Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa ARIA editia a III-a Sibiu 07.05.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Eliminatorii
    Open - 07.05.2016

    1 Sicoe Rodica _
    --------------------------- - Sicoe Rodica _
    16 Bye _
    --------------------------- --------------------------- 3-2 Sicoe Rodica _
    9 Maxim Valentin _
    --------------------------- 3-1 Maxim Valentin _
    8 Andone Claudiu _
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Sicoe Rodica _
    5 Daneliuc Gabi _
    --------------------------- 1-3 Nascu Serban _
    12 Nascu Serban _
    --------------------------- --------------------------- 0-3 Gogu Gabriel _
    13 Bye _
    --------------------------- - Gogu Gabriel _
    4 Gogu Gabriel _

    3 Simion Boby _
    --------------------------- - Simion Boby _
    14 Bye _
    --------------------------- --------------------------- 0-3 Farcas Vlad _
    11 Farcas Vlad _
    --------------------------- 3-1 Farcas Vlad _
    6 Balog Andreea _
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Farcas Vlad _
    7 Put Gabriel _
    --------------------------- 3-2 Put Gabriel _
    10 Moldovan Cristian _
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Put Gabriel _
    15 Bye _
    --------------------------- - Sufletel Radu _
    2 Sufletel Radu _

    Comentariu


    • Felicitari Lilian
      La cat mai multe turnee castigate

      Comentariu


      • La mulți ani Filea Adonis! ?ți mulțumesc pentru organizarea impecabilă și că ți-ai ”sacrificat” această zi pentru iubitorii tenisului de masă!

        Comentariu







        • Clasament
          Cupa ARIA ed a III-a

          Turneu - A - Sibiu - Open - 5/7/2016
          "Locurile
          Nume prenume - Localitatea"


          LOCUL 1
          Sicoe Rodica - Cugir

          LOCUL 2
          Farcas Vlad - Cluj Napoca

          LOCURILE 3 - 4
          Gogu Gabriel - Cluj Napoca
          Put Gabriel - Oravita

          LOCURILE 5 - 8
          Maxim Valentin - Cluj Napoca
          Simion Boby - Cluj Napoca
          Nascu Serban - Cluj Napoca
          Sufletel Radu - Alba Iulia

          LOCURILE 9 - 12
          Balog Andreea - Arad
          Moldovan Cristian - Târnaveni
          Andone Claudiu - Cugir
          Daneliuc Gabi - Sibiu

          LOCURILE 13 - 18 -- Grupe Sup. 1 vic.
          Govoreanu Florin - Cisnadie
          Todarcea Ioan - Sibiu
          Capusan Sorin - Târnaveni
          Verdet Adrian - Oravita
          Pavel Calin - Hunedoara
          Crainic Adrian - Orastie

          LOCURILE 19 - 24 -- Grupe Sup. 0 vic.
          Mocean Dan - Cluj Napoca
          Kaposta Victor - Arad
          Ciublea Vichente - Oravita
          Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
          Moldovan Alexandru - Târnaveni
          Molnar Tihamer - Târnaveni

          LOCUL 25 -- Grupe Inf. 2 vic.
          Bleoca Marius - Târnaveni

          LOCURILE 26 - 32 -- Grupe Inf. 1 vic.
          Creinicean Liviu - Oravita
          Radu Constantin - Sibiu
          Somlea Darian - Cisnadie
          Lungu Marius - Oravita
          Dabacan Dorin - Târnaveni
          Cernejenco Constantin - Sibiu
          Dordea Lucian - Mediaș

          LOCURILE 33 - 35 -- Grupe Inf. 0 vic.
          Migea Cornel - Sibiu
          Iancu Sorin - Sibiu
          Damian Alin - Campia Turzii

          Comentariu


          • Finala Amatori
            multumim pentru filmare doamnei Sicoe Rodica

            Comentariu


            • 5 din primii 8 ... Tare Cluju' dom'le, tare !

              Comentariu


              • LA MULTI ANI ADONIS si urari de bine si sanatate . Sa iti "sacrifici" aniversarea si sa "uiti" de problemele de sanatate din ultima saptamana doar pentru a fi in mijlocul amaturistilor si a organiza acest turneu denota pasiunea si respectul pe care il ai pentru cei din acest fenomen - si pentru asta meriti toata stima si consideratia noastra .

                Comentariu


                • Cu stima si respect va salut Timy Ola.

                  Comentariu


                  • Echipa de la Oravita vă mulțumește pentru buna primire și desfășurare a Turneului!! Va mulțumim colegii și prieteni dragi de la masa de joc!!Va salutam pe toți și sa ne vedem cu bine la urm turnee!!

                    Comentariu


                    • Inainte de toate, La Multi Ani fericiti, dle. Adonis Filea. Sanatate!

                      In rest, nota obisnuita... organizare Alex Mureșanu & Adonis Filea. Multumim pentru inca o sambata cu tenis de masă din belsug.

                      Bravo Paul (Dragomir). Eliminatorii... pff...

                      Bravo, Marius (Morariu). Ai fost sus in grupele superioare. Cu mai multa sansa... treceai in eliminatorii. Bravo, Cosmin (Ciobanu). In sfarsit...

                      Bravo tuturor!

                      *Fair play! Cel care castiga ocolindu-l, nu face decat sa se infranga pe sine.





                      Trimis de pe al meu SM-G386F folosind Tapatalk
                      Limba este ?nt?iul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                      Comentariu


                      • A fost un turneu frumos,,, Felicitari organizatorilor! ,,, Felicitari participantilor ca ne-am simti bine impreuna!

                        Felicitari si premiantilor! ,,, felicitari si dl.Bela ,,,

                        ,,, si in mod special felicitari lui Drinceanu Lilian ,,,!!! ,,, cupa, si medalia tot in Vest a venit,,,, ,,,

                        Comentariu


                        • Bravo Vladuc, bravo Maxime ...

                          - - - Actualizat - - -

                          Postat în original de Iaru Horatiu Vezi post
                          Bravo Vladuc, bravo Maxime ...
                          Ati avut noroc ca nu am fost eu sa puteti si voi sa prindeti o pozitie mai buna...
                          Zhang Jike
                          05
                          05FX

                          Comentariu


                          • Multumiri organizatorilor,inca o data <<la multi ani !>> Adonis..Felicitari castigatorilor si participantilor,turneu de nivel ridicat pentru amatori, si ,ca de obicei , in grupe deja am avut placerea primului meci, cu un jucator prezent pe podium, nea Bela !! Tot in grupa inferioara am remarcat un coleg foarte bun , dl Orac, care chiar l-a invins pe nea Bela,cu 3-2...Domnul Moldovan, de la Cluj, ne-a terminat cu reverul sau naprasnic..Tot respectul meu..Se pare ca am <<mana buna>> macar pentru incalzire, o mare onoare pentru mine..Primesc inscrieri la viitoarele concursuri in grupa mea,deja pot sa va promit un loc pe podium,fara gluma,pana acum asa a fost la toate concursurile mele...Vreau sa multumesc in special colegilor veniti de la mare distanta, sigur oboseala drumului si ora trezirii au influentat jocul,am remarcat chiar colegi care profitau de pauze intre meciuri pentru a recupera somnul, tot respectul pentru asemenea daruire...Echipa din Oravita a lasat o impresie exceptionala,nu doar la masa, mare lucru sa-i vezi mereu impreuna,cu echipamente identice,felicitari celor care-i sustin si antreneaza...Pe curand!
                            MAZUNOV-FL-109GR.
                            DONIC BLUEFIRE M2
                            DONIC BLUEFIRE M2

                            Comentariu


                            • buna ziua ,
                              La multi ani !!! ptr. d-nul Adonis , care a facut un efort pentru Turneu si pentru noi participantii , si ca in totdeauna foarte buna organizare...un Turneu greu , putea sa castige orcare din participanti ...in rest multumesc pe acesta cale colegilor mei care au avut rabdare pana la final ...voi revenii cu placere la Turneele organizate de d-nii Alex si Adonis...va multumesc pentru tot ce faceti ca sa ne simtim noi foarte bine si pot lua si alti organizatori exemplu...incerc sa pun caeva poze de la Turneu...


                              Comentariu


                              • Comentariu


                                • Inca o sambata plina in circuitul Amatur , cu un turneu la Sibiu in nota sa obisnuita (adica la superlativ ) . Felicitari castigatorilor , onoare invinsilor si o mentiune in plus pentru echipa din Oravita , meciuri de calitate si atmosfera prieteneasca intre participantii din diferitele localitati ce au participat , ceea ce se poate vedea si in imaginile urmatoare :



































                                  - - - Actualizat - - -

                                  Am reusit sa descarc si inregistrarile video cu finala la amatori si cu premierea amatorilor si vi le pun la dispozitie celor interesati :




                                  - - - Actualizat - - -

                                  [QUOTE=adof;303348]Crupe inferioare Amatori


                                  Adi , nu se pot vizualiza grupele inferioare , reposteaza-le .

                                  Comentariu


                                  • Grupe inferioare AMATORI cu rezultate

                                    Comentariu


                                    • Nea Bela se pare că e la a doua tinerețe. A cam făcut haltă pe pozițiile de sus în ultima vreme. Felicitări și să-l țină cât mai mult!

                                      Comentariu


                                      • Rezultate grupe inferioare open?

                                        Comentariu


                                        • Ca de obicei, implicarea organizatorilor a fost totala iar rezultatul,pe masura. Multumim mult !

                                          LA MULTI ANI ADONIS !!!

                                          Comentariu


                                          • grupe Inf open cu rezultat

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de adof Vezi post
                                              grupe Inf open cu rezultat
                                              Tari grupele inferioare la open, mai ales gr.2, cu surprize si evolutie excelenta pentru Victor Kaposta, pe care il ferlicit.

                                              Comentariu


                                              • Dragul nostru&quot;Nea Bela&quot;

                                                Felicitari pentru "Nea Bela"!!! La 67 de ani sa joci in mod constant finale de amatori e un lucru extraordinar. Esti un adevarat model pentru mine si imi place sa cred ca si pentru multi altii. Rog staff-ul amatur sa analizeze optiunea de a-i oferii acestui om minunat o diploma cu cupa de onoare pentru modelul de conduita, fairplay si rezultate mai mult de cat notabile in circuitul amatul. Nu de alta dar ar trebui toti sa fim fericiti si sa apreciem sansa de a avea un astfel de om printre noi. Din cate il cunosc, stiu ca se va bucura foarte mult si va aprecia orice cadou pe care il va primi, fie el, cupa, diploma sau echipament personalizat. Succes indelungat in continuare "Nea Bela"!!!
                                                Ultima editare de similar; 09.mai.2016, 11:30.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de boby Vezi post
                                                  Felicitari doamna Sicoe ,ati știut exact cum trebuie sa l jucati pe "umflatel"....dar nu i nici o problemă pentru Vladut el oricum are tot timpul din lume să câștige alte turnee....oricum mie îmi face plăcere sa ?i urmăresc meciurile, băiatul e OK pentru vârsta lui !

                                                  Comentariu


                                                  • E foarte ok.. mai ales cum se manifesta

                                                    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X