tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 304

Subiect: Turneu "A" Agnita-28 mai 2016

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.105
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 6 h 51 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4368

    Turneu "A" Agnita-28 mai 2016

    Denumirea turneului:"Cupa BaumGames&Emi TT-Agnita-2016"
    Data si ora:sambata,28 mai 2016,ora 09:00
    Locatia:salile de sport din incinta Colegiului Tehnic "AT Laurian" din Agnita
    Categoriile turneului:Open-Avansati-Incepatori
    Numar de participanti:144,cate 48 de fiecare categorie
    Inscriere: pe Forum,telefonic,pana Vineri,27 mai,ora 21:00
    Retrageri: pe Forum,telefonic,pana Joi,26 mai,ora 21:00
    Taxa de participare:30 lei(copii pana la 14 ani=15 lei;persoanele cu dizabilitati sunt scutite de taxa),din care cate 2lei de participant vor fi varsati in contul Amatur.
    Gratuitati:1 sticla de apa,1 cafea si masa la pranz pentru fiecare participant.
    Pe durata turneului va functiona,contra cost,un bufet cu dulciuri si bauturi racoritoare pentru toate varstele!
    Premiere:
    Loc 1-4,Cupe,medalii si diplome;
    Loc 5-8,medalii si diplome
    ....si alte surprize !
    Sistemul de joc
    Se va juca in sistemul clasic Amatur,cu 3 seturi din 5;
    -grupe inferioare de 6 din care se califica primii 4;
    -grupe superioare de 4,se califica primii 2;
    -eliminatorii directe
    -asezarea si stabilirea capilor de serie in grupe si eliminatorii se realizeaza in conformitate cu prevederile Regulamentului Amatur 2016.
    Desfasurarea turneului
    Ora 09:30-Incepatori si Avansati
    -validarea inscrierilor si anuntarea grupelor
    -repatizarea grupelor pe 16 mese,in cele doua sali
    -disputarea partidelor
    Ora 13:00-Open
    -validarea inscrierilor si anuntarea grupelor
    -repartizarea grupelor la 8 mese,in sala mare
    Concomitent cu desfasurarea jocurilor din grupele inferioare la Open,vor fi alcatuite si repartizate si grupele superioare la Avansati si Incepatori pe 8 mese,cate doua grupe la o masa,cu doua jocuri consecutive de grupa.
    Ora 13:00-15:00-Masa
    In functie de starea vremii,intentionam sa preparam si sa servim la fata locului o masa traditionala ardeleneasca...ca la noi acasa!
    Eliminatoriile si ...finalele
    Tablouri compacte,fara Bye-uri,cu castigatorii superioarelor capi de serie 1-8 pe tablou iar locurile doi trag la sorti ,conform regulamentului.
    Organizatorii intentioneaza ca finalele sa se dispute succesiv,in sala mica,pe o singura masa,urmate de festivitatea de premiere!!
    EMI TT va rasplati eforturile celor mai consecventi participanti la turneele din acest an cu premii speciale!

    Organizatori:
    Zedler Csaba-0766.293.569
    Beltechi Dumitru-0747.630.959

    Sponsorii turneului:

    BaumGames
    Emi TT Joola

    Colaboratori:

    Primaria si Consiliul Local al Orasului Agnita
    Colegiul Tehnic "AT Laurian" din Agnita
    Casa de Cultura "Ilarion Cocisiu" din Agnita
    Ultima modificare făcută de csabazedler; 27.05.2016 la 08:13.
    I love table tennis !

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.149
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    112 z 20 h 28 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10186
    Rezervat Inscrieri

    Inscrieri OPEN - on 27.05.2016 at 20:58:45

    1. Sicoe Rodica, Cugir - 6 - 33,05 - OF
    2. Farkas Gabor, Targu Mures - 13 - 30,98 - O
    3. Macovei Liviu, Brasov - 16 - 29,34 - O
    4. Apian Florin, Bistrita - 29 - 28,53 - O
    5. Toth Beatrice, Medias - 668 - 28,25 - OLF
    6. Andone Claudiu, Cugir - 99 - 27,47 - O
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia - 76 - 26,14 - OL
    8. Daneliuc Gabi, Sibiu - 37 - 25,77 - O
    9. Irsai Istvan, Targu Mures - 124 - 24,94 - O
    10. Baciu Gabriel, Tarnaveni - 336 - 24,82 - O
    11. Migea Cornel, Sibiu - 103 - 23,86 - O
    12. Zelariu Petru, Tarnaveni - 198 - 23,47 - O
    13. Pinzar Andrei, Medias - 158 - 23,41 - OJ
    14. Aron Darie, Sibiu - 105 - 23,22 - O
    15. Meszar Razvan, Arad - 305 - 23,16 - O
    16. Carpaci Alexandru, Ludus - 392 - 23 - OLW
    17. Opris Dora, Ludus - 708 - 22,5 - OF
    18. Moldovan Iulia, Ludus - 709 - 22,5 - OF
    19. Mitzea Alexandru, Sibiu - 126 - 21,78 - O
    20. Hutanu Alin, Brasov - 123 - 21,56 - O
    21. Beltechi Paul, Victoria - 916 - 21,25 - O
    22. Nechita Alexandru, Agnita - 1164 - 21 - O
    23. Grigore Alexandru, Campina - 79 - 20,98 - O
    24. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 348 - 20,96 - O
    25. Lunca Razvan, Tarnaveni - 349 - 20,82 - O
    26. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 401 - 20,82 - O
    27. Vitan Vasile, Tarnaveni - 756 - 20,75 - O
    28. Molnar Tihamer, Tarnaveni - 364 - 20,39 - O
    29. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 248 - 19,36 - OW
    30. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 127 - 19,35 - O
    31. Cernejenco Constantin, Sibiu - 410 - 19,25 - O
    32. Vladoiu Gelu, Brasov - 129 - 19,14 - OW
    33. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 120 - 19,05 - OW
    34. Iancu Sorin, Sibiu - 298 - 18,25 - A
    35. Radu Constantin, Sibiu - 199 - 16,7 - AW
    36. Matei Dumitru, Deva - 271 - 15,13 - AW
    37. Dordea Lucian, Medias - 472 - 14,47 - AW


    Inscrieri AVANSATI - on 27.05.2016 at 21:02:51

    1. Pitac Ovidiu, Brasov - 225 - 18,25 - AW
    2. Padurariu Costel, Brasov - 148 - 17,98 - A
    3. Toader George, Agnita - 337 - 17,78 - A
    4. Veres Janos, Targu Mures - 350 - 17,78 - A
    5. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 191 - 17,5 - A
    6. Barac Marius, Sibiu - 243 - 17,5 - AW
    7. Antal Denes, Brasov - 256 - 17,5 - AW
    8. Ivan Catalin, Fagaras - 334 - 17,5 - A
    9. Weiss Simona, Cisnadie - 446 - 17,39 - AF
    10. Timaru Ilie, Ocna Sibiului - 344 - 17,28 - A
    11. Beches Andrei, Sibiu - 345 - 16,78 - A
    12. Zedler Csaba, Agnita - 315 - 16,56 - AW
    13. Stanciulescu Bogdan, Brasov - 891 - 16,5 - A
    14. Derzsi Lorand, Targu Mures - 398 - 16,28 - A
    15. Stancalie Doru, Craiova - 227 - 16,18 - AW
    16. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 234 - 15,85 - AW
    17. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 415 - 15,78 - A
    18. Motorga Dorin, Targu Mures - 442 - 15,53 - A
    19. Moca Alina, Medias - 1223 - 15,5 - AF
    20. Moga Madalina, Medias - 1099 - 15 - AF
    21. Marin Floricel, Brasov - 277 - 14,7 - AW
    22. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea - 357 - 14,39 - A
    23. Nicula Dumitru, Agnita - 631 - 14,38 - AW
    24. Fulop Attila, Aiud - 307 - 14,3 - A
    25. Bucur Dan, Cisnadie - 484 - 14,22 - A
    26. Trandafir Vasile, Targu Mures - 591 - 14,17 - A
    27. Dirlea Ioan, Aiud - 504 - 14,06 - AH
    28. Bacanu Paulian, Brasov - 704 - 14 - A
    29. Decean Darian, Sibiu - 448 - 13,84 - A
    30. Pacurar Cosmin, Blaj - 486 - 13,72 - A
    31. Comsa Dan, Sibiu - 506 - 12,88 - A
    32. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 749 - 12,82 - A
    33. Tarau Vasile, Brasov - 459 - 12,72 - A
    34. Demeny Zoltan, Brasov - 883 - 12,6 - A
    35. Barbulescu Dan, Sibiu - 750 - 12,55 - A
    36. Beltechi Razvan, Victoria - 1552 - 10,5 - A
    37. Onet Nicolae, Sighisoara - 776 - 10,11 - A
    38. Bozosan Petre, Sibiu - 794 - 9,11 - A
    39. Patrascu Dan, Sighisoara - 1526 - 8,5 - A
    40. Teglas Andreea, Ludus - 1297 - 8,25 - AJF
    41. Mitrofan Petrica, Brasov - 661 - 8,22 - AW
    42. Moldovan Sidonia, Ludus - 1123 - 7,55 - AJF
    43. Ambrus Szilard, Ludus - 1045 - 7,33 - AJ
    44. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 866 - 6,96 - A
    45. Nyaradi Attila, Sighisoara - 1560 - 4,75 - A
    46. Balan Viorel, Bistrita - 1428 - 4,25 - A
    47. Aisner Imre, Ludus - 1796 - 3,92 - A
    48. Gyerko Albert, Sighisoara - 1890 - 0 - A

    Inscrieri INCEPATORI - on 27.05.2016 at 21:07:26

    1. Ciky Cornel, Fagaras - 465 - 11,55 - AW
    2. Sicoe Ioan, Turda - 643 - 11,39 - AW
    3. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni - 660 - 10,81 - AJ
    4. Banu Nicolae, Ocna Sibiului - 828 - 10,67 - A
    5. Gligor George, Sibiu - 649 - 10,56 - A
    6. Toader Valentin, Agnita - 1003 - 10,55 - AJ
    7. Puiulet Iosif, Agnita - 870 - 10,46 - A
    8. Pralea Marius, Botosani - 549 - 10,29 - A
    9. Comanariu Stefan, Fagaras - 871 - 9,82 - A
    10. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 555 - 9,73 - A
    11. Roghina R.Cosmin, Sibiu - 678 - 9,63 - A
    12. Postelnicu Mihai, Deva - 622 - 9,61 - A
    13. Baiu Teodor, Brasov - 1625 - 9 - A
    14. Kis Istvan, Brasov - 617 - 8,41 - A
    15. Dragomir Paul, Sibiu - 815 - 8,39 - A
    16. Pralea Constantin, Alba Iulia - 596 - 8,38 - AW
    17. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 785 - 8,31 - A
    18. Bereszki Robert, Tarnaveni - 1442 - 8,25 - A
    19. Movileanu Neculae, Brasov - 613 - 8,23 - A
    20. Morariu Marius, Sibiu - 1044 - 8,15 - A
    21. Sabau Mircea, Tarnaveni - 937 - 7,96 - A
    22. Kondort Arpad, Agnita - 995 - 7,75 - A
    23. Oniga Paul, Blaj - 1508 - 7,25 - A
    24. Dorling Raul, Cisnadie - 912 - 7,17 - AJ
    25. Fulop Laszlo, Targu Mures - 931 - 6,94 - A
    26. Zedler Iuliu, Blaj - 1142 - 6,82 - AW
    27. Cioca Raul, Agnita - 913 - 6,75 - A
    28. Brasoveanu Vali, Sibiu - 1094 - 6,75 - AW
    29. Ilie Octavian Marius, Brasov - 984 - 6,25 - A
    30. Crisan Casian, Agnita - 1021 - 6,18 - AJ
    31. Midvichi Alexandru, Deva - 1080 - 6,04 - AH
    32. Csiki Alexandru, Tarnaveni - 1825 - 6 - A
    33. Pica Horia, Fagaras - 985 - 5,82 - AJ
    34. Postelnicu Eric, Deva - 986 - 5,81 - AJ
    35. Moldovan Flavia, Tarnaveni - 1144 - 5,54 - AJF
    36. Loghin Florin, Brasov - 1666 - 5,25 - A
    37. Movileanu Adrian, Brasov - 1034 - 5,2 - A
    38. Niculescu Marin, Bucuresti - 1129 - 5,06 - AW
    39. Magerusan Radu, Medias - 1915 - 5 - A
    40. Sarbu Alin, Agnita - 1917 - 4,75 - A
    41. Stefan Patrick, Brasov - 1050 - 4,5 - A
    42. Bardas Patrick, Dumbraveni SB - 2310 - 3,75 - AJH
    43. Husar Andreea, Targu Mures - 1878 - 3,5 - AF
    44. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures - 1930 - 3 - A
    45. Gabor Claudiu, Agnita - 2762 - 2,75 - A
    46. Voinea Valerian, Brasov - 2781 - 2,75 - A
    47. Stancovici Bianca, Targu Mures - 1995 - 2,5 - AF
    48. Rotariu Andrei, Sibiu - 1703 - 1,75 - A
    49. Lefter Marius, Targu Mures - 2409 - 1,75 - A
    50. Ivan Dumitru, Fagaras - 4000 - -
    51. Oprea Laurentiu, Medias - 4001 - -
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 27.05.2016 la 23:08.

  3. Mulțumesc csabazedler, TableTennis, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes, GeluBv, INDISPONIBIL, tavy, Alex Muresanu, macocco le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.105
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 6 h 51 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4368
    Informatii utile asupra locatiei turneului:
    -dinspre Sibiu si Medias se continua directia inainte pe artera principala a orasului,treceti de Primarie si continuati pana la intersectia drumului RaiffeisenBank(stanga) cu Farmacia(dreapta),virati dreapta,treceti de Casa de Cultura si continuati 50 m tot inainte pana intrati in parcarea Colegiului,cca 100 locuri de parcare (fara plata),langa paraul Hartibaci!
    -dinspre Sighisoara si Fagaras,continuati drumul pe artera principala pana la intersectia RaiffeisenBank(dreapta) si Farmacie(stanga),virati stanga langa pod si continuati 50 m,pe langa Casa de Cultura,tot inainte pana in parcarea Colegiului,langa paraul Hartibaci.

    Locuri de cazare:
    -posibilitati de cazare in camere:
    -3* cu mic dejun(MD)-120 lei -Pensiunea "Elisabeta-Centrul tarii",in afara localitatii,dinspre Fagaras,6 km distanta de sala
    -3* cu MD-120 lei-Pensiunea "Ice",in localitate,dinspre Fagaras si Sighisoara,2 km distanta de sala
    -2* fara MD-80 lei-casa Olteanu,in localitate,300 m distanta de sala
    Oferta 30 locuri de cazare de 1* (camere renovate,curate si decente)tip internat,cu preturi modice intre 15-30 lei,in camere cu 2-3-4-5 paturi,la 30 m de sala!!!!!!
    Va rugam sa va exprimati dorintele la organizator!
    Ultima modificare făcută de csabazedler; 15.05.2016 la 23:11.
    I love table tennis !

  5. Îmi place Barbulescu Dan, Alex Muresanu, mariomoro, Zosim1, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.149
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    112 z 20 h 28 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10186
    Rezervat Clasament

    Clasament INCEPATORI

    1. Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    2. Toader Valentin - Agnita
    3 -- 4
    Baiu Teodor - Brasov
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    5 -- 8
    Morariu Marius - Sibiu
    Movileanu Neculae - Brasov
    Ciky Cornel - Fagaras
    Gligor George - Sibiu
    9 -- 16
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Dorling Raul - Cisnadie
    Pralea Marius - Botosani
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Dragomir Paul - Sibiu
    Comanariu Stefan - Fagaras
    Sicoe Ioan - Turda
    Postelnicu Mihai - Deva
    17 -- 2v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Kis Istvan - Brasov
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Cioca Raul - Agnita
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Kondort Arpad - Agnita
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Magerusan Radu - Medias
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Pica Horia - Fagaras
    Postelnicu Eric - Deva
    Crisan Casian - Agnita
    Midvichi Alexandru - Deva
    Oniga Paul - Blaj
    Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
    33 -- 2v gr.inf.
    Stefan Patrick - Brasov
    34 -- 40 1v gr.inf.
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Loghin Florin - Brasov
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Ivan Dumitru - Fagaras
    Oprea Laurentiu - Medias
    41 -- 48 0v gr.inf.
    Movileanu Adrian - Brasov
    Niculescu Marin - Bucuresti
    Zedler Iuliu - Blaj
    Csiki Alexandru - Tarnaveni
    Husar Andreea - Targu Mures
    Lefter Marius - Targu Mures
    Gabor Claudiu - Agnita
    Voinea Valerian - Brasov

    Clasament AVANSATI

    1. Stanciulescu Bogdan - Brasov
    2. Ivan Catalin - Fagaras
    3 -- 4
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Padurariu Costel - Brasov
    5 -- 8
    Stancalie Doru - Craiova
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Bacanu Paulian - Brasov
    9 -- 16
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Beches Andrei - Sibiu
    Toader George - Agnita
    Barac Marius - Sibiu
    Moca Alina - Medias
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Beltechi Razvan - Victoria
    17 -- 19 2v gr.sup.
    Veres Janos - Targu Mures
    Weiss Simona - Cisnadie
    Demeny Zoltan - Brasov
    20 -- 24 1v gr.sup.
    Marin Floricel - Brasov
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Bucur Dan - Cisnadie
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Moga Madalina - Medias
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Antal Denes - Brasov
    Fulop Attila - Aiud
    Zedler Csaba - Agnita
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Tarau Vasile - Brasov
    Nicula Dumitru - Agnita
    Ambrus Szilard - Ludus
    Teglas Andreea - Ludus
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Dirlea Ioan - Aiud
    35 -- 40 1v gr.inf.
    Decean Darian - Sibiu
    Comsa Dan - Sibiu
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Moldovan Sidonia - Ludus
    41 -- 48 0v gr.inf.
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Bozosan Petre - Sibiu
    Balan Viorel - Bistrita
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Nyaradi Attila - Sighisoara
    Aisner Imre - Ludus
    Gyerko Albert - Sighisoara

    Clasament OPEN

    1. Sicoe Rodica - Cugir
    2. Macovei Liviu - Brasov
    3 -- 4
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Farkas Gabor - Targu Mures
    5 -- 8
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Toth Beatrice - Medias
    Grigore Alexandru - Campina
    Andone Claudiu - Cugir
    9 -- 12
    Migea Cornel - Sibiu
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    13 -- 2v gr.sup.
    Apian Florin - Bistrita
    14 -- 20 1v gr.sup.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Aron Darie - Sibiu
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Meszar Razvan - Arad
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Carpaci Alexandru - Ludus
    21 -- 24 0v gr.sup.
    Hutanu Alin - Brasov
    Iancu Sorin - Sibiu
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Nechita Alexandru - Agnita
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Dordea Lucian - Medias
    28 -- 30 1v gr.inf.
    Radu Constantin - Sibiu
    Matei Dumitru - Deva
    Benyovski Bela - Sibiu
    31 -- 36 0v gr.inf.
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Pinzar Andrei - Medias
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Cernejenco Constantin - Sibiu
    Beltechi Paul - Victoria




    Absenti .

    Incepatori.-Bereszki Robert -Tarnaveni Nemotivat
    -Csiki Alexandru -Tarnaveni Intarziat 2 ore nu a mai jucat prezent la sala.Transport ratat
    -Puiulet Iosif Agnita Motivat Ajutor de organizator
    -Sarbu Alin Agnita Motivat cedat loc musafirilor

    Avansati nu au fost absenti

    Open-Moldovan Iulia Ludus Nemotivat
    -Opris Dora Ludus Nemotivat

    Retrasii de dupa termenul limita se regasesc pe forum ,si las la latitudinea Comisiei de disciplina.

    P.S.Discutile avute la sala pe parcursul turneului pe tema retrageri au fost f. interesante .In momentul in care se v-a deschide un subiect pe aceasta tema le voi prezenta.
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 29.05.2016 la 01:10.

  7. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place liviut12 le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui CIKY
    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    FAGARAS
    Vârstă
    58
    Postări
    245
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 15 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    421
    Se înscriu din Făgăraș la Începători:
    CIKY Cornel,
    COMĂNARIU Ștefan,
    MALENE Petru,
    LOLEA Toma,
    SZABO Attila,
    PICA Horia,
    IVAN Dumitru-NOU

    Se înscrie din București la Începători:
    NICULESCU Marin

    Se înscrie din Turda la Începători:
    SICOE Ioan

    Se înscriu din Făgăraș la Avansați:
    IVAN Cătălin,
    MAROCICO Marius,
    POPA Sorin

  9. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.679
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    97 z 13 h 59 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    10465
    Se inscriu din Blaj:
    1.Pacurar Cosmin, avansati;
    2. Oniga Paul, incepatori
    3. Zedler Iuliu, incepatori

    Au solicitat inscrierea:

    - din Medias:
    1. Troth Beatrice, open
    2. Pinzar Andrei, open
    3. Moga Madalina, avansati
    4. Moca Alina, avansati
    5. Oprea Laurentiu, incepatori
    6. Magerusan Radu, incepatori

    - din Sibiu:
    1. Negrean Ioan, avansati
    2. Somlea Darian, avansati

    Imecs Attila, M. Ciuc, open
    Fancsali Kalman, Lunca de Sus , avansati
    .

  11. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, csabazedler, mariomoro, macocco le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    junior

    Data înscrierii
    10.03.2015
    Locație
    Agnita, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 39 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    159
    Din Agnita se înscriu:
    -la open:Nechita Alexandru
    -la avansați:Toader George
    -la începători:Cioca Raul,Toader Valentin,Kondort Arpad şi Crişan Casian

  13. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    junior
    Avatarul lui Andrei668
    Data înscrierii
    24.05.2014
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    20
    Postări
    68
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 21 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    72
    Se înscrie din Sibiu , la începători - Rotariu Andrei

    Trimis de pe al meu E3_Living folosind Tapatalk

  15. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    senior
    Avatarul lui CIKY
    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    FAGARAS
    Vârstă
    58
    Postări
    245
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 15 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    421
    Se înscriu din Brașov la Începători:
    VOINEA Valerian
    LOGHIN Florin
    ȘTEFAN Patrick
    MOVILEANU Neculae
    BAIU Teodor

    Se înscriu din Brașov la Avansați:
    DEMENY Zoltan
    STANCIULESCU Bogdan

  17. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior

    Data înscrierii
    23.04.2014
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    44
    Postări
    537
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 2 h 30 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    337
    se inscriu din Blaj la amatori Oniga Paul,Pacurar Cosmin si Zedler Iuliu

  19. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  20. #11
    senior

    Data înscrierii
    23.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    21
    Postări
    177
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h 9 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    108
    din Tarnaveni la Open: Moldovan Alexandru, Vitan Vasile, Moldovan Cristian, Bleoca Marius. La incepatori se inscriu Buta Denisa si Moldovan Flavia tot din Tarnaveni

  21. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    boboc
    Data înscrierii
    14.04.2016
    Locație
    Sighisoara
    Vârstă
    26
    Postări
    6
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 h 35 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    11
    Salut ! Se inscriu de la Sighisoara : Patrascu Dan ,Tipser Gabriel ,Ghidiu Valer ,Onet Nicolae ,Schuller Cristian ,Samoila Florin
    de la Dumbraveni :Bardas Ioan si Bardas Patrick

  23. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    senior

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    66
    Postări
    183
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 18 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    244
    din Sibiu la open - Mitzea Alexandru, Todarcea Ioan, Migea Cornel, Iancu Sorin, Radu Constantin, Cernejenco Constantin
    la avansati - Benyovski Bela, Dragomir Mitica, Ratiu Valer,

  25. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place coco68, dumitru dragomir le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    junior

    Data înscrierii
    10.03.2015
    Locație
    Agnita, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    130
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 39 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    159
    Se înscriu la avansați:Zedler Csaba si Beltechi Dumitru

  27. Mulțumesc Zosim1, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    boboc
    Data înscrierii
    14.04.2016
    Locație
    Sighisoara
    Vârstă
    26
    Postări
    6
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 h 35 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    11
    Salut ! Se inscriu de la Sighisoara la Open: Tipser Gabriel si Schuller Cristian ,Amatori :Patrascu Dan ,Onet Nicolae ,Ghidiu Valer si Samoila Florin
    de la Dumbraveni se incriu la amatori Bardas Ioan Si Bardas Patrick

  29. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 18
    Ultimul post: 13.04.2017, 18:15
  2. Turneu "b" agnita-06.08.2016
    De csabazedler în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 178
    Ultimul post: 09.08.2016, 12:41
  3. "Cupa Mos Craciun" -Turneu "B"-Agnita-15.12.2013
    De csabazedler în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 128
    Ultimul post: 21.12.2013, 00:59
  4. Turneu "B" Agnita-2 iunie-Dumineca-"Cupa Baum Games"
    De csabazedler în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 11.06.2013, 22:34
  5. "Cupa Vacantei"-Turneu "B"-Agnita -18.08.2012-
    De csabazedler în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 119
    Ultimul post: 23.08.2012, 09:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •