Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Moinesti 14 mai 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de wischegg Vezi post
    Organizare si ospitalitate de exceptie. Felicitari celor responsabili ! Voi reveni cu placere de fiecare data, mai pregatit bineinteles
    ... mai pregatit bineinteles...! Ma voi antrena in crama inainte de Moinesti!!! Multumim pentru tot!
    Ultima editare de Corcoz Costin; 15.mai.2016, 20:45.

    Comentariu


    • 12 "multumesc" si 12 "imi place mesajul", Marcele ! Iar m-ai facut sa-mi "pierd" duminica "rasfoind" fotografiile postate si vizionand filmuletele.
      Brovo Dane ! Ai primit botezul la open (sau gresesc) ?

      Comentariu


      • Ma bucur ca v-ati simtit bine la Moinesti, ca am putut sa ne ridicam la asteptarile dumneavoastra. Totul a fost posibil datorita implicarii unor prieteni adevarati (Gaby MasterChef, Catalin, Paul, Otonel campioni la transport, doamna profesoara si antrenoare Mihaela, doamna directoare si domnii profesori de sport ai scolii, Marcel, mare om, mare caracter si nu in ultimul rand, jumatatea mea), fara de care concursul nu avea farmecul vietii! Pentru carcotasi a fost ultimul concurs al meu in calitate de organizator. Voi merge cu placere la alte concursuri, dar ca jucator. Multumesc!
        Blade: Timo Boll Spirit FL
        FH: Tenergy05
        BH: Tenergy05

        Comentariu


        • Nu spune niciodata, niciodata.Eu va multumesc pentru tot.Jos palaria.
          Blade: Xiom Strato
          FH: Tenergy 05
          BH: Tenergy 05

          Comentariu


          • Abia ne-am revenit după atâta "tenis" , dar niciodată nu e prea târziu . Bravo Moinesti un adevărat festival AMATUR

            Comentariu


            • Postat în original de sebastianbach100 Vezi post
              Ma bucur ca v-ati simtit bine la Moinesti, ca am putut sa ne ridicam la asteptarile dumneavoastra. Totul a fost posibil datorita implicarii unor prieteni adevarati (Gaby MasterChef, Catalin, Paul, Otonel campioni la transport, doamna profesoara si antrenoare Mihaela, doamna directoare si domnii profesori de sport ai scolii, Marcel, mare om, mare caracter si nu in ultimul rand, jumatatea mea), fara de care concursul nu avea farmecul vietii! Pentru carcotasi a fost ultimul concurs al meu in calitate de organizator. Voi merge cu placere la alte concursuri, dar ca jucator. Multumesc!
              Daca acest concurs a fost ultimul in calitate de organizator iar totul a fost perfect, ar fi mare pacat sa nu mai avem parte de asemenea organizari de exceptie, exact cum bine spunea cineva mai sus!
              Ultima editare de marian oancea; 17.mai.2016, 06:50.
              Nittaku Acoustic
              FH - Xiom Omega V Tour
              BH - Xiom Omega V Tour

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X