Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Super CUPA

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    O supercupa ar costa 100 Lei in plus!Chiar este o asa mare probl?

    Comentariu


    • #27
      Titi,daca tu esti asa de sigur de faptul ca Supercupa va merge la Openisti,zau ca eu nu sunt de acord!

      Comentariu


      • #28
        Eu nu cunosc niciun sport unde sa se dea o cupa intre locul 1 din divizia intai si locul 1 din divizia secunda. Nu se joaca o supercupa Astra - Rapid, de exemplu, la fotbal. La tenis de masă, la mondiale, nu joaca castigatorii diviziilor valorice intre ele. La tenis de camp nu joaca invingatorul de la Wimbledon cu vreun castigator de la un turneu Challenger. La rugby, la fel. Si-asa mai departe... Dar asta nu va impiedica ca in turneele organizate de dvs. sa dati o supercupa dupa cum doriti. Nu va opreste nimeni...

        Comentariu


        • #29
          Corect!

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Radu Serban Vezi post
            Corect!
            SIGUR NU stiai...Pentru ca in discutie era un meci intre castigatorul de la Open si cel de la amatori....Iar exemplele tale sunt total gresite!

            Comentariu


            • #31
              Numarul unu din Amatur, indiferent cine este el, Uta, Roman. Lucas, Boaca, etc. are valoare de divizia A fara discutii. Numarul unu de la Amatori nu are valoare nici macar de calificari divizie, nu vorbesc de divizia B. Cum crezi ca vreodata un jucator de promotie va bate vreodata un jucator de divizia A? Iti garantez ca nici un astfel de jucator de Open nu va accepta sa ia o cupa pentru un meci din asta la misto.

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de Radu Serban Vezi post
                Eu stiu sportivi care chiar daca sa afla la Amatori fac fata cu brio la Openisti!
                Stefan Rusu din Cluj, Bela Szakacs din Deva,iar lista ar putea continua!

                Comentariu


                • #33
                  Mie imi place ideea domnului Radu Serban ...si mai mult cred ca ar fi frumos ca numarul 1 de la incepatori sa joace cu numarul 1 de la open ..eventual si open plus ...ar fi niste meciuri f spectaculoase...
                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                  Comentariu


                  • #34
                    Pt supercupa ar trebui sa joace locul I DE LA AMATORI, cu ultimul clasat de la OPEN,si atunci poate ca ar fi meciul cat de cat echilibrat ,hai sa ne distram HA,HA,HA!

                    - - - Actualizat - - -

                    DIFERENTA dintre locul I amatori si locul I open este foarte mare nu are rost sa discutam!

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X