Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A București TopTenis Arena 4 iunie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • O parte din filmari acum si restul plus imagini luni pentru ca sint pe alt calculator .











    Ultima editare de valigti; 05.iun.2016, 08:57.
    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
    Fete de palete tenis de masa
    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

    Comentariu


    • Postat în original de luxten2006
      S-a strecurat o greseala la notarea rezultatelor, aparent: Banaru Ioan Andrei a invins in grupa de consolare pe Sinita Eugen (scorul a fost 3-1). Multumesc.
      Castigatorul isi trece intotdeauna victoria in tabel. Daca data viitoare vei trece si rezultatul in foaie, na vei .ajuta sa nu mai gresesc. Am rectificat.
      Ultima editare de Dan2; 05.iun.2016, 09:10.

      Comentariu


      • Postat în original de Dan2 Vezi post
        47. Brezae Vlad, București, 4006 - -
        Veni vidi vici!..

        Felicitări!

        Comentariu


        • Postat în original de Zosim1 Vezi post
          Bravo Vladut,intre doi divizionari este o performanta sa te califici in eliminatori.Bravo

          P.S.Pacat ca nu se poate puncta aceasta categorie in Clasamentul Amatur ca ai fi facut o gramada de puncte.
          Dupa clasamentul fara cei 4 divizionari A se poate gasi un sistem de punctare dupa MP-ul protagonistilor in cazul in care se vrea !
          Florin A. ne poate lumina in acest caz.
          Iar pe viitor poate deveni atractiv open + pentru cei mai buni!

          Comentariu


          • Acesta este genul de concurs in care chiar nu se plictiseste nimeni si individual ai parte numai de meciuri "tari". Mi se pare firesc sa dam continuitate acestei noi categorii. O acțiune care trece prin statiile Schimbare, Succes, Valoare si Fericire. In cazul meu, sunt mandru ca un fazan la OpeN Plus: Sunt primul in topul culinar!
            Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

            Comentariu


            • Idea cu OPEN+ foarte reusita. Parerea mea este numai ca trebuie se jucam pentru fiecare loc. Atunci nu conteaza cat jucatori din div A avem si clasament o sa fie clar la sfarsit.

              PS. Inca o data felicitari Alex si Adrian pentru spectacol frumos.

              Comentariu


              • Foarte bun acest concurs, organizarea a fost foarte buna, un minus doar la conditiile de ventilatie a salii, dar asta poate fii si datorita numarului mare de participanti.
                Se fac vre-o 4 ani de cand nu am mai jucat in Amatur si pot spune cu certitudine ca aceasta miscare este pe drumul cel bun, nivelul participantilor a crescut si calilatatea organizarii concursului.
                Dupa acest concurs chiar mi s-a facut dor de vremurile cand mergeam in fiecare saptamana la turneele organizate de Amatur. Sper la un viitor cu cat mai multe turnee de acest gen.

                Felicitari Alex Ciobanu si tuturor castigatorilor.

                Cele bune!
                Fan Zendong Super ALC - FL
                FH: Dignics 09C
                BH: Tibhar K3

                Comentariu


                • buna ziua tuturor.ma voi referi numai la categoriile open + si open la care am fost martor.ambitie ,entuziasm,caldura mare monser ,reintalnire cu prietenii,ambitii ,copii de mare viitor si profesionisti in organizare.sanatate tuturor si sa ne revedem cu bine....unii nu o mai pot face !

                  Comentariu


                  • Frumos turneu,jucatori de mare valoare,jucatori pe care-i privesc cu mare placere jucind,mai ales la Open +.Sunt atitea aprecieri pozitive si ma intreb daca cei care le-au facut au jucat vreodata la una din mesele 23 sau 24(pica apa din instalatia de aer conditionat pe masa,aer irespirabil,caldura insuportabila etc),probabil nici nu stiu unde sunt situate in sala.Domnul Dan.....poate pe parcurs se rezolva,se schimba ceva.Cred ca toti care au jucat grupele superioare acolo sunt de acord cu mine.

                    Comentariu


                    • Felicitari domnului Bodeanu pentru initiativa orgnizarii acestui turneu Masters cat si pentru gestionarea buna a celor 4 categorii! De asemenea doresc sa il felicit pe aceasta cale si pe Costi Corcoz care a si-a luat inima-n dinti si a organizat primul Open +
                      Pentru mine acest turneu a fost ideal cu toate ca nu am reusit sa ma calific in grupele superioare! Am jucat in total 6 meciuri tari ,meciuri pe care le-as fi disputat la un turneu Open seara tarziu cand si eu cat si adevarsarii mei ar fi fost obositi (evident ma refer aici la turneele in care reusesc sa ma calific din superioare )
                      Ma bucur tare mult ca i-am reintalnit la masa de joc si pe cei 3 "divizionari profesionisti" care sunt nimeni altii decat prietenii nostri din Amatur : Ales , Cristi si Boaca!
                      Ca "fost mare jucator profesionist divizionar" ce-am fost la viata mea cu 2 ani de divizia A insa cu 2 ani fara prietenii din Amatur , pot sa afirm ca le simt lipsa si ca as fi vrut sa ii vad vad mai des la turneele Amatur. Personal nu m-am simtit inurcat de ei si nici pe ceilalti participanti de la Open+ nu cred ca i-au incurcat!

                      Din discutiile cu ceilalti participanti de la Open, si acestia pareau a fi incanti ca turneul este mult mai echilibrat odata cu prezenta jucatorilor de top la Open +

                      De-a lungul anilor am cautat sa particip la turneele cat mai puternice cu jucatori buni , nefiind niciodata interesant de clasament, insa odata cu implementarea categoriei Open+ ma simt motivat sa joc mai bine si sa-mi imbunatatesc media pentru a avea sansa sa stau la masa celor "12 grei"

                      Iar ca o mica propunere , ieri a participat la Open + un jucator care are doar un singur concurs A in clasamentul Amatur si nu mi se pare suficient de relevant. Poate ar fi bine sa se stabileasca un numar minim de turnee bifate pentru a avea drept de participare la aceasta categorie.


                      Sa ne vedem cu bine,

                      Rares
                      Ultima editare de leordarares; 05.iun.2016, 21:19.

                      Comentariu


                      • Postat în original de leordarares Vezi post
                        Ma bucur tare mult ca i-am reintalnit la masa de joc si pe cei 3 "divizionari profesionisti" care sunt nimeni altii decat prietenii nostri din Amatur : Ales , Cristi si Boaca!

                        Rares

                        Bv ma Rarex
                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                        Comentariu


                        • Postat în original de romeobucsan Vezi post
                          Frumos turneu,jucatori de mare valoare,jucatori pe care-i privesc cu mare placere jucind,mai ales la Open +.Sunt atitea aprecieri pozitive si ma intreb daca cei care le-au facut au jucat vreodata la una din mesele 23 sau 24(pica apa din instalatia de aer conditionat pe masa,aer irespirabil,caldura insuportabila etc),probabil nici nu stiu unde sunt situate in sala.Domnul Dan.....poate pe parcurs se rezolva,se schimba ceva.Cred ca toti care au jucat grupele superioare acolo sunt de acord cu mine.
                          Aveti dreptate, am renuntat la utilizarea meselor din sala mica la eliminatorii, chiar daca asta a insemnat o intarziere in programarea jocurilor.

                          Comentariu


                          • Postat în original de Dan2 Vezi post
                            Aveti dreptate, am renuntat la utilizarea meselor din sala mica la eliminatorii, chiar daca asta a insemnat o intarziere in programarea jocurilor.
                            Asa este, sala mica nu poate fi folosita pe timp de vara, ne imbolnavim acolo.
                            In rest toate bune.
                            Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                            Comentariu


                            • Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                              Fete de palete tenis de masa
                              TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                              Comentariu




                              • Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                Fete de palete tenis de masa
                                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                Comentariu


                                • Salut, in zona meselor din spate nu exista ventilatie > mesele; 21/22/23/24. Va rog daca se poate sa faceti ceva in privinta asta !!
                                  Nu credeti ca este mai bine sa se dispute concursul pt Incepatori + Avansati > Sambata si Open-ul > Duminica ? O zi buna

                                  Comentariu


                                  • Salut,
                                    De ce sunt aceptati jucatori la categoria incepatori cand ei de fapt sunt ffffffffffffoarte avansati ?
                                    Sunt incepator si m-am inscris la categoria incepatori , ce sa vezi , din grupa de 6 participanti ceilalti 5 erau profesionisti , nu inteleg de ce cel care organizeaza acest turneu accepta asa ceva.
                                    Am vazut jucatori fffffoarte buni care participa la grupa de incepatori ce se bucura ca ne bat pe noi incepatori , doamne fereste , in fine.

                                    Sper sa luati masuri , dar nu cred.

                                    Comentariu


                                    • Ce trebuie facut pentru a vizualiza si descarca pozele ? Mie imi apare un site aiurea (postimg.cc) in care poza este foarte mica si nu se poate descarca la o rezolutie satisfacatoare.
                                      Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Dan_s Vezi post
                                        Ce trebuie facut pentru a vizualiza si descarca pozele? Mie imi apare un site aiurea (postimg.cc) in care poza este foarte mica si nu se poate descarca la o rezolutie satisfăcătoare.
                                        PostImage si-a modificat setările, probabil pe principiul ca e mai importanta imaginea sponsorilor (aprox. 7 poze mari pe pagina) decât imaginile urcate de utilizatori pe site-ul gazda (o imagine mica in coltul din stânga), concomitent cu reducerea rezoluției fotografiei. Nimic nu e gratis pe lumea asta.
                                        încercați pe Facebook la adresa: AmaTurRomania, unde sunt postate fotografiile urcate de membrii AmaTur pe www.tenisdemasa.ro, cu citarea sursei.
                                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                        Comentariu


                                        • Turneul s-a terminat. Sa mai zambim putin !



                                          Ionutz, facem una mica pana termina Vali ? Hai, ca nu ne vede nimeni, Rares este ocupat cu tanti ...





                                          Cred ei ca nu-i vad !





                                          Ce-o fi asta ?!





                                          Vine, vine, ... mai vine ?





                                          Ce, am iesit primar ? Fugi d'aici Dom'le !




                                          Da, sefu ! Ai castigat ! Deschid acum sampania (disimulata) ?





                                          Nu ma pot concentra deloc ! In stanga mea este cumva celebrul Tavi, priza toc ?





                                          Vladutz, te-am vazut ! Geaba esti mai iute ca lumina/flashul de la blitz. Nici eu nu-s de ieri !






                                          Usor, intinzi mana, fandare, ... Ati notat ? Hia, ca nu mai repet !





                                          Si eu, care speram sa joc cu Brad Pitt !





                                          Nenea, ma ajuti putin ? E prea grea !





                                          Ce, ati crezut c-ati scapat de mine ? I'm back ! Ala este locul meu, cubul cel mare, I !

                                          Comentariu


                                          • minunat,m-am distrat grozav!

                                            Comentariu


                                            • Dintr-o data, fotografiile capata viata si devin mai frumoase!, mai expresive. Ai tras cu urechea!

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X