vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 226

Subiect: Turneu A "Cupa ARIA editia a III-a Sibiu 07.05.2016

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.306
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 13 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4860

    Turneu A "Cupa ARIA editia a III-a Sibiu 07.05.2016

    TURNEUL A "Cupa ARIA editia a III-a "

    LOCALITATEA: SIBIU

    DATA: 07 MAI 2016 , Ziua Sâmbătă [/B]

    CATEGORIE Amatori / Open

    SALA : ARIA Sport TDM

    ADRESA: Loc SIBIU str. Alba Iulia nr.100
    la ieşirea din Sibiu spre Sebeş Alba pe partea dreaptă după Centru comercial AMBIENT www.aria.com.ro
    Coordonate GPS: 45.793152, 24.105094
    https://www.google.ro/maps/place/Ari...70a0c61f579408
    Atașament 8560

    TOTAL NR. MESE:
    LOGISTICA: 12 mese Joola S2000 (aprobate ITTF)
    - mingi competitie ***
    SPAŢIU DE JOC: - conditii foarte bune
    - iluminat artificial
    - suprafaţă de joc aproximativ 45 mp pentru fiecare masă
    [COLOR="#FF0000"][B]

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 108
    72 la AMATORI si - 36 la OPEN
    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 8:15 ? până la terminare
    Se asigură : mingi de joc, apă , cafea, sandviş




    ORGANIZATORI
    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/
    ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV ?ARIA PENTRU SPORT?

    SPONSORI
    EMI-TT http://www.mesedetenis.ro

    PARTENERI
    ARIA SPORT www.aria.com.ro
    ORDIS S.R.L http://www.ordis.ro/
    SC NANIL1 SRL http://www.catering-sibiu.ro/


    ÎNSCRIERI: Pe forum ? ultima înscriere ,VINERI 06 MAI 2016 ora 21:00
    RETRAGERI: Pe forum ? ultima retragere, JOI 05 MAI ora 22:00

    ATENTIE: Orice înscriere sau retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;

    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare şi eliminatorii - 3 din 5 seturi
    CAPI DE SERIE: conform MP din clasamentul AmaTur la zi;

    PENTRU PARTICIPARE: 30 Lei. Copiii până la 14 ani 15 lei.
    Câte 2 lei / participant plătitor se virează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1--4,
    Diplome - locurile 5--8
    Premii surpriză


    I. Amatori
    - număr maxim de participanti: 70 + 2 wildcard
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:00
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile până la ora: 08:50
    - confirmarea se face odată cu înscrierea şi plata taxei ce are loc între orele: 08:15 - 08:50
    - cei care întâzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 08:50
    - se joacă 3 din 5 seturi
    - nr. mese pentru grupele inferioare 12
    - grupe inferioare de 6 jucători, se fac după Media Turneelor , regula şarpelui, cu modificări după localităţii (primul loc din grupe nu se schimbă);
    - se califică primi 4 jucători
    - nr. mese pentru grupele Superioare 6
    - grupe superioare de 4 jucători - Locurile 1 sunt locurile 1 din grupele inferioare , locurile 2 - 4 se vor selecta după chei grupe superioare 1753;
    - se califică primi 2 jucători
    - tabel eliminatoriu de 32 cu "bye" în favoarea primilor 8 din tabelul eliminatoriu.
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după Locul 1 Grupe Superioare , locurile 2 se trag la sorti


    II. OPEN
    - număr maxim de participanţi: 34 + 2 wilcard

    ORA ÎNCEPERE MECIURI 13:30
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, până la ora: 13:20
    - confirmarea se face odată cu înscrierea si plata taxei ce are loc între orele 12:40 - 13:20
    - cei care întâzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:20
    - se joacă 3 din 5 seturi
    - nr mese pentru grupele inferioare 6
    - grupe inferioare de 6 jucători, se fac după Media Turneelor, regula şarpelui, cu modificări după localităţii (primul loc din grupe nu se schimbă);
    - se califică primi 4jucători
    - nr mese pentru grupele superioare 6
    - grupe superioare de 4 jucători - Locurile 1 sunt locurile 1 din grupele inferioare , locurile 2 - 4 se vor selecta după chei grupe superioare 1356;
    - se califică primi 2jucători
    - tabel eliminatoriu de 16 cu "bye" in favoarea primilor 4 din tabelul eliminatoriu.
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou după Locul 1 Grupe Superioare , locurile 2 se trag la sorti




    ORGANIZATORI Amatur:
    - Mureşanu Alex - 0723856419 alexmuresanu@yahoo.com
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com
    ALTE INFORMATII :

    Pentru ambele categorii
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare
    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucatorul absent.
    Absenţii nemotivati la turneu vor fi trecuti in evidentele AmaTur-ului, iar ce au deja două absente nemotivate nu au drept de participare.
    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,
    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, în sensul ca open-iştii (media 19 ^) nu pot juca la amatori;
    Înscrierea se face : - Nume Prenume , localitate , categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.


    -Emi TT va fi prezentă cu un stand bogat în articole JOOLA pentru tenis de masă http://www.mesedetenis.ro

    - va fi asigurata asistenţă medicală pentru prim ajutor de către personal apartinând firmei ARIA Clinic
    Domnul doctor Negrean Ioan

    În incinta ARIA exista un spaţiu în care firma NANIL vă oferă meniuri şi răcoritoare la preturi pentru toate buzunarele.

    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!

  2. Mulțumesc raini, Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.306
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 13 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4860
    Clasament Final OPEN
    Cupa ARIA ed a III-a

    Turneu - A - Sibiu - Open - 07.05.2016
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Sicoe Rodica - Cugir

    LOCUL 2
    Farcas Vlad - Cluj Napoca

    LOCURILE 3 - 4
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Put Gabriel - Oravita

    LOCURILE 5 - 8
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Sufletel Radu - Alba Iulia

    LOCURILE 9 - 12
    Balog Andreea - Arad
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Andone Claudiu - Cugir
    Daneliuc Gabi - Sibiu

    LOCURILE 13 - 18 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Todarcea Ioan - Sibiu
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Verdet Adrian - Oravita
    Pavel Calin - Hunedoara
    Crainic Adrian - Orastie

    LOCURILE 19 - 24 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Kaposta Victor - Arad
    Ciublea Vichente - Oravita
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Molnar Tihamer - Tarnaveni

    LOCUL 25 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Bleoca Marius - Tarnaveni

    LOCURILE 26 - 32 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Radu Constantin - Sibiu
    Somlea Darian - Cisnadie
    Lungu Marius - Oravita
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Cernejenco Constantin - Sibiu
    Dordea Lucian - Medias

    LOCURILE 33 - 35 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Migea Cornel - Sibiu
    Iancu Sorin - Sibiu
    Damian Alin - Campia Turzii





    Absenţi Open

    Nume prenume - Localitate - Retras data - Categoria - Retras /Absent - Turneu Data

    Aron Darie -- Sibiu -- 07.05.2016 -- Open -- Absent -- 07.05.2016
    Mitzea Alexandru -- Sibiu -- 06.05.2016 -- Open -- Absent -- 07.05.2016
    Macovei Liviu -- Brasov -- 06.05.2016 -- Open -- Absent -- 07.05.2016
    Pop Cosmin -- Turda -- 06.05.2016 -- Open -- Absent -- 07.05.2016
    Soos Dezso -- Campia Turzii -- 06.05.2016 -- Open -- Absent -- 07.05.2016
    Popa Radu -- Deva -- 06.05.2016 -- Open -- Absent -- 07.05.2016



    Clasament Final AMATORI


    Turneu - A - Sibiu - Amatori - 07.05.2016
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Drinceanu Lilian - Oravita

    LOCUL 2
    Benyovski Bela - Sibiu

    LOCURILE 3 - 4
    Barac Marius - Sibiu
    Oprea Adrian - Lugoj

    LOCURILE 5 - 8
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Negrean Ioan - Sibiu
    Damian Mircea - Bistrita
    Korabian Tamas - Cluj Napoca

    LOCURILE 9 - 16
    Stancalie Doru - Craiova
    Dani Leo - Arad zx
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Cecan Vasile - Timisoara
    Fulop Attila - Aiud
    Veres Francisc - Oravita
    Weiss Simona - Cisnadie

    LOCURILE 17 - 24
    Cristea Virgil - Cugir
    Bucur Dan - Cisnadie
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Kromek Iulian - Cugir
    Dragomir Paul - Sibiu
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Suciu Razvan - Deva

    LOCURILE 25 - 27 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Decean Darian - Sibiu
    Ciky Cornel - Fagaras

    LOCURILE 28 - 39 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Popa Paul - Sibiu
    Dirlea Ioan - Aiud
    Botian Radu - Sibiu
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Kis Istvan - Brasov
    Gligor George - Sibiu
    Dragomir Mitica - Sibiu
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului

    LOCURILE 40 - 48 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Matei Dumitru - Deva
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Comsa Dan - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    Farcasiu Florin - Alba Iulia
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Morariu Marius - Sibiu
    Melinte Eleodor - Ramnicu Valcea

    LOCURILE 49 - 51 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Oniga Paul - Blaj

    LOCURILE 52 - 59 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Filea Adonis - Sibiu
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Banea Radu - Sibiu
    Cioveie Marian - Oravita
    Bozosan Petre - Sibiu
    Dorling Raul - Cisnadie
    Dragomir Ioan - Cristian SB
    Bucsa Bogdan - Sibiu

    LOCURILE 60 - 71 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Muresanu Alex - Sibiu
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Malene Petru - Fagaras
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Pica Horia - Fagaras
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Somlea Codrin - Cisnadie
    Vrancea Markus - Sibiu
    Anton Calin - Sibiu
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Purta Razvan - Sibiu




    Absenti Amatori

    Nume prenume - Localitate - Retras data - Categoria - Retras /Absent - Turneu Data

    Ardelean Andrei -- Sibiu -- 07.05.2016 -- Amatori -- Absent -- 07.05.2016
    Roseti Ionut -- Lugoj -- 07.05.2016 -- Amatori -- Absent -- 07.05.2016
    Doru Lucian -- Cluj Napoca -- 06.05.2016 -- Amatori -- Absent -- 07.05.2016

    Jucatorul Ardelean Andrei nu s-a retras pâna la ora începerii concursului
    Ardelean Andrei








    ORGANIZATORI
    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/




    ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV “ARIA PENTRU SPORT”


    SPONSORI
    EMI-TT http://www.mesedetenis.ro



    În cazul în care sunteți pe lista participanților și nu puteți ajunge la turneu din diferite motive vă rugam să vă retrageți pe forum până la ora începerii turneului cu cel puțin 15 min

    Jucatorii care nu pot veni la turneu şi nu se retrag pe forum cu cel puțin 15 minute înainte de ora începerii turneului
    pe lânga faptul că veți fi considerat absent și o să aveți 0 victorii în grupa respectivă
    La urmatoarele turnee organizate de mine şi de Alex nu veți mai fi înscrişi
    deoarece consideram ca este lipsa de respect pt ceilalți jucatori din grupă
    și nu putem asigura minimul de jocuri prevazute de regulament

    Exceptie fac cei care sunt pe lista de asteptare la data de 05.05.2016 ora 22:00

    Rugam pe cei care au înscris mai mulți prieteni să verifice dacă aceștia le confirmă participarea la turneu

    vă mulțumim
    Ultima modificare făcută de adof; 08.05.2016 la 13:12.

  4. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu, Space le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    396
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 19 h 41 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    625
    Kaposta Victor - open - Arad
    O inscriu si pe Balog Andreea, dar sunt sanse minime sa intre la masa de joc. Voi anunta din timp decizia ei.

  6. Îmi place Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    junior
    Avatarul lui Andrei668
    Data înscrierii
    24.05.2014
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    20
    Postări
    68
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 21 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    72
    Se înscriu din Sibiu la amatori : Rotariu Andrei , Purta Răzvan , Bucșă Bogdan , Ardelean Andrei

    Trimis de pe al meu E3_Living folosind Tapatalk

  8. Mulțumesc Adrian Veres au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.306
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 13 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4860
    rezervat înscrieri
    Cupa ARIA ed a III-a - Turneu - A - Sibiu - 07.05.2016
    Lista înscrieri - Open - 05.05.2016 22:30

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Sicoe Rodica - 6 - Cugir - AB - 33,05
    2 . Gogu Gabriel - 8 - Cluj Napoca - CJ - 31,02
    3 . Farcas Vlad - 10 - Cluj Napoca - CJ - 30,29
    4 . Balog Andreea - 22 - Arad - AR - 29,84
    5 . Simion Boby - 42 - Cluj Napoca - CJ - 29,53
    6 . Macovei Liviu - 16 - Brasov - BV - 29,34
    7 . Mocean Dan - 14 - Cluj Napoca - CJ - 29,31
    8 . Govoreanu Florin - 15 - Cisnadie - SB - 28,08
    9 . Maxim Valentin - 77 - Cluj Napoca - CJ - 27,69
    10 . Andone Claudiu - 99 - Cugir - AB - 27,47
    11 . Pop Cosmin - 412 - Turda - CJ - 27,38
    12 . Popa Radu - 106 - Deva - HD - 26,19
    13 . Moldovan Cristian - 150 - Tarnaveni - MS - 26,19
    14 . Put Gabriel - 59 - Oravita - CS - 26,17
    15 . Sufletel Radu - 76 - Alba Iulia - AB - 26,14
    16 . Daneliuc Gabi - 37 - Sibiu - SB - 25,77
    17 . Soos Dezso - 707 - Campia Turzii - CJ - 25,58
    18 . Crainic Adrian - 487 - Orastie - HD - 24,35
    19 . Migea Cornel - 103 - Sibiu - SB - 23,86
    20 . Aron Darie - 105 - Sibiu - SB - 23,22
    21 . Kaposta Victor - 72 - Arad - AR - 21,92
    22 . Mitzea Alexandru - 126 - Sibiu - SB - 21,78
    23 . Todarcea Ioan - 190 - Sibiu - SB - 21,68
    24 . Verdet Adrian - 253 - Oravita - CS - 21,54
    25 . Ciublea Vichente - 172 - Oravita - CS - 21,53
    26 . Creinicean Liviu - 122 - Oravita - CS - 21,14
    27 . Somlea Darian - 209 - Cisnadie - SB - 21,03
    28 . Moldovan Alexandru - 348 - Tarnaveni - MS - 20,96
    29 . Damian Alin - 498 - Campia Turzii - CJ - 20,17
    30 . Polotca Stefan - 261 - Sangeorgiu de Padure - MS - 19,91
    31 . Bleoca Marius - 553 - Tarnaveni - MS - 19,68
    32 . Cernejenco Constantin - 410 - Sibiu - SB - 19,25
    33 . Lungu Marius - 241 - Oravita - CS - 19,14
    34 . Iancu Sorin - 298 - Sibiu - SB - 18,25
    35 . Radu Constantin - 199 - Sibiu - SB - 16,70
    36 . Dordea Lucian - 472 - Medias - SB - 14,47

    Lista de asteptare Open
    1 . Nascu Serban - 119 - Cluj Napoca - CJ - 28,96
    2 . Capusan Sorin - 197 - Tarnaveni - MS - 28,25
    3 . Dabacan Dorin - 401 - Tarnaveni - MS - 20,82
    4 . Molnar Tihamer - 364 - Tarnaveni - MS - 20,39
    5 . Pavel Calin - 386 - Hunedoara - HD - 19,64
    6 . Baciu Gabriel - 336 - Tarnaveni - MS - 24,82
    7 . Lunca Razvan - 349 - Tarnaveni - MS - 20,82
    8 . Vitan Vasile - 756 - Tarnaveni - MS - 20,75
    9 . Carpaci Alexandru - 392 - Ludus - MS - 23,00

    Clasament 02-mai-2016



    Cupa ARIA ed a III-a - Turneu - A - Sibiu - 07.05.2016
    Lista înscrieri - Amatori - 05.05.2016 22:38

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Dani Leo - 141 - Arad - AR - 18,83
    2 . Veres Francisc - 174 - Oravita - CS - 18,73
    3 . Schiopulescu Ion - 407 - Lugoj - TM - 18,04
    4 . Barac Marius - 243 - Sibiu - SB - 17,50
    5 . Weiss Simona - 446 - Cisnadie - SB - 17,39
    6 . Groza Alexandru - 313 - Cisnadie - SB - 17,38
    7 . Timaru Ilie - 344 - Ocna Sibiului - SB - 17,28
    8 . Oprea Adrian - 263 - Lugoj - TM - 16,97
    9 . Kromek Iulian - 425 - Cugir - AB - 16,88
    10 . Bumbu Pavel - 258 - Razboieni - AB - 16,73
    11 . Stancalie Doru - 227 - Craiova - DJ - 16,18
    12 . Benyovski Bela - 380 - Sibiu - SB - 15,97
    13 . Muresan Dorel - 500 - Cluj Napoca - CJ - 15,88
    14 . Matei Dumitru - 271 - Deva - HD - 15,13
    15 . Cristea Virgil - 437 - Cugir - AB - 15,09
    16 . Farcasiu Florin - 781 - Alba Iulia - AB - 14,90
    17 . Damian Mircea - 264 - Bistrita - BN - 14,82
    18 . Korabian Tamas - 697 - Cluj Napoca - CJ - 14,75
    19 . Negrean Ioan - 376 - Sibiu - SB - 14,50
    20 . Cojocaru Didi - 357 - Ramnicu Valcea - VL - 14,39
    21 . Muresanu Alex - 373 - Sibiu - SB - 14,36
    22 . Drinceanu Lilian - 561 - Oravita - CS - 14,34
    23 . Fulop Attila - 307 - Aiud - AB - 14,30
    24 . Popa Paul - 483 - Sibiu - SB - 14,28
    25 . Bucur Dan - 484 - Cisnadie - SB - 14,22
    26 . Trandafir Vasile - 591 - Targu Mures - MS - 14,17
    27 . Dirlea Ioan - 504 - Aiud - AB - 14,06
    28 . Popescu Remus - 811 - Ramnicu Valcea - VL - 13,95
    29 . Decean Darian - 448 - Sibiu - SB - 13,84
    30 . Dragomir Mitica - 677 - Sibiu - SB - 13,69
    31 . Cecan Vasile - 300 - Timisoara - TM - 13,61
    32 . Comsa Dan - 506 - Sibiu - SB - 12,88
    33 . Botian Radu - 525 - Sibiu - SB - 12,72
    34 . Barbulescu Dan - 750 - Sibiu - SB - 12,55
    35 . Orac Teodor - 526 - Ramnicu Valcea - VL - 12,50
    36 . Roseti Ionut - 531 - Lugoj - TM - 12,41
    37 . Ciucur Laurentiu - 699 - Sibiu - SB - 11,83
    38 . Ciky Cornel - 465 - Fagaras - BV - 11,55
    39 . Suciu Razvan - 1263 - Deva - HD - 11,25
    40 . Preda Nicolae - 423 - Curtea de Arges - AG - 11,23
    41 . Filea Adonis - 537 - Sibiu - SB - 11,16
    42 . Banu Nicolae - 828 - Ocna Sibiului - SB - 10,67
    43 . Gligor George - 649 - Sibiu - SB - 10,56
    44 . Manitiu Florin - 650 - Sibiu - SB - 10,38
    45 . Cioveie Marian - 738 - Oravita - CS - 10,29
    46 . Lupsa Bogdan - 555 - Ramnicu Valcea - VL - 9,73
    47 . Roghina R.Cosmin - 678 - Sibiu - SB - 9,63
    48 . Bozosan Petre - 794 - Sibiu - SB - 9,11
    49 . Peta Octavian - 861 - Cluj Napoca - CJ - 8,83
    50 . Doru Lucian - 981 - Cluj Napoca - CJ - 8,75
    51 . Banea Radu - 731 - Sibiu - SB - 8,56
    52 . Kis Istvan - 617 - Brasov - BV - 8,41
    53 . Dragomir Paul - 815 - Sibiu - SB - 8,39
    54 . Malene Petru - 695 - Fagaras - BV - 8,25
    55 . Morariu Marius - 1044 - Sibiu - SB - 8,15
    56 . Ciobanu Cosmin - 887 - Cristian SB - SB - 7,33
    57 . Oniga Paul - 1508 - Blaj - AB - 7,25
    58 . Dorling Raul - 912 - Cisnadie - SB - 7,17
    59 . Mihaescu Marian - 959 - Ramnicu Valcea - VL - 7,06
    60 . Fulop Laszlo - 931 - Targu Mures - MS - 6,94
    61 . Dragomir Ioan - 997 - Cristian SB - SB - 6,90
    62 . Brasoveanu Vali - 1094 - Sibiu - SB - 6,75
    63 . Pica Horia - 985 - Fagaras - BV - 5,82
    64 . Sarcani Andrei - 1063 - Targu Mures - MS - 5,54
    65 . Melinte Eleodor - 1787 - Ramnicu Valcea - VL - 5,50
    66 . Anton Calin - 1471 - Sibiu - SB - 4,00
    67 . Somlea Codrin - 1381 - Cisnadie - SB - 3,55
    68 . Vrancea Markus - 1400 - Sibiu - SB - 3,00
    69 . Rotariu Andrei - 1703 - Sibiu - SB - 1,75
    70 . Bucsa Bogdan - 3138 - Sibiu - SB - 0,00
    71 . Purta Razvan - 3139 - Sibiu - SB - 0,00
    72 . Ardelean Andrei - 3224 - Sibiu - SB - 0,00

    Lista de asteptare Amatori
    1 . Motorga Dorin - 442 - Targu Mures - MS - 15,53
    2 . Bucur Alin Adrian - 503 - Targu Mures - MS - 14,88
    3 . Moldovan Flavia - 1144 - Tarnaveni - MS - 5,54
    4 . Neghina Vasile - 1702 - Selimbar - SB - 2,75
    5 . Jeler Nicolae - 1876 - Orastie - HD - 4,00
    6 . Veres Adrian - 1877 - Orastie - HD - 4,00
    7 . Zdrenghea Mircea - 667 - Orastie - HD - 13,25
    8 . Horvath Mircea - 544 - Orastie - HD - 13,66
    9 . Sabau Gheorghe - 749 - Tarnaveni - MS - 12,82
    10 . Sabau Mircea - 937 - Tarnaveni - MS - 7,96
    11 . Suciu Iacob - 563 - Blaj - AB - 12,75
    12 . Ivan Catalin - 334 - Fagaras - BV - 17,50
    13 . Soroiu Claudiu - 1077 - Tarnaveni - MS - 10,00
    14 . Bereckzi Robert - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    15 . Postelnicu Mihai - 622 - Deva - HD - 9,61
    16 . Postelnicu Eric - 986 - Deva - HD - 5,81
    17 . Pralea Constantin - 596 - Alba Iulia - AB - 8,38
    18 . Botea Fabian - 511 - Hunedoara - HD - 12,61
    19 . Lolea Toma - 958 - Fagaras - BV - 8,25
    20 . Ticu Sorin - 599 - Lugoj - TM - 14,63
    21 . Stoica Ioan Florin - 405 - Lugoj - TM - 13,75
    22 . Aisner Imre - 1796 - Ludus - MS - 3,92
    23 . Ambrus Szilard - 1045 - Ludus - MS - 7,33
    24 . Bucur Delia - 1732 - Ludus - MS - 4,00
    25 . Moldovan Szidonia - Nou - Ludus - MS - Nou
    26 . Teglas Andreea - 1297 - Ludus - MS - 8,25

    Clasament 02-mai-2016









    Ultima modificare făcută de adof; 05.05.2016 la 23:38.

  10. Îmi place Alex Muresanu, banea.radu le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.306
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 13 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4860
    la amatori

    Filea Adonis - Sibiu
    Muresanu Alex - Sibiu
    Decean Darian - Sibiu
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Negrean Ioan - Sibiu
    Barac Marius - Sibiu
    Comsa Dan - Sibiu
    Botian Radu - Sibiu
    Popa Paul - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Anton Calin - Sibiu
    Dragomir Paul - Sibiu
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Brasoveanu Vali - Sibiu


    Open
    Aron Darie - Sibiu
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Iancu Sorin - Sibiu
    Mitzea Alexandru - Sibiu

  12. Mulțumesc Sorin Iancu, Mitzi au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, Manitiu Florin, Barbulescu Dan le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    senior

    Data înscrierii
    19.03.2011
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    42
    Postări
    172
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    61 z 23 h 52 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    142
    Laurentiu Ciucur, Sibiu, amatori

  14. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  15. #8
    senior

    Data înscrierii
    25.03.2012
    Locație
    Cisnadie
    Vârstă
    29
    Postări
    201
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 3 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    136
    Din Cisnadie la Open Somlea Darian si Govoreanu Florin, Amatori Somlea Codrin, Groza Alexandru, Weiss Simona si Bucur Dan.

  16. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.082
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    416 z 7 h 26 m
    Timp online pe zi
    3 h 5 m
    Reputație
    8809
    Verdet Adrian, Oravita, open
    Mihalescu Dinu, Timisoara, open
    Cecan Vasile, Timisoara, amatori

  18. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan Laurian Mocean, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    40
    Postări
    363
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 11 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    475
    Beches Andrei. SIBIU. Multumesc
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  20. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  21. #11
    senior
    Avatarul lui rodica sicoe
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Cugir
    Vârstă
    54
    Postări
    311
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 18 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    304
    KromeK Iulian , Virgil Cristea ,Claudiu Andone ,Rodica Sicoe - Avansati - Open , CUGIR , Radu Sufletel -Open - Alba .

  22. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    45
    Postări
    683
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    1327
    Din Oravita la Open Put Gabriel, Creinicean Liviu, Ciublea Vichente, Verdet Adrian iar la Amatori: Lungu Marius, Vereș Francisc, Murgu Ioan, Drinceanu Lilian, Cioveie Marian.

  24. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui Alex Muresanu
    Data înscrierii
    29.07.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 9 h 11 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1635
    Se inscrie Polotca Stefan-Open-Sangeorgiu de Padure.

  26. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  27. #14
    senior
    Avatarul lui Rosetionut
    Data înscrierii
    01.12.2014
    Locație
    Lugoj
    Vârstă
    29
    Postări
    283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 23 h 31 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    310
    Roseti Ionut - Lugoj, amatori.
    Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

  28. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  29. #15
    senior
    Avatarul lui dmidvichi
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Locație
    Deva, Romania
    Vârstă
    44
    Postări
    190
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 15 h 51 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    189
    Se înscriu din Deva la Amatori:
    MIDVICHI ALEXANDRU
    POPA DORINA

    Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk

  30. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 18.06.2016, 11:25
  2. Răspunsuri: 274
    Ultimul post: 15.02.2016, 17:54
  3. Sibiu - Tabara de tenis de masa "emi-tt & aria sport" sibiu 8-13 FEBRUARIE 2016
    De Zosim1 în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 17.01.2016, 19:46
  4. Răspunsuri: 251
    Ultimul post: 21.05.2015, 00:57
  5. Răspunsuri: 250
    Ultimul post: 11.06.2014, 09:12

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •