - 30,4 - OL
    2. Cozma Catalin, Falticeni, 28 - 28,3 - OLW
    3. Morosanu Vasile, Suceava, 41 - 26,78 - OW
    4. Nemaciuc Mihai, Suceava, 45 - 37,13 - OL
    5. Hasna Cosmin, Straja, 49 - 28,39 - O
    6. Axinte Bogdan, Iasi, 57 - 23,78 - O
    7. Albu Catalin, Pascani, 64 - 23,75 - O
    8. Coroiu Andrei, Roman, 68 - 26,75 - O
    9. Marola Mihai, Bacau, 74 - 23,33 - OJ
    10. Valcu Alin, Botosani, 88 - 24,75 - O
    11. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 92 - 24,97 - O
    12. Sumanaru Catalin, Iasi, 94 - 23,08 - O
    13. Rojnita Sebastian, Bacau, 106 - 21,58 - O
    14. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 109 - 20,75 - O
    15. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 116 - 19,84 - O
    16. Ticu Dorin, Bacau, 122 - 19,9 - O
    17. Ilies Ioan, Radauti, 128 - 25,25 - O
    18. Ursulean Vasile, Straja, 132 - 19,13 - O
    19. Nistor Florin, Comanesti, 134 - 20,63 - O
    20. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 136 - 19,9 - O
    21. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 167 - 18,2 - A
    22. Dan Andrei, Piatra Neamt, 177 - 18,95 - AW
    23. Ivanov Sorin, Piatra Neamt, 184 - 21,25 - O
    24. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 217 - 21,25 - OW
    25. Mosneagu Marius, Falticeni, 265 - 25,2 - OL
    26. Ungureanu Adrian, Suceava, 283 - 21,54 - O
    27. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 284 - 21,42 - O
    28. Barsa Ioan, Moinesti, 298 - 20,68 - O
    29. Meszar Razvan, Arad, 302 - 22,41 - O
    30. Rosca Niculai, Galanesti, 345 - 19,08 - O
    31. Fazakas Attila, Toplita, 349 - 20,68 - O
    32. Rusti Catalin, Suceava, 385 - 24,81 - O
    33. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 403 - 21,55 - OW
    34. Carnu Eugen Jr, Bacau, 479 - 18,67 - A
    35. Parascuta Daniel, Iasi, 525 - 21,95 - O
    36. Ursan Viorel, Radauti, 526 - 19,81 - O
    37. Carnu Eugen, Bacau, 565 - 14,54 - AW
    38. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 598 - 13,75 - A
    39. Gasner Paul, Iasi, 601 - 12,34 - A
    40. Surmei Boby, Bacau, 610 - 22,63 - O
    41. Ticala Vasile Jr, Viseu, 632 - 21,38 - O
    42. Subcinski Alexandru, Suceava, 671 - 20,58 - O
    43. Dirlau Ionut, Bacau, 681 - 11,56 - A
    44. Rusu Radu, Falticeni, 1027 - 12,25 - A
    45. Irimia Ilinca, Moinesti, 1226 - 18,75 - AF
    46. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 2314 - 0 - O

    MT16=27,56
    Punctaj turneu: P=MT+2=30
    Punctaj maxim turneu: P+11=41


    MT46=21,17

    Clasament Open

    1. Nemaciuc Mihai - Suceava
    2. Hasna Cosmin - Straja
    3 -- 4
    Cozma Catalin - Falticeni
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    5 -- 8
    Mosneagu Marius - Falticeni
    Corcoz Costin - Focsani
    Morosanu Vasile - Suceava
    Axinte Bogdan - Iasi
    9 -- 16
    Ungureanu Adrian - Suceava
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Surmei Boby - Bacau
    Fazakas Attila - Toplita
    Coroiu Andrei - Roman
    Valcu Alin - Botosani
    Rusti Catalin - Suceava
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Marola Mihai - Bacau
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    19 -- 25 1v gr.sup.
    Albu Catalin - Pascani
    Ilies Ioan - Radauti
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Meszar Razvan - Arad
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    Parascuta Daniel - Iasi
    Subcinski Alexandru - Suceava
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Ticu Dorin - Bacau
    Nistor Florin - Comanesti
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Barsa Ioan - Moinesti
    Rosca Niculai - Galanesti
    Carnu Eugen Jr - Bacau
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt
    Maximus Gabriel - Bacau
    35 -- 41 1v gr.inf.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Dirlau Ionut - Bacau
    Rusu Radu - Falticeni
    Irimia Ilinca - Moinesti
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    42 -- 47 0v gr.inf.
    Ursulean Vasile - Straja
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Ursan Viorel - Radauti
    Carnu Eugen - Bacau
    Gasner Paul - Iasi
    Ticala Vasile Jr - Viseu

    Nu au fost absenți nemotivați!
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 10.04.2016 la 11:05.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  3. Mulțumesc PaliHR, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    mi place ivisuc, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    48
    Postări
    9.296
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    398 z 14 h 45 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    32852

    Rezervat nscrieri și clasament Avansați

    Inscrieri Avansați - on 08.04.2016 at 21:22:28

    1. Colesniuc Romeo, Botosani, 126 - 18,92 - AW
    2. Corocaescu Cristian, Suceava, 137 - 18,55 - A
    3. Chirap Dan, Gura Humorului, 141 - 17,98 - A
    4. Ciortescu Cristi, Iasi, 144 - 18,68 - A
    5. Morosan Marian, Suceava, 180 - 17,43 - A
    6. Ursulescu Ioan, Bacau, 183 - 17,38 - AW
    7. Sofian Corneliu, Suceava, 189 - 16,68 - AW
    8. Rosu Gabriel, Comanesti, 240 - 16,33 - A
    9. Bogza Dragos, Iasi, 244 - 15,14 - A
    10. Spoiala Cristinel, Focsani, 258 - 16,43 - A
    11. Marola Dan, Bacau, 292 - 14,93 - A
    12. Braniste George, Bacau, 312 - 15,8 - A
    13. Valeanu Vlad, Bacau, 327 - 15,28 - A
    14. Lucic Corneliu, Suceava, 330 - 13,5 - AHW
    15. Petenchi Edmond, Roman, 338 - 16,88 - A
    16. Serban Liviu, Onesti, 354 - 13,93 - A
    17. Balauca Cornel, Botosani, 357 - 18,08 - A
    18. Iacob Gabriel, Iasi, 381 - 15,18 - AW
    19. Robu Valentin, Botosani, 387 - 13,18 - AW
    20. Socaci Sorin, Panciu, 390 - 14,35 - A
    21. Marcean Ovidiu, Botosani, 410 - 12,69 - A
    22. Balanescu Florin, Iasi, 411 - 12,2 - A
    23. Martz Sebastian, Comanesti, 440 - 14,44 - A
    24. Atomei Armand, Piatra Neamt, 448 - 15,63 - A
    25. Vieru Costica, Botosani, 465 - 12,63 - AW
    26. Oancea Marian, Bacau, 504 - 12,25 - A
    27. Condur Iulian, Suceava, 507 - 16,15 - A
    28. Ungureanu Florin, Suceava, 518 - 16,4 - A
    29. Baisan Paul, Roman, 522 - 15,82 - A
    30. Filip Dan, Comanesti, 542 - 15,96 - A
    31. Grosu Octavian, Botosani, 566 - 13,11 - A
    32. Chiriac Marius, Botosani, 590 - 10,36 - A
    33. Alexandru Liviu, Botosani, 608 - 11,57 - A
    34. Berila Radu, Bacau, 615 - 12,83 - AJ
    35. Leteanu Marius, Bacau, 673 - 9,97 - A
    36. Colcer Nicolae, Toplita, 679 - 12,25 - A
    37. Cojocaru Adrian, Suceava, 689 - 9,68 - A
    38. Pelin Dumitru, Iasi, 750 - 10,83 - A
    39. Romila Emanuel, Iasi, 766 - 12,17 - A
    40. Miklos Imre, Bradesti, 788 - 14,58 - A
    41. Rosca Adela, Galanesti, 798 - 10 - AF
    42. Aldea Nelu, Falticeni, 813 - 9,8 - A
    43. Ghilan Romeo, Targu Neamt, 911 - 11,75 - A
    44. Maximus Gabriel, Bacau, 1004 - 13,08 - A
    45. Miculescu Alexandru, Piatra Neamt, 1076 - 16,5 - A
    46. Tocariu Sebastian, Botosani, 1122 - 7,45 - A
    47. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 1191 - 5,15 - AJ
    48. Gatea Marius, Piatra Neamt, 1195 - 13,5 - AW
    49. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 1277 - 12 - A
    50. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 1307 - 4,5 - AF
    51. Stroe Ionel, Bacau, 1470 - 11 - A
    52. Anton Florin, Campulung Mold, 1799 - 12,75 - A
    53. Posteuca Lucian, Botosani, 2281 - 5,75 - A
    54. Bompa Cristi, Targu Neamt, 3286 - 0 - A
    55. Bejan Alexandru, Tecuci, 3287 - 0 - A
    56. Cazanel Gheorghe, Comanesti, 3288 - 0 - A
    57. Ticala Vasile Sr., Viseu, 3289 - 0 - A


    MT16=17,02
    Punctaj turneu: P=MT+2=19
    Punctaj maxim turneu: P+9=28


    MT57=12,62

    Clasament Avansați

    1. Rosu Gabriel - Comanesti
    2. Sofian Corneliu - Suceava
    3 -- 4
    Petenchi Edmond - Roman
    Valeanu Vlad - Bacau
    5 -- 8
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Miculescu Alexandru - Piatra Neamt
    Marola Dan - Bacau
    Miklos Imre - Bradesti
    9 -- 16
    Gatea Marius - Piatra Neamt
    Filip Dan - Comanesti
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Iacob Gabriel - Iasi
    Colcer Nicolae - Toplita
    Martz Sebastian - Comanesti
    Balauca Cornel - Botosani
    Baisan Paul - Roman
    17 -- 18
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Anton Florin - Campulung Mold
    19 -- 2v gr.sup.
    Ursulescu Ioan - Bacau
    20 -- 31 1v gr.sup.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Lucic Corneliu - Suceava
    Socaci Sorin - Panciu
    Marcean Ovidiu - Botosani
    Vieru Costica - Botosani
    Condur Iulian - Suceava
    Chiriac Marius - Botosani
    Romila Emanuel - Iasi
    Aldea Nelu - Falticeni
    Ghilan Romeo - Targu Neamt
    Stroe Ionel - Bacau
    32 -- 36 0v gr.sup.
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    Oancea Marian - Bacau
    Ungureanu Florin - Suceava
    Grosu Octavian - Botosani
    Leteanu Marius - Bacau
    37 -- 41 2v gr.inf.
    Morosan Marian - Suceava
    Braniste George - Bacau
    Robu Valentin - Botosani
    Balanescu Florin - Iasi
    Alexandru Liviu - Botosani
    42 -- 43 1v gr.inf.
    Bogza Dragos - Iasi
    Ticala Vasile Sr - Viseu
    44 -- 52 0v gr.inf.
    Serban Liviu - Onesti
    Cojocaru Adrian - Suceava
    Pelin Dumitru - Iasi
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    Posteuca Lucian - Botosani
    Bompa Cristi - Targu Neamt
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Apostol Constantin - Targu Neamt

    Absenți nemotivați:
    1. Berilă Radu - Bacău;
    Retrași după ora 21,00:
    1. Roșca Adela - Galanesti.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 10.04.2016 la 11:05.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  5. Mulțumesc PaliHR, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    48
    Postări
    9.296
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    398 z 14 h 45 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    32852

    Rezervat nscrieri și clasament ncepători

    Inscrieri ncepători - on 08.04.2016 at 21:08:04

    1. Hanganu George, Focsani, 420 - 10,95 - A
    2. Anton Dragos, Focsani, 432 - 11,83 - A
    3. Robu Mihai, Mogosesti, 433 - 11,45 - A
    4. Pinzar Alin, Suceava, 458 - 11 - A
    5. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 477 - 11,4 - A
    6. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei, 501 - 11,15 - A
    7. Pralea Constantin, Alba Iulia, 531 - 8,83 - AW
    8. Poturu Ioan, Pascani, 555 - 10,14 - AW
    9. Pralea Marius, Botosani, 624 - 8,59 - A
    10. Grosu Alexandru, Botosani, 726 - 8,19 - AJ
    11. Darie Gabriel, Comanesti, 762 - 7,58 - A
    12. Ianos Valentin, Suceava, 770 - 8,5 - A
    13. Stefanachi Bogdan, Botosani, 782 - 8,7 - AJ
    14. Balaita Mihai, Bacau, 790 - 11,38 - AJ
    15. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 791 - 8,61 - A
    16. Cotfas Gabriel, Toplita, 809 - 7,54 - A
    17. Buzila Ioan, Botosani, 821 - 7,19 - A
    18. Sisca Nicusor, Comanesti, 829 - 6,63 - AW
    19. Donisan Costel, Pascani, 866 - 8,82 - A
    20. Cristofor Razvan, Moinesti, 880 - 7 - A
    21. Laic Mihai, Roman, 912 - 9,38 - A
    22. Aparaschivei Marcel, Botosani, 1017 - 10,75 - AW
    23. Dragan Dan, Pascani, 1033 - 7,05 - A
    24. Eigel Csaba, Toplita, 1071 - 7,5 - A
    25. State Constantin, Targu Neamt, 1086 - 8,35 - A
    26. Caltea Liviu, Pascani, 1107 - 6,44 - A
    27. Ticala Sebastian, Viseu, 1198 - 8,5 - AJ
    28. Grapina Florin, Roman, 1207 - 11,25 - A
    29. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 1279 - 11,5 - A
    30. Macovei Cristi, Iasi, 1289 - 7,25 - A
    31. Faraon Catalin, Targu Neamt, 1314 - 6,75 - A
    32. Borcea Viorel, Roman, 1385 - 8,25 - A
    33. Pintrijel Eugen, Targu Neamt, 1390 - 6 - A
    34. Nutu Catalin, Targu Neamt, 1405 - 7,92 - A
    35. Butacu Dan, Bacau, 1438 - 6 - A
    36. Balau Laurentiu, Falticeni, 1474 - 7 - A
    37. Popescu Doru Viorel, Botosani, 1510 - 4,25 - A
    38. Tofan Florin, Targu Neamt, 1550 - 5,92 - A
    39. Aldea Andrei, Roman, 1573 - 9 - A
    40. Dior Dorin, Iasi, 1664 - 7,5 - A
    41. Grigor Fabian, Viseu, 1735 - 5,25 - AJ
    42. Petcu Doru Eduard, Barlad, 1776 - 6 - A
    43. Darea Ovidiu, Botosani, 2013 - 8,75 - A
    44. Berariu Nicusor, Targu Neamt, 2150 - 3 - A
    45. Lipan Florin, Vatra Dornei, 2309 - 2,75 - A
    46. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 2312 - 2 - A
    47. Buzila Tamara, Botosani, 3271 - 0 - A
    48. Pralea Horia Serban, Botosani, 3272 - 0 - A
    49. Petraru Cezar, Suceava, 3273 - 0 - A
    50. Fedot Valentin, Tulcea, 3274 - 0 - A
    51. Grosu Gheorghita, Tarrgu Neamt, 3275 - 0 - A
    52. Hogas Flaviu Alexandru, Barlad, 3276 - 0 - A
    53. Harpa Daniel, Targu Neamt, 3277 - 0 - A
    54. Iosif Radu, Barlad, 3278 - 0 - A
    55. Paraschiv Mihai, Targu Neamt, 3279 - 0 - A
    56. Pralea Gianina, Botosani, 3280 - 0 - A
    57. Pandele Marian Andrei, Targu Neamt, 3286 - 0 - A
    58. Patras Victor, Iasi, 3287 - 0 - A
    59. Rus Laura, Viseu, 3288 - 0 - A
    60. Moscaliuc Cezar, Suceava, 3289 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Iordachi Adrian, Adjud, - -

    MT16=10,49
    Punctaj turneu: P=MT+2=12
    Punctaj maxim turneu: P+6=18


    MT60=6,16

    Clasament ncepători

    1. Grapina Florin - Roman
    2. Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    3 -- 4
    Grosu Alexandru - Botosani
    Pinzar Alin - Suceava
    5 -- 8
    Anton Dragos - Focsani
    Balau Laurentiu - Falticeni
    Donisan Costel - Pascani
    Pralea Marius - Botosani
    9 -- 16
    Hogas Flaviu Alexandru - Barlad
    Ianos Valentin - Suceava
    Buzila Ioan - Botosani
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Robu Mihai - Mogosesti
    Hanganu George - Focsani
    Lipan Florin - Vatra Dornei
    17 -- 20
    Cristofor Razvan - Moinesti
    State Constantin - Targu Neamt
    Faraon Catalin - Targu Neamt
    Patras Victor - Iasi
    21 -- 25 2v gr.sup.
    Poturu Ioan - Pascani
    Darie Gabriel - Comanesti
    Laic Mihai - Roman
    Caltea Liviu - Pascani
    Macovei Cristi - Iasi
    26 -- 30 1v gr.sup.
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Eigel Csaba - Toplita
    Sandulean Rares - Vatra Dornei
    Nutu Catalin - Targu Neamt
    Dior Dorin - Iasi
    31 -- 40 0v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Stefanachi Bogdan - Botosani
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Butacu Dan - Bacau
    Popescu Doru Viorel - Botosani
    Aldea Andrei - Roman
    Petcu Doru Eduard - Barlad
    Darea Ovidiu - Botosani
    Iosif Radu - Barlad
    41 -- 48 1v gr.inf.
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Dragan Dan - Pascani
    Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
    Tofan Florin - Targu Neamt
    Berariu Nicusor - Targu Neamt
    Fedot Valentin - Tulcea
    Paraschiv Mihai - Targu Neamt
    Rus Laura - Viseu
    49 -- 58 0v gr.inf.
    Pintrijel Eugen - Targu Neamt
    Grigor Fabian - Viseu
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    Chiriac Octavian - Botosani
    Buzila Tamara - Botosani
    Pralea Horia Serban - Botosani
    Grosu Gheorghita - Tarrgu Neamt
    Pralea Gianina - Botosani
    Moscaliuc Cezar - Suceava
    Truta Ana - Toplita

    Absenți nemotivați:
    1. Borcea Viorel - Roman;
    2. Pandele Marian Andrei - Trgu Neamț.
    Retrași după ora 21,00:
    1. Petraru Cezar - Suceava;
    2. Balaita Mihai - Bacau.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 10.04.2016 la 11:02.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  7. Mulțumesc PaliHR, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    mi place ivisuc, marian oancea, mandelafree le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    48
    Postări
    9.296
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    398 z 14 h 45 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    32852

    Informații utile

    Indicații de acces:
    1.Intrarea n Trgu Neamț dinspre Pașcani: după ce treceți de Poliția Trgu Neamț, la 100 m pe partea dreaptă se află Colegiul Național ”Ștefan cel Mare” Tg.Neamț;
    2.Intrarea n Trgu Neamț dinspre Botoșani, Suceava sau Fălticeni: cnd ajungeți la primul sens giratoriu faceți stnga, apoi mergeți nainte, treceți de biserica ”Adormirea Maicii Domnului” (pe partea stngă), treceți de Casa Culturii (tot pe partea stngă), ncă 100-150m și pe partea stngă se află Colegiul Național ”Ștefan cel Mare” Tg.Neamț;
    3.Intrarea dinspre Piatra Neamț: la al doilea sens giratoriu faceți la dreapta, mergeți nainte și treceți de biserica ”Adormirea Maicii Domnului” (pe partea stngă), treceți de Casa Culturii (tot pe partea stngă), ncă 100-150m și pe partea stngă se află Colegiul Național ”Ștefan cel Mare” Tg.Neamț;

    Cazare:
    Persoanele care doresc cazare sunt rugate să se adreseze Domnului Profesor Eugen Pintrijel la nr. de telefon: 0751.083.105;

    Obiective turistice:
    1.Cetatea Neamțului:

    2.Casa Memorială "Ion Creangă":

    3.Mănăstirea Neamț:

    4.Mănăstirea Agapia:

    5.Mănăstirea Secu:

    6.Mănăstirea Sihăstria:

    7.Casa Memorială "Veronica Micle"

    8.Zimbrăria "Dragoș Vodă":
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 24.03.2016 la 21:12.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  9. #6
    senior

    Data nscrierii
    07.03.2013
    Locație
    Vatra Dornei
    Vrstă
    51
    Postări
    253
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    58 z 23 h 29 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    288
    Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei, ncepători...presimt ca va fi un turneu puternic și frumos. Va salut

  10. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogdan A
    Data nscrierii
    28.09.2010
    Locație
    Iasi
    Vrstă
    34
    Postări
    1.070
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    352 z 4 h 53 m
    Timp online pe zi
    2 h 38 m
    Reputație
    1630
    Axinte Bogdan , Open .
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

  11. #8
    senior
    Avatarul lui darksideofthemoon
    Data nscrierii
    27.03.2012
    Locație
    Piatra Neamt
    Vrstă
    47
    Postări
    911
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    92 z 23 h 48 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    2335
    Din Piatra Neamt:

    Dan Andrei -opel
    Dumitrescu Dan- avansati
    Ivanov Sorin- opel
    Bubulac Cristi -incepatori
    Turcu Viorel-avansati
    Burghelea Florin-incepatori
    Atomei Armand -opel
    Gatea Marius- opel
    Purcileanu Liviu -avansati
    Cibotariu Bogdan - incepatori
    blade: btf borszey
    fh: tenergy 05
    bh: btf rozena

  12. #9
    senior
    Avatarul lui Ma Rola
    Data nscrierii
    08.05.2014
    Locație
    Bacau, Romania, Romania
    Vrstă
    16
    Postări
    844
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    83 z 19 h 21 m
    Timp online pe zi
    1 h N/A
    Reputație
    885
    Marola Mihai-Bacau -Open
    Marola Dan-Bacau-Avansati
    Stroe Ionel-Ramnicu Valcea-Avansati

  13. #10
    senior

    Data nscrierii
    07.06.2013
    Locație
    Iasi
    Vrstă
    47
    Postări
    251
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 9 h 44 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    808
    Felicitari pentru initiativa!!!
    Se inscriu, cu deosebita placere, Nicu Constantin, Bogza Dragos si Dragan Petru Ioan, din Iasi, la avansati.
    Mult succes organizatorilor si tuturor participantilor!

  14. #11
    senior
    Avatarul lui CRISTI CIORTESCU
    Data nscrierii
    13.08.2015
    Locație
    IASI
    Vrstă
    41
    Postări
    273
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 16 h 57 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    686
    Buna ziua, va rog sa inscrieti la AVANSATI pe:
    - Cristi Ciortescu - IASI
    - Gabi Iacob - IASI
    - Alexandru Miculescu - Piatra Neamt

    Multumim!

  15. #12
    senior
    Avatarul lui Lucian Plamada
    Data nscrierii
    26.08.2014
    Locație
    Iasi
    Vrstă
    31
    Postări
    428
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    18 z 19 h 46 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    753
    Plamada Lucian - Iasi - Avansati

  16. #13
    junior

    Data nscrierii
    22.02.2016
    Locație
    Botosani
    Vrstă
    55
    Postări
    83
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 h 47 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    104
    Buzila Ioan din Botosani- incepatori.
    Marcean Ovidiu Botosani - avansati
    Buzila Tamara Botosani - incepatori

  17. mi place Ma Rola le-a plăcut acest mesaj
  18. #14
    junior Avatarul lui REMI
    Data nscrierii
    01.02.2012
    Locație
    Iasi
    Vrstă
    42
    Postări
    59
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    55 z 6 h 34 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    31
    Romila Emanuel Avansati Iasi
    Blade: Bty M. Maze
    FH: T. Genius 2.0
    BH: T. Genius 2.0

  19. #15
    junior

    Data nscrierii
    22.02.2016
    Locație
    Botosani
    Vrstă
    55
    Postări
    83
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 h 47 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    104
    Aparaschivei Marcel Botosani incepatori

  20. mi place marcelgiosan le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Cetății Neamțului", Trgu Neamț - 08.09.2018
    De darksideofthemoon n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 180
    Ultimul post: 09.09.2018, 22:29
  2. Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 17.04.2018, 21:41
  3. Răspunsuri: 219
    Ultimul post: 13.06.2017, 18:20
  4. Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 09.04.2017, 18:31
  5. Turneu B "Ciurli Burli" - Piatra Neamț, 30.01.2016
    De marcelgiosan n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 03.02.2016, 23:09

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •