Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Oravița - 23 aprilie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sunteti extraordinari toata trupa de la Oravita de la cel mai mic pana la cel mai mare, nu are rost sa va enumar ca va stie toata lumea foarte bine inclusiv domnul primar! Un turneu la care nu am cuvite destule de lauda, m-am simtit foarte bine, cum la nici un turneu pana acuma, tratat regeste si cei mai important cu multa caldura si prietenie! Eu zic ca totul a fost mai mult decat perfect!
    FELICITARI ORAVITA!!!
    Felicitari Oprea Adrian pentru locul 1, Veres Francisc pentru locul 2 si ca mai batut (un meci foarte epuizant) si felicitari Samir pentru locul 3 dar mai ales ca ai reusit sa ma invingi pentru prima oara dupa ce in primul set ai fost condus cu 10-3, erai de neoprit!

    Comentariu


    • Mulțumim Liviu!! Te și vă așteptăm și va vom onora cu prezenta de fiecare dată.. la noi cât și la voi, unde ne-am simțit bine de fiecare dată!! Mulțumim din nou ptr cuvintele frumoase!!

      Comentariu


      • Felicitari organizatorilor,castigatorilor si tuturor participantilor!

        BRAVO ECHIPEI ORAVITA !!!!

        Comentariu


        • Bai fratilor!!!! Vreau sa fac un anunt pt toata zona de vest: LA ORAVITA NU E DE MERS DOAR PT O ZI, TREBUIE CEL PUTIN DOUA ZILE))). Ospitalitatea Oraviteasca nu are limite. Este foarte greu sa te concentrezi la masa de joc , cand afara este un soare frumos si odihnitor, muzica sarbeasca iti cutreiera urechile, iar berea iti trage cu ochiul din 5 in 5 min.
          Asadar pe viitor vom sti la ce sa ne asteptam. Va pup pe toti

          PS: cuvintele de lauda sunt de prisos, avand in vedere ca, colegul meu Neamț Doru, ne-a imortalizat cu un filmulet, si poate dupa ce se odihneste, i-l va posta pe forum, si se va lamuri toata lumea ce se intampla la Oravita)
          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

          Comentariu


          • Prietenilor din Oravita,felicitari,toata stima noastra.
            Intalnire de zece karate

            Comentariu




            • - - - Actualizat - - -

              - - - Actualizat - - -



              - - - Actualizat - - -

              Finala open Sorescu vs Avram
              Ultima editare de luk68; 24.apr.2016, 10:51.

              Comentariu


              • Multumim de ospitalitate si pentru modul extraordinar in care ati organizat acest concurs minunat. Sunteti minunati si ne bucuram ca am putut fi prezenti la acest concurs. Toate cuvintele posibile de lauda Primariei si echipei minunate de tenis de masă de la Oravita!!! Felicitari tuturor participantilor!!!

                Comentariu


                • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                  Echipa de la Oravita vă mulțumește tuturor prietenilor și colegilor de la masa de joc din vestul tarii! Speram ca v-ați simțit minunat!! Am încercat sa ?mpăcăm pe toată lumea și sa va simțiți cât mai bine la acest turneu!Și va promitem pe viitor sa facem ceva și mai frumos!! Maine revenim cu poze și atmosfera de la Turneu!! Mulțumim prieteni, colegi ptr participare.Iar noi la rândul nostru mulțumim Primăriei Oravita și a dl primar Ursu Costel ptr organizarea acestui turneu...Va pupam pe toți!!!
                  ...Multumim Gabi ,multumim Oravita....pentru primire,pentru gazduire pentru tot......!!!A fost un turneu atat de frumos incat nici nu am avut timp sa ma gîndesc la pingpong........de fapt spectacolul din afara meselor de pingpong a fost....deosebit.....si noi oradenii ne-am simtit extraordinar!!!!!FELICITARI pentru aceasta organizare perfecta....chiar daca a fost primul turneu ......Claudiu a fost permanent in sala....sa distribuie jucatorii la mese...!!!!

                  Aveti un primar pe cinste cum nu am mai vazut si nu stiu sa mai existe asa ceva in Romania.Mi-a facut o placere deosebita sa vb cu dansul.....nici nu mai retin de la ce partid este si nici nu ma intereseaza.. .nu partidul conteaza ci omul.PRIMARUL din Oravita este atasat 100%..fenomenului tenis de masă....a fost alaturi de noi de la deschidere si pana la premiere.......!!!FELICITARI SI PRIMARIEI ORAVITA....care a pus la dispozitie.....non-stop ..in cantitati....industriale....adica nelimitat.......apa de toate felurile,sucuri de toate felurile,bere super...tarie super....mancare super...........muzica sarbeasca super!!!!!.........intr-un cuvant distractie super......si pt prima data pingpongul ..a cazut pe locul.....2........

                  In final.....acesta a fost un turneu A-veritabil............chiar daca apare b...undeva pe forum....ORAVITA MERITA UN TURNEU A....PENTRU CA ARE CONDITII EXTRAORDINARE!!!!!!!!D-L Primar imi spunea ca vrea sa mai cumpere o gramada de mese noi!!!!!!!!!!!!!!!!ORAVITA MERITA UN TURNEU A PT CA ARE OAMENI CUM RAR MAI GASESTI!!!!!!!Ma simt mic pe langa ei....dar ma simt nemaipomenit ca am participat la acest eveniment alaturi de ei!!!!!!!
                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                  Comentariu


                  • Mulțumim Marius,Bogdan,Gabi,Liviu și toată lumea, ptr cuvintele frumoase!! Sunteți toți niște oameni minunați iar noi Oravitenii suntem bucuroși ca am putut și încercat sa vă facem pe toți sa sa va simțiți minunat!! Vă tukam pe toți și ne bucuram ca a-ți fost alături de noi!!

                    - - - Actualizat - - -

                    Am găsit la Sala un tricou negru și un prosop cred ca stiga sau joola, este alb și cu albastru!!

                    Comentariu


                    • Acum am reusit sa-mi trag suflul, dupa nebunia de Turneu de la Oravita. M-am gandit ca o sa fie foarte frumos, dar mi-a intrecut cu mult asteptarile acest turneu.... Va spun sincer oameni buni, fara sa exagerez defel.... de cand m-a facut mama nu am mai participat la un asa turneu, a fost de vis turneul .... nu cred ca exista ceva care sa nu aibe acest turneu... mancare, bere, vin, tuica, muzica.... si nu in ultimul rand oameni extraordinari, si o revedere cu prietenii nostrii de milioane ( Oravita ). De 7 ani joc in Amatur am participat la aproape 100 de turnee, dar ca si turneul asta eu pana acum nu m-am simtit mai bine... asa primire chiar nu-mi gasesc cuvintele potrivte sa descriu. Va multumesc tuturor pentru participare, toti am contribuit la frumusetea acestui turneu. Felicitari tuturor premiantilor, participantilor pentru meciurile frumoase, deabia astept o recidiva a acestui turneu, dar sper sa fie sub sigla de turneu "A" sau de ce nu "A+" ca aveti toate atuurile si sprijinul sa puteti face. Sunt sigur ca data viitoare "o s-o faceti si mai lata ".

                      Va multumesc inca o data, si deabia astept sa ne revedem, sanatosi si veseli .

                      Comentariu


                      • Mulțumim Victor ptr cuvintele frumoase!! Ne bucuram ca am reușit sa facem ceva frumos și bine organizat. Ptr noi cel mai important a fost ca voi prieteni dragi(toată lumea) ne-ați onorat cu prezenta la acest turneu în zi de sărbătoare și ca v-ați simțit bine!! Mulțumesc pentru partida din sferturi a fost un joc cu de toate.. și ca de fiecare data, Iau bătaie!! 😀 Te pup Victoras!!Sa fiți sănătoși și sa ne vedem cu bine!! 👍

                        Comentariu


                        • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                          Mulțumim Victor ptr cuvintele frumoase!! Ne bucuram ca am reușit sa facem ceva frumos și bine organizat. Ptr noi cel mai important a fost ca voi prieteni dragi(toată lumea) ne-ați onorat cu prezenta la acest turneu în zi de sărbătoare și ca v-ați simțit bine!! Mulțumesc pentru partida din sferturi a fost un joc cu de toate.. și ca de fiecare data, Iau bătaie!! �� Te pup Victoras!!Sa fiți sănătoși și sa ne vedem cu bine!! ��
                          Foarte multi nu stiu ce au pierdut.... eu unul ma bucur foarte mult ca am participat la voi la turneu, si nu am fost in alta parte . Te pup si eu si pe toti Oravitenii, a fost un turneu pe cinste.

                          PS : Te astept cu drag data viitoare Gabi, sa-ti iei revansa la masa de joc... se poate intampla orice, la acest nivel.

                          Comentariu


                          • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FB_IMG_1461488935943.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	38,6 KB 
ID:	775122Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FB_IMG_1461488954676.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	33,6 KB 
ID:	775123Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FB_IMG_1461488971563.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	20,9 KB 
ID:	775124Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FB_IMG_1461488987726.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	19,8 KB 
ID:	775125Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FB_IMG_1461506191695.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	68,9 KB 
ID:	775126
                            Ultima editare de luk68; 24.apr.2016, 16:40.

                            Comentariu


                            • Postat în original de victor.arad Vezi post
                              Acum am reusit sa-mi trag suflul, dupa nebunia de Turneu de la Oravita. M-am gandit ca o sa fie foarte frumos, dar mi-a intrecut cu mult asteptarile acest turneu.... Va spun sincer oameni buni, fara sa exagerez defel.... de cand m-a facut mama nu am mai participat la un asa turneu, a fost de vis turneul .... nu cred ca exista ceva care sa nu aibe acest turneu... mancare, bere, vin, tuica, muzica.... si nu in ultimul rand oameni extraordinari, si o revedere cu prietenii nostrii de milioane ( Oravita ). De 7 ani joc in Amatur am participat la aproape 100 de turnee, dar ca si turneul asta eu pana acum nu m-am simtit mai bine... asa primire chiar nu-mi gasesc cuvintele potrivte sa descriu. Va multumesc tuturor pentru participare, toti am contribuit la frumusetea acestui turneu. Felicitari tuturor premiantilor, participantilor pentru meciurile frumoase, deabia astept o recidiva a acestui turneu, dar sper sa fie sub sigla de turneu "A" sau de ce nu "A+" ca aveti toate atuurile si sprijinul sa puteti face. Sunt sigur ca data viitoare "o s-o faceti si mai lata ".

                              Va multumesc inca o data, si deabia astept sa ne revedem, sanatosi si veseli .

                              ......Victore....ai facut o prezentare perfecta...la ce s-a intamplat ieri la Oravita...........asta vroiam sa spun si io.......dar nu am avut inspiratia ta...........A FOST DE VIS!!!!!!!.....Nici io nu am mai participat la asa ceva........!!!!!!!!Oamenii astia din Oravita s-au autodepasit.........si au reusit sa organizeze un turneu unic...!!!!!!!Mai fratilor nici chiar asa......!!!!!
                              Ultima editare de MariusBH; 24.apr.2016, 16:27.
                              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                              Comentariu


                              • Vă mulțumim din suflet ptr cuvintele frumoase!! Promitem ca la urm Turneu sa ne simțim,, măcar"la fel de bine cum a fost ieri😁😁😁.Și speram sa ne onoreze cu prezenta și colegii din toată tara,ptr ca Oravita are cu ce!!(Cel mai vechi Teatru din România ,cea mai veche linie ferata din România, cea mai veche Farmacie Mountanistica din România, 1 dintre cele mai frumoase cascade din lume,Cascada,,Bigar" care are o frumoasa poveste(aflata la vreo 40 km de Oravita ,Cheile Carasului și a Nerei,considerate cele mai frumoase și sălbatice din Europa, în apropierea lor este,, Ochiul Bei "de unde încep Cheile Nerei(Posibilitate de cazare și păstrăvărie cu un peisaj de vis). Ștrand cu ape sulfuroase (acoperit pe timp de iarna și în aer liber vara)!!Speram sa veniți la urm turnee și sa va bucurați de locațiile noastre.Va promitem ca nu veți regreta..

                                Comentariu


                                • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                                  Vă mulțumim din suflet ptr cuvintele frumoase!! Promitem ca la urm Turneu sa ne simțim,, măcar"la fel de bine cum a fost ieri������.Și speram sa ne onoreze cu prezenta și colegii din toată tara,ptr ca Oravita are cu ce!!(Cel mai vechi Teatru din România ,cea mai veche linie ferata din România, cea mai veche Farmacie Mountanistica din România, 1 dintre cele mai frumoase cascade din lume,Cascada,,Bigar" care are o frumoasa poveste(aflata la vreo 40 km de Oravita ,Cheile Carasului și a Nerei,considerate cele mai frumoase și sălbatice din Europa, în apropierea lor este,, Ochiul Bei "de unde încep Cheile Nerei(Posibilitate de cazare și păstrăvărie cu un peisaj de vis). Ștrand cu ape sulfuroase (acoperit pe timp de iarna și în aer liber vara)!!Speram sa veniți la urm turnee și sa va bucurați de locațiile noastre.Va promitem ca nu veți regreta..
                                  Cuvintele frumoase Gabi au venit singure, avand in vedere ce turneu reusit a iesit. Sunt convins ca vor veni si alti curiosi si doritori, pe viitor la Oravita, avand toate motivele sa o faca.... sunt sigur ca nu o sa regrete nicio secunda daca vor merge la Oravita, si plus de asta o sa ramana cu gura cascata cum am ramas si noi pentru primirea cu care am fost intampinati absolut fiecare dintre noi.. nu doar anumite persoane - toti am fost primiti regeste. Cu mult drag va pupa Victoras

                                  Comentariu


                                  • Asa cum spun si colegi mei, asa de bine a fost la concursul de la Oravita ca azi am dormit toata ziua,,,,,,,,, ,,,,


                                    A fost un Concurs frumos si placut , si revederea cu colegi a fost o placere !!!

                                    Felicitari organizatorilor !!! Felicitari participantilor, si premianților ca ne-am simtit bine impreuna!!!

                                    Comentariu


                                    • Turneul/Capodopera "Oravița Tour... este o noua provocare adusa de colegii gin Banat tuturor organizatorilor din tara!!!
                                      Un turneu ca acesta.... aduce un plus la capitolul competitivitate și la elementele tradiționale (știm toți cu ce am fost omeniți), un turneu care promovează foarte mult Banatul.. fair-play-ul si bucuria de a juca tenis alaturi de oameni EXTRAORDINARI!!!
                                      Prin aceste turnee avem bucuria si posibilitatea de a juca tenis într-un format bine pus la punct de Dl Claudiu.
                                      Vreau sa mai menționez ca am participat la câteva "multe" turnee.....dar....Oravița??? NU ARE ADVERSAR IN CEEA CE A FĂCUT ȘI CEEA CE A OFERIT JUCĂTORILOR ȘI NU NUMAI!!
                                      Mulțumim colegilor de la ORAVIȚA, va rog postați mai multe fotografii si așteptam un A.
                                      Sa ne revedem cu bine!!









                                      Avem mai multe promisiuni de la Dl Primar, care cred si cu siguranta se va tine de cuvant la fel cum a făcut si de data aceasta!!
                                      Bravo Dle Primar, ar trebui ca toți ceilalți sa ia un exemplu!!
                                      Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

                                      Comentariu


                                      • La Noi a fost..,,Veni, Vidi, Vici!! Dar cel mai bine :ați fost, a-ți văzut, va plăcut!! Ptr noi.. Voi dragi colegi a-ți fost cea mai mare bucurie ca ne-ați onorat cu prezenta!! Fără voi nu am fii putut organiza acest Turneu!! Va mulțumim!! 😀 😀 😀 👍

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X