Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Dunărea Noastră... Descoperă Bucovina", Galați - 18.06.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ziua, doresc sa multumesc galatenilor pentru acest minunat eveniment care tinde sa devina un adevarat festival de tenis de masă. Organizatori, sponsori, parteneri, jucatori, toti au fost la inaltime. Propun si un nume: Festivalul de tenis de masă Marcel Giosan si prietenii. Pana aflu parerea voastra nu imi ramane sa mai spun decat un lucru : jos palaria! ...si inca un lucru: astept cu nerabdare anul viitor.

    Comentariu


    • [QUOTE=iuliu zedler;309272]Sa mai zambim putin, turneul s-a terminat !


      Asa-mi trebuie daca joc ... dupa ureche !


      Da, este adevarat, Mureșul se varsa in Dunare, la Galați, nu ?



      Lasa ca-i astup eu gura .... !



      Asta inseamna sa-ti tii gura !



      Buuun ! Si acum ce trebuie sa fac ?



      Baieti, atentie ! Comanda la mine !



      Nu, zau !


      Dom'profesor, lucrarea despre tospin este gata. Poftiti !


      Usor, tataie, ca nu e meci de dublu !


      Ups, m-au prins !



      And one, and two, ... Asta-i treaba cu fractiile (sau frectiile ?), baieti. Capisci ? Hai, stiu ca vedeti ca mingea e pe langa, dar ce mai conteaza ?



      Cei trei muschetari. Hai, ca stiti povestea ! Respect !



      Ei, acum este gata, putem deschide sampania !


      Paradox ! Avantajul celor din urma - prind poza de final.



      Imaginea unui campion ! ... si satisfactia victoriei finale.


      FELICITARI Galați !
      Multumiri domnului Mureșan.




      Hai, va las ! Noroc si numai bine ! Si nu uitati sa mai zambiti ![/QUOTE
      Maestre nici daca erai la fata locului nu sintetizai mai bine !
      O poza face cat 1000 de cuvinte ! Felicitari.

      Comentariu


      • Sa mai zambim nitel !


        Mai copii, sa va spun povestea unui taram de basm, Bucovina - colt de rai.


        Pana s-au dumirit ca diploma este scrisa in ... alta limba, am shutit locul 3.


        No, felicitari dragam ! (sau duelul generatiilor)


        In speranta ca nu v-am plictisit, va puuuuup ! Sa aveti o saptamana ... precum acest zambet !

        Comentariu


        • Revista presei



          Atunci când un jurnalist "alunecă pe podelele ude de sudoarea noastră" nu poate rata pasiunea și dragostea cu care âmbrățișăm sâmbătă de sâmbătă turneele AmaTur.
          Și atunci devenim: cuprinși în statistici, scriși în ziare, aveniții concursurilor, prinși în clasamente - pentru că "suntem cei care dau totul, din puținul lor, suntem conștiința unitară și fantomatică pe care o surprinzi cu coada ochiului când, amestecați printre voi, propovăduim la mesele verzi, demult uitata credință în sine".

          www.viata-libera.ro/dunarea-noastra-a-descoperit-bucovina-turneu-impresionant-pentru-amatori-cu-amintiri-memorabile
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • o apreciere si multumire deosebita pentru tot.multe scuze ca in tumultumul evenimentelor si a licorilor care au spumegat in fel de fel de pocale am plecat fara a-mi lua bun ramas. bute ave-a dreptate un turneu unic !

            Comentariu


            • Mulțumirile noastre...



              Mulțumirile noastre la final de turneu se îndreaptă în primul rând către:
              -Dumneavoastră, dragi participanți, pentru că ne-ați onorat cu prezența și împreună am fost familia AmaTur la a doua ediție a Turneului "Dunărea Noastră"
              -Sponsorii turneului, pentru că au fost moral și material alături de noi:
              -Diamar Instalații Galați;
              -Centrul Comercial Auchan Galați;
              -Tancrad Galați;
              -CT Enache Instalații Brăila;
              -AlbServ Instal Brăila;
              -Mini Serv Oil Brăila;
              -Fanyon Brăila;
              -Cid Turism Sadova;
              -Carpathian Springs Vatra Dornei;
              -Grand Hotel Orient Brăila;
              -ValePutna, Valea Putnei;
              -La Baciu Câmpulung Moldovenesc;
              -Cucky`s Galați.
              -Partenerii media ai turneului:
              -Viața Liberă Galați;
              -CALEnDAR, Brașov;
              -Ovidiu Ștefeligă, Câmpulung Moldovenesc;
              -Dana Trifan, Galați;
              -Teatrul Muzical "Nae Leonard" Galați.
              -Domnului Lipan Doru și clubului CS Lipan Tenis de Masă - pentru ajutorul logistic acordat;
              -Echipei TT Bacău - Sebi Rojniță, Ticu Dorin, Ursulescu Ioan, D?rlău Ionuț - pentru ajutorul logistic acordat;
              -Echipei Club Tenis 60 - Dl. C?rnu Eugen - pentru ajutorul logistic acordat;
              -Clubului Pro Aktiv, Focșani - Dl. Corcoz Costin - pentru ajutorul logistic acordat;
              -Clubului CS Activ, Galați - Dl. Petrin Mitică, Dl. Tufă Gigi, Dl. Vantdevara Silviu - pentru ajutorul logistic acordat;
              -Echipei de organizatori: Lucia Giosan, Diana Giosan, Nicoleta Sandu, Nela Pintilie, Mădălina David, Robert Wischegg, Marius Ion, Costel Arion, Dan Dumitrescu, Adrian Predescu, Florin, Mușchi;
              -Domnului Paul Gasner, Iași - pentru organizarea impecabilă a turneului de începători;
              -Domnului Dr. Toma Iulian, Brăila - pentru că a fost că a fost de gardă la sală;
              -Domnului Ioan Mureșan - pentru că a fost toată ziua cu "obiectivele" pe noi;
              -Domnului Florin Giosan, Nazarcea Grup - pentru tipărirea diplomelor de participare;
              -Domnului Corneliu Magopat, olar din Marginea - pentru frumoasele cupe din ceramică neagră;
              -Combinatului siderurgic "Arcelor Mittal" - pentru sala pusă la dispoziție;


              Mulțumim tuturor încă o dată!
              Legătura la Constanța, la Suceava și la Vinț.
              AmaTur merge înainte!
              Ultima editare de marcelgiosan; 04.iul.2016, 20:26.
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X