Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Agnita-28 mai 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi



  • Avem prea multe pretentzii... La ora asta Agnita pur SI simplu nu există. Faptul ca se fac turnee AmaTur la Agnita, la care încă mai vin 100 de oameni, e un miracol. Noua, romanilor, ni s-a cam ur?t cu binele in ultimii ani. Vrem mereu sa facem din rahat bici. Nu vrem in ruptul capului sa acceptam ca, deocamdata, rahatul ăsta il vom avea. Csaby chiar a reușit sa facă bici din rahat....și pocnește bine de tot. A urcat 3 mese pe scari, intr-o încăpere dezafectată de vreo câteva ori deja....și acolo a "fabricat" 3 campioni judetzeni. Iar în "groaznica sală" de care fug unii începători se antrenează o trupă de copii. Vreo 15. Dacă s-ar putea, l-ar scula pe Csaby noaptea din pat să mai meargă o oră la "meditatzii de pingpong". Eu unul n-am auzit nici unul din copiii ăia să spună vreodată că nu-i bună lumina. Sau alte "plângeri"...

    Comentariu


    • Uitam de cele mai multe ori sa vedem partea plina a paharului! Daca vom realiza că este mai important ce facem decat ce primim atunci vom progresa cu adevărat! In numele iubitorilor de sport, de toate varstele, nu va lasati, avem nevoie de oameni ca voi, sa nu lasam un lucru frumos sa se transforme in cenusa!Toate cele bune!
      Ultima editare de Barbulescu Dan; 03.iun.2016, 11:38.

      Comentariu


      • Postat în original de Marius_Ducu Vezi post
        Stiu ca aceasta postare va da naștere la un "val" de comentarii, ...........
        Cu stima, Marius
        Iaca ti-a iesit!!!!!!!!!!!!!!!!

        Postat în original de Marius_Ducu Vezi post
        dar pentru ca mișcarea Amatur sa se dezvolte corect
        Hai sa vedem cum se dezvolta corect si cata implicare o sa fie din partea ta, draga Marius!!!!
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Atât timp cât nu fac parte din "conducerea" Amaturului nu vad cum as putea schimba ceva...dar, daca mi se va cere sa ajut cumva, la orce turneu voi participa puteti sa va bazați pe mine. Nu sunt genul de om sa nu- mi asum ce fac si ce gîndesc. Dupa cum am "sperat" s-au facut ceva "valuri", ceea ce nu înțeleg este: Cum pot unii oameni sa dea like la o postare si imediat sa scrie in urmatorul "post" o cu totul altă părere?! O fi lipsa de "coloana vertebrala"? Doar ma întreb, nu acuz pe nimeni! Cu deosebit respect pentru toți colegii.

          *** Nu vreau sa intru intr-o polemica cu nimeni, doar mi-am spus punctul de vedere, doar am sesizat unele greșeli care puteau fi evitate usor, dar se pare ca acest lucru nu se dorești, deci ma retrag "invins". Pot sa pierd, dar logica si g?ndirea nu mi-o schimb! Consider acest subiect închis, chiar rog adminul site-ului sa-l șteargă dacă am supărat sponsorii... Mersi!

          Mr. Tomahawk
          Ultima editare de Marius_Ducu; 03.iun.2016, 12:08.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X