Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

    Postat în original de lica
    Salut Rares! nu cumva sa ma desconspiri p[e la Topoloveni,ca numai tu sau8 *tovarasu* meu Chiru poate s-o faca........multa BAFTA Sorine si iti promit ca in curind o sa afli cine-i acel LICA misteriosu,asta numai ca-mi place de tine si mai ales tuica t6a.......
    Domnule Lica,cuvantul e cuvant,v-am promis ca ramane secret de stat
    Oricum simpatic in realitate acest dom' Lica,cel putin mai simpatic decat pe forum
    Daca ati fi locuit in București mi-ar fi facut placere sa povestim mai multe

    Comentariu


    • #27
      Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

      eh,ma mai iau si eu de cine-mi permit,ca de exemplu domn* Chiru asta,vad ca fae vtreaba destul de buna la Voluntari,poate ca are vreun gind........si asa se fac restructurari in masa....or mai fi posturi de bagatori de seama la Voluntari........MULTA BAFTA! la toata lumea,sa-mi dati si mie un telefon dupa ce cistigi concursul.........

      Comentariu


      • #28
        Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

        DIN MOTIVE (TEHNICE ) CU PARERE DE RAU NU MAI POT ( PARTICIPA ) LA CONCURS. BAFTA TUTUROR .DRAGOS TE ASTEPT CU PREMIUL CEL MARE ( 1,2 SAU 3)
        . GLUMEAM BOSS NU VEDEM LA TOPOLOVENI
        AS DORI SA PRACTIC CAT MAI MULT POSIBIL ACEST SPORT SI SA DEVIN IMBATABIL

        Comentariu


        • #29
          Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

          nea lica iar t-e iei de mine?
          cred ca-ti place mult de mine de tot ma intepi!
          stai sa plece fodoran de la voluntari sa preiau eu "haturile" ca poate te-oi lua secundul meu!
          dar mai intai vreau sa vad ce sti ce faci si sa nu fi "consumator " ca dom profesor al meu!
          scuze sorinele ca deviez de la subiect dar licuta nu ma lasa.ne vedem maine te salut!

          Comentariu


          • #30
            Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

            iarasi n-ai inteles nimic din ceea ce am scris eu,n-ai observat ca de putinele dati cind te laud ,a fost si acum......dar,probabil iti faci pregatirea psihologica pt. maine si nu prea esti atent la lucruri marunte.........apropooo! ce sa faci tu la Voluntari,mai esti in echipa lor?!?eu auzisem altceva

            Comentariu


            • #31
              Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

              zice lumea!!!dar tu ce-ai auzit ca maine poimaine ii iau locul lui fodoran!
              ce vrei daca am valoare!mi-ai urat bafta ptr. maine?MULTUMESC!
              nos vemos otra dia!adios senior lica!
              p.s. ce zici de oferta mea de antrenor secund?(ptr. tine)

              Comentariu


              • #32
                Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                deaca lasai ceva in legatura cu tine si acest sport,un mic CV,poate luam in dezbatere dar asa,n-am prea auzit de tine......stau in bancuta mea si inca astept oferte de a ma antrena ca sa pot face fata turneelor destul de dificile pe care cu onor le organizezi......

                Comentariu


                • #33
                  Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                  dupa cum vedeti don lica acest topic este ptr. organizarea unei competitii!
                  hai sa nu-l stricam!
                  nici mie nu mi-ar placea sa-mi strice topicu-rile de la concursurile de la voluntari alte persoane!
                  daca vrei putem continua pe m.p. sau messinger!
                  inca o data scuze sorine daca am sarit calu'!

                  Comentariu


                  • #34
                    Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                    Din București mai venim si noi:
                    Bodeanu Dan
                    Bodeanu Mihai
                    Blade: Butterfly Photino
                    Fh: Butterfly Tenergy 05
                    Bh:Yasaka Rakza 9

                    www.lovetodance.ro

                    Comentariu


                    • #35
                      Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                      Sporovaiala asta dintre Chiru si Lica sincer e ok!Pe mine ma amuza! Mai grave sunt alte discutii care se lasa cu intepaturi destul de nasoale! Iar Lica a restrans serios aria de "selectie" a personajului cand a pomenit de tuica!!! Ce zici Chirule? Banuiesti???
                      www.clubarena08.ro

                      Comentariu


                      • #36
                        Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                        pai de ce-l intrebi pe Chiru,ce ala stie mai bine decit mine sau,ai auzit ca mi-a *ciordit*jumatate din cantitate?!?

                        Comentariu


                        • #37
                          Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                          Il intrebam oarecum retoric! Desi cred ca inca are dubii cu privire la identitatea personajului Lica
                          www.clubarena08.ro

                          Comentariu


                          • #38
                            Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                            ce sa mai zic mai sorine?
                            pot sa mai zic ceva?
                            don lica e cam terminat prietenii stiu de ce......

                            Comentariu


                            • #39
                              Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                              S-au strans vreo 60-65 de jucatori. Destul de mult pentru un B! Vedem maine ce va mai fi. Cel mai probabil se va juca in 16 grupe, cate 4-5 jucatori! Estimez ca grupele inferioare sa dureze maxim 4 ore, deci vom decide impreuna daca facem si grupe superioare sau trecem direct pe tablou eliminatoriu.
                              Lista este inca deschisa!
                              www.clubarena08.ro

                              Comentariu


                              • #40
                                Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                Lica a restrans serios aria de "selectie" a personajului cand a pomenit de tuica!!! Ce zici Chirule? Banuiesti???. . Cine sa fie, cine sa fie ????? ai auzit ca mi-a *ciordit*jumatate din cantitate?!? or mai fi posturi de bagatori de seama la Voluntari
                                SORINE TE ROG SA NU UITI SA MA TRECI SI PE mine PENTRU CONCURS
                                AS DORI SA PRACTIC CAT MAI MULT POSIBIL ACEST SPORT SI SA DEVIN IMBATABIL

                                Comentariu


                                • #41
                                  Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                  pe ultima turnanta..se mai inscriu din targoviste
                                  lazaroiu adrian
                                  darmaz ion
                                  radulescu ion
                                  dn. sorin daca sunt probleme la aceasta inscriere (in functie de locuri ramase) va rog sa-i anuntati la tel.0733920481....sa nu faca drumul degeaba. multumesc
                                  Blade...dr Neubauer Bulldozer anatomic handle
                                  FH. dr. Neubauer Domination red
                                  BH.dr. Neubauer Diamant



                                  WE WILL ROCK YOU...

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                    Din Curtea de Argeș
                                    Vali Suta
                                    Preda Nicolae

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                      Postat în original de kingfiher_61
                                      pe ultima turnanta..se mai inscriu din targoviste
                                      lazaroiu adrian
                                      darmaz ion
                                      radulescu ion
                                      dn. sorin daca sunt probleme la aceasta inscriere (in functie de locuri ramase) va rog sa-i anuntati la tel.0733920481....sa nu faca drumul degeaba. multumesc
                                      Am precizat ca lista e deschisa! Va asteptam cu drag! Si de ne-o apuca iar ora unu dimineata tot nu conteaza, mingea ramane rotunda si noi pasionati de ea (pasiune care devine boala grea cu timpul)!
                                      www.clubarena08.ro

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                        Galațiul va trebui sa bata asta :

                                        Sarmalele au fost mortale.
                                        Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                                        FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                                        BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                          Tin sa il felicit pe domnul Sorin pentru o organizare aproape perfecta.
                                          Toate cele bune!
                                          Timo Boll Alc
                                          FH:Acuda S1
                                          BH:Acuda S2

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                            Un turneu foarte frumos si foarte disputat. Mai putin locul intai care evident ca a fost ocupat de Cristi Waldner Rusu. Eu ii propun lui Cristi sa vina direct la festivitatea de premiere de acum inainte si sa ne lase pe noi sa jucam.
                                            Asadar:
                                            2. Mos Florin
                                            3-4. Leorda Rares
                                            Nitescu Horia !!!
                                            Au fost 67 de participanti. Maine revin cu restul clasamentului.
                                            Multumesc frumos celor care au apreciat organizarea turneului si sper sa putem fi la inaltime si gazde la fel de primitoare si cu alta ocazie!
                                            www.clubarena08.ro

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                              As dori sa-l avertizez pe Sorin!!!
                                              Daca continui in ritmul asta "risti" sa strangi peste 100 de oameni la urmatoarele concursuri B.
                                              Totul la superlativ!De mult n-am mai vazut un concurs fara tensiuni,unde toata lumea sa se simta ca acasa!
                                              Saru'mana mamei lui Sorin pentru sarmalutele delicioase!!
                                              Salutari profesorului Cipaca,un om de nota 10,mare caracter.

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                                Postat în original de leordarares
                                                As dori sa-l avertizez pe Sorin!!!
                                                Daca continui in ritmul asta "risti" sa strangi peste 100 de oameni la urmatoarele concursuri B.
                                                Totul la superlativ!De mult n-am mai vazut un concurs fara tensiuni,unde toata lumea sa se simta ca acasa!
                                                Saru'mana mamei lui Sorin pentru sarmalutele delicioase!!
                                                Salutari profesorului Cipaca,un om de nota 10,mare caracter.
                                                IDEM!!!!!!!!!!!!!!
                                                I-MI PARE RAU CA NU AM PUTUT SA JOC SEMIFINALA CU TINE RARES
                                                ALTA DATA POATE!

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                                  bune sarmalele :d ;buna organizarea mist-o ca am rupt o paleta
                                                  totul la super:d
                                                  Blade:Schalager off+
                                                  FH:nittaku hammond 2.2mm
                                                  BH:nittaku hammond 2.2mm

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Re: TURNEU B Topoloveni - 7 martie 2009 - ora 14.00

                                                    Bravo Cristi!!!Felicitari!Faci cinste Bucureștiului
                                                    LUMINITA

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X