Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Noua gama Innerforce Layer

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Noua gama Innerforce Layer

    Va salut,

    Poate cineva sa-mi explice care este diferenta dintre vechiul Butterfly Innerforce ZLC si actualul lansat Butterfly Innerforce Layer ZLC (in afara de pret)? http://butterflyonline.com/new-inner...series-blades/

    Vad ca noua gama “Layer” nu include si modelul ZLF, ci doar lemnele AL, ALC si ZLC, dupa cum este redat in filmuletul din link-ul de mai sus.

    Se mai fabrica oare ZLF?

    Multumesc anticipat de opinii.
    Ultima editare de sinoboll; 02.apr.2016, 23:35.

  • #2
    Vorbind de innerforce Zlf acesta a fost rebranduit sub numele Liu Shiwen ce a fost lansat la data de 21.08.2011, o vreme cele 2 lemne au fost produse în paralel. începând cu 21.04.2015 o data cu apariția gamei innerfiber, lemnul innerforce Zlf a fost scos din producție și a rămas doar Liu Shiwen care în afară de faptul ca are alte culori pe mâner este efectiv un innerforce/innerfiber Zlf. Spor la alegeri.
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      Multumesc de opinie.
      Am deja de ceva vreme un Innerforce ZLF, de 84 grame, pe care este inscriptionat Innerfiber. Ideea este ca nu l-am regasit in noua gama "Layer".
      Totusi, intre vechile ZLC si noile Layer ZLC sunt diferente (in afara de pret), ca asta era intrebarea.

      Comentariu


      • #4
        Nicio alta parere?

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X