tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 271

Subiect: Turneu A ?EMI-TT" -AMATUR- VICTORIA 23 APRILIE 2016

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046

    Turneu A ?EMI-TT" -AMATUR- VICTORIA 23 APRILIE 2016

    Turneu A “EMI-TT" -AMATUR- VICTORIA 23 APRILIE 2016


    LOCUL DE DESFASURARE:Orasul Victoria
    ADRESA ;Strada Primaverii Sala de sport nr 221 si nr 220 Tip Nastase
    La a doua intrare in oras,treceti de Lidl circa 50 m si faceti prima la dreapta ,mergeti pana in capatul strazi circa 50m si faceti dreapta si parcati , este o sala si tot la a doua intrare in oras treceti de Lidl circa 75 m si faceti stanga si iarasi stanga in curtea liceului I.C.Dragusanu este a doua sala. 100 metri distanta intre cele 2 sali.
    DATA: SIMBATA 23 APRILIE 2016

    LOGISTICA. 24 de mese. 12 per sala.Spatiu de joc foarte generos si protejat de despartitoare.Mingi ***

    CATEGORIILE TURNEULUI

    1.Turneu Categoria INCEPATORI –toti participantii cu media pana la 11,99
    Nr participanti .NELIMITAT
    Ora de validare a inscrierilor 9.00

    2.Turneu Categoria AVANSATI-toti participantii cu media intre 12 si 18,99
    Nr participanti.NELIMITAT
    Ora de validare a inscrierilor 10.00

    3.Turneu Categoria OPEN-toti participantii cu media peste 19
    Nr participanti.NELIMITAT
    Ora de validare a inscrierilor 10.00

    SISTEMUL DE JOC;-Minim 5 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-6 juc,regula sarpelui dupa MP
    -Grupe sup de 3-4 pentru prima parte a clasamentului,iar cei de pe locurile necalificate vor juca in continuare in grupe de pozitionare pt partea a doua a clasamentului.Programul nou ne permite prinderea in clasament si a acestor grupe.(Multumim Florin Apian )
    -Eliminatori

    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)


    TAXA PARTICIPARE .-30 Lei adulti,15 lei copii , 2 lei catre AMATUR

    FACILITATI. Gustare, masa de pranz, apa, cafea, ca la VICTORIA.
    Binecunoscuta" Echipa OPERATIVA de Bucatari" se confrunta cu urmatoarele probleme tehnice;
    -este Sf.Gheorghe,este Post,sunt Floriile,precedentele Ceune de oaie,porc si pui au fost foarte apreciate,spagheti "a la CONI" au fost deasemeni devorate de aceea avem rugamintea la inscriere de a preciza aproximativ directia inspre care inclinati ,cu urmatoarele specificatii. POST , CEAUN , "a la CONI"
    Prezenta unui chiosc in incinta salii.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: La inscriere va rog Nume Prenume Localitate Categorie si unul din cuvintele de mai sus POST sau CEAUN sau A LA CONI
    Forum,telefonic pana in data de 21.04.2016 JOI ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 21.04.2016 JOI ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.

    Fiind un turneu fara limita de locuri avem rugamintea sa va inscrieti in momentul in care sunteti siguri ca ne puteti onora cu prezenta.Retragerile nu sunt agreeate,mai ales cele din ultimul moment.Turneele de la Victoria au o lista a tuturor retragerilor de pana acuma care este f bine gestionata de mine si imi asum raspunderea de a nu da curs validarii inscrierilor persoanelor ce au la activ mai multe retrageri sau au inscris mai multi participanti si apoi i-a retras.

    Multumesc de intelegere

    Absentii Nemotivati vor fii inregistrati in clasament cu N

    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma+Premii
    Locurile 4-8- Medalii si diploma
    Si alte premii surpriza.


    ORGANIZATORI. EMI-TT si Club Sportiv VICTORIA-Sectia Tenis de Masa ,Primaria Victoria


    PERSOANE DE CONTACT:
    Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Gelu Vladoiu (GeluBv) 0753529773
    Pal Tokos (Tokosp)0742257995

    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    In legatura cu cazarea va rog cei interesati sa luati legatura direct cu mine,telefonic 0747630959 (din 15.04 sunt in tara),004915145251706,mp sau sms,Whatsaap sub nr 004915145251706 si din 15 sub 0747630959.

    Multumesc.EMI
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 22.04.2016 la 18:38.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    In Atentia tuturor participantiilor,

    "Interesul tot mai ridicat al participantilor la ultimele turnee Amatur ne bucura, dar ne si pune la mari incercari in privinta organizarii turneelor. Dorim sa va oferim conditii de joc cat mai bune si in acelasi timp incercam sa oferim un numar cat mai mare de locuri, pentru ca orice amaturist sa aiba posibilitatea de a-si completa numarul de turnee." Citat Dan2

    Abundenta inscrierilor si dorinta de participare in zona centrala ne obliga ca la acest turneu sa punem la dispozitia dumneavoastra 2 Sali de sport dotate cu un nr de 24 de mese ,12 si 12 si un spatiu de joc mai mult decat onorabil, aprox 5m pe 12m,(nu ca la ultimul turneu din 21 Martie 2015 http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ie-2015/page20 cand am dotat cu 18 mese o sala si 6 mese cealalta ,din cauza acoperisului deteriorat,acuma sunt renovate ).Cu toate ca nr de participanti a fost aprox 180, timpul de terminare a turneului a fost in jur de 21 ,si anul acesta ne propunem un timp mai bun si de aceea il aproximam in jurul orei 17 Incepatori,Avansati si 19 Open,in cazul a unui numar de aprox 200 de participanti.

    ATENTIE.

    Turneul Final MiniAmatur programat pentru data de 25-26 Aprilie se AMANA pentru inceputul vacantei de vara, luna IULIE pentru a putea definitiva Clasamentele turneelor din acest an ,cu ajutorul Fisierului Nou care a aparut doar de cateva zile,a definitivarii Regulamentului MiniAmatur ,etc.[COLOR="#FF0000"]

    In data de 23 Aprilie 2016 mai sunt programate inca 3 turnee de categorie A si toate intr-o zona centrala tarii, Tecuci , Dej si Pitesti toate cu aprobarea Comitetului director.

    O mica incursiune in istoria turneelor de la Victoria,.




    [/QUOTE]

    Atașament 5392
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 20.04.2016 la 10:12.

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat inscrieri

  4. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 20 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15221
    Clasament Incepatori

    1. Anton Dragos - Focsani
    2. Pralea Marius - Botosani
    3 -- 4
    Soroiu Claudiu - Tarnaveni
    Demeny Zoltan - Brasov
    5 -- 8
    Bereckzi Robert - Tarnaveni
    Fekete Istvan - Arad
    Dorling Raul - Cisnadie
    Ciky Cornel - Fagaras
    9 -- 16
    Malene Petru - Fagaras
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Vacaru Liviu - Victoria
    Pica Horia - Fagaras
    Marica Dan - Brasov
    Cioca Raul - Agnita
    Bucurenciu Mihai - Fagaras
    17 -- 22
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Covataru Loredan - Brasov
    Toader Valentin - Agnita
    Popa Cristian - Victoria
    Baiu Teodor - Brasov
    23 -- 24 2v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Barbulescu Dan - Sibiu
    25 -- 35 1v gr.sup.
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Lolea Toma - Fagaras
    Midvichi Alexandru - Deva
    Balan Claudia - Brasov
    Zedler Iuliu - Blaj
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Docea Beniamin - Aiud
    Csiki Alexandru - Tarnaveni
    Pietraru Dorian - Victoria
    Loghin Florin - Brasov
    Jecu Ciprian - Victoria
    36 -- 44 0v gr.sup.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Crisan Casian - Agnita
    Stefan Patrick - Brasov
    Szabo Attila - Fagaras
    Balan Viorel - Bistrita
    Govoreanu Cendana - Cisnadie
    Stanciu Daniel - Alba Iulia
    Magerusan Radu - Medias
    45 -- 1v gr.inf.
    Kondort Arpad - Agnita
    46 -- 54 0v gr.inf.
    Somlea Codrin - Cisnadie
    Tanase Stefan - Fagaras
    Pralea Cosmin Ionut - Anglia
    Macri Florin - Brasov
    Lazar Daniel - Brasov
    Serban Aurel - Fagaras
    Taran Cristian - Cisnadie
    Taran Cristina - Cisnadie
    Stefan Camelia - Focsani

    Clasament Avansati

    1. Miklos Imre - Bradesti
    2. Vladoiu Gelu - Brasov
    3 -- 4
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Barac Marius - Sibiu
    5 -- 8
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Popa Gheorghe - Aiud
    Ivan Catalin - Fagaras
    Weiss Simona - Cisnadie
    9 -- 16
    Gligor George - Sibiu
    Matei Dumitru - Deva
    Comsa Dan - Sibiu
    Brulea Petre - Ploiesti
    Avram Nicolae - Nedelea
    Beches Andrei - Sibiu
    Popa Sorin - Fagaras
    Benyovski Bela - Sibiu
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Fulop Attila - Aiud
    Mitrofan Petrica - Brasov
    19 -- 24 1v gr.sup.
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Bucur Dan - Cisnadie
    Bacanu Paulian - Brasov
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Popescu Andrei - Constanta
    Baltag Alin - Medias
    25 2v gr.sup.
    Zedler Csaba - Agnita
    26 -- 27 1v gr.sup.
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Sterie Georgiana - Filipestii de Targ
    28 -- 32 0v gr.sup.
    Manitiu Florin - Sibiu
    Bozosan Petre - Sibiu
    Cindea Cristian - Medias
    Hila Beatrice - Medias
    Herciu Gabriela - Medias

    Clasament Open

    1. Dragoman Andreea - Medias
    2. Toth Beatrice - Medias
    3 -- 4
    Baltag Denisa - Medias
    Tala Alin - Medias
    5 -- 8
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Somlea Darian - Cisnadie
    Cotca Dacian - Oradea
    Hutanu Alin - Brasov
    9 -- 10
    Grigore Alexandru - Campina
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Nica Ionut - Brasov
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Toader George - Agnita
    16 -- 17 1v gr.inf.
    Temelie Dragos - Medias
    Rus Andrei - Brasov
    18 -- 20 0v gr.inf.
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Oprea Nicolae - Brasov

    ************************************

    Inscrieri Incepatori - on 22/04/2016 at 21:39:36

    1. Anton Dragos, Focsani - 432 - 11.83 - A
    2. Demeny Zoltan, Brasov - 1837 - 11.75 - A
    3. Barbulescu Dan, Sibiu - 943 - 11.58 - A
    4. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 539 - 11.08 - A
    5. Ciky Cornel, Fagaras - 441 - 10.86 - AW
    6. Toader Valentin, Agnita - 1229 - 10.58 - AJ
    7. Vacaru Liviu, Victoria - 1956 - 9.75 - A
    8. Marica Dan, Brasov - 667 - 9.5 - A
    9. Docea Beniamin, Aiud - 1402 - 9.5 - A
    10. Roghina R.Cosmin, Sibiu - 609 - 9.14 - A
    11. Pralea Constantin, Alba Iulia - 531 - 8.83 - AW
    12. Bereckzi Robert, Tarnaveni - 2044 - 8.75 - A
    13. Pralea Marius, Botosani - 624 - 8.59 - A
    14. Bozosan Petre, Sibiu - 937 - 8.25 - A
    15. Movileanu Neculae, Brasov - 597 - 8.19 - A
    16. Lolea Toma, Fagaras - 1010 - 7.88 - A
    17. Fekete Istvan, Arad - 713 - 7.78 - A
    18. Covataru Loredan, Brasov - 1058 - 7.67 - A
    19. Malene Petru, Fagaras - 649 - 7.6 - A
    20. Kondort Arpad, Agnita - 960 - 7.55 - A
    21. Kis Istvan, Brasov - 637 - 7.43 - A
    22. Dumitrescu Sorin, Brasov - 642 - 7.3 - A
    23. Balan Claudia, Brasov - 1259 - 6.5 - AJF
    24. Soroiu Claudiu, Tarnaveni - 1522 - 6.5 - A
    25. Popescu Andrei, Constanta - 1139 - 6 - A
    26. Ilie Octavian Marius, Brasov - 995 - 5.85 - A
    27. Tanase Stefan, Fagaras - 2277 - 5.75 - AJ
    28. Crisan Casian, Agnita - 1151 - 5.65 - AJ
    29. Cioca Raul, Agnita - 1074 - 5.25 - A
    30. Midvichi Alexandru, Deva - 1243 - 5.05 - A
    31. Fulop Laszlo, Targu Mures - 1023 - 5.04 - A
    32. Pica Horia, Fagaras - 1096 - 4.82 - AJ
    33. Zedler Iuliu, Blaj - 1306 - 4.82 - AW
    34. Dorling Raul, Cisnadie - 1125 - 4.75 - AJ
    35. Csiki Alexandru, Tarnaveni - 2441 - 4.75 - A
    36. Pietraru Dorian, Victoria - 2449 - 4.75 - A
    37. Brasoveanu Vali, Sibiu - 1348 - 4.5 - AW
    38. Szabo Attila, Fagaras - 1461 - 4 - A
    39. Stefan Patrick, Brasov - 1292 - 3.63 - A
    40. Balan Viorel, Bistrita - 1560 - 3 - A
    41. Bucurenciu Mihai, Fagaras - 2147 - 3 - A
    42. Somlea Codrin, Cisnadie - 1561 - 2.92 - A
    43. Popa Cristian, Victoria - 2065 - 2.75 - A
    44. Loghin Florin, Brasov - 2679 - 2.75 - A
    45. Ludwig Arthur, Victoria - 2806 - 2.75 - A
    46. Stanciu Daniel, Alba Iulia - 3271 - 0 - A
    47. Pralea Cosmin Ionut, Anglia - 3272 - 0 - A
    48. Macri Florin, Brasov - 3274 - 0 - A
    49. Lazar Daniel, Brasov - 3275 - 0 - A
    50. Magerusan Radu, Medias - 3276 - 0 - A
    51. Samu Dorel, Cirta - 3277 - 0 - A
    52. Serban Aurel, Fagaras - 3278 - 0 - A
    53. Taran Cristian, Cisnadie - 3279 - 0 - A
    54. Taran Cristina, Cisnadie - 3280 - 0 - A
    55. Baiu Teodor, Brasov - 3281 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 22/04/2016 at 21:39:43

    1. Vladoiu Gelu, Brasov - 133 - 18.68 - AW
    2. Avram Nicolae, Nedelea - 127 - 18.42 - A
    3. Pitac Ovidiu, Brasov - 188 - 18.13 - AW
    4. Chirap Dan, Gura Humorului - 141 - 17.98 - A
    5. Stanciulescu Bogdan, Brasov - 966 - 17.58 - A
    6. Weiss Simona, Cisnadie - 417 - 17.54 - AF
    7. Ivan Catalin, Fagaras - 446 - 17.13 - A
    8. Barac Marius, Sibiu - 168 - 17.08 - AW
    9. Beches Andrei, Sibiu - 238 - 17.08 - A
    10. Zedler Csaba, Agnita - 304 - 16.78 - AW
    11. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 190 - 16.6 - A
    12. Benyovski Bela, Sibiu - 257 - 16.5 - AW
    13. Brulea Petre, Ploiesti - 193 - 16.29 - AW
    14. Matei Dumitru, Deva - 263 - 15.03 - AW
    15. Miklos Imre, Bradesti - 788 - 14.58 - A
    16. Baltag Alin, Medias - 1310 - 14.5 - A
    17. Diaconescu Lucian, Targoviste - 314 - 14.38 - A
    18. Bacanu Paulian, Brasov - 716 - 14.06 - A
    19. Bucur Dan, Cisnadie - 464 - 13.72 - A
    20. Popa Gheorghe, Aiud - 804 - 13.5 - A
    21. Popa Sorin, Fagaras - 1298 - 13.5 - A
    22. Fulop Attila, Aiud - 328 - 13.3 - A
    23. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ - 323 - 12.92 - AF
    24. Comsa Dan, Sibiu - 429 - 12.58 - A
    25. Manitiu Florin, Sibiu - 588 - 11.13 - A
    26. Gligor George, Sibiu - 591 - 9.94 - A
    27. Hila Beatrice, Medias - 2030 - 8.75 - A
    28. Mitrofan Petrica, Brasov - 618 - 7.5 - AW
    29. Cindea Cristian, Medias - 1091 - 6.33 - AJ
    30. Herciu Gabriela, Medias - 2275 - 5.75 - AJF

    Inscrieri Open - on 22/04/2016 at 21:39:49

    1. Baltag Denisa, Medias - 1037 - 35.75 - OLF
    2. Govoreanu Florin, Cisnadie - 12 - 29.5 - O
    3. Macovei Liviu, Brasov - 18 - 29.34 - O
    4. Toth Beatrice, Medias - 849 - 27 - OLF
    5. Baciu Gabriel, Tarnaveni - 296 - 24.54 - O
    6. Lazaroiu Adrian, Targoviste - 66 - 24.35 - O
    7. Nica Ionut, Brasov - 79 - 23.77 - O
    8. Oprea Nicolae, Brasov - 605 - 23.56 - O
    9. Lunca Razvan, Tarnaveni - 274 - 22.68 - O
    10. Grigore Alexandru, Campina - 71 - 21.58 - O
    11. Hutanu Alin, Brasov - 98 - 21 - O
    12. Cotca Dacian, Oradea - 121 - 19.98 - O
    13. Somlea Darian, Cisnadie - 153 - 19.86 - O
    14. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 116 - 19.84 - O
    15. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 276 - 19.25 - O
    16. Toader George, Agnita - 279 - 19.16 - O
    17. Rus Andrei, Brasov - 1194 - 17.75 - AW
    18. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 2314 - 0 - O
    19. Temelie Dragos, Medias - 3223 - 0 - O
    20. Dragoman Andreea, Medias - 3271 - 0 - A

    ************************************

    N-am avut absenti nemotivati.
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 24.04.2016 la 17:03.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  5. Mulțumesc Zosim1, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, ADN, tavy, D.D. le-a plăcut acest mesaj
  6. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    rezervat clasament

  7. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.695
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 36 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662
    Din Brasov..amatori

    -Pitac Ovidiu
    -Mitrofan Petrica
    -Bacanu Paulian
    -Vladoiu Gelu
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 06.04.2016 la 12:13.

  8. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, tavy, ADN, adof le-a plăcut acest mesaj
  9. #7
    senior
    Avatarul lui dmidvichi
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Locație
    Deva, Romania
    Vârstă
    44
    Postări
    184
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 11 h 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    183
    Se înscrie din Deva MIDVICHI Alexandru la incepatori

    Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk

  10. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  11. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    61
    Postări
    5.612
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    96 z 22 h 11 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    10428
    Iuliu Zedler, Blaj, incepatori - ceaun.

  12. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place MariusBH, tavy, PaliHR, mandelafree, GeluBv, adof le-a plăcut acest mesaj
  13. #9
    senior
    Avatarul lui Barbulescu Dan
    Data înscrierii
    10.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    50
    Postări
    208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 13 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    511
    Din Sibiu:Barbulescu Dan si Brasoveanu Vali,la amatori începători,mulțumesc!

  14. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, adof le-a plăcut acest mesaj
  15. #10
    senior

    Data înscrierii
    25.03.2012
    Locație
    Cisnadie
    Vârstă
    29
    Postări
    201
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 3 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    136
    Din Cisnadie se inscriu : Somlea Darian si Govoreanu Florin-Open, Weiss Simona, Bucur Dan si Groza Alexandru-Avansati si Somlea Codrin-Incepatori.

  16. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, adof le-a plăcut acest mesaj
  17. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 16 h 52 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628
    Fekete Istvan , Arad - incepatori ,ceaun

  18. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ghitza, PaliHR, victor.arad, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  19. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1191
    Din Brasov:
    Kis Istvan Incepatori
    Multumesc
    13 Rules


  20. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  21. #13
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    34
    Postări
    129
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 18 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    141
    Din Sibiu la avansați Manitiu Florin și Botian Radu.

    Trimis de pe al meu LT26i folosind Tapatalk

  22. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, GeluBv, adof le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    40
    Postări
    358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    470
    Beches Andrei- Sibiu- Avansati. Multumesc

    Mare fan de spaghetti!
    Ultima modificare făcută de Andrei_Sb; 06.04.2016 la 17:10.
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  24. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  25. #15
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    34
    Postări
    129
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 18 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    141
    Din Sibiu la începători Bozosan Petre și la avansați Popa Paul.

    Trimis de pe al meu LT26i folosind Tapatalk

  26. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, adof le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 09.04.2017, 10:18
  2. Răspunsuri: 143
    Ultimul post: 14.04.2016, 09:58
  3. Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 04.04.2016, 11:45
  4. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 23.01.2016, 18:39
  5. Răspunsuri: 204
    Ultimul post: 04.05.2014, 12:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •