vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 238

Subiect: Turneu A "Cupa Primaverii" Lugoj, editia a VII-a, 21.05.2015, I+A+O+copii

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.617
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 48 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243

    Turneu A "Cupa Primaverii" Lugoj, editia a VII-a, 21.05.2015, I+A+O+copii

    Denumirea turneului:Turneu A „Cupa Primaverii” editia a VII-a
    Categoria turneului: "A", Incepatori+Avansati+Open+Copii
    Localitatea: Lugoj (jud. Timis)
    Locatia: Sala sporturilor Lavinia Milosovici
    str. Caransebesului (langa Lidl), Lugoj
    GPS: https://www.google.ro/maps/place/45%...!3m1!1s0x0:0x0
    Data: 21 mai 2015, sambata
    Numar maxim de mese: pana la 16, ITTF (in functie de numarul de participanti)


    Ora de incepere turneu: 9:30
    - 08:00 deschiderea salii
    - 08:00 - 09:15 incalzire
    - 08:30 - 09:00 confirmarea participantilor
    - 09:25 anuntarea grupelor


    I. Categoria "Copii"
    - poate participa orice jucator cu varsta maxima de 14 ani;
    - ORA INCEPERE MECIURI: 09:30
    - grupe inferioare, superioare, tablou eliminatorii, finala mica, finala mare.

    II. Categoria "Incepatori"
    - poate participa orice jucator cu media mai mica de 12 din clasamentul Amatur la zi;
    - ORA INCEPERE MECIURI: 09:30
    - grupe inferioare, superioare, tablou eliminatorii, finala mica, finala mare.

    III. Categoria "Avansati"
    - poate participa orice jucator cu media mai mica de 19 din clasamentul Amatur la zi;
    - ORA INCEPERE MECIURI: 09:30
    - grupe inferioare, superioare, tablou eliminatorii, finala mica, finala mare.

    - Numar maxim de jucatori la Copii+Incepatori+Amatori: 96 (vom face impartirea in functie de numarul de inscrisi).


    IV. Categoria "Open"
    - poate participa orice jucator cu media peste 19 din clasamentul Amatur la zi;
    - ORA INCEPERE MECIURI: 14:00
    - numar maxim de jucatori: 48
    - grupe inferioare, superioare, tablou eliminatorii, finala mica, finala mare.


    Taxa de participare: 25 ron adulti, 15 ron copii.
    Persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.


    Se asigura:
    - apa plata;
    - cafea, ceai, ciocolata calda;
    - sandwich;
    - mingi de joc: Andro PX.


    Material de premiere: Cupe si medalii pentru locurile 1-3 (se joaca finala mica) + diplome la toate cele trei categorii.


    Taxa de 2 ron/adult, 1 ron/copil se va achita catre Amatur.


    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic
    Organizatori: Cristian Ignat, telefon 0744.59.88.84 si Vela Claudiu

  2. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.617
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 48 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Inscrieri Open - on 20.05.2016 at 22:51:51

    1. Roman Bogdan, Arad, 4 - 33,59 - O
    2. Sicoe Rodica, Cugir, 6 - 33,05 - OF
    3. Balog Andreea, Arad, 22 - 29,84 - OF
    4. Avram Victor, Arad, 26 - 27,89 - O
    5. Sorescu Deian, Resita, 35 - 33,94 - O
    6. Daneliuc Gabi, Sibiu, 37 - 25,77 - O
    7. Birtalan Robert, Oradea, 55 - 23,9 - O
    8. Put Gabriel, Oravita, 59 - 26,17 - O
    9. Kaposta Victor, Arad, 72 - 21,92 - O
    10. Sufletel Radu, Alba Iulia, 76 - 26,14 - OL
    11. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 89 - 22,57 - OW
    12. Andone Claudiu, Cugir, 99 - 27,47 - O
    13. Curut Gabriel, Timisoara, 104 - 22,2 - O
    14. Balogh Attila, Oradea, 112 - 22,44 - O
    15. Spatariu Daniel, Arad, 113 - 22,03 - O
    16. Cotca Dacian, Oradea, 114 - 20,14 - O
    17. Mihalescu Dinu, Timisoara, 116 - 21,8 - O
    18. Creinicean Liviu, Oravita, 122 - 21,14 - O
    19. Stancu Tiberiu, Deva, 159 - 22,84 - OW
    20. Prundaru Horia, Arad, 235 - 24,11 - O
    21. Verdet Adrian, Oravita, 253 - 21,54 - O
    22. Boata Edgar, Arad, 254 - 19,34 - O
    23. Matei Dumitru, Deva, 271 - 15,13 - AW
    24. Budes Alin, Timisoara, 343 - 20,71 - O
    25. Pavel Calin, Hunedoara, 386 - 19,64 - O
    26. Crisanov Aurel, Timisoara, 443 - 21,17 - O
    27. Boru Lucian, Timisoara, 477 - 22,2 - O
    28. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 636 - 20,5 - O
    29. Popet Doru, Timisoara, 690 - 20,75 - O
    30. Mitrache Simion, Timisoara, 748 - 16,19 - A
    31. Balint Andreea, Dumbravita, 763 - 19,25 - OF
    32. Munteanu Constantin, Resita, 790 - 13,55 - A
    33. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 800 - 15,55 - A
    34. Deak Valentin, Sebis, 1012 - 12,06 - A
    35. Paladuta Victor, Timisoara, 1039 - 13,25 - A
    36. Parvu Nicolae, Resita, 1312 - 20,75 - O
    37. Pod Adrian, Lugoj, 1316 - 13,13 - A
    38. Butnariu Daniel, Timisoara, 1453 - 26,75 - O
    39. Cojocaru Ion, Drobeta Tr Severin, 1567 - 12,75 - A
    40. Balint Tiberiu, Timisoara, 1762 - 4 - A
    41. Peiov Petru, Timisoara, 1899 - 11,75 - A
    42. Marta Gheorghe, Timisoara, 3370 - 0 - O

    Medie turneu: MT=27
    Punctaj turneu: P=MT+1=28
    Locul 1: P+11=39


    Inscrieri Avansati - on 5/20/2016 at 10:55:36 AM

    1. Birtalan Laszlo, Oradea, 132 - 18.77 - A
    2. Dani Leo, Arad, 141 - 18.83 - AH
    3. Lacatis Ghita, Arad, 171 - 17.93 - A
    4. Istrate Samir, Arad, 214 - 18.5 - A
    5. Fabian Wilhelm, Oradea, 250 - 17.06 - A
    6. Oprea Adrian, Lugoj, 263 - 16.97 - A
    7. Cecan Vasile, Timisoara, 300 - 13.61 - A
    8. Fulop Attila, Aiud, 307 - 14.3 - A
    9. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 405 - 13.75 - A
    10. Schiopulescu Ion, Lugoj, 407 - 18.04 - A
    11. Kromek Iulian, Cugir, 425 - 16.88 - A
    12. Ardelean Raul, Arad, 481 - 15.34 - A
    13. Dirlea Ioan, Aiud, 504 - 14.06 - AH
    14. Botea Fabian, Hunedoara, 511 - 12.61 - A
    15. Roseti Ionut, Lugoj, 531 - 12.41 - A
    16. Nagy Iosif, Arad, 532 - 12.16 - AW
    17. Jichici Svetozar, Timisoara, 533 - 11.89 - A
    18. Csaky Tiberiu, Resita, 536 - 16.64 - A
    19. Horvath Mircea, Orastie, 544 - 13.66 - A
    20. Drinceanu Lilian, Oravita, 561 - 14.34 - A
    21. Ticu Sorin, Lugoj, 599 - 14.63 - A
    22. Manu Nicolae, Resita, 644 - 16.95 - A
    23. Turburan Ion, Resita, 665 - 17.95 - A
    24. Zdrenghea Mircea, Orastie, 667 - 13.25 - A
    25. Venter Liviu, Resita, 721 - 15.75 - A
    26. Cioveie Marian, Oravita, 738 - 10.29 - A
    27. Mirza Sorin, Arad, 743 - 15.25 - A
    28. Bozosan Petre, Sibiu, 794 - 9.11 - A
    29. Busu Romulus, Hunedoara, 803 - 12.35 - A
    30. Mateescu Florin, Hunedoara, 957 - 12.5 - A
    31. Pop Ioan, Timisoara, 1006 - 6.9 - A
    32. Olariu Dorin, Timisoara, 1015 - 11.69 - A
    33. Craiovan Victor, Resita, 1022 - 6.04 - A
    34. Cresneac Mihail, Resita, 1027 - 13.58 - A
    35. Muresan Ovidiu, Caransebes, 1037 - 18.38 - A
    36. Lascu Marius, Dumbravita, 1233 - 4.58 - A
    37. Popovici Ciprian, Hunedoara, 1242 - 10.58 - A
    38. Suciu Razvan, Deva, 1263 - 11.25 - A
    39. Joumah Abdul Rahim, Timisoara, 1298 - 7.75 - AF
    40. Melnicenco Beniamin, Timisoara, 1314 - 16 - A
    41. Fieraru George, Timisoara, 1367 - 14.5 - A
    42. Neiconi Sabin, Hateg, 1409 - 13.5 - A
    43. Hancig Mircea, Dumbravita, 1413 - 10 - A
    44. Vuca Adrian, Bocsa, 1458 - 12.5 - A
    45. Georgescu Constantin, Orastie, 1549 - 10.5 - A
    46. Muresan Florin, Deva, 1654 - 13.5 - A
    47. Gottvald Alfred, Bocsa, 1823 - 6 - A
    48. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1991 - 2.75 - A
    49. Zsok Arcadie, Deva, 2151 - 0 - A
    50. Sorescu Velimir, Resita, 3188 - 0 - A
    51. Brateanu Adi, Deta, 4000 - 0 - A
    52. Jusca Sorin, Lugoj, 4001 - 0 - A

    Medie turneu: MT=17
    Punctaj turneu: P=MT+1=18
    Locul 1: P+9=27


    Inscrieri Incepatori - on 20.05.2016 at 22:53:57

    1. Pralea Constantin, Alba Iulia, 596 - 8,38 - AW
    2. Postelnicu Mihai, Deva, 622 - 9,61 - A
    3. Fekete Istvan, Arad, 752 - 7,89 - A
    4. Vela Gabriel, Caransebes, 842 - 8,42 - A
    5. Matusan Florin, Timisoara, 967 - 6,88 - A
    6. Morariu Marius, Sibiu, 1044 - 8,15 - A
    7. Docea Beniamin, Aiud, 1137 - 9 - A
    8. Domanyek Alexandru, Lugoj, 1639 - 3,92 - A
    9. Faur Lucian, Jimbolia, 1698 - 4,92 - A
    10. Glavan Radu, Timisoara, 1761 - 4,25 - A
    11. Jeler Nicolae, Orastie, 1876 - 4 - A
    12. Belgun Ionut, Timisoara, 2255 - 0 - A
    13. Sebesten Ervin, Lugoj, 2519 - 4,75 - A
    14. Sava Ioan, Orastie, 2611 - 0 - A
    15. Gavrilovici Timotei, Caransebes, 2682 - 0 - AJ
    16. Tamsa Titus, Resita, 2861 - 2,75 - A
    17. Neiconi Florin, Hateg, 4000 - 0 - A
    18. Popa Denis, Bocsa, 4002 - 0 - A
    19. Dabucean Dalin, Lugoj, 4003 - 0 - A
    20. Banu Florentin, Timisoara, 4004 - 0 - A
    21. Neiconi Calin, Hateg, 4005 - 0 - A
    22. Filipics Zoli, Timisoara, 4007 - 0 - A
    23. Chivari Sebastian, Arad, 4008 - 0 - A


    Inscrieri Copii - on 5/20/2016 at 10:45:23 AM

    1. Postelnicu Eric, Deva, 986 - 5.81 - AJ
    2. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1272 - 5.95 - AJ
    3. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1304 - 5.55 - AJ
    4. Lascu Mihai, Dumbravita, 1614 - 2.58 - A
    5. Zamboni Adina, Lugoj, 2470 - 4.75 - AF
    6. Gavrilovici David, Caransebes, 3027 - 0 - AJ
    7. Gavrilovici Nicu, Caransebes, 3028 - 0 - AJ
    8. Faraian Alexandru, Aiud, 4012 - 0 - A
    9. Olariu Octavian, Aiud, 4013 - 0 - A
    10. Ciungan Sara, Aiud, 4014 - 0 - A
    11. Popa Rares, Aiud, 4015 - 0 - A
    12. Botezan Raul, Aiud, 4016 - 0 - A
    13. Popa Georgiana, Lugoj, 4017 - 0 - A
    14. Sorescu Denisa, Resita, 4018 - 0 - A
    15. Maran Darian, Resita, 4019 - 0 - A
    16. Furdean Flavius, Lugoj, 4020 - 0 - A
    17. Ionescu Tania, Lugoj, 4021 - 0 - A
    18. rezervat, Lugoj, 4022 - 0 - A

  3. Îmi place marcelgiosan, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.617
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 48 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Clasament Open

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Roman Bogdan - Arad
    3 -- 4
    Sicoe Rodica - Cugir
    Ignat Alexandru - Lugoj
    5 -- 8
    Put Gabriel - Oravita
    Verdet Adrian - Oravita
    Avram Victor - Arad
    Balint Andreea - Dumbravita
    9 -- 14
    Birtalan Robert - Oradea
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Andone Claudiu - Cugir
    Spatariu Daniel - Arad
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Mitrache Simion - Timisoara
    15 -- 24 1v gr.sup.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Kaposta Victor - Arad
    Balogh Attila - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Prundaru Horia - Arad
    Budes Alin - Timisoara
    Boru Lucian - Timisoara
    Popet Doru - Timisoara
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Parvu Nicolae - Resita
    25 -- 28 0v gr.sup.
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Creinicean Liviu - Oravita
    Pavel Calin - Hunedoara
    Crisanov Aurel - Timisoara
    29 -- 30 2v gr.inf.
    Butnariu Daniel - Timisoara
    Marta Gheorghe - Timisoara
    31 -- 37 1v gr.inf.
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Curut Gabriel - Timisoara
    Boata Edgar - Arad
    Matei Dumitru - Deva
    Munteanu Constantin - Resita
    Pod Adrian - Lugoj
    Cojocaru Ion - Drobeta Tr Severin
    38 -- 42 0v gr.inf.
    Balog Andreea - Arad
    Stancu Tiberiu - Deva
    Deak Valentin - Sebis
    Paladuta Victor - Timisoara
    Balint Tiberiu - Timisoara

    NEMOTIVAT: Peiov Petru, Timisoara


    Clasament Avansati

    1. Oprea Adrian - Lugoj
    2. Fieraru George - Timisoara
    3 -- 4
    Istrate Samir - Arad
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    5 -- 8
    Melnicenco Beniamin - Timisoara
    Lacatis Ghita - Arad
    Turburan Ion - Resita
    Neiconi Sabin - Hateg
    9 -- 16
    Ardelean Raul - Arad
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Manu Nicolae - Resita
    Mirza Sorin - Arad
    Dani Leo - Arad
    Venter Liviu - Resita
    Muresan Ovidiu - Caransebes
    Kromek Iulian - Cugir
    17 -- 2v gr.sup.
    Hancig Mircea - Dumbravita
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Fulop Attila - Aiud
    Roseti Ionut - Lugoj
    Csaky Tiberiu - Resita
    Mateescu Florin - Hunedoara
    Cresneac Mihail - Resita
    Muresan Florin - Deva
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Dirlea Ioan - Aiud
    Ticu Sorin - Lugoj
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Busu Romulus - Hunedoara
    Pop Ioan - Timisoara
    Suciu Razvan - Deva
    Jusca Sorin - Lugoj
    33 -- 37 2v gr.inf.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Cecan Vasile - Timisoara
    Nagy Iosif - Arad
    Horvath Mircea - Orastie
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    38 -- 43 1v gr.inf.
    Botea Fabian - Hunedoara
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Olariu Dorin - Timisoara
    Craiovan Victor - Resita
    Zsok Arcadie - Deva
    Sorescu Velimir - Resita
    44 -- 47 0v gr.inf.
    Cioveie Marian - Oravita
    Bozosan Petre - Sibiu
    Tiruta Ioan - Hateg
    Georgescu Constantin - Orastie

    NEMOTIVATI:
    Stoica Ioan Florin, Lugoj
    Joumah Abdul Rahim, Timisoara
    Vuca Adrian, Bocsa
    Gottvald Alfred, Bocsa
    Brateanu Adi, Deta



    Clasament Incepatori

    1. Sava Ioan - Orastie
    2. Docea Beniamin - Aiud
    3 -- 4
    Gavrilovici Timotei - Caransebes
    Morariu Marius - Sibiu
    5 -- 8
    Fekete Istvan - Arad
    Domanyek Alexandru - Lugoj
    Jeler Nicolae - Orastie
    Lascu Marius - Dumbravita
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Postelnicu Mihai - Deva
    Faur Lucian - Jimbolia
    Glavan Radu - Timisoara
    Penescu Lusu - Lugoj
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Vela Gabriel - Caransebes
    Belgun Ionut - Timisoara
    Tamsa Titus - Resita
    17 -- 1v gr.inf.
    Chivari Sebastian - Arad
    18 -- 21 0v gr.inf.
    Matusan Florin - Timisoara
    Sebesten Ervin - Lugoj
    Dabucean Dalin - Lugoj
    Banu Florentin - Timisoara

    NEMOTIVATI:
    Neiconi Florin, Hateg
    Popa Denis, Bocsa
    Neiconi Calin, Hateg
    Filipics Zoli, Timisoara



    Clasament Copii

    1. Gavrilovici David - Caransebes
    2. Gavrilovici Nicu - Caransebes
    3 -- 4
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Lascu Mihai - Dumbravita
    5 -- 8
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Postelnicu Eric - Deva
    Zamboni Adina - Lugoj
    Botezan Raul - Aiud
    9 -- 1v gr.sup.
    Sorescu Denisa - Resita
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Faraian Alexandru - Aiud
    Maran Darian - Resita
    Furdean Flavius - Lugoj
    13 -- 17 1v gr.inf.
    Olariu Octavian - Aiud
    Ciungan Sara - Aiud
    Popa Georgiana - Lugoj
    Ionescu Tania - Lugoj
    Fornadie Amalia - Lugoj
    18 -- 0v gr.inf.
    Popa Rares - Aiud

    Niciun absent nemotivat

  5. Mulțumesc FlorinBN, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.617
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 48 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Cristian Ignat (multiplu campion national) va participa, in afara concursului, in grupele inferioare la open.

  7. #5
    senior

    Data înscrierii
    10.05.2014
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    45
    Postări
    429
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 2 h 15 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    975
    Cotca Dacian Oradea open

  8. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place D.D. le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    cadet
    Data înscrierii
    03.05.2016
    Locație
    Hunedoara
    Vârstă
    43
    Postări
    15
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 1 h 33 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    6
    Se inscriu din Hunedoara la avansati Busu Romulus ,Mateescu Florin ,Popovici Ciprian.

  10. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  11. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.01.2015
    Locație
    hunedoara
    Vârstă
    34
    Postări
    398
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 2 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    427
    Se înscriu din Hunedoara la open Pavel Calin,Popa Radu,Stancu Tiberiu,la avansati Botea Fabian,Melicut Sarmis,Neiconi Sabin,la incepatori Neiconi Florin
    Ultima modificare făcută de calyn85; 04.05.2016 la 12:29.

  12. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    45
    Postări
    645
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 7 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1233
    Din Oravita la Open: Put Gabriel, Creinicean Liviu, Ciublea Vichente, Verdet Adrian, Lungu Marius. La Amatori :Veres Francisc, Murgu Ioan, Drinceanu Lilian, Cioveie Marian!

  14. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place victor.arad le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    senior

    Data înscrierii
    05.12.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    51
    Postări
    172
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    271
    Mihalescu Dinu - Timisoara - Open
    Vela Gabriel - Caransebes - Incepatori

  16. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cule, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    cadet Avatarul lui Andreea Balint
    Data înscrierii
    08.12.2012
    Locație
    Timisoara, Romania, Romania
    Vârstă
    23
    Postări
    18
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 h 51 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    19
    Balint Andreea si Balint Tiberiu Dumbravita, Open

  18. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.617
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 48 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Balint Tiberiu la ce categorie?

  20. #12
    senior

    Data înscrierii
    22.05.2011
    Locație
    cugir
    Vârstă
    49
    Postări
    562
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 12 h 47 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    436
    Andone Claudiu, Sicoe Rodica Cugir , Sufletel Radu Alba Iulia open
    Cristea Virgil, Kromek Iulian Cugir amatori
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

  21. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui cucurucu
    Data înscrierii
    16.07.2009
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    50
    Postări
    455
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 14 h 4 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    389
    Daneliuc Gabi - Sibiu - open
    Butterfly Michael Maze Arylate
    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

  23. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cule le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    senior
    Avatarul lui victor.arad
    Data înscrierii
    11.11.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    29
    Postări
    972
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    1224
    Din Arad se inscriu urmatorii: Avram Victor, Roman Bogdan si Spatariu Daniel toti la Open

  25. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place lulciuc.dumitru, Pitzi le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    608
    Balog Andreea
    Kaposta Victor
    Din Arad, la open.

  27. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 11.03.2018, 22:33
  2. Răspunsuri: 222
    Ultimul post: 03.02.2016, 15:38
  3. Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 21.12.2015, 10:46
  4. Răspunsuri: 166
    Ultimul post: 29.05.2015, 13:46
  5. Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 09.04.2015, 10:12

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •