pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 231

Subiect: TURNEU A ? Cupa ?Muresul? Vințu de Jos 25 06 2016

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046

    TURNEU A ? Cupa ?Muresul? Vințu de Jos 25 06 2016

    TURNEU A – Cupa „Muresul” Vințu de Jos
    Data:25 06 2016
    Localitatea:-VINTU DE JOS - ALBA
    - SALA DE SPORT – VINTU DE JOS- PARCUL NIC. ITU
    -STR. LUCIAN BLAGA NR. 25
    -DE LA ALBA – IULIA 6 KM SPRE SEBES ( apoi la sensul giratoriu la dreapta pe sub podul de cale ferata )
    -DE LA SEBES 6 KM SPRE ALBA (apoi la primul sens giratoriu spre stanga pe sub accelasi pod de cale ferata)
    -ATENTIE INTRAREA IN VINT DINSPRE DEVA ESTE BLOCATA (se construieste o pasaralela peste calea ferata )

    Logistica: 25 Mese ITTF
    MINGI *** PT COMPETITIE
    Spatiu de joc : SALA TIP NASTASE CU TRIBUNA , ILUMINAT ARTIFICIAL
    Nr. participanti - 116
    -OPEN = 36 (6 grupe)
    -AVANSATI = 40 ( 8 grupe )
    -INCEPATORI = 40 ( 8 grupe )
    -6 WILD CARDURI (CATE 2 LA FIECARE CATEGORIE)
    -3 MESE RAMAN LA DISPOZITIA ORGANIZATORILOR( pt. a asigura fluiditatea competitiei )

    INSCRIERI : - ATENTIE!PE FORUM, ÎNCEPÂND DE LUNI 20 IUNIE 2016, ORA 10
    INSCRIERILE VOR FI INCHISE JOI 23 IUNIE, ORA 20.
    RETRAGERILE SE POT FACE PANA VINERI 24 IUNIE LA ORA 13:00.
    -ORICE INSCRIERE SAU RETRAGERE ULTERIOARA NU VA FI LUATA IN CONSIDERARE
    -VINERI ORA 17 VOR FI PUBLICATE GRUPUELE INFERIOARE SI ORDINEA MESELOR.


    Durata Turneului:
    -INCEPE LA ORA 9 AM. PT. TOATE CATEGORIILE
    - ORA 13- 13,45 - MASA FESTIVA, OFERITA DE CONSILIUL LOCAL VINTU DE JOS.
    - LA SALA SE ASIGURA PROTOCOLUL NECESAR
    - ORA 18:00 - 18:30 FESTIVITATEA DE PREMIERE

    SISTEM DE JOC

    GRUPE INFERIARE:
    OPEN - Se califca primii patru clasați
    AVANSAȚI - Se califica primii patru clasati
    INCEPATORI- Se califica primii patru clasati

    Faza superioară:
    Open 6 grupe de cate patru
    Avansați 8 grupe de cate patru
    Începători: 8 grupe de cate patru


    Grupe repoziționare
    AVANSATI: 2 grupă x 4 (Se joaca 3 din 5)
    INCEPATORI; 2 grupe x 4 (Doua grupe la o masa), primii doi din fiecare grupa joaca in sistem semifinala - finala (incrucisat, 3 din 5 seturi)


    PARTENERI :
    - CONSILIUL LOCAL VINTU DE JOS
    - PRIMARIA VINTU DE JOS
    -AS. MURESUL VINTU DE JOS
    - SC. KOZARA SRL.
    - EMI – TT
    - GIRO SRL

    SE ASIGURA ASISTENTA MEDICALA

    Taxa: - ADULTI = 30 LEI
    -COPII PANA LA 14 ANI = 10 LEI
    -2 Lei catre AmaTur
    Materiale Premiere :

    -LOC 1 – 3 = CUPE , MEDALII , DIPLOME
    -SE JOACA FINALA MICA
    -LOC. 4 – 8 = DIPLOME
    - LOCUL 1 REPOZITIONARE DIPLOMA
    -Surprize din partea organizatorilor

    POSIBILITATI DE CAZARE:
    -HANUL LUTSCH 2000 – ( la intrarea in Vint dinspre Deva ) Receptie 0258 839597
    -PENSIUNEA DRUMUL DRAGOSTEI ( la intrarea in Vint dinspre Alba Iulia ) Recepţie:0371-402272, Mobil: 0733-015709
    - PENSIUNEA ALEGRIA (la sensul giratoriu spre Vinț) Tel: 0358.401730, 0358.401731, 0358.401732, 0358.401733, 0358.401734

    ORGANIZATORI :
    -PRALEA CONSTANTIN - TEL 0723511024
    -BELTECHI DUMITRU TEL:0747630959
    -APIAN FLORIN
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 22.06.2016 la 22:33.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat Organizator
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    In atentia tuturor inscrisilor la aceasta ora.

    Avem rugamintea ca maine Joi 23 iunie dupa ora 20 cand se vor gata inscrierile sa verificati listele de inscrieri si in cazul in care exista o neregula sa ne anuntati.Cei de pe listele de asteptare care raman in continuare cu emotii pana Vineri 24 Iunie ora 13 sa ne comunice pe forum sau mp la user Zosim1 un nr de telefon daca sunt dispusi sa fie conctactati dupa ora limita de retragere si invitati la turneu in cazul in care Vineri dupa ora 13 mai sunt retrageri care vor fi anuntate ca Nemotivati.

    Multumim anticipat
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Desfasurarea Turneului

    Pentru o mai buna gestionare a turneului organizatorii au stabilit urmatorul mod de desfasurare.

    1.Impartirea pe 3 categorii

    ......... a.Open 36 de jucatori impartiti in 6 grupe de cate 6 jucatori
    ......... b.Avansati 40 de jucatori impartiti in 8 grupe de cate 5 jucatori
    ......... c.Incepatori 40 de jucatori impartiti in 8 grupe de cate 5 jucatori

    2.Inceperea turneului la toate categoriile dimineata

    ......... a.Validarea inscrierilor si incalzirea 8.00-9.00
    ......... b.Discursul de " Bun Venit" 8.45-9.00
    ......... c.Strigarea grupelor intre 9.00-9.15

    Sefi de grupa care vor fi strigati inainte odata vor ridica paharul cu minge si pix si deasemeni foaia grupei unde CASTIGATORUL isi v-a trece rezultatul


    NOUTATE :FOILE GRUPELOR VOR FI AFISATE PE UN PANOU IN APROPIEREA ORGANIZATORULUI UNDE DEASEMENI RUGAM TOTI CASTIGATORI MECIURILOR SA ISI TREACA REZULTATUL
    ,(numai asa vom putea gestiona turneul cu ajutorul celor 3 mese si de a asigura grupelor intarziate posibilitatea desfasurari a doua meciuri concomitent.

    ............ 1"-grupele de open joaca la mesele 1-6 ..........dupa nr grupei cu mentiunea ca meciurile dintre nr 2 -5 si 3-4 din fiecare grupa de ..........open vor juca concomitent cu primul meci din grupa la mesele 7-18 cu maximul 3 ..........min incalzire.
    ............ 2"-Grupele de avansati vor juca astfel gr 1 .............masa 25,gr2-24,gr 3-23,gr 4-22,gr 5-21,gr 6-20,gr 7-19 si gr 8-18 (cu mentiunea .............ca suplimentarea la avansati cu a 8 grupa ne face sa rugam aceasta grupa sa .............astepte terminarea meciului de open la aceasta masa)
    ........... 3" Grupele de Incepatori vor juca astfel gr1 ............masa-17,gr2-16,gr3-15,gr4-14,gr5-13,gr6-12,gr7-11,gr8-10 dupa terminarea ............meciului de open.

    ........ 4"Aceasta schema are ca explicatie ..........urmatoarele.Grupele de 6 jucatori sunt de 15 meciuri si dureaza in medie la open ..........3,5-4,5 ore (15-20 min + min incalzire) ,de aceea incep primi si joaca prima serie ..........de meciuri pe 18 mese.Grupele de avansati de 5 au 10 meciuri si dureaza intre 3-4 ..........ore si incep la 3-5 minute dupa Open (timp de strigare al grupelor).Grupele de ..........incepatori sunt de 5 si au 10 meciuri si o durata de 2,5-3,5 ore si incep dupa aprox ..........15 min dupa open (3.5 min strigare gr avansati si 3-5 min strigare gr incepatori ,au ..........trecut deja 10 min ,si o asteptare de inca 5 minute pana termina meciul de open)

    3.Terminarea inferioarelor ,pauza de masa si aerisirea salii

    ....... a.Dupa terminarea grupelor inferioare v-a urma pauza de masa pana la ora 13.45
    ....... b.Inceperea grupelor superioare (13.45-14.00) concomitent la toate categoriile si grupele de repozitionare pe toate mesele dupa schema anuntata open mesele 1-6,Avansati mesele 7-14 si incepatori 15-22 repozitionare avansati si incepatori mesele 23-25
    ........ c. Paharele cu mingii si grupele se vor afla deja la mese si vor fi si afisate la panou si se vor striga de doua ori cu nr mesei a grupei si persoanele din grupa si incaodata masa.


    Atentie la ora 14.00 incep filmarile.


    Multumim anticipat pentru sprijinul de care veti da dovada in desfasurarea acestui eveniment.
    Echipa organizatorica.
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 23.06.2016 la 00:05.

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Inscrieri Open - on 24-Jun-16 at 13:08:00

    1. Sicoe Rodica, Cugir, 5 - 33.95 - OF
    2. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 8 - 31.21 - OL
    3. Farkas Gabor, Targu Mures, 12 - 30.48 - O
    4. Apian Florin, Bistrita, 29 - 28.03 - O
    5. Andone Claudiu, Cugir, 101 - 27.22 - O
    6. Capusan Sorin, Tarnaveni, 234 - 26.82 - O
    7. Daneliuc Gabi, Sibiu, 38 - 25.94 - O
    8. Sufletel Radu, Alba Iulia, 80 - 25.69 - OL
    9. Irsai Istvan, Targu Mures, 122 - 25.06 - O
    10. Crainic Adrian, Orastie, 460 - 24.55 - O
    11. Carpaci Alexandru, Ludus, 343 - 24.54 - OLW
    12. Zelariu Petru, Tarnaveni, 179 - 24.09 - O
    13. Firu Marian, Vatra Dornei, 188 - 23.63 - O
    14. Kaposta Victor, Arad, 62 - 22.67 - O
    15. Verdet Adrian, Oravita, 210 - 22.63 - O
    16. Pop Danut, Dej, 74 - 22.45 - O
    17. Curut Gabriel, Timisoara, 123 - 22.4 - O
    18. Butura Vasile, Alba Iulia, 818 - 22.08 - O
    19. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 87 - 21.85 - O
    20. Suciu Cristian, Dej, 147 - 21.78 - O
    21. Popet Doru, Timisoara, 550 - 21.55 - O
    22. Catinean Vasile, Petrila, 883 - 21.5 - O
    23. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 338 - 21.25 - O
    24. Denes Ferenc, Praid, 92 - 21.05 - OW
    25. Mitzea Alexandru, Sibiu, 136 - 21 - O
    26. Somlea Darian, Cisnadie, 218 - 20.78 - O
    27. Bleoca Marius, Tarnaveni, 488 - 20.68 - O
    28. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 416 - 20.25 - O
    29. Oprea Adrian, Lugoj, 190 - 19.59 - O
    30. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 284 - 19.38 - O
    31. Radu Constantin, Sibiu, 177 - 17.3 - AW
    32. Benyovski Bela, Sibiu, 358 - 16.59 - AW
    33. Stancalie Doru, Craiova, 221 - 16.38 - AW
    34. Farcasiu Florin, Alba Iulia, 680 - 14.63 - A
    35. Sabau Aurel, Tarnaveni, 841 - 10.54 - A


    Inscrieri Avansati - on 24-Jun-16 at 13:08:09

    1. Barac Marius, Sibiu, 215 - 18.28 - AW
    2. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 150 - 18.05 - A
    3. Groza Alexandru, Cisnadie, 292 - 17.88 - A
    4. Spaller Tiberiu, Nasaud, 353 - 17.5 - A
    5. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 862 - 17.5 - A
    6. Weiss Simona, Cisnadie, 429 - 17.39 - AF
    7. Kromek Iulian, Cugir, 407 - 17.25 - A
    8. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 452 - 15.75 - A
    9. Motorga Dorin, Targu Mures, 444 - 15.16 - A
    10. Matei Dumitru, Deva, 265 - 15.13 - AW
    11. Fulop Attila, Aiud, 286 - 15.11 - A
    12. Janosi Attila, Targu Mures, 516 - 15.11 - A
    13. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 336 - 14.83 - A
    14. Trandafir Vasile, Targu Mures, 564 - 14.82 - A
    15. Cristea Virgil, Cugir, 440 - 14.59 - A
    16. Popa Gheorghe, Aiud, 828 - 14.25 - A
    17. Kincses Jozsef, Praid, 1509 - 13.75 - A
    18. Decean Darian, Sibiu, 454 - 13.72 - A
    19. Zdrenghea Mircea, Orastie, 639 - 13.54 - A
    20. Odagiu Ion, Ramnicu Valcea, 1251 - 13.5 - A
    21. Bucur Dan, Cisnadie, 494 - 13.47 - A
    22. Horvath Mircea, Orastie, 549 - 13.41 - A
    23. Serban Marian, Orastie, 748 - 13.21 - A
    24. Comsa Dan, Sibiu, 498 - 13.13 - A
    25. Cecan Vasile, Timisoara, 320 - 13.07 - A
    26. Muresanu Alex, Sibiu, 390 - 13.03 - A
    27. Grosan Mircea, Dej, 648 - 12.96 - A
    28. Pacurar Cosmin, Blaj, 509 - 12.83 - A
    29. Mateescu Florin, Hunedoara, 839 - 12.75 - A
    30. Sava Ioan, Orastie, 1615 - 12.75 - A
    31. Botian Radu, Sibiu, 510 - 12.72 - A
    32. Barbulescu Dan, Sibiu, 640 - 12.68 - A
    33. Busu Romulus, Hunedoara, 700 - 12.5 - A
    34. Jichici Svetozar, Timisoara, 566 - 12.11 - A
    35. Filea Adonis, Sibiu, 528 - 10.89 - A
    36. Popovici Ciprian, Hunedoara, 1065 - 10.75 - A
    37. Bora Nicolae, Vintu de Jos, 2020 - 9.75 - A
    38. Georgescu Constantin, Orastie, 1383 - 8.92 - A
    39. Tarlea Adrian, Deva, 1686 - 2.88 - A
    40. Ispas Emil, Alba Iulia, 3188 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Palfi Ferencz, Cluj Napoca
    2. Botea Fabian, Hunedoara
    3. Ticala Sorin, Aiud
    4. Timaru Ilie, Ocna Sibiului
    5. Negrean Ioan, Sibiu
    6. Popa Paul, Sibiu
    7. Dirlea Ioan, Aiud
    8. Androne Daniel, Petrila
    9. Roseti Ionut, Lugoj


    Inscrieri Incepatori - on 24-Jun-16 at 13:08:23

    1. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 775 - 11.96 - A
    2. Gligor George, Sibiu, 584 - 11.81 - A
    3. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 610 - 11.56 - AJ
    4. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 484 - 11.5 - A
    5. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 455 - 11.18 - A
    6. Manitiu Florin, Sibiu, 603 - 11.13 - A
    7. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 805 - 11.11 - A
    8. Miclos Andrei, Dej, 1215 - 10.92 - A
    9. Morariu Marius, Sibiu, 833 - 10.25 - A
    10. Zavaski Ioan, Dej, 742 - 10.11 - A
    11. Pralea Marius, Botosani, 553 - 10.04 - A
    12. Dragomir Paul, Sibiu, 734 - 9.82 - A
    13. Postelnicu Mihai, Deva, 611 - 9.72 - A
    14. Ambrus Szilard, Ludus, 880 - 9.54 - AJ
    15. Peta Octavian, Cluj Napoca, 770 - 9.39 - A
    16. Singeorzan Traian, Nasaud, 830 - 9.17 - A
    17. Luca Eugen, Aiud, 1428 - 9.13 - A
    18. Pralea Constantin, Alba Iulia, 576 - 8.46 - AW
    19. Sabau Mircea, Tarnaveni, 922 - 8.39 - A
    20. Oniga Paul, Blaj, 1051 - 8 - A
    21. Moldovan Sidonia, Ludus, 1081 - 7.95 - AJF
    22. Bozosan Petre, Sibiu, 871 - 7.54 - A
    23. Zedler Iuliu, Blaj, 1052 - 7.54 - AW
    24. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 960 - 6.81 - A
    25. Postelnicu Eric, Deva, 941 - 6.36 - AJ
    26. Puia Darius, Stremt, 1708 - 6 - A
    27. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 914 - 5.92 - AW
    28. Jeler Nicolae, Orastie, 1566 - 5.25 - A
    29. Farkas Zoltan, Ghindari, 1709 - 5 - A
    30. Aisner Imre, Ludus, 1418 - 4.95 - A
    31. Veres Adrian, Orastie, 1865 - 4 - A
    32. Szekely Gheorghe, Blaj, 2042 - 4 - AW
    33. Somlea Codrin, Cisnadie, 1284 - 3.83 - A
    34. Zelariu Codrut, Tarnaveni, 2211 - 2.75 - A
    35. Nagy Hunor, Ghindari, 2298 - 2.75 - A
    36. Jeler Mihai, Orastie, 4000
    37. Schiau Dan, Hunedoara, 4001
    38. Lascu Ioan, Vintu de Jos, 4002
    39. Budiu Lorin, Timisoara, 4003
    40. Alb Sorin, Vintu de Jos, 4009
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Botei Cristian, Stremt
    2. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures
    3. Cristea Alex, Teius
    4. Anton Calin, Sibiu
    5. Csiki Alexandru, Tarnaveni
    6. Banciu Razvan, Tarnaveni
    7. Stefan Iosif, Tarnaveni
    8. Ferencz Valentin, Tarnaveni
    9. Roghina R.Cosmin, Sibiu
    10. Banea Radu, Sibiu
    11. Soroiu Claudiu, Tarnaveni
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 24.06.2016 la 13:09.

  4. Îmi place Alex Muresanu, adof le-a plăcut acest mesaj
  5. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat Clasament

    Clasament Incepatori

    1. Androne Daniel - Petrila
    2. Ambrus Szilard - Ludus
    3 -- 4
    Gligor George - Sibiu
    Zavaski Ioan - Dej
    5 -- 8
    Manitiu Florin - Sibiu
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    9 -- 16
    Jeler Nicolae - Orastie
    Singeorzan Traian - Nasaud
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Pralea Marius - Botosani
    Morariu Marius - Sibiu
    Budiu Lorin - Timisoara
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Miclos Andrei - Dej
    17 -- 24 1v gr.sup.
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Dragomir Paul - Sibiu
    Postelnicu Mihai - Deva
    Luca Eugen - Aiud
    Oniga Paul - Blaj
    Moldovan Sidonia - Ludus
    Bozosan Petre - Sibiu
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Zedler Iuliu - Blaj
    Puia Darius - Stremt
    Farkas Zoltan - Ghindari
    Aisner Imre - Ludus
    Veres Adrian - Orastie
    Jeler Mihai - Orastie
    33 -- 38 1v gr.inf.
    Postelnicu Eric - Deva
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Nagy Hunor - Ghindari
    Schiau Dan - Hunedoara
    Lascu Ioan - Vintu de Jos
    Alb Sorin - Vintu de Jos
    39 -- 40 0v gr.inf.
    Szekely Gheorghe - Blaj
    Somlea Codrin - Cisnadie

    Clasament Avansati

    1. Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    2. Motorga Dorin - Targu Mures
    3 -- 4
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Barac Marius - Sibiu
    5 -- 8
    Kromek Iulian - Cugir
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Popa Gheorghe - Aiud
    Busu Romulus - Hunedoara
    9 -- 16
    Fulop Attila - Aiud
    Cecan Vasile - Timisoara
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Bucur Dan - Cisnadie
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Weiss Simona - Cisnadie
    Mateescu Florin - Hunedoara
    Bora Nicolae - Vintu de Jos
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Cristea Virgil - Cugir
    19 -- 26 1v gr.sup.
    Matei Dumitru - Deva
    Janosi Attila - Targu Mures
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Odagiu Ion - Ramnicu Valcea
    Comsa Dan - Sibiu
    Muresanu Alex - Sibiu
    Sava Ioan - Orastie
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Serban Marian - Orastie
    Grosan Mircea - Dej
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Decean Darian - Sibiu
    Ispas Emil - Alba Iulia
    35 -- 40 1v gr.inf.
    Kincses Jozsef - Praid
    Horvath Mircea - Orastie
    Botian Radu - Sibiu
    Filea Adonis - Sibiu
    Georgescu Constantin - Orastie
    Tarlea Adrian - Deva

    Clasament Open

    1. Sicoe Rodica - Cugir
    2. Sufletel Radu - Alba Iulia
    3 -- 4
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Apian Florin - Bistrita
    5 -- 8
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Verdet Adrian - Oravita
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Andone Claudiu - Cugir
    9 -- 12
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Curut Gabriel - Timisoara
    13 -- 19 1v gr.sup.
    Crainic Adrian - Orastie
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Kaposta Victor - Arad
    Pop Danut - Dej
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Benyovski Bela - Sibiu
    Stancalie Doru - Craiova
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Suciu Cristian - Dej
    Catinean Vasile - Petrila
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Popet Doru - Timisoara
    Denes Ferenc - Praid
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    28 -- 31 1v gr.inf.
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Somlea Darian - Cisnadie
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Oprea Adrian - Lugoj
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Radu Constantin - Sibiu
    Farcasiu Florin - Alba Iulia
    Popa Paul - Sibiu
    Sabau Aurel - Tarnaveni


    Retrasi dupa termenul limita nu au fost.(cred ca prima oara asa ceva in zona centrala)
    Absenti nemotivati Zelariu Codrut Incepatori.(Anuntata lipsa lui la inscriere de tatal sau Zelariu Petru ,motiv un abces dentar )Absenta lui a dus la inlocuirea cu un participant aflat in lista de asteptare si aflat in sala.
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 26.06.2016 la 13:16.

  6. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place adof le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Citat Postat în original de Marius_Ducu Vezi post
    Din Sibiu - Marius Morariu la Incepatori. Mulțumesc!

    Mr. Tomahawk
    Atentie Inscrierile incep in data de 20 iunie

  8. Îmi place Marius_Ducu le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    176
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 9 h 20 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    280
    Ok . Scuze! M-a luat valul...Abia așteptăm un nou turneu aproape de Sibiu.

    Mr. Tomahawk

  10. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  11. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    976
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 55 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3141
    Respectati va rog data si ora de postare a inscrierilor !

  12. Îmi place dmidvichi le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    22.05.2011
    Locație
    cugir
    Vârstă
    49
    Postări
    562
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 12 h 47 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    436
    Pralea Constantin. Vintu de jos incepatori
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

  14. Îmi place dmidvichi, Space, bumbu pavel, Dan Laurian Mocean, tavy, alinguru le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Citat Postat în original de &1c Vezi post
    Pralea Constantin. Vintu de jos incepatori
    Reveniti va rog Luni 20 Iunie la aceiasi ore.

  16. Îmi place dmidvichi, alinguru le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Cred ca ideea cu topic inchis nu a fost tocmai potrivita ,deoarece opinile participantiilor sunt intotdeauna foarte importante pt organizatori .Am vazut la Agnita dupa discutia de deschidere, unde am discutat problema retregerilor foarte multi din participanti au venit si si-au exprimat punctul de vedere asupra acestui subiect,chiar mai multi decat in topicurile deschise pt propuneri pt viitorul Amatur.Una dintre aceste ideei imbratisata de D-ul Pralea si de mine o testam in acest turneu.
    De aceea cred ca deschiderea acestui subiect este necesara pt a vedea opinile dumneavoastra legate de aceasta tema.Numai aceste discutii deschise pot aduce solutii indragite de majoritatea .

    Multumim organizatorii.

  18. Îmi place mateidumitru, INDISPONIBIL, tavy, alinguru, macocco le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    junior

    Data înscrierii
    31.10.2015
    Locație
    Turda
    Vârstă
    55
    Postări
    133
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 15 h 24 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    130
    de deschidere, unde am discutat problema retregerilor foarte multi din participanti au venit si si-au exprimat punctul de vedere asupra de aceasta tema.Numai aceste discutii deschise pot aduce solutii La

    La insciere cred ca se repeta MINIMIS.Pica calculatorul.

  20. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Citat Postat în original de sica Vezi post
    de deschidere, unde am discutat problema retregerilor foarte multi din participanti au venit si si-au exprimat punctul de vedere asupra de aceasta tema.Numai aceste discutii deschise pot aduce solutii La

    La insciere cred ca se repeta MINIMIS.Pica calculatorul.
    De data asta la Vintu vor fii 2 calculatoare identice si 2 imprimante identice care vor scoate grupele de cu seara.Si vor fi supervizate de un al 3-lea cu care sigur va veni si Florin Apian.Vom lucra si pe programul de rating in paralel.Asa ca stati linistit Domnul Sicoe ne prefectionam.

  21. Îmi place tavy, alinguru le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    senior

    Data înscrierii
    09.05.2015
    Locație
    Dej
    Vârstă
    45
    Postări
    521
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    66 z 1 h 28 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    154
    Scuze, am postat prea repede inscrierea ( am si sters-o ). ), am crezut ca azi este 20.06. , revin luni. Ms de înțelegere!
    Ultima modificare făcută de nanebanane; 19.06.2016 la 10:13.

  23. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Luni 20 Iunie ora 10.00 incep inscrierile pt Turneu .Cei ce nu si-au facut planurile pt urmatorul sfarsit de saptamana ,azi mai este timp .

  24. Îmi place Antal Denes, alinguru, INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  25. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Luni 20 Iunie ora 10.00 incep inscrierile pt Turneu .Cei ce nu si-au facut planurile pt urmatorul sfarsit de saptamana ,azi mai este timp .
    Mai putin de o ora ramasa pana la inceperea inscrierilor.Avem rugamintea de a nu inscrie aceleasi persoane de catre mai multi useri.Multumim si va asteptam.

Subiecte similare

  1. Turneu A - Cupa de toamna - Dej 22 oct 2016 - O+A
    De Dan Universal în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 126
    Ultimul post: 24.10.2016, 00:07
  2. Turneu CUPA DORNELOR 25.09.2016
    De marcu vasile în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 24.09.2016, 05:33
  3. Răspunsuri: 148
    Ultimul post: 12.09.2016, 17:15
  4. Răspunsuri: 107
    Ultimul post: 17.08.2016, 15:41
  5. Răspunsuri: 94
    Ultimul post: 23.05.2016, 18:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •