Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tenis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tenis

    Bună ziua. Este primul post si nu vreu sa supar pe nimeni , daca a mai fost dezbatut subiectul. Am comandat o paleta ..lemn xiom ofensivcu fete vega pro si vega europa .Ce părere aveti de combinatie .. sunt jucator avansat dar nu prea stăpânesc reverul... adica nu trag.Nu am mai jucat cu palete profi. De fapt combinația asta mi a fost recomandata. Mulțumesc.ps as cumpara o paleta sh care sa mi se potriveasca ..buget 200. ..250 lei
    Ultima editare de Crydan73; 31.mar.2016, 11:26.

  • #2
    Trebuia sa postezi in Sectiunea Echipament.
    blade :TB ALC
    fh : joola rhyzm-P, 2.0
    bh : andro rasant grip, 2.0

    Comentariu


    • #3
      Scuze😊mă poți ajuta cu ce am cerut ?

      - - - Actualizat - - -

      Comentariu


      • #4
        http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...i-va-raspundem

        Comentariu


        • #5
          1. Paletele profi sunt FOARTE DIFERITE de cele hobby.
          2. Fata xiom vega pro este foarte reactiva la spin si rapida...nu prea este potrivita pentru un incepator! V.as recomanda un lemn all+ cu fetele acestea..sau niste fete cu buretele moale pe lemnul xiom..gen tibhar genius+optimum..sau acuda s3! Si apoi antrenament la greu! Daca tot nu loviti cu reverul v.ati putea gandi la o fata anti.topspin care sa anihileze efectul adversarului gen yasaka antipower sau o fata defensiva cu care puteti ataca..cum ar fi donic slice!

          Trimis de pe al meu V1_Viper folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Mulțumesc pt indicații. îmi trimite cineva paleta gata asamblată. . Sper sa fie ok..fetele sunt stiga tour s iar lemnul gewo ar+ A Speed . Ce părere aveți.?

            - - - Actualizat - - -

            Mulțumesc 😊

            Comentariu


            • #7
              Da..paleta foarte ok pt incepatori..ar fi fost mai bine sa o lipiti dvs..sau sa fiti prezent la lipire..sa vedeti lemnul..burete fetelor..lipiciul..etc

              Trimis de pe al meu V1_Viper folosind Tapatalk

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X